PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Super FuelMax
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Αύγ 2011, 16:34:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλύτερα αποτελέσματα βλέπω να δίνει κανα χαϊμαλί παρά τέτοια μαγνητάκια...άσε που κάνεις και το εσωτερικό του αμαξιού πιο στυλάτο! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Αύγ 2011, 23:45:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, φυσικά, δεν ξέρω αν μπορεί να περαστεί και σε τίποτα ενεργειακά. Cool


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Νοέ 2011, 11:28:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες κέρδισα 2 Fuelx σε μια λαχειοφόρο σε ένα τραπέζι ενός συλλόγου που είχα πάει ,ξέρει κανεις που είναι το σωληνάκι της βενζίνης στο 207 μας για να το δοκιμάσω?Κοίταξα αλλα πολύ πλαστικό και βαρέθηκα να λύνω και να ψάχνω ,αλλα με έχει πιάσει η περιέργεια αν κάνει τίποτα η όχι. Shocked


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Νοέ 2011, 11:52:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν κάνει ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα. Καντο δώρο στον Άγιο Βασίλη για τα ελαφάκια του, περισσότερες πιθανότητες έχει να δουλέψει εκεί.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Νοέ 2011, 12:59:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Δεν κάνει ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα. Καντο δώρο στον Άγιο Βασίλη για τα ελαφάκια του, περισσότερες πιθανότητες έχει να δουλέψει εκεί.


αφου τα κερδισε που τα κερδισε το παιδι ασε να τα βαλει και ας μας πει και αυτος την αποψη του για το αν κανουν δουλεια η οχι.. τζαμπα τα εχει? Confused


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Νοέ 2011, 16:20:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΕΝ κάνουν δουλειά. Τι δεν καταλαβαίνεις; Είναι βλακώδες να πιστεύει κανείς ότι μπορεί να κάνουν δουλειά, βλακώδες να κάτσε και να ξοδέψει έστω και 5 λεπτά για να τα βάλει. Καλύτερα να κοιτάξεις το γκαζόν να μεγαλώνει, πολλά περισσότερα πράγματα θα κερδίσεις.

2011 ρε φούστη μου Rolling eyes


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Νοέ 2011, 17:50:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr13 έγραψε:
Παίδες κέρδισα 2 Fuelx σε μια λαχειοφόρο σε ένα τραπέζι ενός συλλόγου που είχα πάει ,ξέρει κανεις που είναι το σωληνάκι της βενζίνης στο 207 μας για να το δοκιμάσω?Κοίταξα αλλα πολύ πλαστικό και βαρέθηκα να λύνω και να ψάχνω ,αλλα με έχει πιάσει η περιέργεια αν κάνει τίποτα η όχι. Shocked
Δες το σωληνάκι που ταίζει την μπεκιέρα και το βρήκες Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Νοέ 2011, 18:52:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
..................................... βλακώδες να κάτσει και να ξοδέψει έστω και 5 λεπτά για να τα βάλει. Καλύτερα να κοιτάξεις το γκαζόν να μεγαλώνει, πολλά περισσότερα πράγματα θα κερδίσεις......

Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Νοέ 2011, 19:06:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έτσι. Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Νοέ 2011, 09:01:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τσ τσ τσ ... τι απολυτοι που ειστε καποιοι...

οκ ειναι απατη τα μαγνητακια, ΑΛΛΑ αφου εχει 2 και καθονται, γιατι ν αμην τα βαλει? τα 3 λεπτα που θα ξοδεψει θα του καταστρεψουν την ζωη ? ελεως δηλαδη!! τοσα και τοσα λεπτα απο την ζωη μας τρωμε σε μαλ***ες.. ας φαει και αλλα 3 να του φυγει και η περιεργεια...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Νοέ 2011, 09:59:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και τα 3 τα δικά μου ξέχασες Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Νοέ 2011, 14:23:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
τσ τσ τσ ... τι απολυτοι που ειστε καποιοι...

οκ ειναι απατη τα μαγνητακια, ΑΛΛΑ αφου εχει 2 και καθονται, γιατι ν αμην τα βαλει? τα 3 λεπτα που θα ξοδεψει θα του καταστρεψουν την ζωη ? ελεως δηλαδη!! τοσα και τοσα λεπτα απο την ζωη μας τρωμε σε μαλ***ες.. ας φαει και αλλα 3 να του φυγει και η περιεργεια...


Από djιλίκια δεν έχω ιδέα, αν σε ρωτήσω κάτι έχεις κάθε δικαίωμα να είσαι απόλυτος όταν μου προτείνεις να πάρω χρυσό mk2 Laughing Cool



Είναι θέμα αρχής να μην ασχολούμαστε με τέτοιες ΑΠΑΤΕΩΝΙΕΣ.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0659s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on