PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Group buy σκάστρες VAG TFSI για 1.6Τ (150/175)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Φεβ 2009, 21:41:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
εχουμε καμια προοδο με τις σκαστρες???


Καμιά 10αριά είναι έτοιμες, οι υπόλοιπες περιμένουν τα καλώδιά τους!


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gregkozani (Gregory)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rally

Ένταξη: 16 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 38
Τόπος: Kozani

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Φεβ 2009, 22:42:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sotos 207Gt έγραψε:
παιδες οσοι δεν πηρατε εβγαλε καινουργιο ανταλλακτικο

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?p=3262831

Σαν ποιο ενισχυμένο το βλέπω ...(ας χαλάσουμε αυτές που παραγγείλαμε και βλέπουμε) Laughing


http://www.dallis.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
roufosk2 (kostas)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 GT

Ένταξη: 09 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 63

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Φεβ 2009, 00:30:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rubal έγραψε:
παιδια αμα παιξει καμια spare εχετε με υποψιν γιατι η δικια μου εχει αρχισει και κελαηδάει και δεν προλαβα την ομαδικη... ευχαριστω. Wink


σου δινω τιν δικη μου χωρισ την φισα ομως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
rubal 
Μέλος
Μέλος


207 THP

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 159

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Φεβ 2009, 00:34:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thanks φιλε. απλα πρεπει να βρω και μια φύσα... παιζουν καθολου ή ειναι μετρημενες?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Φεβ 2009, 04:01:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rubal έγραψε:
thanks φιλε. απλα πρεπει να βρω και μια φύσα... παιζουν καθολου ή ειναι μετρημενες?


Προς το παρόν είναι αυστηρά μετρημένες. Ας παραλάβουν όσοι έχουν παραγγείλει ήδη τις δικές τους και βλέπουμε.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
rubal 
Μέλος
Μέλος


207 THP

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 159

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Φεβ 2009, 11:00:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
rubal έγραψε:
thanks φιλε. απλα πρεπει να βρω και μια φύσα... παιζουν καθολου ή ειναι μετρημενες?


Προς το παρόν είναι αυστηρά μετρημένες. Ας παραλάβουν όσοι έχουν παραγγείλει ήδη τις δικές τους και βλέπουμε.


οκ παιδια ευχαριστω οπως κ να χει. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Μάρ 2009, 07:27:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σιγά σιγά θα αρχίσουμε να στέλνουμε τις σκάστρες και θα κοιτάξω να φέρω όσο το δυνατόν περισσότερες στη Λέσχη την Πέμπτη.

Αν και είμαστε σχεδον έτοιμοι, λείπουν 3-4 μπρίζες PSA για να ολοκληρωθούν τα κομμάτια. Ελπίζω μέσα στις επόμενες ημέρες να είμαστε οκ με όλες. Η πλειοψηφία όμως είναι έτοιμες.

Όσοι είστε από επαρχία και δεν έχουμε μιλήσει, παρακαλω στείλτε μου ένα πμ με τα στοιχεία αποστολής για να ξερω που να τις στείλω!


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
notis1313 (notis)
Μέλος
Μέλος


Citroen saxo vts

Ένταξη: 02 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 185

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 17:31:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαγκες να περασω την προσεχη πεμπτη να παραλαβω την σκαστρουλα μου???ε, φανταστικε salex???


Τελικα για το ξεματιασμα Ελαιολαδο ή Αγουρελαιο??

to car.gr εγραψε:έχει <σφυρήλατα>
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 18:24:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στελιο με την σκαστρα το δικο μου παει σαν ατμοσφαιρα (εχω και μαρτυρα τον crow_gr) Shocked Shocked η τεταρτη για να φορτωσει θελει μια αιωνιοτητα...Την εβγαλα, εβαλα την εργοστασιακη και σαν απο θαυμα το αυτοκινητο αναστηθηκε και παλι Yahoo! Μπορει να μου εξηγησει καποιος τι διαολο επαθε και δεν του αρεσει η VAG σκαστρα;;;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 19:22:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως εκατσε στραβα? Rolling eyes



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 21:09:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι δεν μπηκε στραβα, ηταν μπροστα ο Στελιος οταν την τοποθετησα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 21:30:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shocked Shocked Shocked Πως γινεται αυτο Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 21:40:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

isim έγραψε:
Οχι δεν μπηκε στραβα, ηταν μπροστα ο Στελιος οταν την τοποθετησα....


τι θα γινει με σενα? μπας κ χεις καμια συγγενια με Μητσοτακη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 21:46:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιγο πριν φυγω ακουμπησε το καπο ο volvos Mad λες να φταιει αυτο Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 21:48:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Tease Tease Tease Tease Tease Splat Splat Splat


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 22:03:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

isim έγραψε:
Λιγο πριν φυγω ακουμπησε το καπο ο volvos Mad λες να φταιει αυτο Crying or Very sad


Το πιθανότερο είναι να μην έκατσε σωστά το διάφραγμα έτσι όπως βίδωσες τη σκάστρα.
Ο Σώτος είχε πάθει κάτι αντίστοιχο, συμβαίνει αν δεν σφίξεις διαδοχικά τις βίδες και στραβοκάτσει το διάφραγμα.

Είναι έτσι φτιαγμένη η σκάστρα που ό,τι και να κάνεις δεν μπορείς να κάνεις ζημιά. Αλλά αν κάτσει στραβά το διάφραγμα επειδή σφίχτηκαν οι βίδες περίεργα τότε δεν κρατάει σωστά πίεση και αργεί πααααααααρα πολύ να τουρμπίσει (όπως όταν χαλάσει η εργοστασιακή).


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 23:03:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παω να την δοκιμασω τωρα παλι Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Crowgr (Ηλιας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 15 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 22
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάρ 2009, 00:08:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Isim κανα νέο εχουμε? Παντος η εμενα μου εδωσε καμια 30 αλογα! Cool η καποια πατατα εκανε ο isim Wink (και ελεγα πως παει ετσι το γαμ@@@) Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάρ 2009, 01:42:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την ξαναεβαλα αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω διαφορα με την προηγουμενη...Παντως τωρα εχω την εντυπωση οτι δουλευει κανονικσ η σκαστρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάρ 2009, 09:14:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα δεις διαφορα στην αποκριση ,πιο αμεσο τουρμπισαμα και καλυτερη συμπεριφορα μετα τις 5500..



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 8 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1903s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on