PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Τί ανάρτηση για το rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 57, 58, 59  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2007, 16:48:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια αλλη πατεντα που κανουν πολλοι και σε αγωνιστικα ειναι πεζοσπορισια αναρτηση εμπρος κομπλε με ελατηρια και το μαουντς και την γκρουπ Ν πισω.
Την κανουν οσοι θελουν κυριως ραλλιτζιδικη και αναβασιαρικη χρηση, αυτη η συνταγη ειναι μαζι με ραβδους και σινεμπλοκ οπως ανεφερα πιο πανω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Απρ 2007, 08:15:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι 22αρες και 23αρες ράβδοι στρέψης πίσω είναι αυτές ???
http://www.boutiquepeugeotsport.com/Catalogue/Pno002_01.aspx

Τιμές αγοράς του kit από οτι βλέπω είναi 390Euro (22) και 468Euro(23) αντίστοιχα.

Δεν ξέρω βέβαια πόσο θα μου έρθουν τα μεταφορικά αλλά από τα 540ευρώ που ζητάει ο Condor για τις 21αρες είναι λογαριασμός.

Τώρα για τα σινεμπλόκ δεν σκέφτομαι να βάλω της PeugeotSport λόγω του οτι όπως έχω διαβάσει είναι πολύ φασαριόζικα και σκεφτόμουν κάτι σε Powerflex ή κάτι σε σκληρό λαστιχένιο τέλως πάντων(GrN άραγε).Λέω να αποφύγω τις αλουμινένιες για να μην μου πάρουν τα αυτιά.
Λέτε να πάρω και αντιστρεπτικές μπροστά-πίσω???
Επειδή με τα γαλλικά δεν έβγαλα και πολύ άκρη, ποιες είναι οι αντιστρεπτικές ??????????????????????????????????????????? Shocked


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Απρ 2007, 12:59:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πάω για αμορτισέρ τις Peugeot Sport Gr A μπροστά κομπλέ με ελατήρια και πιατέλα και πίσω ράβδους 21mm με τα υπάρχοντα Gr N αμορτισέρ?? Τα ελατήρια μπροστά της GrA πόσων λιβρών είναι ??
Κόστος χωρίς τοποθέτηση 1150ευρώ.


Αν κάνω τις αλλαγές στα παραπάνω θα πρέπει οπωσδήποτε να αλλάξω τα συνεμπλόκ πίσω?? Αν χρειαστεί πάντως θα πάω για τα GrN και οχι για τα αλουμινένια της PS για να μην γίνω κουδούνι.


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Απρ 2007, 13:15:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

danielos έγραψε:
Να πάω για αμορτισέρ τις Peugeot Sport Gr A μπροστά κομπλέ με ελατήρια και πιατέλα και πίσω ράβδους 21mm με τα υπάρχοντα Gr N αμορτισέρ?? Τα ελατήρια μπροστά της GrA πόσων λιβρών είναι ??
Κόστος χωρίς τοποθέτηση 1150ευρώ.


Αν κάνω τις αλλαγές στα παραπάνω θα πρέπει οπωσδήποτε να αλλάξω τα συνεμπλόκ πίσω?? Αν χρειαστεί πάντως θα πάω για τα GrN και οχι για τα αλουμινένια της PS για να μην γίνω κουδούνι.

τα ελατηρια ειναι ημιστενα 270 λιμπρων.
Τα πεζοσπορισια σινεμπλοκ ειναι 2 ειδων,τα γκρουπΑ που ειναι αλουμινιου και τα γκρουπΝ που ειναι λαστιχενια πιο σκληρα.Εσυ θα βαλεις τα Ν και απο ραβδους κοιτα για 22 ή 23 γιατι με τις 21 δε νομιζω να δεις τρελλη διαφορα ειδικα αν το οδηγεις και με ημισλικ.
Πες μας πειπου ποσα σκεφτεσαι να διαθεσεις για να δουμε τι ειναι καλυτερο! Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Απρ 2007, 13:38:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα bilstein Που εχεις τα εχω δει με φαρδοστενα πεζο σπορτ και δουλευαν παρα πολυ καλα και σε πιστα (ntz)
νομιζω οτι τα γκ.Ν που εχεις πρεπει να τα κρατησεις και απλα να τα σεταρεις αναλογα με το ελατηριο που θες...

μια τετοια αναρτηση εχει φτιαξει και ο τσοσμουλης απο το παιδι που λεμε πανω θεσσαλονικη με καλο κοστος...
πισω θες 21-22 ραβδους οχι παραπανω για μενα...

η πεζο σπορτ η αναρτηση ειναι αρκετα ακριβη, με μικρη λενε διαρκεια ζωης και το θεμα ειναι οτι εσυ εχεις τα αμορτισερ. πιθανοτατα και τα ελαητρια που εχεις να ειναι οκ αν ξανασεταρεις τα αμορτισερ απο την αρχη Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Απρ 2007, 15:36:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

danielos έγραψε:

Επειδή με τα γαλλικά δεν έβγαλα και πολύ άκρη, ποιες είναι οι αντιστρεπτικές ??????????????????????????????????????????? Shocked


ράβδοι στρέψης: BARRES DE TORSION
αντιστρεπτική δοκός: ΒΑRRE ANTIDEVER

Εγώ θα πρότεινα να αλλαξεις τις αντιστεπτικές και στρέψης μόνο, αφήνοντας τα αμορτισερ ως εχουν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Απρ 2007, 08:32:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπότε κάνοντας μια σούμα έχουμε και λέμε:

Κρατάω τα αμορτισέρ που έχω μπρος-πίσω (Bilstein GrN) και πάω για 22αρες πίσω. Σε συνδυασμό με τα Α048 που όπου να ναι θα μπουν στις επιτέλους καινούργιες ζαντούλες που βρήκα (μετάχειρες από Gti-Speedline Rulez) θα είμαι μια χαρά.
Volvos όταν λες να σετάρω τα αμορτισέρ από την αρχή τι εννοείς???Να τα πάω για επισκευή??
Αντιστρεπτικές που μίλησα με τον Ντίνο μου είπε για πίσω δεν έχει 25αρα(είναι η μοναδική που έβγαζε η PS για το rallye) και ούτε θα έχει.
Για μπροστά να πάω σε πιο μαλακά ελατήρια (πχ 270lbs)?
Σινεμπλόκ πιστεύω οτι τα GrN είναι τα πιο ενδεδειγμένα για χρήση δρόμου(νορμάλ). Αν τα αλλάξω πάω μόνο για τα πίσω ή για όλα? Τα Powerflex τι λένε?
Τώρα το πόσα θα διαθέσω ακόμα δεν ξέρω αλλά δεν θα τσιγκουνευτώ κι όλας........ Wink
Να κάνουμε κάτι σωστό.


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Scrooge 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Rallye 16V

Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 47

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Αύγ 2007, 12:49:36    Θέμα δημοσίευσης: Αμορτισέρ για Rallye Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειά χαρά !
Έχω ένα 106 Rallye του 2001.
Σκέφτομαι να του αλλάξω αμορτισέρ.
Δε θα το χαμηλώσω, ούτε θέλω να είναι πολύ extreme.
Τι θα προτείνατε ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Νοέ 2007, 18:24:08    Θέμα δημοσίευσης: Ανάρτηση και 106. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καποια στιγμη θα βαλω αναρτησεις και λογο του οτι θα βαλω ακρα απο το rallye θελω να ρωτησω αν μια αναρτηση που βγαινει για το rallye θα μπορει να μπει και στο 1,1 δεν μηλαω για μαμα αναρτηση...και να μου προτηνετε και καποια αν εχετε στο νου σας.
Ευχαριστω... Very happy



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Νοέ 2007, 23:51:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανενας? Confused



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Νοέ 2007, 00:24:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jean έγραψε:
κανενας? Confused

σκεψου καλα το ενδεχομενο της μαμα ραλλοαναρτησης με ραλλοελατηριο,πιστευω πως θα σε καλυψει πιο πολυ απο οσο κ εσυ ο ιδιος φανταζεσαι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Νοέ 2007, 00:30:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Jean έγραψε:
κανενας? Confused

σκεψου καλα το ενδεχομενο της μαμα ραλλοαναρτησης με ραλλοελατηριο,πιστευω πως θα σε καλυψει πιο πολυ απο οσο κ εσυ ο ιδιος φανταζεσαι.


συμφωνώ...

τα αμορτισερ μαμα του ραλλύ ειναι αρκετά δυνατά! αρκει μην το χαμηλώσεις, μετά είναι θεμα ημερών...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 19:14:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δλδ με λιγα λογια μπορω να βαλω απο ραλλυ χωρις περετερο αλλαγες???
α και ποσο θα πανε περιπου?



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos_gr.N 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 24 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2008, 13:19:24    Θέμα δημοσίευσης: peugeotsport ή καποια αλλη??? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σας εχς ενα rallye 8v και θελω να μαθω τι αναρτιση προτινετε, εχω ακοθση για την peugeotsport αλλα μου ειπαν οτι ειναι λιγο ακριβη και καλιτερα να βαλω μια ποιο φτινη μα δεν θα δω και τιην τρελη διαφορα.
θελω να μοθ πειτε την γνωμη σας πανω σε αυτο και περιπου ποσο κοστιζει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2008, 15:56:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κυρλαγκίτσης Wink


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2008, 16:14:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giati ρε μητσο εσυ εκει την εφτιαξες??? Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2008, 20:11:40    Θέμα δημοσίευσης: Re: peugeotsport ή καποια αλλη??? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos_gr.N έγραψε:
γεια σας εχς ενα rallye 8v και θελω να μαθω τι αναρτιση προτινετε, εχω ακοθση για την peugeotsport αλλα μου ειπαν οτι ειναι λιγο ακριβη και καλιτερα να βαλω μια ποιο φτινη μα δεν θα δω και τιην τρελη διαφορα.
θελω να μοθ πειτε την γνωμη σας πανω σε αυτο και περιπου ποσο κοστιζει...



Πες μας για τι χρηση προοριζεται το αμαξι και θα σου απαντησουν τα παιδια και εγω αν γνωριζω.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2008, 13:37:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σημερα μιλησα με τον σπυρο απο σαλονικα σχετικα με το στησιμο του αυτοκινητου μου.... Very happy ...μου ειπε για μπροστα 280-285 λιμπρες στενο η αν θελω πιο κυριλε βολτες να βαλω γυρω στις 250-260 λιμπρες....επισης πρπει να ανοιχτει η grN για να κοπουν τα bumpstops.....

τωρα οσων αφορα τον πισω αξονα μου ειπε να μην πειραξω τπτ στο θεμα ραβδοι(ΤΑΚΗΣ) γιατι θα σβουριζει για πλακα μετα.....οποτε βουρ για rebuilt και στενοπιατελα.... Very happy Very happy Very happy Very happy


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2008, 14:05:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μη σε πιασουν και σενα οι καυλες σα το μιχαλη...
περιμενε μηπως παρεις τα δικα μου

επισης μιλα με σπυρο για κοστολογιο κλπ για να κανεις σπειρωμα στα δικα σου και πιατελα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2008, 14:29:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι τακη με το μαλακο....ειμαι μεσα στην καυλα αλλα την εχω πατησει και δεν λεει....οταν λες να μιλησω με τον σπυρο για σπειρωματα και πιατελα τι εννοεις???μπορει να τα φτιαξει αυτος????η να παω στον τολη????

τα δικα σου τα ελατηρια κανουν σε 106???


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 57, 58, 59  Επόμενη
Σελίδα 3 από 59

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2124s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on