PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Εξαγωγή για 206 RC
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2011, 00:05:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:

Υπαρχει περιπτωση να βαλουμε τις εργοστασιακες αποληξεις στο τελικο της Supersprint??????????? Rolling eyes
Αν ναι, μεχρι το καλοκαιρακι την εχουμε χτυπησει.........! Cool

NodNo NodNo NodNo

silo έγραψε:
τα καθισματα ειναι γυρω στα 30 κιλα κατω,για το προγραμμα δε ξερω αν συγκρινουμε απο την καταναλωση σε σχεση με του baclima τοτε φοραω μιας και εκαψα ενα κουτακι παραπανω ενω πηγαιναμε μαζι... Laughing τωρα θελω να σκεφτεις την καλυτερη λυση για εξατμιση να μην μιλαμε αλλο γενικα αλλα να δοκιμασουμε κιολας.παντα σε συνδιασμο με προγραμμα...

Εγω ειπα...
Μαμα σωληνωσεις,ελευθερα καζανια και αν υπαρχει χρημα,και ελευθερος καταλυτης...
Πολυ ευκολο στην υλοποιηση,χωρις θορυβο και καλυπτει και πληρως τις αναγκες ακομα και βελτιωμενου μοτερ σε ΦΠΕ επιπεδο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2011, 00:10:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για τι budget μιλαμε?


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2011, 05:21:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

silo έγραψε:
για τι budget μιλαμε?

Υπολογισε γυρω στα 210-250 για μεσαιο τελικο ανοξειδωτα
Καταλυτης καλος ξεφευγει, για απλο μεταλλικο γυρω στο 200ρι.
+εργατικα κανα 70ρι?
Αν κανω καπου λαθος διορθωστε με.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2011, 21:29:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιας και δεν εχω βελτιωσει το συγκεκρημενο μοτερ
(και ειναι επικαιρο το θεμα μιας και κοιταω και κατι για το Μανθο)
ζητησα βοηθεια απο ενα συναδελφο, ο οποιος μεταξυ αλλων μου ειπε το εξης...

αν μιλαμε για x-treme καταστασεις (δηλαδη υπαρχει διαθεσιμο χρημα)
δεν μας νοιαζουν οι εκπομπες ρυπων
δεν μας απασχολει το να κανει βαβουρα η εξατμιση
και δεν σας πειραζει να ανοιχτει καπακι και να πεσει μπολικο "dreμελακι" σε διαφορα σημεια, τοτε το μοτερ αυτο μπορει να δειξει μεχρι "που" μπορει να φθασει... Cool


αλλιως εκει που "ποναει" και δεν αποδιδει με τον τροπο που θα δηκαιολογουσε να του ριξεις χρημα σε φαση 1ου σταδιου
ειναι το pressure drop... Confused

αλλα αντιμετωπιζεται Twisted evil
ολη η ιστορια ρε παιδια ειναι τι χρημα εχετε σκοπο να δωσετε η οχι...


Αν τωρα παρουμε την "οχι" version
τοτε με μια σωστη κινηση στο μαμα φιλτροκουτι εχεις +1 κιλο ροπης παντου...
Αν τωρα ακομα καλυτερα παιξεις με κανα BMC (σωστα ομως)
εχεις κερδισει +++ σε αποκριση
και εχεις + 1.5κατι κιλο ροπης παλι παντου
(φαντασου την καμπυλη της ροπης μετατοπισμενη ενα κλικ πανω)

Στην εξατμιση τωρα παιζει το εξης...
αν θελεις "νουμερο" ιπποδυναμης πρωτου σταδιου που να διακοσαριζει (πακετο με την εισαγωγη, καθαρη κατοσταρα και μαμα προγραμμα σε ενα σωστα συντηρημενο και στρωμενο μοτερ)
δεν χρειαζεται αυξηση της διατομης, παρα ενα ελευθερωμα στους υπαρχον σιγαστηρες.


αν τωρα υπαρχει και η κατασκευαστικη δυνατοτητα για να παιξουμε με διατομες απο μπρος μεχρι πισω
τοτε ναι
εχεις την ευκαιρια να κερδισεις δυναμη παντου και αποκριση στο γκαζι, χωρις περιτη βαβουρα.
(αλλα αντε βρες εξατμισα που μπορει και εχει θεληση και ορεξη να κατσει και να ξοδεψει 4-5 φορες παραπανω χρονο απο οτι θα ξοδευε για μια "δικη του" εξατμιση και ταυτοχρονα το κοστος της να μην περασει της ΣΣ, και για ποιοτητα κατασκευης ειναι κατι που δεν θελω να το σχολιασω)

γενικα τετοιες βελτιωσεις σε τετοια "δυσκολα" μοτερ ειναι ωραιες Cool Cool Cool
γιατι εκει χρειαζεται πραγματικα να ξερεις τι κανεις
αλλιως ειτε δεν κερδιζεις, ειτε (αναλογα την περιπτωση) χανεις...

αν ξερεις την δουλεια σου ειναι ευκολο Wink
και το δυναμωνεις με ενα κοστος που παιζει απο 500 εως χηλιαρηκο (αναλογα τις επιλογες)
μαλιστα αν πας σε φουλ εξατμιση και 2-3 ακομα κινησεις χαμηλου κοστους
τοτε... (ενα υγιες μοτερ) το διακοσαριζεις
χωρις καν να του βαλεις προγραμμα, εκεντρα η αλλες εξεζητημενες κινησεις...


μην σας φαινονται "ουτοπικα" αυτα που λεω
το οτι δεν μπορουν να το κανουν οι... Splat Splat "βελτιωτες"
δεν σημαινει και οτι δεν γινεται... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2011, 21:34:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θαναση να σου θυμισω οτι το μοτερ αυτο ειναι 173-177 μαχα
και στου κατααφρακτου με αρκετο ντρεμελ καπακι
εξατμιση πεζο σπορτ γνησια κομπλε
προγραμμα
εδειξε 186 ή καπου εκει....
το μοτερ το ειχε φτιαξει ο λουκοπουλος (μεγκατεκ) που ισως τον γνωριζεις απο τις δουλειες που εχει κανει στο εξωτερικο

μεχρι τα 200 εισαι αιωνες μακρυα...ειδικα οταν πεζο σπορτ κομπλε Α μοτερ εχουν μετρηθει καπου 200........

αρα ας πιασουμε τα
190 για αρχη και βλεπουμε μετα.

εξατμιση οπως ειπες αμφιβαλλω αν εχει θεμα απο καταλυτη ή διαμετρο σωληνωσεων. τα καζανια ειναι ομως τεραστια για να πνιξουν θορυβο.

για συνεχισε τη σκεψη σου Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2011, 21:52:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
θαναση να σου θυμισω οτι το μοτερ αυτο ειναι 173-177 μαχα
και στου κατααφρακτου με αρκετο ντρεμελ καπακι
εξατμιση πεζο σπορτ γνησια κομπλε
προγραμμα
εδειξε 186 ή καπου εκει....
το μοτερ το ειχε φτιαξει ο λουκοπουλος (μεγκατεκ) που ισως τον γνωριζεις απο τις δουλειες που εχει κανει στο εξωτερικο

μεχρι τα 200 εισαι αιωνες μακρυα...ειδικα οταν πεζο σπορτ κομπλε Α μοτερ εχουν μετρηθει καπου 200........

αρα ας πιασουμε τα
190 για αρχη και βλεπουμε μετα.

εξατμιση οπως ειπες αμφιβαλλω αν εχει θεμα απο καταλυτη ή διαμετρο σωληνωσεων. τα καζανια ειναι ομως τεραστια για να πνιξουν θορυβο.

για συνεχισε τη σκεψη σου Laughing



Κοιτα...
δεν θα ανοιξω κουβεντα γιατι πολυ απλα
δεν βλεπω λογο να ερθω σε αντιπαραθεση για ενα μοτερ που δεν ειναι καν δικο μου... Very happy
Ασε που για να τεκμηριωσω αυτα που λεω
ειτε πρεπει να πω πραγματα που δεν λεγονται ουτε καν σε συζητησεις
(γιατι θα κανω τσαμπα μαγκα μετα τον καθενα)
Ειτε δωσε μου ενα RC και να κατσω να το βελτιωσω εγω
αλλα μετα ποιος μου λεει/εξασφαλιζει πως δεν θα γινει κ(λ)οπυ-παστε?


οποτε παω να τσακωθω λιγο με τη γυναικα μου τωρα που γκρηνιαζει Evil
και να συνεχοσω τις ετοιμασιες για το μετακομιση part II


και μπορεις να θεωρεις οτι εχεις δηκιο και εγω ειμαι λαθος Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2011, 21:58:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αει παρατα< μας ρε θαναση Laughing Laughing Laughing Laughing λες και μας εχεις ακουσει πολλες φορες να σου λεμε οτι εχεις αδικο εδω μεσα

ο λογος που με βλεπεις σκεπτικο ειναι οτι το αμαξι εχει μια σχετικα ελευθερη εξατμιση με πολυ καλο καταλυτη. ποσο θεωρεις οτι μπορει να παρει απο καζανια πιο ελευθερα? χρειαζομαστε και καποιο προφυσιο ?\
απο οσο θυμαμαι καταφρκατος εβριζε οτι η πολλαπλη εξαγωγης ηταν τραγικα σχεδιασμενη.

απο την αλλη ο γαλλος ακομα και στο Α αφηνει ιδιο χταποδι αν και νομιζω οτι για αυτο φταιει η ομολογκασιον? ποσο μαλ***α να ειναι πια????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2011, 22:04:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θεωρω οτι ο Γαλλος (ΠΣ) μιας και προκειται για αμαξι ραλλυ (και οχι πιστας) που οι διακιμανσεις στις rpm ειναι πολλές και τα ασε-πατα συνεχόμενα
εστιαζει περισσότερο στην βελτιωση της ροπής παντου και της ισχυος στις μεσαίες και οχι αν θα ξεζουτμησει και το τελευαίο δυνατό αλογ κοντα στον κοφτη


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2011, 23:13:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω το ειπα και το ξαναλεω βαζω το αμαξι και το χρημα σε λογικα πλαισια,βαλτε τις γνωσεις να βγαλουμε ενα καλο αποτελεσματα 1ου σταδιου mechanic,pughell,ghostdog και λοιποι που εχετε ορεξη... Very happy


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Απρ 2011, 00:41:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το γεγονος οτι η εξατμιση Peugeot Sport σε μορφη gr N(179 ps) αλλα και group A(202 ps) ειναι εντελως ιδια,σας λεει κατι;
Το γεγονος οτι στο gr A ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ να αλλαξουν χταποδι,παλι,σας λεει κατι;

Το γεγονος οτι τα επιπλεον 23 αλογα προκυπτουν απο εκκεντροφορους,πιστονια,φιλτροκουτι,μπεκ και management παλι σας λεει κατι ή οχι;

Οποτε δεν ειναι θεμα του αν βελτιωνεται ή οχι αλλα τι ποσο χρειαζεται και σε τι φασμα αποσκοπει ο καθενας...

Ενταξει,με μαμα εκκεντροφορους τα +20 σιγουρα δεν ειναι ευκολη υποθεση αλλα απο οτι φαινεται τα +10 ειναι εφικτο νουμερο.

Οσο αφορα το τι εκανε ο Καταφρακτος και ο καθε Καταφρακτος,μπραβο στο παιδι που ρισκαρισε αλλα απο εκει και περα ενα σωρο παραγοντες παιζουν ρολο σε ενα μοτερ οποτε ο καθενας βλεπει τι budget θελει να διαθεσει.
Αν θυμαμαι καλα παντως,με μαμα φιλτροκουτι,reprofile εκκεντροφορους και αλλες low budget επιλογες,οχι,δεν κανεις μοτερ πριονι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Απρ 2011, 11:16:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
θαναση να σου θυμισω οτι το μοτερ αυτο ειναι 173-177 μαχα
και στου κατααφρακτου με αρκετο ντρεμελ καπακι
εξατμιση πεζο σπορτ γνησια κομπλε
προγραμμα
εδειξε 186 ή καπου εκει....
:


ξέρουμε πόσους HP ήταν το μοτέρ του Δημήτρη πριν της βελτιώσεις...??


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Απρ 2011, 20:26:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν θυμαμαι καλα,καπου 175 απο οτι ελεγαν... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
GIORGOS_207RALLYE_ (Γ.Στροφής)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6T RALLYE

Ένταξη: 22 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 179
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Απρ 2011, 17:14:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Το γεγονος οτι η εξατμιση Peugeot Sport σε μορφη gr N(179 ps) αλλα και group A(202 ps) ειναι εντελως ιδια,σας λεει κατι;
Το γεγονος οτι στο gr A ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ να αλλαξουν χταποδι,παλι,σας λεει κατι;

Το γεγονος οτι τα επιπλεον 23 αλογα προκυπτουν απο εκκεντροφορους,πιστονια,φιλτροκουτι,μπεκ και management παλι σας λεει κατι ή οχι;

Οποτε δεν ειναι θεμα του αν βελτιωνεται ή οχι αλλα τι ποσο χρειαζεται και σε τι φασμα αποσκοπει ο καθενας...

Ενταξει,με μαμα εκκεντροφορους τα +20 σιγουρα δεν ειναι ευκολη υποθεση αλλα απο οτι φαινεται τα +10 ειναι εφικτο νουμερο.

Οσο αφορα το τι εκανε ο Καταφρακτος και ο καθε Καταφρακτος,μπραβο στο παιδι που ρισκαρισε αλλα απο εκει και περα ενα σωρο παραγοντες παιζουν ρολο σε ενα μοτερ οποτε ο καθενας βλεπει τι budget θελει να διαθεσει.
Αν θυμαμαι καλα παντως,με μαμα φιλτροκουτι,reprofile εκκεντροφορους και αλλες low budget επιλογες,οχι,δεν κανεις μοτερ πριονι...

+1000 και μην ξεχναμε ακομα οτι εχουν αγωνιστικη βενζινη και ειναι +25% μονο απο αυτη..


OVERLOAD

(Συγνώμη για τα ορθογραφικά, λόγο δυσλεξίας.)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 03:39:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ηρθε η ωρα για την καταραμενη εξατμιση,αυριο η μεθαυριο μπαινει 60αρα με ελευθερα καζανια κ καταλυτη οτι πει ο Στελιος και θα μπει κ προγραμμα μολις ανεβει ο σαλεξ ,1ον για να δουμε τι βελτιωση θα εχουμε,ποσο θα γεμισει στα χαμηλα και στην αποκριση και γενικα να βγουμε οοοολοι απο την περιεγεια ενος RC με φιλτρο προγραμμα κ εξατμιση!


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 07:27:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα το βράδυ έχεις ρεπό;



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 08:44:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Αν θυμαμαι καλα,καπου 175 απο οτι ελεγαν... Confused


με Ν πραματα -εξατμιση εγκεφαλο φιλτρο ειχε δει 177-178
πολυ λιγα για 206 αλλα δε ξερουμε απο μαμα που ξεκινησε νομιζω οτι μαμα ηταν 175??
γενικα ειδε μεγαλη μετατοπιση καμπυλων και να κραταει δυναμη μεχρι κοφτη δε νομιζω οτι ειχε δει πολλα αλογα πανω σε εκεινο το σεταπ

πεστε στο μανθο αν τον δει να ρωτησει γιατι δε τα θυμαμαι καθολου μετα απο τοσα χρονια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 13:10:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

silo έγραψε:
ηρθε η ωρα για την καταραμενη εξατμιση,αυριο η μεθαυριο μπαινει 60αρα με ελευθερα καζανια κ καταλυτη οτι πει ο Στελιος και θα μπει κ προγραμμα μολις ανεβει ο σαλεξ ,1ον για να δουμε τι βελτιωση θα εχουμε,ποσο θα γεμισει στα χαμηλα και στην αποκριση και γενικα να βγουμε οοοολοι απο την περιεγεια ενος RC με φιλτρο προγραμμα κ εξατμιση!


ΤΡΕΞΕ ΒΑΛΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΣΗΜΕΡΑ!! ΑΥΡΙΟ ερχεται σαλεξ για 1 μερα να προλαβει να σε προγραμματησει γιατι μετα θα τον δεις σε κανα χρονο παλι...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 15:37:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο Πεμπτη ξαναδουλευω,γα** τον καταλυτη μου,γιατι ολοι να ναι κλεφτες?


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 16:10:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πως γινεται σε μενα να ζηταει 86 και σε σενα 300?
Και στον Σταυρο (kane) τοσα ζητησε απ'οτι μου ειπε πριν λιγες μερες Confused
Μηπως αυτος με μεγαλυτερη διατομη ειναι και διαφορετικος? Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 18:57:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω τον ειπα να παρουμε απο ΕΒΑΥ , εχει επονυμους 200αριδες μεταλικους, με 100 ευρω..

και επειδηγ δεν θα προλαβει να ειναι εδω μεχρι την τεταρτη που θα ερθει ο σαλεξ ας κανει προγραμμα χωρις καταλυτη δεν εγινε και τιποτα... και τον βαζει πανω μολις ερθει ..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 6 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3448s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on