PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

τελικα ποσο γρηγορο ειναι το rallye?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 22:18:16    Θέμα δημοσίευσης: τελικα ποσο γρηγορο ειναι το rallye? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε 1 εβδομαδα γινομαι κατοχος (ευτυχης!) του 207 rallye. ξεκινησα με το 106 rallye με τα 122 αλογα που πιστευω ακομη και σημερα οτι ειναι το κορυφαιο αυτοκινητο της κατηγοριας του και μετα περασαν απο τα χερια μου δυο 206 1,6.
πιστευεται ομως πραγματικα οτι το 207 rallye ειναι γρηγορο? Συγκρινεται με 106 rallye η΄κυριως με τους ανταγωνιστες του τη Mito, το Punto (με τα 155), το corsa gsi..?
Kα μιλαω για ευθειες, δλδ κοντρες απο σταση που εκει φαινεται περισσοτερο η δυναμη του αυτοκινητου και λιγοτερο ο οδηγος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 23:20:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγκρίνεται για πλάκα με όλα αυτά που είπες αλλά όχι με το παλιό rallye γιατί απλά έχουν περάσει αρκετά χρόνια και αλλάζουν οι φιλοσοφίες...
Πάντως αν θες τη γνώμη μου θα μείνεις ευχαριστημένος και σε άλλους τομείς εκτός από τις ευθείες...
Άντε με το καλό να σου έρθει



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 23:38:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:

Πάντως αν θες τη γνώμη μου θα μείνεις ευχαριστημένος και σε άλλους τομείς εκτός από τις ευθείες...


+1
Η αληθεια ειναι οτι το 207 δεν ειναι κ κανενας πυραυλος στις ευθειες,παρ ολα αυτα στις στροφες ειναι πολυ πολυ προβλεψιμο κ γενικα ευκολοδηγητο!!
Για μιτο κ πουντο που αναρωτηθηκες δεεεν...καθως εχουν πιο λιγα κιλα κ τα 2..το κορσα ομως,για πλακα!!
Με το καλο να το δεχτεις και να το χαρεις οσο τιποτε αλλο...


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 00:14:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Topic για αυτο που ψαχνεις υπαρχει ηδη...
το παρον κλειδωνεται Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1089s (PHP: 55% - SQL: 45%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on