PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Ελαστικά για GT/Rallye/RC 17" 205/40,205/45,215/40
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 81, 82, 83  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2009, 20:07:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά βρε παιδιά τι του πάει και τι όχι?Γιατί αν είναι να δώσεις 600-700 ευρώ και να μην του πάει και να μη σ'αρέσει άντε μετά να περιμένεις 2-3 χρόνια για να τ'αλλάξεις πάλι.Μέχρι τώρα το group μας φορούσε Michelin στις περισσότερες των περιπτώσεων και όλα ήταν μια χαρά.Πήγαινες εσύ ο πονηρός να βάλεις κάτι άλλο και βέβαια δεν του πήγαινε καθόλου.Τώρα μ'αυτά τα Potenza που έχουμε μπλέξει τι θα γίνει?...Πραγματικά δε θα είχα κανένα ενδοιασμό να φορέσω Michelin αλλά βλέπεις δεν έχει αυτό το προστατευτικό της ζάντας οπότε αυτό είναι ένα πρόβλημα.Λέτε η Michelin σκεφτεί τους οπαδούς της και μέχρι του χρόνου να βγάλει κανά Exalto με προστατευτικό?...Δεν ξέρω τι θα γίνει ...τη μια το ένα μαλακό την άλλη σκληρό ...άκρη δε βγαίνει.Μου φαίνεται θα καταλήξουμε σε καμιά μαϊμουδοεταιρία με 200 ευρώ και ας τ'αλλάζουμε κάθε χρόνο Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2009, 20:39:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
Συμφωνώ με Τάκη, απλά πρέπει να βρούμε λάστιχο με σκληρά πλαινά να ισοφαρίσεις το "μαγούλιασμα".
Γκουρού τα Hankook τι λένε από πλαινά γνωρίζουμε τίποτςςς

Η όπως το σκεφτομαι να πάω σε μία lightweight 17χ7,5 17χ8 άν χοράει.


σου ειπα και απο κοντα
τα 212 εχουν πιο σκληρα πλαινα και απο παραντα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Μάρ 2009, 12:13:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.trackday-special.gr/forum/viewtopic.php?t=265&start=15
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2009, 21:33:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT για να βλεπω εντυπωσεις απο τα λαστιχακια που φορας Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2009, 14:12:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω αν ειπωθηκε πριν αλλα εχω μια απορια, ειναι καλυτερα να αλλαζεις τετραδα τα λαστιχα η΄ αυτο που κανουν μερικοι δλδ οταν φαγωθουν τα μπροστινα φερνουν τα πισω εμπρος και αλλαζουν μια δυαδα κανουρια για τα πισω και παει λεγοντας? και επισης τι ειναι καλυτερο, να εχεις τα καινουρια πισω η΄ μπροστα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Μάϊ 2009, 00:52:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για 225/40 σε 7,5χ17 τι λέτε;


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Μάϊ 2009, 01:46:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με ποσο "φτιαγμενο" μοτερ?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Μάϊ 2009, 01:57:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DRAKE έγραψε:
Για 225/40 σε 7,5χ17 τι λέτε;


τι λαστιχα βρηκες για αυτην την διασταση? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Μάϊ 2009, 12:24:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι λίγο περίεργη διάσταση. Δεν κυκλοφορεί σχεδόν καθόλου και μου κάνει εντύπωση καθότι υπάρχουν πολλά 225/40 σε 15,16,18 και 19 ίντσες αλλά σε 17 σχεδόν τίποτα Shocked Μόνο κάτι Yokohama a520, ημισλίκ falken και μία Αμερικάνικη μάρκα εν ονόματι nitto 555. Κρίμα δεν το είχα σκεφτεί καθόλου πως δεν είναι συνηθισμένη διάσταση. Είναι μόλις 1% μικρότερη διάμετρος από τα μαμά και το 225 θα είχε καλύτερο κράτημα από το 205 στους δρόμους μας.
Δεν θα γλινει κάποια βελτίωση στον κινητήρα και το σκεπτικό είναι μόνο και μόνο η καλύτερη πρόσφυση. Στο 206 που έχω τώρα φοράω 195/50/15 T1R και σπινάρει σε μερικά φανάρια για να μην πω τι γίνεται σε φρεναρίσματα (μπλοκάρισμα από 50χλμ και τέτοια), ενώ σε λίγο καλό δρόμο πάνε τέλεια.


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Μάϊ 2009, 22:39:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

235-40-17 βγαινουν αρκετα παντως κ ειναι ακομα πιο κοντα στο μαμα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dope207 (Κυριάκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 08 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 175
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούν 2009, 09:19:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα και από εμένα παιδιά. Πρώτα απ όλα τα θερμά μου συγχαρητήρια για το Site και το πλήρες ενημερωμένο και εξυπηρετικό forum του.

Εδώ και 16 μήνες έχω ένα 207 Rallye και πραγματικά είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Το αμάξι έχει 14.000 χιλιόμετρα και πριν ένα μήνα του άλλαξα αμορτισέρ και ελατήρια. Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω, είναι ότι παρόλο που στρίβει τέλεια και δεν φεύγει, είναι ότι στο δρόμο μετά το 80km/h νομίζω ότι πατάει σε πάγο!!!! Shocked
Να τονίσω ότι τα ελαστικά είναι τα μαμά και έχω βάλει άζωτο στα 29psi.

Διαβάζοντας τα προηγούμενα post σε αυτό το θέμα, είδα ότι τονίζετε πως για να πατήσει καλά το ελαστικό θέλει τουλάχιστον 35 έως 36 psi !!!

το είχα διαβάσει και στις οδηγίες ότι θέλει τόσο, αλλά οι δρόμοι μας είναι για τέτοια πράματα? δεν θα γίνει ποιο χοροπηδητό το αμάξι????

απλά αν είναι, να πάω να συμπληρώσω έστω και με αέρα μέχρι τα 35Psi αν είναι να δω κάτι καλύτερο.....


Η μάνα μου, μια ζωή με κράζει....
Παιδί μου, πιάνεις το τιμόνι και οδηγείς λες και πας στον πόλεμο… Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kos_argyris (kostas)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 rc (2008)

Ένταξη: 08 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 256

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούν 2009, 10:44:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oπωσδήποτε να βάλεις μεγαλύτερη πίεση στα λάστιχα σου. Πολλά παιδιά έχουν διαπιστώσει αρκετά καλύτερη πρόσφυση με παραπάνω πίεση, όχι μόνο στα επίπεδα που αναφέρει ο κατασκευαστής αλλά και παραπάνω. Εγώ να φανταστείς βάζω γύρω στα 38psi χωρίς να με κουράζει ιδιαίτερα στις ανωμαλίες των δρόμων μας. Το 29 που βάζεις είναι πολύ λίγο για λάστιχο με τέτοιο προφίλ, πόσο μάλλον που βάζεις και άζωτο του οποίου η πίεση αυξάνεται λιγότερο όσο ζεσταίνεται το λάστιχο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούν 2009, 10:49:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kos_argyris έγραψε:
Oπωσδήποτε να βάλεις μεγαλύτερη πίεση στα λάστιχα σου. Πολλά παιδιά έχουν διαπιστώσει αρκετά καλύτερη πρόσφυση με παραπάνω πίεση, όχι μόνο στα επίπεδα που αναφέρει ο κατασκευαστής αλλά και παραπάνω. Εγώ να φανταστείς βάζω γύρω στα 38psi χωρίς να με κουράζει ιδιαίτερα στις ανωμαλίες των δρόμων μας. Το 29 που βάζεις είναι πολύ λίγο για λάστιχο με τέτοιο προφίλ, πόσο μάλλον που βάζεις και άζωτο του οποίου η πίεση αυξάνεται λιγότερο όσο ζεσταίνεται το λάστιχο.

+1



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dope207 (Κυριάκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 08 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 175
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούν 2009, 11:13:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kos_argyris έγραψε:
Oπωσδήποτε να βάλεις μεγαλύτερη πίεση στα λάστιχα σου. Πολλά παιδιά έχουν διαπιστώσει αρκετά καλύτερη πρόσφυση με παραπάνω πίεση, όχι μόνο στα επίπεδα που αναφέρει ο κατασκευαστής αλλά και παραπάνω. Εγώ να φανταστείς βάζω γύρω στα 38psi χωρίς να με κουράζει ιδιαίτερα στις ανωμαλίες των δρόμων μας. Το 29 που βάζεις είναι πολύ λίγο για λάστιχο με τέτοιο προφίλ, πόσο μάλλον που βάζεις και άζωτο του οποίου η πίεση αυξάνεται λιγότερο όσο ζεσταίνεται το λάστιχο.


ευχαριστώ πάρα πολύ για την ενημέρωση. μετά τη δουλειά θα πάω να του προσθέσω αέρα.

ο λόγος που την πάτησα (προφανώς) είναι ότι στο προηγούμενο αμάξι, είχα 215/50/15 και με τα 29 psi ήταν τρένο. αλλά θα μου πεις άλλη γόμα, άλλο ελαστικό, άλλη μάρκα.

αύριο θα έχω νέα Thumb Left


Η μάνα μου, μια ζωή με κράζει....
Παιδί μου, πιάνεις το τιμόνι και οδηγείς λες και πας στον πόλεμο… Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούν 2009, 14:06:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dope207 έγραψε:
kos_argyris έγραψε:
Oπωσδήποτε να βάλεις μεγαλύτερη πίεση στα λάστιχα σου. Πολλά παιδιά έχουν διαπιστώσει αρκετά καλύτερη πρόσφυση με παραπάνω πίεση, όχι μόνο στα επίπεδα που αναφέρει ο κατασκευαστής αλλά και παραπάνω. Εγώ να φανταστείς βάζω γύρω στα 38psi χωρίς να με κουράζει ιδιαίτερα στις ανωμαλίες των δρόμων μας. Το 29 που βάζεις είναι πολύ λίγο για λάστιχο με τέτοιο προφίλ, πόσο μάλλον που βάζεις και άζωτο του οποίου η πίεση αυξάνεται λιγότερο όσο ζεσταίνεται το λάστιχο.


ευχαριστώ πάρα πολύ για την ενημέρωση. μετά τη δουλειά θα πάω να του προσθέσω αέρα.

ο λόγος που την πάτησα (προφανώς) είναι ότι στο προηγούμενο αμάξι, είχα 215/50/15 και με τα 29 psi ήταν τρένο. αλλά θα μου πεις άλλη γόμα, άλλο ελαστικό, άλλη μάρκα.

αύριο θα έχω νέα Thumb Left


και αλλο βαρος αμαξιου...παντως τα p zero που θα χεις κ συ σαν μαμα με 36 και πανω δουλευουν μην πω 38
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούν 2009, 14:16:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στις λιγες μερες που το εχω.....και οσο μπορεσα να το δοκιμασω....για να πατησει καλα θελει ΑΕΡΑ....!!!!

Μολις το παρελαβα...ειχε 38 μπρος πισω....κατεβασα στο 36 το μπροστα και 33 πισω..με σκοπο να δοκιμασω και να δω το οχημα...!!!!
Γλυστρα και ξανα γλυστρα...
Αυτη την στιγμη εχω 38 εμπρος και 38 πισω....το οχημα παταει πολυ καλα...και τα λαστηχακια δειχνουν να εχουν θετικα χαραχτηρα...βεβαια δεν εχω καταφερει να το πιεσω αρκετα λογο του θεματος με τον επιλογεα....
Η επομενη δοκιμη ειναι να φτασω τα πισω κοντα στα 40 και να χαμηλωσω μπροστα...(στην θεωρεια θα ειναι χαλια....αλλα ποτε δεν ξερεις)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούν 2009, 15:42:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

saikoe_39 έγραψε:
Στις λιγες μερες που το εχω.....και οσο μπορεσα να το δοκιμασω....για να πατησει καλα θελει ΑΕΡΑ....!!!!

Μολις το παρελαβα...ειχε 38 μπρος πισω....κατεβασα στο 36 το μπροστα και 33 πισω..με σκοπο να δοκιμασω και να δω το οχημα...!!!!
Γλυστρα και ξανα γλυστρα...
Αυτη την στιγμη εχω 38 εμπρος και 38 πισω....το οχημα παταει πολυ καλα...και τα λαστηχακια δειχνουν να εχουν θετικα χαραχτηρα...βεβαια δεν εχω καταφερει να το πιεσω αρκετα λογο του θεματος με τον επιλογεα....
Η επομενη δοκιμη ειναι να φτασω τα πισω κοντα στα 40 και να χαμηλωσω μπροστα...(στην θεωρεια θα ειναι χαλια....αλλα ποτε δεν ξερεις)


παμε κ δω....οχι πανω απο 38 θα τα φας πολυ στην μεση του πελματος Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dope207 (Κυριάκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 08 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 175
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Ιούν 2009, 07:05:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα και πάλι...... πρόσθεσα αέρα στα ελαστικά και το πήγα στα 2,5bar ( 36psi). Δεν μπορώ να πω ότι έγινε ποιο κουραστικό στις λακκούβες, γιατί στην αρχή αυτό το φοβόμουν.
τώρα στο δρόμο, αυτά που διαπίστωσα είναι τα εξής....

Θετικά:
* επιτέλους πατάει πολύ πολύ καλύτερα.
* Στρίβει ακόμα καλύτερα
* Καλύτερο φρενάρισμα (όταν είναι ζεσταμένα)

Αρνητικά:
* Το ABS έχει γίνει ποιο ευαίσθητο. ( με κρύα ή μέτρια ζεσταμένα )
* Όταν είναι κρύα και πας να το φρενάρεις δυνατά, ψαρώνει λίγο + ABS.
* Μου δίνει την αίσθηση ότι έχει κόψει λίγο...

Γενικά είναι η πρώτη μέρα, με τον καιρό θα δείξει. εξάλλου το νοιώθω σα να οδηγώ άλλο αμάξι...
Ευχαριστώ και πάλι για τις συμβουλές σας παιδιά! Very happy


Η μάνα μου, μια ζωή με κράζει....
Παιδί μου, πιάνεις το τιμόνι και οδηγείς λες και πας στον πόλεμο… Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Ιούν 2009, 15:28:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να εχει ποψει παντως αποκλειεται, με την ιδια λογικη θα καταναλωνε λιγοτερο ξεφουσκωτο.


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
dope207 (Κυριάκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 08 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 175
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Ιούν 2009, 20:53:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν έκοψε πολύ, αλλά η κατανάλωση σα να ανέβηκε λιγάκι...
θα δίξει.....


Η μάνα μου, μια ζωή με κράζει....
Παιδί μου, πιάνεις το τιμόνι και οδηγείς λες και πας στον πόλεμο… Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 81, 82, 83  Επόμενη
Σελίδα 3 από 83

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1719s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on