PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

GroupBuy: Ζάντες 7x17 από Peugeot Sport (Promotion)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2009, 12:37:07    Θέμα δημοσίευσης: GroupBuy: Ζάντες 7x17 από Peugeot Sport (Promotion) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έσκασε μια πολύ ωραία προσφορά από την Peugeot Sport (Γαλλίας) για Ζάντες 7x17 (4x108 εννοείται) λογικά ET 28 (Θα το σιγουρέψουμε τις προσεχείς ημέρες) ΜΟΝΟ ΣΕ ΛΕΥΚΗ. Τις δίνει για 206 και 207.

Επειδή είναι σε προσφορά και επειδή τα τεμάχια (εξ'όσων γνωρίζουμε) είναι πολύ περιορισμένα, το GroupBuy είναι ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΜΕΛΗ.

Η τιμή της είναι μόλις 96 ευρώ το κομμάτι (τιμή RacingShop γαλλίας) που όμως θα έρθουν μέσω Κόνδωρ, οπότε υπολογίστε τελική τιμή μεταξύ 110 έως 120 ευρώ (τιμή γαλλίας + μεταφορικά κλπ). Η τελική τιμή θα ανακοινωθεί εντώς προσεχών ημερών.

Κανονικά δεν θα το ανακοινώναμε χωρίς τελική τιμή, αλλά επειδή τα τεμάχια είναι πολύ περιορισμένα και δεν μπορούμε να δεσμεύσουμε χωρίς να γνωρίζουμε ακριβή αριθμό, το ανεβάζουμε νωρίς για να προλάβουμε διαθεσιμότητες.

Η ζάντες είναι μάρκα BRAID και τις δίνει η Peugeot Sport για τα αγωνιστικά της (από μια έρευνα τις βρήκα 204 ευρώ την μία στην Ελλάδα, από γνωστό -και φθηνό- e-shop).



Προσοχή: Επειδή κάθε φορά που θα δηλώνει κάποιος ότι θέλει τις ζάντες, θα δεσμεύουμε και την ποσότητα, παρακαλώ να δηλώσετε ΜΟΝΟ αν είστε σίγουροι ότι θα τις αγοράσετε.

ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ!!!!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Παρ 16 Ιαν 2009, 13:32:59, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2009, 12:47:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

^@#$%$*#%^&^$%^ Evil Evil Evil Evil Evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2009, 13:11:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άρηηηηηηηηηηη!!!! Cool



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2009, 14:34:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν μπορειτε ρωτηστε και για το αναλογο πακετο που εχει στις χωματινες τις 15αρες Crying or Very sad
συγκεκριμενα ειναι το RA19805-00


υ.γ. επισης αμα ειναι καντε και μια ερωτηση για το RA19703-00
(κιτ φρενων για το φινο)

βασικα να κανουμε ενα γκρουπ μπαι πεζο σπορτ ακομα στα γρηγορα? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 18:19:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωριζετε αν η συγκεκριμενη ζαντα προωθειτε και ως 16αρα απο την ps;



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 18:46:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

oxi
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 19:07:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πω ρε φιλε...με 450ε 4αδα 17ρες ??? jumba... Shocked


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 19:29:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά να πω την αμαρτία μου τις ψήνω τρελά τις ζάντες!Με προβληματίζει πολύ το γεγονός ότι το δικό μου είναι μαύρο!Κάτι μου είχε πει ο Τάσος την Πέμπτη ότι μπορεί να βαφτεί και να γίνει κάπως μολυβί το χρώμα!
1ον Ακούω γνώμες
2ον Αν μπορεί κάποιος να βρει μία φοτο να με βάλει λίγο στο κλίμα για αυτό που μου είπε ο Τάσος



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 19:31:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Ρε παιδιά να πω την αμαρτία μου τις ψήνω τρελά τις ζάντες!Με προβληματίζει πολύ το γεγονός ότι το δικό μου είναι μαύρο!Κάτι μου είχε πει ο Τάσος την Πέμπτη ότι μπορεί να βαφτεί και να γίνει κάπως μολυβί το χρώμα!
1ον Ακούω γνώμες
2ον Αν μπορεί κάποιος να βρει μία φοτο να με βάλει λίγο στο κλίμα για αυτό που μου είπε ο Τάσος


ισα ισα,μαυρο με ασπρες ζάντες θαναι πολυ ομορφο...Βεβαια αυτο ειναι και υποκειμενικο Rolling eyes


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 19:35:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
kostas207rc έγραψε:
Ρε παιδιά να πω την αμαρτία μου τις ψήνω τρελά τις ζάντες!Με προβληματίζει πολύ το γεγονός ότι το δικό μου είναι μαύρο!Κάτι μου είχε πει ο Τάσος την Πέμπτη ότι μπορεί να βαφτεί και να γίνει κάπως μολυβί το χρώμα!
1ον Ακούω γνώμες
2ον Αν μπορεί κάποιος να βρει μία φοτο να με βάλει λίγο στο κλίμα για αυτό που μου είπε ο Τάσος


ισα ισα,μαυρο με ασπρες ζάντες θαναι πολυ ομορφο...Βεβαια αυτο ειναι και υποκειμενικο Rolling eyes

Εμ θα είναι η θα με πάρουν με τις ντομάτες?



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Crowgr (Ηλιας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 15 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 22
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 21:56:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερώτηση για τους έχων γνώσεις! αυτή η ζάντα είναι ελαφρύτερη από την μαμά σε gt rally?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 22:03:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνος έγραψε:
Γνωριζετε αν η συγκεκριμενη ζαντα προωθειτε και ως 16αρα απο την ps;


όπως σου ειπε και ο Τάκης
Αλλά η PS εχει αυτές τις 16":
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=246087#246087

που όμως δεν ξέρω σε τι τιμή ερχονται
(αλλά με την ευκαιρία του γκρουπ μαπι των 17" μπορουμε να πιέσουμε για μια καλη εκπτωση, αν φυσικά σου αρέσουν

ΕΠΙΣΗΣ
παρακαλώ
για τεχνικές πληροφορίες σχετικά με το βάψιμο περισσότερα εδώ:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=127

για "αισθητικές" συζητήσεις (αν ταιριάζει αν ειναι ωραιο αν αν αν κλπ κλπ)
υπάρχουν αντιστοιχα τοπικ εδω http://www.psclub.gr/forum/viewforum.php?f=49

ΑΦΗΝΕΤΕ ΤΑ ΤΟΠΙΚ ΣΕ ΑΥΤΗ|Ν ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΓΚΟΥΠ ΜΠΑΙ (αλλιώς οσοι ασχολουμαστε ψαχνόμαστε μεταξυ πολλων ποστ να βρρουμε ακρη)
ευχαριστω για την κατανόηση


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 22:55:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Crowgr έγραψε:
Ερώτηση για τους έχων γνώσεις! αυτή η ζάντα είναι ελαφρύτερη από την μαμά σε gt rally?


Shocked ....εχοντες....οχι εχων.... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 22:57:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανθουλη γιατι δεν τις τσιμπας???????απιστευτες ειναι.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 23:02:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ξέρω και το σκέφτομαι (ειναι απλά ΓΑΜΑΤΕΣ..., αν και οι team dynamics prorace 1 μου αρέσουν περισσότερο αλλά εχουν και άλλα λεφτα...) αλλά
πολλά λεφτα τα 17" λάστιχα
+ του οτι εχω αλλα εξοδα (σπιτι) αυτό το καιρό
+ του οτι (ακόμα) ειμαι gti και οχι rc και δεν θέλω να μακρύνω το βημα...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 23:51:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Πάνος έγραψε:
Γνωριζετε αν η συγκεκριμενη ζαντα προωθειτε και ως 16αρα απο την ps;


όπως σου ειπε και ο Τάκης
Αλλά η PS εχει αυτές τις 16":
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=246087#246087

που όμως δεν ξέρω σε τι τιμή ερχονται
(αλλά με την ευκαιρία του γκρουπ μαπι των 17" μπορουμε να πιέσουμε για μια καλη εκπτωση, αν φυσικά σου αρέσουν



Αν δεν κανει κοπο φυσικα και θα με ενδιεφερε.
Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον. Wink(αν και η συγκεκριμενη 17αρα ειναι μουν@ρ@.Αν υπηρχε σε 16αρα θα ημουν ο πρωτος.)



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 00:00:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τιποτα βρε
το μόνο μου πρόβλημα ειναι ο διαθέσιμος χρόνος γι ολα αυτά
από όρεξη άλλο τιποτα...

Rolling eyes Cool Razz
ας μαζευτουν πρώτα μερικοι για τις 17", που ειναι το βασικό και οι πραγματικη ευκαιρία... και αν μπορέσουμε να πατήσουμε σε αυτό (=σε μερικές 4άδες από τις 17") θα ρωτησουμε και για τις 16" Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 00:08:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία τιμή και σε ανθρακιά θα είναι τέλια !
Βέβαια τώρα έφερα μια 5αδα ακόμη σπίτι από μαμά gt οπότε δεν είναι για τέτοια τώρα . .
Thumb Left

Εκτός από αναρτισιολόγος είναι και ο προσωπικός μου φρενάς !

volvos έγραψε:

υ.γ. επισης αμα ειναι καντε και μια ερωτηση για το RA19703-00
(κιτ φρενων για το φινο)

Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 08:27:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

ας μαζευτουν πρώτα μερικοι για τις 17", που ειναι το βασικό και οι πραγματικη ευκαιρία... και αν μπορέσουμε να πατήσουμε σε αυτό (=σε μερικές 4άδες από τις 17") θα ρωτησουμε και για τις 16" Wink



Wink



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
smoki (Spyros)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 410

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 00:34:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τασο τις θελω και εγω. Ηθελα να περασω απτη λεσχη την Πεμπτη να στο πω αλλα δουλευω και δεν μπορω Sad Sad Sad
Τα λεφτα θα τα δωσουμε πριν η μετα την παραλαβη ωστε να εχει καθοριστει και η τελικη τιμη?

Υ.Γ. Ειναι οι ιδιες που εχει και ο Κονδωρ στο topic με το προγραμμα του?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2073s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on