PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Πρόβλημα στην 1η σε 206cc
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 16:13:33    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Πρόβλημα στην 1η σε 206cc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπέρα παιδες.

Πριν κανα 2 μηνο αγόρασα ενα μεταχειρισμένο 206cc Του 2002, 73.000km και το εχω ήδη παει στα 81.000.

Το προβλημα μου ειναι το εξής , από την αρχή ειχα που και πού πρόβλημα με την 1η ταχύτητα, δεν μπαίνει μερικες φορές όταν το αμαξι ΕΙΝΑΙ ΑΚΙΝΗΤΟ, κολάει ο λεβιές και είτε πρεπει να τον "παίξω" λίγο μπας και μπει έιτε να αφήσω 1-2 φορές τον συμπλέκτη είτε να βάλω δυναμη και να ΚΑΡΦΩΘΕΙ η πρώτη κανοντας εναν ΄θορυβο και νοιώθοντας το τράνταγμα απο την βιαιη κίνηση.

ΣΕ ΟΛΕΣ τις άλλες ταχύτητες ειναι ολα βουτηρο, και στην π΄ρωτη οταν το αμάξι κινείται δεν έχω πρόβλημα ποτέ. ΑΛΛΑ στα φανάρια ας πούμε εχει τύχει πολλές φορές να παλεύω με την πρώτη...

Να αναφέρω οτι πριν το πάρω το πήγα σε 2 συνεργεία δικά μου και σε αντιπροσωπία PEUGEOT φίλου μου και εκτός απο τρύπια εξάτμηση ολα τα άλλα ειπαν οτι είναι μια χαρά. (τσεκαραν οπτικά και με εγγέφαλο)..

Τι μπορεί να παίζει? θόρυβο το σασμάν δεν κάνει καταταλα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 17:55:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τπτ μα τπτ... πεζώ είναι! Εμένα εχει ~40,000χλμ και το κάνει απο τα 0χλμ, όπως και αλλα πολλά με το σαζμάν.
Δοκιμάσε να πατήσεις απλά τέρμα το συμπλεκτη (αν δεν τον πατάς).
Αν κάπως μπορεί να λύθει ειναι με αλλο κόμπλερ 1ης 2ας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Απρ 2008, 08:28:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα οι Γαλλιδούλες πανέμορφες αλλα θέλουν ...το βίαιο σπρώξιμο τους.. στην αρχή τουλάχιστον.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Απρ 2008, 11:59:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω δεν θα το επαιρνα τοοοσο ελαφρια, αλλα εξαρταται και απο το ποσο συχνα γινεται αυτο. Κ εμενα μου εχει συμβει αλλα σπανια.
Αυτο που πιανει παντα, αν δεις οτι δεν μπαινει βαλε μια οπισθεν (χωρις να κινηθεις) και μετα προσπαθισε ξανα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Απρ 2008, 15:40:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΙναι ή δεν ειναι γενικο το προβλημα με τα μανήσια κιβώτια-συμπλέκτη τελικα? Γιατι ετσι καταλαβα.

Αν συμβαίνει σπάνια να το ψάξω. Απλος φοβάμαι τους μηχανικούς κοράκια που για να στα πάρουν σου λενε οτι το αμαξι εχει τα παντα!

Στην περίπτωση μου χαλαρά μπορει να μου βαλουν να αλλάξω δισκο πλατο-κιβώτιο-ρουλεμάν-συμπλέκτη... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GeoMel 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 18 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Απρ 2008, 18:35:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ειναι τπτ το σημαντικο... Κ στο δικο μου κολλαει(καινουργιο) κ με αυτο που εκανα μαθηματα το εκανε κ του αδερφου μου κολλαει οπως κ πολλων αλλων εδω μεσα.. Απλα η πατα τερμα κατω τον συμπλεκτη η βγαλε την ταχυτητα στην θεση της νεκρας κ μετα ξαναβαλε πρωτη.. Ποτε δεν μου εχει κολλησει 2 συνεχομενες φορες..! Δεν νομιζω οτι ειναι κατι που θα πρεπει να σε ανησυχει..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Athens (Αθηνά)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206cc 1.6

Ένταξη: 11 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 570
Τόπος: Αιγάλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιούλ 2008, 17:58:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α ναι ήθελα να ρωτήσω και εγώ για αθτό το θέμα.Και μένα μου το κάνει αυτο (στο peugeot της σχολής δεν το έκανε ίσως επειδή του είχε αλλαγμένο συμπλέκτη δεν ξέρω κιόλας) και το κάνει και στην 1η και στην 3α και στην όπισθεν.... Confused σίγουρα δεν έιναι κάτι ανησυχιτικό?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2008, 10:54:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αθηνά αλαξε βαλβολίνες. Θα δεις μεγάλυ διαφορά λες και εβαλες αλλο κιβώτιο. Βάλε τις κλασικές ELF TRP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2008, 11:38:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ιδιο προβλημα ειχα και εγω οταν αγορασα το 206 με 33.000 χλμ και μαλιστα μου ειχε κανει αρνητικη εντυπωση.
Κατευθειαν για αλλαγη βαλβολινων χωρις να γνωριζω μαρκα,εμπιστευομενος απλα ενα γνωστο.
Απο τοτε χειμωνα,καλοκαιρι οι αλλαγες ταχυτητων εχουν εξελιχθει σε βελουδινο αγγιγμα.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Οκτ 2008, 15:19:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλαξε βαλβολίνες Αθηνά! ειδα αρκετα μεγάλη διαφορά!

Το πρόβλημα ομως του σκαλόματος στην πρώτη εξακολουθει να υπάρχει. οσο ποιο κρυο το αμάξι τοσο μεγαλύτερο. σαν να σκαλώνει κάπου η πρώτη και θέλει λίγο παίξιμο δεξιά αριστερά για να μπει. βοήθησαν οι ELF TRP να ξεσκαλώνει ευκολότερα αλλα ακόμα υπάρχει αντιλιπτά!

τι μπορεί να ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Οκτ 2008, 15:35:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
αλαξε βαλβολίνες Αθηνά! ειδα αρκετα μεγάλη διαφορά!

Το πρόβλημα ομως του σκαλόματος στην πρώτη εξακολουθει να υπάρχει. οσο ποιο κρυο το αμάξι τοσο μεγαλύτερο. σαν να σκαλώνει κάπου η πρώτη και θέλει λίγο παίξιμο δεξιά αριστερά για να μπει. βοήθησαν οι ELF TRP να ξεσκαλώνει ευκολότερα αλλα ακόμα υπάρχει αντιλιπτά!

τι μπορεί να ειναι?


Μου το έκανε το αμάξι μου απ την πρώτη μέρα που το αγόρασα... Ώσπου άλλαξα σασμάν και ησύχασα.... Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Οκτ 2008, 15:45:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χα χα χα... ναι ετσι ξέρω και εγω!! Smile

ποσο το μαλλι?

πάντος δοκιμασα απο περιέργεια το σασμαν σε 206 απλο (1400) και σε ενα ακομα 206cc τοθ 05.

Tου απλου 206 ήταν πολύ καλυτερο απο το δικο μου και του αλλου cc.

Μάλλον τα cc έχουν για τον σουτσο σασμαν. χαρχαλο λεμε. απλος στο αλλο cc δεν εκανε το μάγκομα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Οκτ 2008, 16:09:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το σασμάν μου ήταν χάλια από την πρώτη μέρα όπως είπα και πιο πάνω. Έσπασε κοντά στα 50.000χλμ και έβαλα ένα τυχαίο μεταχείρα που βρήκα στη Λιοσίων. Είχε πάει 280 ευρώ το σασμάν (μου είχε πει ότι έχει κάνει 14.000χλμ, αλλά πραγματικά πιστεύω ότι το έβγαλε εκείνη την ώρα το νούμερο στην τύχη!) συν άλλα 150 ευρώ εργατικά.

Μετά από 5 χρόνια με το 2ο σασμάν και 86.000χλμ δεν έχει κάνει κιχ, ενω οι ταχύτητες είναι με μία λέξη βιλούδο Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Νοέ 2008, 02:34:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μενα σκαλωνει στην πρωτη απο καινουριο οταν το πηρα..

Καμια φορα μου σκαλωνει την ωρα της αλλαγης 2ας σε 3η και εννοειται στην οπισθεν..

Μερικα κολπακια της πλακας που ομως επιασαν στο αμαξι μου ειναι:

αν σκαλωνει η πρωτη: καντε οτι βαζετε δευτερα, μη τη βαλετε και καπακι βαλτε πρωτη παλι, ειναι ταριφοκινηση αυτη, παντα πιανει..

Αν κανει κρρρρρρρακ η οπισθεν: Κουμπωστε οπως ειστε πρωτα την πρωτη ταχυτητα και χωρις να αφησετε συμπλεκτη, βαλτε οπισθεν(περνωντας εννοειται απο τη νεκρα πρωτα). Θα μπει κουφετο, και χωρις καν να ακουστει..

Γνωστα πραματα πρεπει να σας ειπα αλλα καλο κανει μια επαναληψη..Γιαυτο μη με κραξετε επειδη τα επανελαβα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Νοέ 2008, 16:12:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Randy όντως γνωστα και όντως πιάνουν.

Ακριβος τα ιδια προβλήματα ειχα και με τα κολπάκια σου τα έλυνα, ΜΕΧΡΙ που εβαλα βαλβολίνες ELF TRP.

Οπως εχω πει και σε αλλο post αλλα και σε αυτό Πολύ μεγάλυ διαφορα και μαλιστα 1+ μήνα μετα αφου εκανα μερικα χιλιόμετρα ακομα εχει βελτιωθεί ακομα περισσ'οτερο η κατασταση. η πίσω δεν χρατζουναει ποτε, ολες οι ταχύτητες μπαινουν με πολυ μικρο σπραξιματακι και η πρώτη αν και που και που σκαλώνει ακομα με ελαχιστο σπρώξιμο μπαινει κατευθειαν..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Νοέ 2008, 17:02:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οποτε τι λες να κανω? να πηγαινα σε καποιο απο τα προσεχη σερβις στη lion και να τους ελεγα να αλλαζαν βαλβολινη? και σιγα να μη το κανουν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Νοέ 2008, 17:14:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nα πάρεις 2 λίτρα TRP από τα παιδιά της λέσχης και να πας σε ένα συνεργείο να στα βάλουν.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2008, 13:07:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Nα πάρεις 2 λίτρα TRP από τα παιδιά της λέσχης και να πας σε ένα συνεργείο να στα βάλουν.


+1 οπως τα λεει ο ντοκτορας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
IAKOVOS (iakovos)
Μέλος
Μέλος


307CC 1.6 16 V 2007

Ένταξη: 03 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2008, 21:38:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια πηγα εγω στο service και τουσ ειπα να μου τισ αλλαξουν και μου ειπαν (καλα θα αλλαξεισ βαλβολινες μια χαρα ειναι κανενας δεν τισ εχει αλλαξει)και εγω θα τις αλλαξω σε καποιο αλλο συνεργειο καλα τοσο δυσκολο τουσ ειναι....τι να πω!!! Scratch


ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Νοέ 2008, 02:02:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο που να παρω τη βαλβολινη? απο τα παιδια στη λεσχη? που ειναι?

Και που να παω να τη βαλω? δεν εχω υποψην κανα συνεργειο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1168s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on