PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

καφριλες με αυτοκινιτα!!!!!!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Δεκ 2008, 22:30:01    Θέμα δημοσίευσης: καφριλες με αυτοκινιτα!!!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη δεν βρηκα κατι αλλο παρομοιο σκεφτηκα να ανοιξω αυτο το τοπικ για να λεμε ο καθενας τι καφριλες εχει κανει με το αυτοκινιτο του,του πατερα του κλπ κλπ...τι λετε???

λοιπον πριν παρω το 206 οδηγουσα ενα citroen bx.... το αυτοκινιτο για πιτσιλιστιρι πισω τζαμιου ειχε ενα λαστιχακι το οποιο με λιγη δυναμη περιστρεφοταν.... λοιπον οταν ειχα ορεξη για καφριλες γυρναγα το πιτσιλιστιρι προς το πεζοδρομιο, αδειαζα ολο το νερο που ειχε μεινει μεσα και το γεμιζα με μιλκο Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ..... κ οπως πηγαινα στο δρομο και εβλεπα κανεναν ''και καλα'' τον εκανα μουσκεμα Laughing Laughing χωρις αυτος να ξερει απο που του ειχε ερθει Laughing Laughing Laughing .....τρελα γελια Ha Ha Ha Ha Ha Ha


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Δεκ 2008, 22:35:08    Θέμα δημοσίευσης: Re: καφριλες με αυτοκινιτα!!!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206kwn έγραψε:
επειδη δεν βρηκα κατι αλλο παρομοιο σκεφτηκα να ανοιξω αυτο το τοπικ για να λεμε ο καθενας τι καφριλες εχει κανει με το αυτοκινιτο του,του πατερα του κλπ κλπ...τι λετε???

λοιπον πριν παρω το 206 οδηγουσα ενα citroen bx.... το αυτοκινιτο για πιτσιλιστιρι πισω τζαμιου ειχε ενα λαστιχακι το οποιο με λιγη δυναμη περιστρεφοταν.... λοιπον οταν ειχα ορεξη για καφριλες γυρναγα το πιτσιλιστιρι προς το πεζοδρομιο, αδειαζα ολο το νερο που ειχε μεινει μεσα και το γεμιζα με μιλκο Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ..... κ οπως πηγαινα στο δρομο και εβλεπα κανεναν ''και καλα'' τον εκανα μουσκεμα Laughing Laughing χωρις αυτος να ξερει απο που του ειχε ερθει Laughing Laughing Laughing .....τρελα γελια Ha Ha Ha Ha Ha Ha




Αυτο το εκανα στο cherry στο πρωτο μαγαζι που δουλευα....οταν περναγα απο σταση καλοκαιρακι ειχε πολυ γελιο....


Καφριλα....χμ....Καφριλα ηταν ο τροπος που κατεστρεψα το πρωτο μου αμαξι....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Δεκ 2008, 22:35:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαστε σοβαροί Question

Έρχεται λουκέτο...


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1692s (PHP: 61% - SQL: 39%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on