PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Καφεδοβόλτα Νο3... Κάλαμο αύριο? (11/01)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 11:38:34    Θέμα δημοσίευσης: Καφεδοβόλτα Νο3... Κάλαμο αύριο? (11/01) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν παιδάκια τι λέτε για αύριο κατά το μεσημεράκι για καφεδοβολτούλακοψιδοκατάληξη στήν παραλία Καλάμου(για καφέ) όπως είχα αναφέρει έχει μία καφετέρια υπερυψομένη μπροστά από το δημοτικό παρκιν(να χαζεύουμε τα pug) που βλέπει θάλασσα. Είναι περίπου 40-45 λεπτά από οποιαδήποτε περιοχή της Αθήνας. Μετά το καφεδάκι όποιοι θέλουν(με) συνεχίζουν και για τα απαραίτητα κοψίδια μετα (λίγου γιατι οδηγάμε)κράσου!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 11:49:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
Λοιπόν παιδάκια τι λέτε για αύριο κατά το μεσημεράκι για καφεδοβολτούλακοψιδοκατάληξη στήν παραλία Καλάμου(για καφέ) όπως είχα αναφέρει έχει μία καφετέρια υπερυψομένη μπροστά από το δημοτικό παρκιν(να χαζεύουμε τα pug) που βλέπει θάλασσα. Είναι περίπου 40-45 λεπτά από οποιαδήποτε περιοχή της Αθήνας. Μετά το καφεδάκι όποιοι θέλουν(με) συνεχίζουν και για τα απαραίτητα κοψίδια μετα (λίγου γιατι οδηγάμε)κράσου!!


W00t W00t


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 12:03:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω μέσα για καφεδοβόλτα
την τρελή μασαμπουκα "μετα" αν μπορουσαμε να την αποφυγουμε ή εστω να την κάνουμε "light"... δεν θα με χαλαγε...

επίσης θα μπορουσε να παίξει και κάνα Λουτράκι...
να περάσουμε και μια ενα συντομο στοπ από τα Μεγαρα για λιγο μάτι.. μιας και θα χει "τζερτζελε" στην πίστα (track day)...

...αν και ο Κάλαμος ειναι πιο ωραία διαδρομη...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 13:30:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιζει και εγώ μεσα!!! Rolling eyes Ωρα που θα ξεκινίσουμε???


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 13:52:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν τελικά πάμε Κάλαμο 11, 11:30 είναι μια χαρά , για Λουτράκι πιό νωρίς.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 14:02:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πρεπει να πάμε στον βουνο αυριο το πρωι με το σολερ να μαζεψουμε το 1 ακρο/δαγκανα/δισκοπλακα... απ την πλαγιά...
και να πάμε και μια επίσκεψη στο "κουφαρι" να μαζεψουμε 2 πραγματακια...

ΣΟΛΕΡ ΑΚΟΥΣ!
ΕΓΕΡΤΗΡΙΟ 0830...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 14:38:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
πρεπει να πάμε στον βουνο αυριο το πρωι με το σολερ να μαζεψουμε το 1 ακρο/δαγκανα/δισκοπλακα... απ την πλαγιά...
και να πάμε και μια επίσκεψη στο "κουφαρι" να μαζεψουμε 2 πραγματακια...

ΣΟΛΕΡ ΑΚΟΥΣ!
ΕΓΕΡΤΗΡΙΟ 0830...


Έγινε.... Laughing



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 15:35:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

να περάσουμε και μια ενα συντομο στοπ από τα Μεγαρα για λιγο μάτι.. μιας και θα χει "τζερτζελε" στην πίστα (track day)...



Αν τυχον ερθετε κανε μου ενα τηλεφωνακι Μανθο μιας και θα ειμαι εκει.
Θα χαρω πολυ να τα πουμε.

volvos ακουει; Laughing



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 15:44:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια θα γουσταρα αλλα φευγω για λαμια σε λιγο................καλα να περασετε οπωs εμεισ μοναχα ξερουμε....φερε 3 τζατζικια,και 3 πατατεs.....και 3 σαλατεσ και οτι εχει τελοs απο 3..... Laughing Laughing Laughing μην ξεχνιομαστε..... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
velvet (φιλία)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.1 (2004)

Ένταξη: 16 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 49

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 16:24:38    Θέμα δημοσίευσης: Re: Καφεδοβόλτα Νο3... Κάλαμο αύριο? (11/01) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
... έχει μία καφετέρια υπερυψομένη μπροστά από το δημοτικό παρκιν(να χαζεύουμε τα pug) που βλέπει θάλασσα. ...
Είναι σίγουρα ανοιχτή?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 16:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έτσι μου είχε πεί οτι ανοίγει Κυριακές.

Άντε να βλέπω χεράκια...........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
martin (martin)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 307 2.0 16v (2003)

Ένταξη: 24 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 11
Τόπος: ksilokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 17:09:52    Θέμα δημοσίευσης: --------- Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σε ολουσ ρε πεδια που να σασ βρω αυριο Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση MSN Messenger
velvet (φιλία)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.1 (2004)

Ένταξη: 16 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 49

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 17:20:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


(χεράκι! Very happy )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
peugeot_ς (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 1.6 ατμο-σιδερο

Ένταξη: 17 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 81
Τόπος: Αθήνα - Λιβαδεια - Στροφουλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 19:34:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα παμε τελικα? Αν και για λουτρακι δεν πολυψηνομαι


Εσύ δουλέυεις και η τύχη σου κοιμάται !!! Με λένε κουλομαρία !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zaf (Antonis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16v) sport pack

Ένταξη: 18 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 20:58:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω με ath7 μεσα! Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 21:07:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι εγω με σολερ "σι γυναιξι" αν τελειωσουμε εγκάιρως απ το κουφαρι... Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 21:09:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zaf έγραψε:
Εγω με ath7 μεσα! Razz


Yahoo!
Θα φορεσουμε και τα μπουφανακια να παμε επιτελους καπου σαν club και οχι σαν κανιβαλοι! Razz
+
Γραψτε ονοματα απο μεσα μην χασουμε την μπαλα! Laughing Laughing


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 21:38:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για καλαμο και γω μεσα +1!!

Μανθο φερε το μπουφαν μου ρε συ....!!! Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 21:58:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ..
κάνας αλλος για μπουφαν αυριο? Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
peugeot_ς (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 1.6 ατμο-σιδερο

Ένταξη: 17 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 81
Τόπος: Αθήνα - Λιβαδεια - Στροφουλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 22:25:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω μαλλον δεν θα ρθω. Πηρα ελαφρα τη καρδια την αποφαση να ερθω αυριο, αλλα βλεπω οτι δεν με βγαζει ο προγραμματισμος μου για την εξεταστικη Embarassed


Εσύ δουλέυεις και η τύχη σου κοιμάται !!! Με λένε κουλομαρία !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1551s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on