PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Εξαγωγή για 206 RC
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 01:44:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι αυτο το χω υποψιν μου...
απιστευτα αμαξακια και τα 2 - απλα δεν ξερω το μπατζετ που απαιτηθηκε (μιλαω για το μοτερ μονο - οχι για σασμαν/αμαξωμα/αναρτηση κλπ)
θα θελα να δω και κανα διαγραμμα ισχυος ομως (αν και οταν μιλάμε για αλλο αμαξι ειναι λιγο "περιεργες" οι συγκρισεις - το θεμα ειναι σε ενα συγκεκριμενο μοτερ τι διαφορες θα δεις μετα την οποια μικρη ή μεγαλη αλλαγή επιμερους τμηματων / εξαρτηματων)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 01:50:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η μεταδοση ειναι ιδια και στις δυο περιπτωσεις,επισης και το βαρος οποτε δεν υπαρχει κατι το μεμπτο.

Καμπυλες δεν θα βρεις απο τετοια μοτερ που "παιζουν" για το πρωταθλημα...
Απο αυτο που βλεπεις παντως,καταλαβαινεις τις διαφορες.
Και του Paverani δεν εχει ουσιαστικες διαφορες σαν μοτερ με το ελληνικο Nescafe RC μιας και φορανε ακριβως τα ιδια πραγματα με μονη διαφορα το σασμαν.
Το αλλο ομως που ειναι τραβηγμενο απο τα μαλλια,το βλεπεις οτι δεν εχει καμια σχεση...

Ε,ελα μετα και πες μου οτι εγω ειμαι στραβος,απαξιωνω τον καθενα,το μοτερ του Χ,Ψ,Ω ειναι αψογο και παει λεγωντας...
Οταν λεω οτι κανενας ελληνας δεν εχει ασχοληθει σοβαρα με αυτο το μοτερ γιατι δεν ξερει,το εννοω και ας μου λετε εσεις οτι βλακεια θελετε... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 08:07:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελος πάντων ας μην παιζουμε με τις λεξεις.

κοστος για ενα τετοιο μοτερ?

(ξεφυγαμε λιγο απο το θεμα αλλα μιας και ολα τα επιμερους τμηματα ενος μοτερ ειναι αλληλενδετα καλο ειναι να χει καποιος μια σφαιρικη εικόνα)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 08:10:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
κοστος για ενα τετοιο μοτερ?


Αξία, ανεκτίμητη! Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 12:48:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια αυτα ειναι αγωνιστικα ρε και θελουν πολλα φραγκα,εμεις τις λυσεις που ζητουσαμε ηταν για κατι σχετικα φτηνο,τωρα αν ειναι να δωσω 2-3 χιλιαρικα για μια εξατμιση ε αστο να παει αστο...στα 4-5 κατοσταρικα τι γινεται σε συνδυασμο με ενα προγραμμα με σκοπο να εχουμε ωραιο θορυβο καλυτερη αποκριση στα χαμηλα γιατι εκει χολενει το ΡΨ και αν δωσει και κανα αλογο με ροπη καλοδεχουμενα Very happy


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 14:18:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

silo έγραψε:
παιδια αυτα ειναι αγωνιστικα ρε και θελουν πολλα φραγκα,εμεις τις λυσεις που ζητουσαμε ηταν για κατι σχετικα φτηνο,τωρα αν ειναι να δωσω 2-3 χιλιαρικα για μια εξατμιση ε αστο να παει αστο...στα 4-5 κατοσταρικα τι γινεται σε συνδυασμο με ενα προγραμμα με σκοπο να εχουμε ωραιο θορυβο καλυτερη αποκριση στα χαμηλα γιατι εκει χολενει το ΡΨ και αν δωσει και κανα αλογο με ροπη καλοδεχουμενα Very happy
Ε ενταξει ατμοσφαιρα 16βαλβιδο με υψηλη συμπιεση ειναι...Τι να κανει δλδ?Λογικο να βγαζει αλογα ψηλα...Ξερεις κανα βελτιωμενο Ραλλυ που να δουλευει χαμηλα?


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 14:23:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sto rc ΚΥΡΙΟΙ ΠΡΩΤΑ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ 6ΑΡΙ ή αν δεν εχετε λεφτα ΕΝΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΟ ΚΟΡΩΝΟΠΗΝΙΟ κι μετα ασχολειστε με το μοτερ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 18:17:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
sto rc ΚΥΡΙΟΙ ΠΡΩΤΑ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ 6ΑΡΙ ή αν δεν εχετε λεφτα ΕΝΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΟ ΚΟΡΩΝΟΠΗΝΙΟ κι μετα ασχολειστε με το μοτερ...

Μετα μπαινει ενα μπλοκε, μια αναρτηση, και τελος το μοτερ θα ελεγα εγω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 18:29:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
sto rc ΚΥΡΙΟΙ ΠΡΩΤΑ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ 6ΑΡΙ ή αν δεν εχετε λεφτα ΕΝΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΟ ΚΟΡΩΝΟΠΗΝΙΟ κι μετα ασχολειστε με το μοτερ...

Διαφωνω μαζι σου στο θεμα του 6αριου, ποσο μαλλον για κ/π.......
καποια στιγμη, με το που βρω χρονο, θα παραθεσω τις σκεψεις μου να κανουμε μια κουβεντουλα πανω σε αυτο το θεμα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 19:30:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συμφωνα με αποτελεσματα rc καταφρακτου και απο αλλο ενα παιδι με διλιτρο απλο 206 φτιαγμενο απο το 6αρι σε κοντρες ρεπριζ πρεπει να πηραν τουλαχιστον 2.5-3 καροτσες....θες να σου πω τι πηρες εσυ με τη βελτιωση που εκανες??? Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 20:32:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα συμφωνησω με Παναγιωτη, σχετυικα με το 6αρι
Δεν ειναι καθολου κακο αυτο που χεις κανει στο μοτερ Αρη
Αλλα το γεμισμα της λιγο πιο κοντής 3ης και 4ης του 6αριου ειναι αλλη φαση.
Βεβαια ειναι λιγο μπλεξιμο και καμποσα λεφτα...και φυσικα ανοικει στο τι ειναι βελτιστο και οχι στο τι ειναι το πλεον "value for money"
Μεγαλη κουβεντα βασικα....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 21:07:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρα το γεγονος οτι ο EW10J4S ειναι μοτερ που δουλευει παντου,το 6αρι ειναι αλλη φαση...
Αυτο φαινεται ξεκαθαρα και απο τις δυναμομετρησεις.
Και ο Φυστικης αλλα και το μπλε του Billy απο τις 5000 και μετα δουλευουν σαφως πιο ευχαριστα και απο τις 6500 μεχρι τον κοφτη ειναι η χαρα του παιδιου μιας και δεν χανουν καν δυναμη.

Τωρα βεβαια η περιπτωση του Φυστικη ειναι ιδιαζουσα μιας και ο γκασμας ο Αρης εχει μαμα εξατμιση επανω οποτε βγαλτε συμπερασμα...
Απλα και μονον το οτι με μαμα μεταδοση απο τα 120-130 και πανω καιει τα κερατα του,τα λεει ολα για το ποσο ασχημα δουλευει το μοτερ του.

Απλα το μαμα σασμαν του RC ειναι περιπου κατι σαν το μαμα των 106 16v...Γεμιζει σχεδον μεχρι τα κοκκινα αλλα η 4η και η 5η σερνονται.
Με το 6αρι απλα πυροβολαει...

Σαν value for money βεβαια,φυσικα και το 6αρι αξιζει περισσοτερο απο εκκεντροφορους,κλπ,κλπ. Confused



Υ.Γ. Οταν ο Φυστικης εχει βγαλει 15 αλογα μεσαιες και 5 ψηλες,φανταστειτε πως "διψαει" το καημενο το μοτερ για εξατμιση και πως θα αλλαξει το φασμα του μετα την προσθηκη αυτης.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 21:27:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
συμφωνα με αποτελεσματα rc καταφρακτου και απο αλλο ενα παιδι με διλιτρο απλο 206 φτιαγμενο απο το 6αρι σε κοντρες ρεπριζ πρεπει να πηραν τουλαχιστον 2.5-3 καροτσες....θες να σου πω τι πηρες εσυ με τη βελτιωση που εκανες??? Cool

1) ΣΤΑ @@ ΜΟΥ τι κανουνε στις κοντρες.......αμα ηθελα κοντρες θα επαιρνα 207 ή καποιο αλλο τουρμπαμαξο........
2) Στο βουνο (απο πολυ σφιχτο μεχρι και "λιγοτερο" σφιχτο κομματι) ειμαι "συνηθως" με μια 2αρα (βγαζει καπου στα 120 χιλιομετρα), εχω απιστευτη δυναμη και το μπλοκε τραβαει σα δαιμονισμενο.... Evil
Αν ειχα 6αρι ή κ/π θα χρειαζοταν ολη την ωρα να μ@λ@κιζομαι με χαζοανεβοκατεβασματα ταχυτητων μεταξυ 2ρας και 3ης και η 3η δεν θα ειχε τοση δυναμη οση εχω τωρα με 2ρα Wink
3) Στο ταξιδι με 5η στις 3000 στροφες εχω 100χλμ και στις 4000 εχω 120, φαντασου να πας ταξιδι με κ/π........ Mad
4) Δεν θελω να εχω μανετες και τετοιες βλακειες, θελω να φορτωνω μωρα μεσα στο ρψ........ Cool
5) Εχω ραψει ρψ με 6αρι και "κατσαρολο-"εξατμιση απο 1ες ρολλ μεχρι και τελειωματα 4ης (δικιας μου), οποτε ξερω πολυ καλα πως παει ο Τικης Twisted evil
6) Αντε πες μου την μ@λ@κι@ σου, τι πηρα εγω με τη βελτιωση που εκανα?? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 21:41:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρηκες μαλ**α ενα ερειπιο που εβαλε 6αρι και νομιζε οτι πηρε το αμαξι και το εσφαξες...γιατι δεν ανοιγεις με του καταφρκατου που ειστε πανω κατω ιδια αλογα...να αρπαξεις το δικολωνο σου και να ησυχασεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 21:42:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισης θα στο ξααναπω και δημοσια το αμαξι σου ψηλα ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΨΑΞΙΜΟ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΙΝ Ή ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 21:48:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το οτι εραψες αλλο RC με 6αρι δεν σημαινει κατι ρε...
Εχει αρκετα RC που σερνονται λογο κακης χρησης/στρωσιματος. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 23:39:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το δικο μου σερνεται στελιο?


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 23:45:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και χωρις καθισματα ειναι δυσκολο να βγαλεις συμπερασμα,αν ειναι και με μαμα προγραμμα,ειναι συμπαθητικο προς αξιολογο...
Αν παλι φοραει προγραμμα,θα περιμενα κατι ελαχιστα πιο δυνατο,οχι βεβαια οτι με χαλασε κιολας...
Σαν γκαζι παντως,μου θυμιζει κατα πολυ το XSi μου στην τελευταια του μορφη μιας και η αναλογια κιλων/ιππο που ειχε ηταν πολυ κοντα σε ενα μαμα RC.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 23:57:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
επισης θα στο ξααναπω και δημοσια το αμαξι σου ψηλα ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΨΑΞΙΜΟ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΙΝ Ή ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗ

ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ...............ΚΑΑΑΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΜΕ SALEX, ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ?!?!!?!?!?!?
Laughing Laughing Laughing Laughing

Υπαρχει περιπτωση να βαλουμε τις εργοστασιακες αποληξεις στο τελικο της Supersprint??????????? Rolling eyes
Αν ναι, μεχρι το καλοκαιρακι την εχουμε χτυπησει.........! Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 23:57:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα καθισματα ειναι γυρω στα 30 κιλα κατω,για το προγραμμα δε ξερω αν συγκρινουμε απο την καταναλωση σε σχεση με του baclima τοτε φοραω μιας και εκαψα ενα κουτακι παραπανω ενω πηγαιναμε μαζι... Laughing τωρα θελω να σκεφτεις την καλυτερη λυση για εξατμιση να μην μιλαμε αλλο γενικα αλλα να δοκιμασουμε κιολας.παντα σε συνδιασμο με προγραμμα...


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1403s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on