PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Ελαστικά για GT/Rallye/RC 17" 205/40,205/45,215/40
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 81, 82, 83  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
koukoupine (kouk)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 207 RC 2007

Ένταξη: 11 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: Κεφαλονιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιαν 2009, 22:13:50    Θέμα δημοσίευσης: 207 - Ελαστικά για GT/Rallye/RC 17" 205/40,205/45,215/4 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KALHSPERA SE OLOYS
NEOPAS...
KALOI MOU FILOI, META TA 20000 XLM, TA BRIDGESTONE POTENZA EGINAN CROSIA. KOITAZONTAS KATI ANOHTA TEST TOU ELASTIKA ON LINE, PEISTHKA KAI AGORASA 680 EYRW PARAKALW, TA VREDESTEIN. META APO 4000-5000 XILIOMETRA ANAZHTV SKOUPIDOTENEKE GIA NA TA THAPSW. MHPVS KAPOIOS KALOS XRISTIANOS EXEI TEKMHRIWMENH APOPSI, NA TON SYMBOULEYTW KAI NA METAFERW MW ASFALEIA THN GYNAIKA MOU STO MAIEYTHRIO? GENNAEI APO MERA SE MERA. PERIMENV KARTERIKA. STATHIS KOUKOUNARIS LEGOMAI KAI EIMAI STHN KEFALONIA.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιαν 2009, 00:39:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κουρλό αμάξι το RC, έτσι; Wink

Arrow Καταρχήν, για θα στο πουν κι άλλοι, γράφε με ελληνικά και πεζά. Είναι κανόνες του φόρουμ συνήθως ποστάρουν και ένα λινκ που τους έχει, αλλά βαριέμαι να το βρώ.

Για το ερώτημά σου, τώρα, πιστεύω ότι αν ανατρέξεις στις σελίδες του φόρουμ θα βρεις απάντηση, αλλά επιγραμματικά να αναφέρω τα Yokohama Parada, Bridgestone Potenza re050, Contninental SportContact, Toyo T1R, Michelin Pilot Sport/Exalto. Πιστεύω όλα αυτά τα ελαστικά έχουν καλά (κοινά) χαρακτηριστικά και οι όποιες διαφορές τους πιθανώς "βολεύουν" καλύτερα καθέναν από εμάς. Για γίνε λίγο πιο σαφής στο τι ζητάς... Απόδοση, π.χ., στο βρεγμένο; Ησυχία; Οικονομική λύση; κτλ...


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιαν 2009, 19:42:39    Θέμα δημοσίευσης: Re: ELASTIKA GIA TO 207 RC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

koukoupine έγραψε:
KALHSPERA SE OLOYS
NEOPAS...
KALOI MOU FILOI, META TA 20000 XLM, TA BRIDGESTONE POTENZA EGINAN CROSIA. KOITAZONTAS KATI ANOHTA TEST TOU ELASTIKA ON LINE, PEISTHKA KAI AGORASA 680 EYRW PARAKALW, TA VREDESTEIN. META APO 4000-5000 XILIOMETRA ANAZHTV SKOUPIDOTENEKE GIA NA TA THAPSW. MHPVS KAPOIOS KALOS XRISTIANOS EXEI TEKMHRIWMENH APOPSI, NA TON SYMBOULEYTW KAI NA METAFERW MW ASFALEIA THN GYNAIKA MOU STO MAIEYTHRIO? GENNAEI APO MERA SE MERA. PERIMENV KARTERIKA. STATHIS KOUKOUNARIS LEGOMAI KAI EIMAI STHN KEFALONIA.


αν θες κατι οικονομικο και καλο δοκιμασε τα AVON .τα εβαλα πρωτη φορα και πραγματικα εμεινα απολυτα ικανοποιημενος. ενδεικτικη τιμη 205/40/17 = 450Ε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
koukoupine (kouk)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 207 RC 2007

Ένταξη: 11 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: Κεφαλονιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιαν 2009, 22:04:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπέρα κωστή, ευχαριστώ για τη συμβουλή. μίλησα με έναν φίλο μου σήμερα το πρωί, ο οποίος μου υπέδειξε το demon tweeks uk για την προμήθεια ελαστικών. ήδη από το πρωί έψαχνα στα μαγαζιά, όπου η καλύτερη τιμή για τα yokohama parada spec 2 88w ήταν 910 ευρώ. από το τηλεφώνημα στην αγγλία το απόγευμα πληροφορήθηκα ότι με 511 ευρώ έρχονται σε 2-3 ημέρες στην αθήνα. λέω, αύριο πρωί-πρωί να τα παραγγείλω.
όσον αφορά στο rc είναι ένα πολύ καλό και τίμιο αυτοκινητάκι. το 2000 είχα πάρει το 16βάλβιδο rallye, το οποίο ήταν επίσης πολύ καλο αυτοκινητάκι. τώρα, λόγω της επικείμενης άφιξης του υιού μας απο το άγνωστο σύμπαν, θα πρέπει να το αλλάξουμε, πιθανόν με το partner. για γκάζια, σκέπτομαι αργότερα την αγορά ενός περίεργου αυτοκινήτου από την αγγλία, στο μέλλον βέβαια και με τη προυπόθεση να βελτιωθούν τα οικονομικά της οικογένειάς μου.
επίσης, θα ήθελα να μάθω για αυτήν την βελτίωση των 210 ίππων. είναι αισθητή, ή μέτρια? και φυσικά, αν γνωρίζεις, το κόστος κυμαίνεται μεταξύ 580 - 950 ευρώ?
μια βοήθεια θα ήταν ευπρόσδεκτη, όπως και πρώτη.
και πάλι σε ευχαριστώ για την πρόταση.
στάθης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιαν 2009, 22:14:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

koukoupine έγραψε:
[...]επίσης, θα ήθελα να μάθω για αυτήν την βελτίωση των 210 ίππων. είναι αισθητή, ή μέτρια? και φυσικά, αν γνωρίζεις, το κόστος κυμαίνεται μεταξύ 580 - 950 ευρώ?[...]


Για θέματα μηχανικής βελτίωσης υπάρχουν αρκετά και πλήρη topics, στους ανάλογους τομείς. Wink Έτσι κι αλλιώς εγκώ ντεν έκει τέτοιο αμάξι καρντιά μου. Θα σου απαντήσουν πληρέστερα οι κάτοχοί του.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
koukoupine (kouk)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 207 RC 2007

Ένταξη: 11 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: Κεφαλονιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιαν 2009, 22:17:27    Θέμα δημοσίευσης: Re: ELASTIKA GIA TO 207 RC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν θες κατι οικονομικο και καλο δοκιμασε τα AVON .τα εβαλα πρωτη φορα και πραγματικα εμεινα απολυτα ικανοποιημενος. ενδεικτικη τιμη 205/40/17 = 450Ε![/quote]

Σε ευχαριστώ σπύρο, νομίζω ότι θα παραγγείλω τα parada. ένας παλιός ραλλάκιας μου είπε να ψάξω στο που πήρε demon tweeks uk, όπου στα στέλνουν στο σπίτι σου με 511 ευρώ. θα μου πεις, με τη εγγύηση τι γίνεται? είδα και την εγγύηση των ελληνικών καταστημάτων με τα vredestein που αγόρασα πριν από πολύ λίγο καιρό και ακόμα λιγότερα χιλιόμετρα... καρούμπαλα σε τρία από δαύτα, κλατάρισμα από σκάσιμο στο πλάι και όλα αυτά με 1500 χιλ στην autostrada και 1000 χιλ στην κεφαλονιά. "λιωσιμο" ούτε για αστείο, η γυναίκα μου γεννάει σε κάμποσες ώρες και το οδόστρωμα εδώ είναι σαν της αττικής οδού.
σε ευχαριστώ πάντως. στάθης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
koukoupine (kouk)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 207 RC 2007

Ένταξη: 11 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: Κεφαλονιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιαν 2009, 22:20:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
koukoupine έγραψε:
[...]επίσης, θα ήθελα να μάθω για αυτήν την βελτίωση των 210 ίππων. είναι αισθητή, ή μέτρια? και φυσικά, αν γνωρίζεις, το κόστος κυμαίνεται μεταξύ 580 - 950 ευρώ?[...]


Για θέματα μηχανικής βελτίωσης υπάρχουν αρκετά και πλήρη topics, στους ανάλογους τομείς. Wink Έτσι κι αλλιώς εγκώ ντεν έκει τέτοιο αμάξι καρντιά μου. Θα σου απαντήσουν πληρέστερα οι κάτοχοί του.



οκ, ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vanesa206 (Βανέσα)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16v) xs 2004

Ένταξη: 28 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιαν 2009, 14:12:12    Θέμα δημοσίευσης: κόστος για λάστιχα 205/40/17 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξέρετε περίπου τι τιμές παίζουν για λάστιχα 205/40/17 ? δεν έχω ιδέα κ όταν παω να βάλω να το έχω χωνέψει απο πριν το ποσα θα δώσω. Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιαν 2009, 15:12:02    Θέμα δημοσίευσης: Re: κόστος για λάστιχα 205/40/17 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vanesa206 έγραψε:
ξέρετε περίπου τι τιμές παίζουν για λάστιχα 205/40/17 ? δεν έχω ιδέα κ όταν παω να βάλω να το έχω χωνέψει απο πριν το ποσα θα δώσω. Very happy


Ακριβές. Γι' αυτό τσέκαρε και τα sites που αναφέρθηκαν στο topic περί αγοράς ελαστικών από διαδίκτυο... Cool


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιαν 2009, 22:17:40    Θέμα δημοσίευσης: Re: κόστος για λάστιχα 205/40/17 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vanesa206 έγραψε:
ξέρετε περίπου τι τιμές παίζουν για λάστιχα 205/40/17 ? δεν έχω ιδέα κ όταν παω να βάλω να το έχω χωνέψει απο πριν το ποσα θα δώσω. Very happy

Υπολόγισε πάνω 600.00ε σε κατάστημα ελαστικών ζαντών και τέτοια...
Για κάτι καλό τουλάχιστον



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2009, 00:04:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οδηγησα σημερα το 207 GT του fynos και του jim207gt

και τα 2 με παραπλήσια ισχυ 200παρα αλογα, χωρίς esp, και μαμα ανάρτηση
και με 205/45-17 Pzero nero

του Jim χωρίς μπλοκέ με πίεση 38ε και 36π με 30000+κμ και
ρου fynos με μπλοκέ και πιέσεις αισθητα λιγότερο (δεν θυμόταν ακριβως αλλά σιγουρα οριακα 35 - ισως και λιγότερο - δεν κοιταξαμε μετρητη) με 25000+κμ

ενώ στου fynos ψιλογλυστραγε, εβγαζε μουτρα (μέχρι να κλειδώσει το μπλοκε), ξεκόλαγε το πίσω μέρος στο ασε και άλλα τετοια περίεργα, όπου και δεν μου άρεσαν τα λάστιχα
του jim με την περισσότερη πίεση στα λάστιχα ηταν τελείως διαφορετικό...
πολυ πιο σταθερό "στα πολλά" και με αισθητα περισσότερη σαφηνεια στο τιμόνι, και κανενα παραπόνο από τα λάστιχα... αν και στις εξόδους εεε σπίνιαρε... αρκετα... Laughing

ταυτοχρονα όμως του fynos ηταν πιο ανετο στις λακουβίτσες / ανωμαλίες του δρόμου που τις πέρναγε πιο "υσηχα"...

το διασταυρωσαμε και με adroid εκ των υστέρων περι πίεσης ελαστικών...

κοινώς:
τα 205/45-17 Pzero nero στα 207 1,6Τ για όσους γουσταρουν πιεσμένο στρίψιμο θέλουν μπόλικη πίεση... 38ε 36π ισως και περισσότερη.

ναι ισως να υπάρχουν και καλήτερα λάστιχα, αλλά το θέμα ειναι με αυτα που ερχεται το εργοστασιακα το αμάξι τι καλήτερο μπορείς να πετύχεις (ανεξάρτητα με το τι θα επιλέξεις όταν θα ερθει η ώρα να τα αντικαταστησεις)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
CorsaSport (Γιωργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Opel corsa 1.4 (16v) sport

Ένταξη: 02 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2009, 13:00:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω πιστευω παντως οτι τα Pzero για να κανεις το οτιδιποτε θελουν ζεσταμα πολυ καλο ζεσταμα για αρκετα χιλιομετρα.Δεν λεω πολυ καλα λαστιχα αλλα θελουν καλο ζεσταμα οπως τα toyo


Opel corsa 1.4 (16v) sport black sapphire
Specs
courtnay φιλτρο στο μαμα φιλτροκουτι
φιμε μπρος πισω
ηχοσυστημα
ζαντολαστιχα konig unknown 17'' με dunlop 205/45/17
www.opel-club.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
denlafkas (dionisis)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

207rally2008

Ένταξη: 25 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 170
Τόπος: lefkada

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2009, 13:35:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CorsaSport έγραψε:
Εγω πιστευω παντως οτι τα Pzero για να κανεις το οτιδιποτε θελουν ζεσταμα πολυ καλο ζεσταμα για αρκετα χιλιομετρα.Δεν λεω πολυ καλα λαστιχα αλλα θελουν καλο ζεσταμα οπως τα toyo
εγω παλι νομιζω οτι με σωστεs πιεσειs δουλευουν μια χαρα ακομα κ κρυα...


ola ok
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
CorsaSport (Γιωργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Opel corsa 1.4 (16v) sport

Ένταξη: 02 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2009, 13:50:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δοκιμασες ποτε να φρεναρεις με τα συγκεκριμενα οταν ειναι κρυα???Πιστεψε με αν δεν ζεσταθουν δεν γινετε δουλεια


Opel corsa 1.4 (16v) sport black sapphire
Specs
courtnay φιλτρο στο μαμα φιλτροκουτι
φιμε μπρος πισω
ηχοσυστημα
ζαντολαστιχα konig unknown 17'' με dunlop 205/45/17
www.opel-club.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2009, 15:16:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CorsaSport έγραψε:
Δοκιμασες ποτε να φρεναρεις με τα συγκεκριμενα οταν ειναι κρυα???Πιστεψε με αν δεν ζεσταθουν δεν γινετε δουλεια


Στο Corsaki σου αποκλείτε να δουλεύουν κρύα, στο 207 όμως με σωστή πίεση κάνεις όργια σχεδόν αμέσως.Έιναι και 1300κιλά το καΐμένο 3-4ς στροφές γλυστρώντας και μετά αρχίζει και πιάνει Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2009, 19:01:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
CorsaSport έγραψε:
Δοκιμασες ποτε να φρεναρεις με τα συγκεκριμενα οταν ειναι κρυα???Πιστεψε με αν δεν ζεσταθουν δεν γινετε δουλεια


Στο Corsaki σου αποκλείτε να δουλεύουν κρύα, στο 207 όμως με σωστή πίεση κάνεις όργια σχεδόν αμέσως.Έιναι και 1300κιλά το καΐμένο 3-4ς στροφές γλυστρώντας και μετά αρχίζει και πιάνει Razz Razz


εγω που μεγαλωσα λιγο τροχο 215-45 παιζω 40 μπρωστα πλεον...και 38-39 πισω...ολα καλα...αφηστε τα φρενα στα κρυα κτλ γιατι αν το στριβεις με λιγη πιεση δε θα χεις πλαινα και τοτε δε θα χεις καλο στριψιμο Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
CorsaSport (Γιωργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Opel corsa 1.4 (16v) sport

Ένταξη: 02 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2009, 09:24:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν σ μιλαω για το corsa σ μιλαω για φιλο που τα ειχε πανω σε seat ibiza cupra με revo 1 και πηγε να την παθει 2 φορες με τα Pzero επειδη φρεναρε αλλα δεν σταματουσε και σ μιλαω για 90κμ.Οποτε δεν μιλαμε για το δικο μ ελαφρυ και με λιγα αλογα αμαξι μιλαμε για ενα αμαξι που ειναι κοντα στο 207 rc


Opel corsa 1.4 (16v) sport black sapphire
Specs
courtnay φιλτρο στο μαμα φιλτροκουτι
φιμε μπρος πισω
ηχοσυστημα
ζαντολαστιχα konig unknown 17'' με dunlop 205/45/17
www.opel-club.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2009, 10:23:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

yparxoyn 3-4 montela pzero
αποσαφηνιστε για πιο μιλατε ο καθε ενας

το νερο που ειναι το φτηνοτερο το βαζουν ακομα και σε απλα αυτοκινητα οπως π.χ το 307 1.6 cc του ξαδερφου μου και δουλευει μια χαρα

ΘΕΛΕΙ ΒΑΡΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
το ιμπιζα δεν ειναι ουτε 1100 κιλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2009, 19:35:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
yparxoyn 3-4 montela pzero
αποσαφηνιστε για πιο μιλατε ο καθε ενας

το νερο που ειναι το φτηνοτερο το βαζουν ακομα και σε απλα αυτοκινητα οπως π.χ το 307 1.6 cc του ξαδερφου μου και δουλευει μια χαρα

ΘΕΛΕΙ ΒΑΡΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
το ιμπιζα δεν ειναι ουτε 1100 κιλα


ω...ναι αν κ τα συχενομαι τα pirelli
στο gt δουλευουν πολυ καλα σε ολα...
μονο θορυβο εχουν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Φεβ 2009, 20:06:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

afieromeno sto jim207gt

http://www.camskill.co.uk/products.php?plid=m12b0s684p0
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 81, 82, 83  Επόμενη
Σελίδα 1 από 83

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2612s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on