PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 Τurbo Vs The Galaxy
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
lambrosp 
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.6 T (16v) xs 2003

Ένταξη: 18 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 133

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 01:43:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Λάμπρο αφού το ζαχαρώνεις τόσο πολύ το corsa για μένα μην χάνεις χρόνο πήγαινε πάρτο!
Θα διαφέρεις σίγουρα με όλους τους κατόχους μπλε opc με 17αρα ζάντα που κυκλοφορούν στην Αττική...στον αριθμό της πινακίδας!


Φιλε Κοstas207rc αν ηθελα να το παρω θα το ειχα παρει. Δεν ζαχαρωνω ουτε το ενα ουτε το αλλο ,αδιαφορα μου ειναι και τα δυο γιατι για να ξεχωριζω εχω φτιαξει το 206 μου που μου κανει ολα τα χατηρια και αφηνει ξερους τυπους με κλασεως πολυ καλυτερα αυτοκινητα.Απλα ειδα το topic που ελεγε για corca - 207rc και λεω την γνωμη μου οτι προτιμω το corca.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Arvas (Dimitris)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207RRRRRRRRRCccccc

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 320
Τόπος: Αθήνα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 03:06:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
Σίγουρα Στέλιο απλά περημένω και τα πρώτα δείγματα....Ξέρεις απο ποιόν... Wink
Το μοτέρ αυτό είναι πολύ μπροστά από οποιδήποτε άλλο 1,6Τ , το μόνο ποιό hi-tec είναι ο 1,4 TSI.


Toσο hi-tec που δεν μπορει να αντεξει τον εαυτο του.. γι αυτο 1 στα 2 σπαει και εχουν γεμισει τα συνεργεια golf GT... απότι φαινεται δεν μπορουμε να αντεξουμε τοση εξελιξη... Laughing Laughing Laughing ασε που οτι καταφερνει ο 1.4tsi με διπλη υπερτροφοδοτηση το καταφερνει ο 1.6Τ με απλη... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 03:15:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

φτάνει...

αλλά δεν αντέχω, θα τσιμπήσω, και ας ξέρω ότι θα χάσω και άλλες τρίχες. Για πες, τι έσπασε στα GT;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την drdino στις Τρι 30 Δεκ 2008, 13:54:36, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 09:09:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

eχω δει πολα τσι με σπασμενο το πλαισιο της εμπρος πινακιδας









απο το σμπππρωξιμο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 10:15:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα συμφωνησω με Πανο...
Μην ειμαστε κακοι και μονοπλευροι,μια χαρα μοτερακια ειναι.
Λογικο ειναι οταν παρεις ενα μοτερ που ειναι τοσο πουσαρισμενο να θελει και αναλογη χρηση. Wink
Και ενα 207 να παρεις,αμα βγαζει 250 αλογα,θα θελει και αυτο αναλογη φροντιδα,δεν συμφωνεις; Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 14:54:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lambrosp έγραψε:
kostas207rc έγραψε:
Λάμπρο αφού το ζαχαρώνεις τόσο πολύ το corsa για μένα μην χάνεις χρόνο πήγαινε πάρτο!
Θα διαφέρεις σίγουρα με όλους τους κατόχους μπλε opc με 17αρα ζάντα που κυκλοφορούν στην Αττική...στον αριθμό της πινακίδας!


Φιλε Κοstas207rc αν ηθελα να το παρω θα το ειχα παρει. Δεν ζαχαρωνω ουτε το ενα ουτε το αλλο ,αδιαφορα μου ειναι και τα δυο γιατι για να ξεχωριζω εχω φτιαξει το 206 μου που μου κανει ολα τα χατηρια και αφηνει ξερους τυπους με κλασεως πολυ καλυτερα αυτοκινητα.Απλα ειδα το topic που ελεγε για corca - 207rc και λεω την γνωμη μου οτι προτιμω το corca.

Πάντως περίεργο μου φένεται που δηλώνεις λάτρης της ευθείας και αγοράζεις 206...



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 15:16:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα το δικο του μονο απεξω μοιαζει με 206 Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Arvas (Dimitris)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207RRRRRRRRRCccccc

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 320
Τόπος: Αθήνα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 15:51:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Θα συμφωνησω με Πανο...
Μην ειμαστε κακοι και μονοπλευροι,μια χαρα μοτερακια ειναι.
Λογικο ειναι οταν παρεις ενα μοτερ που ειναι τοσο πουσαρισμενο να θελει και αναλογη χρηση. Wink
Και ενα 207 να παρεις,αμα βγαζει 250 αλογα,θα θελει και αυτο αναλογη φροντιδα,δεν συμφωνεις; Question


οχι δεν συμφωνω... ειναι εργοστασιακο και πρεπει να αντεχει σε καθε χρηση αμα κανεις το GT 200+ αλογα δεν με ενδιαφερει αν θα σπασει αλλα σε εργοστασιακη μορφη το βρισκω ανεπιτρεπτο.. δεν ειναι το μοτερ που σπαει εξαλλου (οχι πως δεν εχουν αναφερθει και τετοια περιστατικα) αλλα τα παρελκομενα... η αντλια υψηλης πιεσης καυσιμου(που σε ολα τα tsi χαλαει καθε λιγο) και ο εναλλακτης μαζι με το εγκεφαλακι του που αλλαζει απο κομπρεσορα σε τουρμπο... ειδικα το τελευταιο το εχουν παθει τα περισσοτερα και παραπανω απο μια φορα το καθενα... δεν ειμαι καθολου προκατειλημενος μεχρι πριν απο εναμιση μηνα group VW ειχα και ουτε εχω μανια με καποια συγκεκριμενη μαρκα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
lambrosp 
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.6 T (16v) xs 2003

Ένταξη: 18 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 133

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 18:26:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:

Πάντως περίεργο μου φένεται που δηλώνεις λάτρης της ευθείας και αγοράζεις 206...



Shocked Shocked
Rolling eyes Rolling eyes
Οταν το αγορασα το αγορασα σαν πρωτο αμαξι πριν 5 χρονια χωρις να ξερω την ταση μου!!!
Ηξερα καλα μονο την τσεπη μου και αυτο με επερνε να αγορασω.
Δηλαδη τι επρεπε να παρω??
Ferrari?? Δεν μπορουσα. Μακαρι να μπορουσα.
Αλλα δεν σε παρεξηγω γιατι πολυ απλα....... δεν γνωριζεις τι μπορει να κανει ενα 206 1.6 στην ευθεια Wink Wink
Φιλικα και χωρις ειρωνια!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lambrosp 
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.6 T (16v) xs 2003

Ένταξη: 18 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 133

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 18:28:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
καλα το δικο του μονο απεξω μοιαζει με 206 Laughing



Shocked Shocked
Μοιαζει??
Ακομα μοιαζει?????
Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 18:49:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα 206 όπως και οποιοδήποτε άλλο αυτοκίνητο με την ανάλογη "κατάθεση" στο μοτέρ κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα...

Επιτάχυνση σε έναν μόνο άξονα Wink


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 20:58:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arvas έγραψε:

οχι δεν συμφωνω... ειναι εργοστασιακο και πρεπει να αντεχει σε καθε χρηση αμα κανεις το GT 200+ αλογα δεν με ενδιαφερει αν θα σπασει αλλα σε εργοστασιακη μορφη το βρισκω ανεπιτρεπτο.. δεν ειναι το μοτερ που σπαει εξαλλου (οχι πως δεν εχουν αναφερθει και τετοια περιστατικα) αλλα τα παρελκομενα... η αντλια υψηλης πιεσης καυσιμου(που σε ολα τα tsi χαλαει καθε λιγο) και ο εναλλακτης μαζι με το εγκεφαλακι του που αλλαζει απο κομπρεσορα σε τουρμπο... ειδικα το τελευταιο το εχουν παθει τα περισσοτερα και παραπανω απο μια φορα το καθενα... δεν ειμαι καθολου προκατειλημενος μεχρι πριν απο εναμιση μηνα group VW ειχα και ουτε εχω μανια με καποια συγκεκριμενη μαρκα...

Εγω θα επιμεινω και θα ξαναδιαφωνησω παλι γιατι η αξιοπιστια ενος αυτοκινητου δεν κρινεται οταν ο χειριστης κανει μλκιες...
Δηλαδη αν το RC σου σου βγαλει τουρμπινα ή αντλια επειδη δεν ξερεις(λεμε τωρα,δεν μιλαω συγκεκριμενα) να το ζεσταινεις/κρυωνεις ή επειδη βαζεις την πιο φτηνη βενζινη που θα βρεις,θα φταιει το αυτοκινητο ή οι λαθος επιλογες σου; Question
Αμα θες να στο κανω ακομα πιο συγκεκριμενο,καθε φανατικος αντιpeugeotφιλος θα ελεγε οτι το σασμαν των 207 ειναι για τον φουτσο,ασχετα που το σασμαν ειναι αψογο αλλα οι χειριστες του ειναι κρετινοι και νομιζουν οτι φταιει αυτο... Rolling eyes

Απλα ο καθενας εχει τις δικες του αποψεις/κριτηρια για το τι καθοριζει το καθε πραγμα οποτε δεν υπαρχει και κοινη βαση συζητησης.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 21:43:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:

Αμα θες να στο κανω ακομα πιο συγκεκριμενο,καθε φανατικος αντιpeugeotφιλος θα ελεγε οτι το σασμαν των 207 ειναι για τον φουτσο,ασχετα που το σασμαν ειναι αψογο αλλα οι χειριστες του ειναι κρετινοι και νομιζουν οτι φταιει αυτο... Rolling eyes
Μπα περισσότερο απο Peugeotφιλους το ακούω αυτό παρά απο αντιpeugeotφιλους! Wink



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 22:01:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lambrosp έγραψε:
Παράθεση:

Πάντως περίεργο μου φένεται που δηλώνεις λάτρης της ευθείας και αγοράζεις 206...



Shocked Shocked
Rolling eyes Rolling eyes
Οταν το αγορασα το αγορασα σαν πρωτο αμαξι πριν 5 χρονια χωρις να ξερω την ταση μου!!!
Ηξερα καλα μονο την τσεπη μου και αυτο με επερνε να αγορασω.
Δηλαδη τι επρεπε να παρω??
Ferrari?? Δεν μπορουσα. Μακαρι να μπορουσα.
Αλλα δεν σε παρεξηγω γιατι πολυ απλα....... δεν γνωριζεις τι μπορει να κανει ενα 206 1.6 στην ευθεια Wink Wink
Φιλικα και χωρις ειρωνια!!

Ίσως και να γνωρίζω γιατί έχω και ένα 307 1,6...
Επείσης δεν χρειάζεται να πιάνεις τα άκρα φέροντας ως παράδειγμα την Ferrari...νομίζω το καταλαβαίνεις και μόνος σου ότι αυτό που σου έγραψα πιο πάνω δεν αφορούσε το οικονομικό...



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 22:02:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά, ούτε η φερράρι είναι για ευθεία Razz Razz Razz


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lambrosp 
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.6 T (16v) xs 2003

Ένταξη: 18 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 133

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Δεκ 2008, 00:10:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
lambrosp έγραψε:
Παράθεση:

Πάντως περίεργο μου φένεται που δηλώνεις λάτρης της ευθείας και αγοράζεις 206...



Shocked Shocked
Rolling eyes Rolling eyes
Οταν το αγορασα το αγορασα σαν πρωτο αμαξι πριν 5 χρονια χωρις να ξερω την ταση μου!!!
Ηξερα καλα μονο την τσεπη μου και αυτο με επερνε να αγορασω.
Δηλαδη τι επρεπε να παρω??
Ferrari?? Δεν μπορουσα. Μακαρι να μπορουσα.
Αλλα δεν σε παρεξηγω γιατι πολυ απλα....... δεν γνωριζεις τι μπορει να κανει ενα 206 1.6 στην ευθεια Wink Wink
Φιλικα και χωρις ειρωνια!!

Ίσως και να γνωρίζω γιατί έχω και ένα 307 1,6...
Επείσης δεν χρειάζεται να πιάνεις τα άκρα φέροντας ως παράδειγμα την Ferrari...νομίζω το καταλαβαίνεις και μόνος σου ότι αυτό που σου έγραψα πιο πάνω δεν αφορούσε το οικονομικό...




Rolling eyes Rolling eyes
Μαλλον δεν σου εδωσα να καταλαβεις.....
Δεν εννοουσα το οποιοδηποτε 1.6 , για να μου αναφερεις το 307 σου.Laughing Laughing
Το 206 μου εννοουσα στην ευθεια.!!!!
Εσυ τι θα μου προτεινες με 20.000 να παρω για την ευθεια??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Arvas (Dimitris)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207RRRRRRRRRCccccc

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 320
Τόπος: Αθήνα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Δεκ 2008, 00:50:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:

Εγω θα επιμεινω και θα ξαναδιαφωνησω παλι γιατι η αξιοπιστια ενος αυτοκινητου δεν κρινεται οταν ο χειριστης κανει μλκιες...
Δηλαδη αν το RC σου σου βγαλει τουρμπινα ή αντλια επειδη δεν ξερεις(λεμε τωρα,δεν μιλαω συγκεκριμενα) να το ζεσταινεις/κρυωνεις ή επειδη βαζεις την πιο φτηνη βενζινη που θα βρεις,θα φταιει το αυτοκινητο ή οι λαθος επιλογες σου; Question
Αμα θες να στο κανω ακομα πιο συγκεκριμενο,καθε φανατικος αντιpeugeotφιλος θα ελεγε οτι το σασμαν των 207 ειναι για τον φουτσο,ασχετα που το σασμαν ειναι αψογο αλλα οι χειριστες του ειναι κρετινοι και νομιζουν οτι φταιει αυτο... Rolling eyes

Απλα ο καθενας εχει τις δικες του αποψεις/κριτηρια για το τι καθοριζει το καθε πραγμα οποτε δεν υπαρχει και κοινη βαση συζητησης.


Φιλε στελιο για αλλο μιλαω εγω... αν κανεις λαθος επιλογες να σου κανει οτι θελει... το θεμα μου ειναι οτι δεν μπορει ενω κανεις τις σωστες αυτο να χαλαει... δεν μπορει πχ αφου το εχω ζεστανει και του εχω βαλει καλη βενζινη να το πλακωνω και στο πρωτο πλακωμα να γεμιζει ο τοπος λαδια... (GT γνωστου μου) η στα καλα καθουμενα να σταματαει να λειτουργει η αντλια η ο εναλλακτης... ξαναλεω πως δεν ειμαι προκατειλημενος απλα εχω αρκετους φιλους μηχανικους σε εξουσιοδοτημενα και μη και ξερω για τα περισσοτερα αυτοκινητα της αγορας τα αδυναμα τους σημεια... οσο για τα πεζο το προβλημα τους δεν ειναι το σασμαν που μπορει να ειναι αργο αλλα δεν καταλαβαινει και πολλα αλλα τα ηλεκτρικα... (εμενα μου χαλασε το παραθυρο μεσα σε ενα μηνα... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Δεκ 2008, 01:50:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lambrosp έγραψε:

Το 206 μου εννοουσα στην ευθεια.!!!!
Εσυ τι θα μου προτεινες με 20.000 να παρω για την ευθεια??



σιγουρα οχι 206 1.6..... ειτε παρεις κατι ετοιμο ειτε το φτιαξεις εσυ στην πορεια με τα ιδια χρηματα......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Δεκ 2008, 16:05:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lambrosp έγραψε:
kostas207rc έγραψε:
lambrosp έγραψε:
Παράθεση:

Πάντως περίεργο μου φένεται που δηλώνεις λάτρης της ευθείας και αγοράζεις 206...



Shocked Shocked
Rolling eyes Rolling eyes
Οταν το αγορασα το αγορασα σαν πρωτο αμαξι πριν 5 χρονια χωρις να ξερω την ταση μου!!!
Ηξερα καλα μονο την τσεπη μου και αυτο με επερνε να αγορασω.
Δηλαδη τι επρεπε να παρω??
Ferrari?? Δεν μπορουσα. Μακαρι να μπορουσα.
Αλλα δεν σε παρεξηγω γιατι πολυ απλα....... δεν γνωριζεις τι μπορει να κανει ενα 206 1.6 στην ευθεια Wink Wink
Φιλικα και χωρις ειρωνια!!

Ίσως και να γνωρίζω γιατί έχω και ένα 307 1,6...
Επείσης δεν χρειάζεται να πιάνεις τα άκρα φέροντας ως παράδειγμα την Ferrari...νομίζω το καταλαβαίνεις και μόνος σου ότι αυτό που σου έγραψα πιο πάνω δεν αφορούσε το οικονομικό...




Rolling eyes Rolling eyes
Μαλλον δεν σου εδωσα να καταλαβεις.....
Δεν εννοουσα το οποιοδηποτε 1.6 , για να μου αναφερεις το 307 σου.Laughing Laughing
Το 206 μου εννοουσα στην ευθεια.!!!!
Εσυ τι θα μου προτεινες με 20.000 να παρω για την ευθεια??

Για να κλείσουμε το θέμα μιας και ήμαστε off topic μια πρόταση θα ήταν το colt czt μιας και ρώτησες τη γνώμη μου...
Με λίγα χρήματα δυνατό αυτοκίνητο(στην κατηγορία του)



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Δεκ 2008, 16:12:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ίμπιζα φουρου


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1746s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on