PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 rallye θορυβος στον κινητηρα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
psilos133 (Giannis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 164

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Φεβ 2009, 16:34:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

isim έγραψε:
Το ιδιο προβλημα εχω και εγω. Ορισμενα πρωινα το αμαξι κανει λες και βαζεις μπροστα αλυσοπριονο Evil Evil Evil Ειναι στο συνεργιο απο την Πεμπτη (8/1/2009) και ακομα δεν ξερουν τι μπορει να ειναι Evil Evil Evil Σημερα μου ειπαν οτι τους ζητησαν να ηχογραφησουν τον ηχο της μηαχανης για να τον στειλουν στην Γαλλια Shocked Shocked Αντε να δουμε ρε πο**τη* μου τι διαολο ειναι Rolling eyes Rolling eyes


Ακριβώς τα ίδια και με μένα συμβαίνουν isim.. Μόνο που έμενα κάνει σαν τρακτερ και ζεστό... Και μένα στείλαν ήχο στην Γαλλία και το είχα 3 μήνες στο συνεργείο. Αλλάξαν κυλινδροκεφαλή αλλά απ΄ότι φαίνεται δεν έγινε τίποτα.. Εκτός αυτού το αυτοκίνητο δεν πιάνει τελική (μέχρι 190 πάει) κ κάνει κ διακοπές... Αυτοί επιμένουν ότι τώρα το αμάξι είναι εντάξει.. Με δουλεύουν κανονικα δηλαδή....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Φεβ 2009, 16:45:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ayrton έγραψε:
Τελικα ο ηχος οταν ειναι κρυο το μοτερ δεν οφειλετε στην καδενα-τεντωτηρα αλλα στο οτι αργει να ανεβασει λαδι και χτυπανε τα ωστηρια στης βαλβιδες. διαβασα αρκετα forum που ειχε αναφερει φιλος σε αλλο ποστ, και ηταν forum απο Αγγλια, συγκεκρειμενα κατοχους mini s(το ιδιο μοτερ με το gt/rallye rc). απο οτι φαινεται και εκει εχουν το ιδιο προβλημα, μαζικα θα ελεγα, και ολες οι αναφορες κανουν λογο για το εξης: οι περισσοτεροι μετα απο πολυ πιεση στους αντιπρωσοπους της BMW αλλαξαν καδενα-τεντοτηρα γιατι νομιζαν οτι απο εκει προερχεται ο θορυβος αλλα σε κανεναν δεν διορθωθηκε το προβλημα. η bmw(ανεπισημα τωρα) κανει λογο για αργη ανοδο λαδιου με αποτελεσμα να χτυπουν τα ωστηρια και να μην γινεται χρηση εαν δεν ζεσταθει η μηχανη και ποτε μαρσαρισμα πανω απο 2.000 στρ/λεπτο χωρις να εχει ζεσταθει. Ξερει κανεις τι μπορει να προκαλεσει μακροχρονια για το μοτερ το προβλημα αυτο με το λαδι?
Αν αυτή είναι η επίσημη εξήγηση, τότε γιατί δεν το κάνουν όλα ή απο την αρχή? Πχ. το δικό μου δεν το έχει κάνει ποτε. Στην αρχή ανεβάζει γρήγορα τα λάδια ενώ αργότερα όχι? Εκτός και αν βελτίωσαν το θέμα στα επόμενα. Πάντως αν είναι όντως αυτό, δεν είναι και οτι καλύτερο να δουλεύουν στεγνά οι μηχανισμοί, έστω και για λίγο.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Φεβ 2009, 16:52:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες το βραδυ μου εκανε παλι τον θορυβο, και παρατηρησα οτι μετα απο 10 λεπτα σταματαει το κροταλισμα Shocked Shocked . Δηλαδη περιμενα 10 λεπτα χωρις να κουνησω το αμαξι. Ειναι απλα απαραδεκτο αυτο Evil ελπιζω καποια στιγμη στο μελλον να το φτιαξουν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Φεβ 2009, 17:15:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερά σε όλους, είμαι εν δυνάμη κάτοχος 207 rallye απο τη στιγμή που το είδα τρελάθηκα, αλλα απο την ώρα που διάβασα αυτό το topic και ψάχνοντας όλο και πιο βαθιά, έχω φοβηθεί Crazy Τελικά τι συμβαίνει μ αυτό το περιβόητο μοτερ R56 ???
Κάνει σα τρακτερ και η αιτία είναι άγνωστη ενω η BMW και η Peugeot Whistling αδιάφορα ??

Πολύ ωραίο το αμαξακι, πολυ όμορφο και ποιοτικό μέσα, ο κινητήρας είναι πολυ δυνατός αλλα μέχρι εκει αν έχω καταλάβει καλά, αγοράζοντας το σε καλοσορίζει σ ένα εφιάλτη, και ενώ από ότι βλέπω το πρόβλημα έχει παρουσιαστεί στα mini εδώ και 1.5 χρόνο δεν έχει δωθεί λύση τελικά γεγονός που οδηγεί σε σκέψεις περίεργες .........

Μήπως στα καινούργια έχει λύθει το πρόβλημα τελικα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Φεβ 2009, 17:46:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Και δεν μπορούν να βρουν το θόρυβο που κάνει η καδένα όταν είναι κρύο. Evil



εμενα το μοτερ (οπως και το gt φιλου) το ακουω στο ρελαντι να δουλευει σαν να ειναι ταξι! λες και εχω πετρελαιοκινητηρα! αυτο το κροταλισμα υποθετω λετε ολοι?

αργυρη, μια χαζη ερωτηση, τα μοτερ μας ιμαντα εχουν, σωστα? οταν λες 'καδενα' εννοεις τον 'ιμαντα' χρονισμου η καποιο αλλο εξαρτημα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
power (Κώστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT

Ένταξη: 03 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 455
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Φεβ 2009, 18:00:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχουν ιμάντα χρονισμού.
Καδένα έχουν.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Φεβ 2009, 18:09:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

power έγραψε:
Δεν έχουν ιμάντα χρονισμού.
Καδένα έχουν.





εισαι σιγουρος κωστα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panoskar 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 03 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Φεβ 2009, 18:29:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω οτι ο θορυβος που αναφερεσαι ειναι διαφορετικος.Στο ρελαντι ακουγονται τα μπεκ ψεκασμου.Και ο κινητηρας 1.6 THP εχει σιγουρα αλυσιδα χρονισμου κ οχι ιμαντα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 16:26:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγινε αλλαγη τεντωτηρα καδενας σε εμενα την Τεταρτη. Οταν το πειρα ευτυχως το ξεκινησα μπροστα τους γιατι το προβλημα τελικα δεν ηταν ο τεντωτηρας και αμφιβαλω τελικα αν ξερουν τι διαολο ειναι. Και το ποιο ωραιο ειναι οτι μου ειπανε οτι αν βρουν τι ειναι θα με φωναξουν Shocked Shocked Shocked Πηρα σημερα στα κεντρικα στην Λαιον και τους εκραξα. Κανονισα ραντεβου για Δευτερα πρωι, αντε να δουμε Evil Evil Evil Παντως ο τεντωτηρας δεν εχει να κανει με το προβλημα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 16:37:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

isim έγραψε:
Εγινε αλλαγη τεντωτηρα καδενας σε εμενα την Τεταρτη. Οταν το πειρα ευτυχως το ξεκινησα μπροστα τους γιατι το προβλημα τελικα δεν ηταν ο τεντωτηρας και αμφιβαλω τελικα αν ξερουν τι διαολο ειναι. Και το ποιο ωραιο ειναι οτι μου ειπανε οτι αν βρουν τι ειναι θα με φωναξουν Shocked Shocked Shocked Πηρα σημερα στα κεντρικα στην Λαιον και τους εκραξα. Κανονισα ραντεβου για Δευτερα πρωι, αντε να δουμε Evil Evil Evil Παντως ο τεντωτηρας δεν εχει να κανει με το προβλημα.....


το εργαλιο θελει να οργωσει γι αυτο ακουγετε ετσι...κ συ το πας στην πεζο...βρες ενα χωραφι Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 16:39:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν το φτιαξουν θα τους βαλω να αλλαξουν μοτερ δεν τους αφηνω ετσι Evil Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 19:03:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

isim έγραψε:
Αν δεν το φτιαξουν θα τους βαλω να αλλαξουν μοτερ δεν τους αφηνω ετσι Evil Evil Evil


Πες τους να σου φέρουν ένα από RC και να βάλεις την διαφορά Shocked Laughing Laughing

Πέρα από την πλάκα τι θόρυβο σου κάνει και πότε??
Αντλία νερού την ψάξανε. Τον τεντοτήρα τον βάλαν σωστά ή ότι νάνε.

Για να καταλάβεις εμένα μου αλλάξαν αντλία και αφήσαν ανοιχτή την τάπα της εξαέρωσης πάλι καλά που το είδε ο Αργύρης γιατι θα έλεγα πάλι απο πού χάνει νερά. Τελείως γτπ είναι οι περισσότεροι μηχανικοί τις Peugeot. Σύμφωνα με στατιστικές είναι από τους χειρότερους χάνοντας 2 στις 3ς βλάβες. Εξού και η κακή φίμη. Καλύτερα να σου βγεί το μάτι παρά το όνομα δε λέγανε οι παλιοί.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 20:48:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πραγματικα ρε Δημητρη δεν ξερω αν τελικα αλλαξαν και πως τον αλλαξαν. Το μονο που ξερω ειναι οτι για καθε παρατηρηση που εχω κανει για το αμαξι στην automotivo μου εχουν πει οτι δεν ειναι τιποτα. Και καλα οτι ειναι φυσιολογικο!!!!Τους εκανα μια παρατητρηση οτι το τιμονι τριζει οταν το στριβεις και μου λεγανε κατι μαλ***ες για την πλεξουδα Shocked Για να μην μιλησω για τον φανοποιο τους ο οποιος ειναι πραγματικα για τον πουτσο καβαλα Evil δεν ηξερε ο παπρας να εφαρμοσει σωστα μια γαμημενη αεροτομη. Ασε οσο τους θυμαμαι τοσο εκνευριζομαι Evil Evil Το μονο που ξερουνε ειναι να γκρινιαζουν γιατι τους παω δικα μου λαδια, και δεν βαζω τα shell που εχουν 20 ευρω το λιτρο και ειναι και παπαριες λαδια Evil Evil Απο 'δω και περα μονο στα κεντρικα θα το πηγαινω αι συχτιρ με τους παπαρες Evil Evil Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
smoki (Spyros)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 410

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 21:03:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

isim έγραψε:
Πραγματικα ρε Δημητρη δεν ξερω αν τελικα αλλαξαν και πως τον αλλαξαν. Το μονο που ξερω ειναι οτι για καθε παρατηρηση που εχω κανει για το αμαξι στην automotivo μου εχουν πει οτι δεν ειναι τιποτα. Και καλα οτι ειναι φυσιολογικο!!!!Τους εκανα μια παρατητρηση οτι το τιμονι τριζει οταν το στριβεις και μου λεγανε κατι μαλ***ες για την πλεξουδα Shocked Για να μην μιλησω για τον φανοποιο τους ο οποιος ειναι πραγματικα για τον πουτσο καβαλα Evil δεν ηξερε ο παπρας να εφαρμοσει σωστα μια γαμημενη αεροτομη. Ασε οσο τους θυμαμαι τοσο εκνευριζομαι Evil Evil Το μονο που ξερουνε ειναι να γκρινιαζουν γιατι τους παω δικα μου λαδια, και δεν βαζω τα shell που εχουν 20 ευρω το λιτρο και ειναι και παπαριες λαδια Evil Evil Απο 'δω και περα μονο στα κεντρικα θα το πηγαινω αι συχτιρ με τους παπαρες Evil Evil Evil Evil


Για το τιμονι τι σου ειπαν? γτ μου το κανει και μενα καμια φορα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 21:05:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

smoki έγραψε:
Για το τιμονι τι σου ειπαν? γτ μου το κανει και μενα καμια φορα


Ειναι και καλα η πλεξουδα των οργανων μεσα στο τιμονι που τυλιγεται/ξετυλιγεται Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alkone (alex)
Μέλος
Μέλος


207 GT

Ένταξη: 17 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 108
Τόπος: Earth

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2009, 23:32:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια οταν βαζω μπροστα το αμαξi,ακουγετε ενα φυσημα απο την πλευρα που βρισκετε η τρομπα νερου!Να πιεσω στον πρωτο ελεγχο(το αμαξι ειναι 2 εβδομαδων 1500χλμ) για αλλαγη της??εχω κ το γνωστο κροταλισματακι που απο οτι φαινεται ειναι απο την καδενα..μαλλον παμε για αλλαγη κ εκει!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pol 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 gt

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 96
Τόπος: n.penteli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2009, 10:36:49    Θέμα δημοσίευσης: 207 gt Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σασ ολοι λετε οτι εχετε προβληματα εγω παντοσ οθτε ενα ειμαι πολυ ικανοποιημενοσ με το 207 gt pantos ενα ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΣΕΙΣ ΧΑΛΑΤΕ ΤΗΝ ΦΙΜΕΙ ΤΟΥ ΑΜΑΞΙΟΥ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ 8Α ΤΑ ΠΟΥΛΙΣΕΤΑΙ


kap pol
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2009, 11:39:07    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207 gt Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pol έγραψε:
γεια σασ ολοι λετε οτι εχετε προβληματα εγω παντοσ οθτε ενα ειμαι πολυ ικανοποιημενοσ με το 207 gt pantos ενα ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΣΕΙΣ ΧΑΛΑΤΕ ΤΗΝ ΦΙΜΕΙ ΤΟΥ ΑΜΑΞΙΟΥ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ 8Α ΤΑ ΠΟΥΛΙΣΕΤΑΙ

Εδω φιλε μου ειμαστε για να αναφερουμε τυχον προβληματα και να βρισκουμε λυσεις, δεν ειμαστε για να κανουμε δημοσιες σχεσεις. οκ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307__:)(dimitris) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6 black

Ένταξη: 07 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 318
Τόπος: agrinio

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2009, 11:39:26    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207 gt Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pol έγραψε:
γεια σασ ολοι λετε οτι εχετε προβληματα εγω παντοσ οθτε ενα ειμαι πολυ ικανοποιημενοσ με το 207 gt pantos ενα ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΣΕΙΣ ΧΑΛΑΤΕ ΤΗΝ ΦΙΜΕΙ ΤΟΥ ΑΜΑΞΙΟΥ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ 8Α ΤΑ ΠΟΥΛΙΣΕΤΑΙ

Τοτε καλα ειναι να μην λεμε τιποτα μην χαλασουμε την φημη του αμαξιων μας, και να λεμε τι γαματα που ειναι και δεν χαλανε με τιποτα(Ποιος τοτε ο σκοπος του forum αν δεν λεμε τα προβληματα μας και αν δεν συζηταμε?). Το δηκο σου αμαξει μαλον ηναι εκσερεσι και θα το πουλισεις με κλιστα ματηα και χορισ αγγελια, και τα πεδια που εθεσαν το προβλιμα θα τα κρατισουν κιμηλιο, κε αν στα πουλισουν στιν τελικη μην τα παρεισ γιατι εχουν φημη χαλασμενου(αχριστα) beer


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pol 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 gt

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 96
Τόπος: n.penteli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2009, 16:24:37    Θέμα δημοσίευσης: 207 gt Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συμφονο με αυτα που λετε ΄αλλα πολυ μου φενετε οτι τα παραλενε μη νομιζετε επειδη ειμαι νεος σε αυτο το χομπι εχς συμβουλευτει πολλα πραγματα μεσα απο αυτο το σιτε και εγω


kap pol
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 4 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,203s (PHP: 57% - SQL: 43%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on