PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Super FuelMax
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάϊ 2003, 16:06:00    Θέμα δημοσίευσης: Super FuelMax Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.fuelmax.gr/fuelmax.html

Δείτε λίγο αυτό το site. Με μία συσκευή η οποία αποτελείτε από 2 μαγνήτες επιτυγχάνεται αισθητή μείωση κατανάλωσης βενζίνης και 5% αύξηση στης απόδοσης του κινητήρα... Θα τρελαθούμε εντελώς!!!

Το'χει βάλει κανένας;; Απ'ότι είδα το έχουν παρουσιάσει αρκετά ελληνικά περιοδίκα και όλα λένε καλά λόγια. Επίσης, μέχρι και τα ΚΤΕΛ το χουν Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάϊ 2003, 18:15:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To superfuel max είχε συζητηθεί και πριν ένα χρόνο περίπου ... Shocked Shocked
Το είχα βάλει σε ένα συμβατικό YUGO45 που είχα και μπορώ να πω ότι πήγαινε ποιο ομαλά ο "περίεργος" παλιός καταπονημένος κινητήρας (8βάλβιδος, χωρίς καταλύτη...)
Έκανε και αρκετή οικονομία βενζίνης αλλά όχι όσο λένε ... Για να σου δώσω να καταλάβεις στο μήνα ενώ χαλούσα 15000δρχ για βενζίνη (έβαζα 3 πεντοχίλιαρα) με το superfuel max χάλαγα περίπου 12000δρχ ... δηλ. μείωση 20% ... (μιλώ πάντα για τα ίδια χιλιόμετρα με την ίδια βενζίνη)...

Φυσικά ΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΡΟΠΗ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ... Γιατί αν έδινε θα κόστιζε πολύ παραπάνω ... απλά κάνει το κινητήρα να λειτουργεί ποιο ομαλά και ήρεμα ...

Στο Peugeot δεν το έβαλα για δύο λόγους:
α. δεν ήξερα που είναι η εισαγωγή βενζίνης στο κινητήρα ...
β. δεν πρόλαβα .... Shocked Shocked Wink Wink

Στο Astra θα το βάλω σίγουρα ... άλλωστε δεν πιάνει ούτε χώρο αλλά και γιατι να πάει χαμένο ?
Αν το βάλεις στο 206 να θυμηθείς να κάνεις reset στο εγκέφαλο ... και μην περιμένεις αμέσως αποτελέσματα ... Πρέπει τα νέα δεδομένα να μελετηθούν από τον εγκέφαλο για 3-4 μέρες περίπου ... Τα αποτέλεσματα θα τα δεις μετά το μήνα ... όταν θα πας βενζινάδικο ... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάϊ 2003, 18:25:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ποια περιοδικα το χουν δοκιμασει? Εγω φοραω το απλο fuel max (οχι το super με τον πιο δυνατο μαγνητη) και κατι ειδα στην αρχη, αλλα μετα δεν ξερω.. η εντυπωση μου "χλιαρεψε" και τωρα δεν ειμαι τοσο σιγουρος οτι κανει κατι.. τεσπα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάϊ 2003, 18:40:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο POWER (12/2002) είχε δοκιμή και τεστ για το SuperFuel Max και δίνει πολύ καλές κριτικές ...
Είναι λέει εκπληκτικό προϊόν ενώ σε άγρια οδήγηση σημείωσαν μείωση κατανάλωσης 12% ... για 1700χιλιόμετρα οδήγησης ... με ένα Corrado G60 ...

Το περιοδικό (που χρειάζεται και οικονομικούς πόρους <-αυτό είναι σπόντα) λέει παρα πολύ καλά λόγια .... χμμμ ... αλλά μάλλον πολύ το επαινεί ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2003, 02:03:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.ftc.gov/opa/2001/11/gadget.htm
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2003, 05:01:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια στην αγγλια το maxpower που το δοκιμασε (και δεν εχει αναγκη απο οικονομικους πορους το μεγαλυτερο περιοδικο σε πωλησεις στο βροχονησο) το βρηκε απαραδεκτο και οτι δεν κανει και τιποτα σπουδαιο ουτε για το κοστος του.εδω το μονο απο αυτα τα μικρο προιοντα που λενε οτι απεδοσε ειναι το ecotek που προσαρμοζεται στο κυκλωμα του σερβο πριν την εισαγωγη,και εχει αποσπασει βραβεια απο πολλα περιοδικα και ειναι αναγνωρισμενη πατεντα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2003, 13:49:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν οντως κανει οσα λεει-και μακαρι να τα κανει- τοτε γιατι οι αυτοκινητοβιομηχανιες δεν αγοραζουν την "πατεντα" και να το υιοθετησουν στους κινητηρες τους και να προσφερουν πιο οικονομικα αυτοκινητα ωστε να εχουν ενα πλεονεκτημα εναντι των ανταγωνιστων τους πανω στη διαφημιση ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nasoss 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) GTI

Ένταξη: 26 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2003, 22:20:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

paidia simfono, apti einai ..........Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2003, 22:48:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
αν οντως κανει οσα λεει-και μακαρι να τα κανει- τοτε γιατι οι αυτοκινητοβιομηχανιες δεν αγοραζουν την "πατεντα" και να το υιοθετησουν στους κινητηρες τους και να προσφερουν πιο οικονομικα αυτοκινητα ωστε να εχουν ενα πλεονεκτημα εναντι των ανταγωνιστων τους πανω στη διαφημιση ;


Αυτο ειναι αλλη ιστορια.. Οι αυτοκινητοβιομηχανιες με τις πετρελαιοβιομηχανιες τα χουν κανει πλακαια την ωρα που υπαρχουν πολλοι τροποι να γινει ενα αμαξι, οχι μονο οικονομικοτερο αλλα να μην καιει ουτε καν βενζινη...

Δεν σου λεω οτι το συγκεκριμενο κανει κατι... αλλα ειναι γεγονος οτι ακομα και κρατικες υπηρεσιες εχουν "θαψει" πολλες ενεργειακες πατεντες γιατι απλα θα καταστραφει το οικονομικο συστημα βασισμενο στο πετρελαιο οπως το εχουμε συνηθισει...

Η αληθεια ειναι οτι ενα δυναμομετρο θα μας πεισει... (ποσο τραβαει η μηχανη σε συγκεκριμενο ποσοστο γκαζιου ωστε να δουμε αν οντως κανει οικονομια ή οχι)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2003, 07:39:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:

Η αληθεια ειναι οτι ενα δυναμομετρο θα μας πεισει... (ποσο τραβαει η μηχανη σε συγκεκριμενο ποσοστο γκαζιου ωστε να δουμε αν οντως κανει οικονομια ή οχι)


Σε μία κουβέντα που είχα με το ίδιο τον εισαγωγέα (ο οποίος κατοικεί στο Κιλκίς ... Shocked ) μου είχε πει ο άνθρωπος ότι τα αποτελέσματα είναι ορατά περισσότερο σε απλά συμβατικά αυτοκίνητα (προ αμόλυβδης εποχής) και κυρίως με ταλαιπωρημένους κινητήρες ...
Στα καινούρια που έχουν ηλεκτρονικό έλεγχο μείγματος, μου είχε πει ότι ίσως να μην υπάρξουν και πολλές διαφορές ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nec1980 (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1,6 XS 3D 2003

Ένταξη: 30 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 14
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Δεκ 2003, 11:01:14    Θέμα δημοσίευσης: ecotek Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
το μονο απο αυτα τα μικρο προιοντα που λενε οτι απεδοσε ειναι το ecotek που προσαρμοζεται στο κυκλωμα του σερβο πριν την εισαγωγη,και εχει αποσπασει βραβεια απο πολλα περιοδικα και ειναι αναγνωρισμενη πατεντα.
Παιδία το ecotek το έχω δοκιμάσει και το μόνο που έχω διαπιστώσει ότι κάνει λίγη οικονομία καυσίμου.Αυτά που λέει η εταιρέια για αύξηση επιδόσεων είναι πολύ μικρή για να καταλάβεις τη διαφορά.Σου δίνει περίπου 50-60 χλμ παραπάνω σίγουρα.Το μειονεκτήμα του είναι ο τραχύς θόρυβος που βγάζει όταν δουλέυει ακόμα και αν βάλεις το φίλτρο που αγοράζεις έχτρα, και έχω την εντύπωση ότι το ABS πιάνει ποιο νωρίς από το κανονικό λόγο της σύνδεσης του ecotek με την αντλία των φρένων.Η εγγύηση του αυτοκινήτου δεν χάνεται.Η τιμή του είναι μαζί με το φίλτρο γύρω στα 90 euro και έχεις δικαίωμα επιστροφής χρημάτων.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Δεκ 2003, 12:42:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως να κανουμε να κανουμε καμια ομαδικη παραγγελια (SuperFuel Max) να μας ερθει και φτηνοτερα... Idea Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2005, 15:41:04    Θέμα δημοσίευσης: Βαλβίδα EcoTek Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To SuperFuel Max το είχα και στο 323GT (2 διπλά καρμπυρατερ) και στο 309GTi (Bosch L-Jetronic) και είχα δει μέχρι και 30% λιγότερη κατανάλωση και πιο γλυκιά λειτουργία του κινητήρα.
Στο 206 το έβαλα αλλά δεν είδα αντίστοιχη διαφορά ανκαι για να είμαι ειλικρινής στην τοποθέτηση που του έκανα οι δυο μαγνήτες δεν είναι παράλληλοι και πρέπει να το ξανατοποθετήσω καλύτερα.

Όμως διαβάζω για τη βαλβίδα Ecotek που βελτιώνει και την ισχύ ΚΑΙ ρίχνει και την κατανάλωση!
Από ότι είδα έχει αναφερθεί ξανά:


Ntinos έγραψε:
το μονο απο αυτα τα μικρο προιοντα που λενε οτι απεδοσε ειναι το ecotek που προσαρμοζεται στο κυκλωμα του σερβο πριν την εισαγωγη,και εχει αποσπασει βραβεια απο πολλα περιοδικα και ειναι αναγνωρισμενη πατεντα.


Για δείτε αυτό για το Ecotek. Πολύ ενδιαφέρον (και φτηνό) φαίνεται! Cool

http://www.ecotekplc.com/reviews.htm#205


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sarafid (dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 12 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Αύγ 2011, 16:09:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..με βάση το θέμα "μαγνήτες + οικονομία στη βενζίνη" έχω εξάγει μελετώντας τις σελίδες πολλών και διάφορων forums σχετιζόμενων με το αυτοκίνητο διάφορα συμπεράσματα. Μπορείτε να τα δείτε μαζί και με σχετικούς πίνακες με αυτοκίνητα όπου έχει παρατηρηθεί κάποιο αποτέλεσμα στο
http://carbloggergr.blogspot.com/2011/08/blog-post.html
Για διορθώσεις αλλά και επισημάνσεις παρακαλώ ποσταρετε ή επικοινωνήστε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Αύγ 2011, 21:58:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανασκαφες ο Μπαμπης

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
106PYRGOS (VASILIS)
Μέλος
Μέλος


peugeot 106 1.6 (16v)rallye(2001)

Ένταξη: 07 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 198
Τόπος: ΠΥΡΓΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Αύγ 2011, 23:59:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Ανασκαφες ο Μπαμπης

Very happy Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Αύγ 2011, 18:02:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sarafid έγραψε:
..με βάση το θέμα "μαγνήτες + οικονομία στη βενζίνη" έχω εξάγει μελετώντας τις σελίδες πολλών και διάφορων forums σχετιζόμενων με το αυτοκίνητο διάφορα συμπεράσματα. Μπορείτε να τα δείτε μαζί και με σχετικούς πίνακες με αυτοκίνητα όπου έχει παρατηρηθεί κάποιο αποτέλεσμα στο
http://carbloggergr.blogspot.com/2011/08/blog-post.html
Για διορθώσεις αλλά και επισημάνσεις παρακαλώ ποσταρετε ή επικοινωνήστε


To Yugo που αναφέρεται στο blog μάλλον είναι το δικό μου... χε!χε!

Είχα αναφέρει πριν πολύ καιρό ότι είχα βάλει τα μαγνητάκια στο yugo και είχα δει πραγματικά διαφορά στην κατανάλωση και στη λειτουργία του κινητήρα (το καρμπυρατέρ έπαψε να μουγκρίζει, να έχει αρρυθμίες και ο κινητήρας έγινε πολύ ποιο ήσυχος).

Στο Yugo έπαιξε καλά το μαγνητάκι... Από εκεί και πέρα δεν τα έχω δοκιμάσει στα άλλα αυτοκίνητα που πέρασαν από τα χέρια μου.
Ο λόγος; Δεν ξέρω που ήταν και που είναι τα σωληνάκια βενζίνης... Laughing
Στο Yugo ήταν πανεύκολο... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Αύγ 2011, 08:50:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CarBloggerGR έγραψε:
Αν λοιπόν θέλετε να δοκιμάσετε στο αυτοκίνητό σας τα εξαρτήματα αυτά, ελπίζοντας ότι θα ανήκετε στις εξαιρέσεις, κάντε το! Μπορείτε είτε να προμηθευτείτε κάποιο από τα πάρα πολλά sites που πουλούν τέτοια, αλλά μπορείτε βρείτε και μόνοι σας ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ από κάποιο χαλασμένο σκληρό δίσκο, ακολουθώντας τις οδηγίες του video

http://www.youtube.com/watch?v=liVHQA-vOu0

και να πάρετε δυο πανίσχυρα μαγνητάκια που έχει μέσα. Θα εντυπωσιαστείτε από τη δύναμη που έχουν. Με δυο πλαστικούς σφιχτήρες, μπορείτε να τα προσαρμόσετε κατάλληλα στο σωλήνα εισαγωγής καυσίμου, σύμφωνα με τις οδηγίες όλων αυτών που πουλούν τέτοια μαγνητάκια. Όπως και να τα αποκτήσετε, για να δείτε αποτελέσμα (εάν υπάρξουν), θα πρέπει να δυανύσετε κάπου 1500 χλμ


Άρα τώρα εξηγείται και αυτό...

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=19973 Rolling eyes


Μπφφφφφ



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Αύγ 2011, 20:53:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πουλάω μαγνητάκια για μέχρι και 70% μείωση στην κατανάλωση, έως και 60% αύξηση στην ιπποδύναμη και έως και 5 πόντους στο μήκος του πέους. Αποτελέσματα εγγυημένα, η τιμή του προϊόντος είναι στα 56 ευρώ + ΦΠΑ.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Αύγ 2011, 13:35:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
η τιμή του προϊόντος είναι στα 56 ευρώ + ΦΠΑ.
Τιμολόγια κόβεις για να τα κόψω στην εταιρία να γλιτώσουμε κανα ΦΠΑ; Question



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,318s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on