PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ψυγείο λαδιού 1.6 16v
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 00:13:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Δεν είναι μανίκι, απλά είπαμε μακρυά από άμπαλλους μηχανικούς και, με πορδές αυγά δε βάφονται Cool

Ίσως να φταίνει και τα 140 άλογα σου, γι αυτό και δε μπαίνει η ψύκτρα... είναι για πιό λίγα άλογα! Cool

οταν κοιτας τους αλλους να το βαζουν μπενει πολυ ευκολα,
οταν επισης το βαζεις στην αυλη του σπιτιου σου παλι μπενει ευκολα,
οταν επισης πρεπει να κουνησεις 3 ποντους τους σωληνες του υδραυλικου και φενεται σαν ξεμασκουλομενο απο πανω παλι δεν γινετε ομορφα.
αν εχεις καποιο προβλημα μαζι μου μπορεις να το πεις ελευθερα
η να με παρεις στο 6982615911


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την takis_206 στις Πεμ 22 Σεπ 2011, 19:26:54, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 02:24:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

takis_206 έγραψε:
αν εχεις καποιο προβλημα μαζι μου μπορεις να το πεις ελευθερα
η να με παρεις στο 6982615911
Αν είχα κάποιο πρόβλημα μαζί σου θα είχα πάρει το αεροπλάνο να το συζητήσουμε από κοντά, τα τηλέφωνα και οι οθόνες είναι λίγα για εμένα.

Στο δια ταύτα, αν έχεις μοτέρ από 206, βάζεις φίλτρο λαδιού από 106 ταπώνοντας την παροχή που είχε το φίλτρο λαδιού του 206 με μια βίδα.

Αφού το κάνεις αυτό, και έχεις την ψύκτρα του 106, θες χταπόδι και δίχαλο ραλλίσιο για να σε παίρνει χωροταξικά. Οτιδήποτε άλλο προς το παρόν, δεν έχει να δώσει τον απαραίτητο χώρο.


Αν έχεις ήδη μοτέρ από 106 στο δικό σου 206, ή αν δεν έχεις χταπόδι-δίχαλο ραλλίσιο, τζάμπα το συζητάμε.

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=14851&postdays=0&postorder=asc&start=20

Εδώ φαίνεται αναλυτικά, αν είχες μπει στο κόπο να δεις την σελίδα αυτή.

Ενώ παρακάτω στην ίδια σελίδα βάζω και τους κωδικούς για να πάρεις παροχή από το ψυγείο νερού, στο ψυγείο λαδιού, καθώς και τί πρέπει να προσέξεις με τα ρακόρ, για να μη τη πατήσεις όπως και εγώ.


Αλήθεια, διάβασες τις 3 πρώτες σελίδες του θέματος αυτού, πριν βάλεις το ψυγείο λαδιού; Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 08:17:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σταυρο εισαι ωραιος,παμε στο θεμα δεν διαβασα της σελιδες πριν το βαλω μιας και δεν ειναι κατι τρελο απλα νομιζα οτι ηταν πολυ πιο απλο(γιαυτο και το εβαλα στην αυλη μου,οταν αρχισε να βρεχει εγιναν δυσκολα τα πραματα), την ψυκτρα την εβαλα δεν ειχα προβλημα με τον αισθητηρα στροφον,ρακορ,το προβλημα μου ειναι στης σωληνες του air condition που για να περασει η κατω σωληνα στην ψυκτρα πρεπει να ανασηκοθει η σωληνα του air condition και απο πανω φενετε καπως.μιλαμε για μοτερ 206 με ραλοχταποδο και διχαλο 106. οι σωληνοσεις του υδραυλικου ειναι απο 1,4 16v ισως εχουν διαφορα :/,παροχη εχω παρει απο εκει που περνει και το 106


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την takis_206 στις Πεμ 22 Σεπ 2011, 19:26:36, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 09:05:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως αγαπη Laughing εχεις παρει ψυκτρα απο διλιτρο που ειναι πιο ογκωδης και για αυτο εμπλεξες??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 09:11:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

oxi εγω πηγα και την εβγαλα απο ενα σαξο.


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 10:53:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AMA htan φιλος iceage και ειχε βαλει ομως τη μεγαλη??? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 10:57:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τοτε την εχω ΜΕΓΑΛΗ και εγω.
περα της πλακας το απογευμα που θα χρονισο σωστα εκκεντρα θα το κοιταξω στο ανεβατοριο σαν ανθρωπος.


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 18:50:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

takis_206 έγραψε:
τοτε την εχω ΜΕΓΑΛΗ και εγω.

Αν έχεις την μεγάλη τότε θα μοιάζει με αυτήν

http://www.wanapart.co.uk/Engine-Engine-Hardware-PEUGEOT-206-Hatchback-%282A/C%29%3Cbr%3E1998/8-2.0-RC%3Cbr%3EPetrol%3Cbr%3EHatchback%3Cbr%3E130-Kw%3Cbr%3E177-HP%3Cbr%3E2003/7/c50_14_1951993_1953675_1953689/p7981401/Oil-Cooler-engine-oil/product_info.html?osCsid=86fd401dbcc980f3c14b3f9ff685d0dd
και είναι από 206 RC.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 19:04:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ αν δεν σου κάνει τελικα...την θελουμε...
Wink Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 19:26:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω την μικρη παιδια και πωλειτε κιολας γιατι την εβγαλα αφου ηταν σαν την μαλ***α οι σωληνοσεις του υδραυλικου δεν με αφηνουν να την βαλω.βασικα μπηκε αλλα την εβγαλα γιατι δεν μου αρεσε


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 19:30:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

takis_206 έγραψε:
εχω την μικρη παιδια και πωλειτε κιολας γιατι την εβγαλα αφου ηταν σαν την μαλ***α οι σωληνοσεις του υδραυλικου δεν με αφηνουν να την βαλω.

Δλδ έχεις αυτήν

http://www.wanapart.co.uk/Engine-Engine-Hardware-PEUGEOT-206-Hatchback-%282A/C%29%3Cbr%3E1998/8-2.0-S16%3Cbr%3EPetrol%3Cbr%3EHatchback%3Cbr%3E100-Kw%3Cbr%3E136-HP%3Cbr%3E2000/0/c50_14_1951993_1953675_1953691/p7982935/Oil-Cooler-engine-oil/product_info.html
την οποία και φοράνε κάποια 206 Gti 2.0 136 hp σύμφωνα με το servicebox.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 19:34:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Α ναι ε?

Ε πάρε να'χεις Laughing


αυτη εχω


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 22:03:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε πώς διάολο βρίσκουν οι σωληνώσεις του υδραυλικού ρε μλκ;

Δε βάζεις καμιά φωτό να δούμε; Confused



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2011, 01:30:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι να σου πω σταυρο δεν ξερω σκεψου οτι η σωληνα του υδραυλικου περναει αναμεσα απο τα 2 σωληνακια της αλουμινενιας ψυκτρας,ετσι οταν βαζω τους κολιεδες με τα κολαρα πρεπει να κουνισει ο σωληνας του υδραυλικου 2-3 ποντους και απο πανω ειναι χαλια δεν μου αρεσε και το εβγαλα και εβαλα παλι το φιλτρο στον κορμο μιας και το μοτερ μου δεν χρειαζετε την ψυκτρα (δεν υπαρχει καταπονηση) απλα επεσε στα χερια μου και ειπα να την βαλω.αυριο αν καταφερω θα βαλω φοτος να σου διξω περι τινος προκειτε.


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2011, 03:27:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο μια γρηγορη ματια που εριξα το συμπερασμα ειναι οτι σε καποια μοντελα διαφερουν οι σωληνοσεις του υδραυλικου τιμονιου
παραδειγμα
εχουμε αυτες
<URL=http://imageshack.us/photo/my-images/98/1671880kb.jpg/][/URL]

και αυτη που εχω εγω και νικολας206γτι (ενδεικτικη φοτο απο 1,4 16v δεν αλλαζει κατι)

το θεμα ειναι με σωληνες σαν της 2ης φοτος εχει βαλει καποιος ψυκτρα???? Shocked Shocked


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2011, 09:36:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μλκ δε τη παλευουν οι τυποι...
εμπλεξες τακη Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2011, 14:25:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σιγα το μπλεξιμο ρε...
Ο θερμοστατης στο ιδιο σημειο ειναι,τραβας λιγο τα σωληνακια του υδραυλικου και περνας τα σωληνακια των νερων απο αναμεσα.
Να ηταν κατι ακαμπτο να το καταλαβω,τα σωληνακια του υδραυλικου ομως τα λυγιζεις οπως θες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2011, 15:22:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μη σου πω ότι τα κόβεις κι όλας κοντά, κάνεις μια εκτονωσούλα στις άκρες (εκει που τα εκοψες, για να μη βγαίνουν) και κοτσάρεις σιλικονούχα μαρκούτσια, οπότε τα πας όπου γουστάρεις.

Επιπλέον, αν υπάρχει χώρος (που στο 206 υπάρχει), παίρνεις παροχή από την έξοδο του ψυγείου (κάτω αριστερά αντί πάνω δεξιά που παίρνει στο 106) κι έτσι έχεις πιό κρύο νερό για τη ψύξη του λαδιού Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2011, 18:36:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το αυτο..
κατα προτιμηση με την ψυκτρα του ρψ


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2011, 19:29:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Σιγα το μπλεξιμο ρε...
Ο θερμοστατης στο ιδιο σημειο ειναι,τραβας λιγο τα σωληνακια του υδραυλικου και περνας τα σωληνακια των νερων απο αναμεσα.
Να ηταν κατι ακαμπτο να το καταλαβω,τα σωληνακια του υδραυλικου ομως τα λυγιζεις οπως θες.

πως τα τραβας ρε στελιο? δεν θελει δεξια αριστερα, θελει η πανω η κατω εφοσον πεφτει στο κεντρο τησ ψυκτρας οπως και να το κανεις πανω η κατω η σωληνα απο πανω φενεται χαλια.οπωτε η αλαζουμε σωληνες η κανουμε π@π@ρες,παλι αν κοψω την ψυκτρα θα βαλω τα κολαρα πισω απο την πολλαπλη (Στην πυρα) η απο μπροστα που παλι λαλακιες δεν φενεται καλα.περι ορεξεως κολοκυθοπιτα Smile σωληνες η τιποτα


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 8 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1586s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on