PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

EKLAPH RALLYE 106 16V MAVRO STI THESSALONIKI

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
pantelo1983 (pantelis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 16v

Ένταξη: 17 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: Νέος Κόσμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 19:06:36    Θέμα δημοσίευσης: EKLAPH RALLYE 106 16V MAVRO STI THESSALONIKI Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Paidia kalispera mou klepsane to amaksi mou ena rallye'02 montelo 16v to agorasa prin treis meres kai simera ksimerwmata mou to klepsane!stin perioxi tis neapolis tis thessalonikis!exontas valei 6xronia doseis einai apistefto i pinakida mou einai:ZHE2854.toamaksi einai mavrou xrwmatos me mia diakritiki aerotomi me tasia!to kinito mou einai 6974350567an vrei kapoios kati as eidopoiisei.prin 20meres trakara me to palio mou rallye kai to xw gia poulima gia antalaktika..kai proxtes agorasa kainourgio....apistefto??paidia please....oti mporeite!! Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 19:21:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πωπωπω ηττα Sad

Φιλε μακάρι να το βρεις,καλο κουραγιο...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 19:38:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aς το κανουν υπομνημα οι μδερατορες!!!

(Αν και δυσκολο να βρεθει.....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
theodore106 (theodore)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PeUgEoT 106 1.6 16v

Ένταξη: 13 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 40

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 19:47:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

empistos autos pou to pires i mipos eixe kana antikleidi?mia ipothesi kano aplos!!makari na to vreis filarako!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
106rallye (βικυ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106rallye 1,6 16v

Ένταξη: 07 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 33
Τόπος: φερες εβρου

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 21:33:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πω πω γαματα ρε συ φιλε γαματα.οτι και να σου πουμε ειναι σκ**α η ιστορια.τουλαχιστον το ειχες ασφαλεια για κλοπη?σου ευχομαι να το βρεις οσο πιο συντομα μπορεις φιλε σου το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου


το rallye μου ειναι λιγο πιο πολυ απο μαμα,μα το οδηγω με παθος,και στρειβω με χειροφρενο χωρις να κανω λαθος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
papadoc (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 2002 ,308 2020 Diesel

Ένταξη: 08 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 160
Τόπος: Χολομωντας λεμε!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 21:48:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε κουράγιο.Θα έχουμε κι εμείς τα μάτια μας ανοιχτά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 22:10:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαλλον αντικλειδι πιστευω κι εγω.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 23:02:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περνα μια βολτα απο τον πρωην ιδιοκτητη....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 13:00:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Περνα μια βολτα απο τον πρωην ιδιοκτητη....


και εγω αυτο θα ελεγα Confused Confused

σου εδωσε και τα 2 κλειδια μολις το πηρες???


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 15:20:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alekoukos106 έγραψε:
μαλλον αντικλειδι πιστευω κι εγω.... Wink



+1!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 15:36:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kαι 5 κλειδια να του εδωσε, δν λεει κατι.... Αν ειναι λαμογιο ο αλλος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
pantelo1983 (pantelis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 16v

Ένταξη: 17 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: Νέος Κόσμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 18:35:17    Θέμα δημοσίευσης: Vrethike to amaksi mou stin idia perioxi!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Klaispera paides se mia mera mesa to amaksi mou vrethike einai opws mou eipate kai eseis kapoios mallon eixe antikleidi+malista vrethike sto idio simeio pou to vrika!!!apisteftoo??anikousto??efxaristw poli paidia mono +pou mpikate sti fasi na mou stilete kati!na prosexete magkes estw+an exete proslavei seciourita na prosexei ta amaksia sas!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pantelo1983 (pantelis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 16v

Ένταξη: 17 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: Νέος Κόσμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 18:41:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

apo kei pou to pira mou xan dwsei mono ena kleidi giati to deftero eixe xalasei.etsi mou eipan.alla re paidia an eprokeito na paizotan kana poli xontro skiniko giati na mou to ksnadinane pisw se mia mera mesa+sto idio simeio?to amaksi exei mono kati mikres gratzounies+mou klepsane ta kainourgia patakia pou eixa sto prtompagaz.malista filoi mou,mou to eixan asimwsei+mexri kai ta lefta apo katw den pirane!den mporw na katalavw ti sinevi...GPS kateftheian....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 19:28:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η αστυνομια πιστευω το ξερει ολο το συβαν, μην τρεχεις αργοτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
orestis (orestis)
Μέλος
Μέλος


106 rallye , saxo GROUP A

Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 137
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 19:40:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δωσε κατι παραπανω και ασφαλισετο για κλοπη!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 19:50:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τραβα να ριξεις καμια μπουνια τωρα στους μαλ**ες? που στο πηραν.......... Evil Evil Evil Evil Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 21:49:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά ρε φίλε, πήγες και το βρήκες από κει που το πήρες.... δηλαδή τι πήγες και τους είπες? ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΤΙ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ??? Εεεε να ξέρεις ήθελα λίγο να το οδηγήσω να θυμηθώ τα παλιά και ξέχασα να στο επιστρέψω???
Και που ξέρεις ότι δεν θα το ξανακάνουν?

Σόρρυ αν σε πριζώνω αλλά είναι κάτι που πρέπει να σκεφτείς. Είτε ασφάλισε το αμάξι ή βρες κάποιον άλλο τρόπο να τους αποτρέψεις πριν το ξανακάνουν. Γιατί καλό και το gps αλλά όταν θα το χρειαστείς αυτοι θα είναι ήδη μέσα και ποιός ξέρει όταν το βρεις σε τι κατάσταση θα είναι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 22:00:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

A. ΓΡΑΦΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ δε βγαινει ακρη τι γραφεις

Β. αλλαξε κλειδια

Γ. κανε ασφαλεια κλοπης. δε νοειται αυτοκινητο με δοσεις χωρις ασφαλεια κλοπης

Δ. αν καταλαβαμε καλα το βρηκες εκει που το ειχες παρκαρει ή στη μαντρα που το αγορασες????????

Ε. χλωμο να ειναι αυτος που στο πουλησε. αν ηθελε θα στο εκανε σε 6μηνες που ουτε θα τον θυμασαι... πιο πολυ κανα κωλοπαιδακι απο κει μεσα μυριζει φαση να τσιμπησε κλειδια

Ζ. τετοια σκηνικα βρωμανε απο χιλιομετρα συμμετοχη του αμαξιου σε κλοπη-παρανομη ενεργεια. ζητα αστυνομια να ελεγξει το αμαξι αποτυπωματα κλπ κλπ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
papadoc (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 2002 ,308 2020 Diesel

Ένταξη: 08 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 160
Τόπος: Χολομωντας λεμε!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 22:09:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:

Β. αλλαξε κλειδια

Γ. κανε ασφαλεια κλοπης. δε νοειται αυτοκινητο με δοσεις χωρις ασφαλεια κλοπης


Όπωσδηποτε!

Εύχομαι να ήταν η τελευταία σου ατυχία και να απολαύσεις το αμάξι σου από δω και πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
orestis (orestis)
Μέλος
Μέλος


106 rallye , saxo GROUP A

Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 137
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 23:19:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:


Ζ. τετοια σκηνικα βρωμανε απο χιλιομετρα συμμετοχη του αμαξιου σε κλοπη-παρανομη ενεργεια. ζητα αστυνομια να ελεγξει το αμαξι αποτυπωματα κλπ κλπ

γεια σου ρε volvo


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1067s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on