PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εξοπλισμος για αγωνιζομενους
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2010, 14:43:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απότι ακουω,πολλα κρουσματα απατεωνιας ε?

Κριμα,γιατι αν καποιος αγωνιζομενος το χρειαστει,και εις γνωση του εχει αγορασει χανς του...κωλου,θαναι κριμα να χασει τη πολυτιμη ζωουλα του για 500-1000 ψωροευρω.

Και με το ψωροευρώ,εννοω σε αντιστοιχηση με αυτα που πληρωνει για το αγωνιστικό του/συμμετοχες του.

ΑΠΟ την αλλη παλι,που καποιος επιτηδειος εμπορευεται μαιμουδες για γνήσια,και καποιος σκοτωθει,τοτε μιλάμε για πολλά χρόνια φυλάκισης.

Ας ξυπνήσουν επιτελους οι απανταχου ΤΕ,γιατι επειδη ασχοληθηκα λιγο με το χωρο των αγώνων,οι μαιμουνιες που παιζονται στους εξοπλισμους απλα δεν "υπαρχουν"...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2010, 15:01:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα ειναι ολα στην λιστα!!!
Τι καλα τι καλααα
Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2010, 15:16:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Εμενα ειναι ολα στην λιστα!!!
Τι καλα τι καλααα
Razz Razz


κατσε ήσυχα εσυ...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2010, 16:30:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Σ.Ο.Α.Α.Β.Ε. στην προσπάθεια εύρεσης μιας οικονομικής λύσης για την αγορά κράνους (συμβατό με HANS) για τα μέλη του και μετά από έρευνα κατέληξε στην προσφορά ενός προμηθευτή από το εξωτερικό. Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία ο προμηθευτής δεσμεύτηκε στην τιμή των 180 ευρώ συν τα έξοδα αποστολής. Πρόκειται για το ανοιχτό κράνος (με clips για HANS) μάρκας Galuppo μοντέλο Margam εγκεκριμένο από την FIA (FIA Norm 8858-2002 - Snell SA2005), χρώμα λευκό, μεγέθη M (medium), L (Large), XL (Extra Large). Ο χρόνος παράδοσης, κατατεθούν τα χρήματα και δοθεί η παραγγελία, υπολογίζεται το πολύ στις 10 εργάσιμες ημέρες. Δήλωση ενδιαφέροντος έως και την Κυριακή 14 Μαρτίου, στα τηλέφωνα: 2310839104 και 6947938059.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2010, 17:05:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αιντε καλα...
Αμα βρειτε το κρανος στην λιστα που εδωσα πριν,φτυστε με.
Ειναι σαν το κρανος που ειχε παραγγειλει ο κυρ Αποστολης απο την BPS αλλα τελικα οι γαλλοι ειπαν ακυρο μιας και υπηρχαν προβληματα...
Μαλλον μονοι μας σκαβουμε τον λακο μας απο οτι φαινεται. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2010, 18:53:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε πειράζει,ασε να παει ο Χ να τρεξει,και μολις πανε να ελεχθουν τα πληρωματα,ας σκασει ο αγωνιζομενος Χ με τον καταλογο αυτο της ΦΙΑ και ας πεταξει ολα τα πληρωματα με τα κρανη αυτα "εξω" και να παρει τη γενικη...

Ετσι απλα...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2010, 19:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα,αμα δωσω λιστα στον Βαγγελη ή στον στραγαλά,ειμαι σιγουρος οτι ετσι θα γινει... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Edirnelis 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


citroen zx volcane 16v

Ένταξη: 06 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 56

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάρ 2010, 18:50:12    Θέμα δημοσίευσης: Κρανη Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το κράνος που ήθελα εγώ ήταν το κινέζικο (Beijing), το οποίο υπάρχει στην λίστα της FIA, αλλά όπως γράφει ο Στέλιος δεν το δίνει πια η BPS (με την ευκαιρία Στέλιο δεν κατάλαβα τι έγινε με τα λεφτά του κράνους). Το Galuppo είναι Ισπανικό και υπάρχει και ανοιχτό και κλειστό. Αυτό με τα 180 ευρώ είναι το ανοιχτό και η κανονική τιμή στον κατάλογο της Galuppo είναι 297 ευρώ. Στα 180 λοιπόν είναι πολύ καλά νομίζω. Αν γινόταν και μια ανάλογη προσφορά στο κλειστό μοντέλο (ADRIA λέγεται) εγώ θα το αγόραζα. Και τα δύο ανοιχτό και κλειστό υπάρχουν στον κατάλογο της FIA, επομένως δεν έχουν κανένα πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάρ 2010, 21:44:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σχετικα με το κιζενικο κρανος,απο οτι ειπαν οι γαλλοι,ειχαν καποιο προβλημα σχετικα με την ποιοτητα του και προκειμενου να γινει κατι και να επακολουθησει διασυρμος του ονοματος της εταιριας για προωθηση ανταλλακτικων κακης ποιοτητας,το εβγαλαν εντελως απο την γκαμα τους... Sad
Τουλαχιστον αυτο μου ειπαν,αυτο λεω.

Περι αλλων εταιριων,δεν το εψαξα καν,απλα δεδομενου οτι προηγουμενο με "μαιμουδοhans" υπαρχει και μαλιστα οχι με καλα αποτελεσματα,εγω προσωπικα θα επιμεινω σε ενα επωνυμο κρανος παρα σε κατι το οποιο παιζει να ειναι αμφιβολλης ποιοτητας... Confused
Μιλαμε για κεφαλι και αυχενα,οχι για πυριμαχο σωβρακο... Sad



Υ.Γ. Περι χρηματων,ολα ΟΚ,αν προλαβω και αυριο,θα ειναι μεσα στον λογαριασμο. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Απρ 2011, 21:01:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ηξερα που να το βαλω

ενα απο τα πιο ευχρηστα και πληρη σαιτ για αγωνες...νομιζω οτι εχει και αξιοπρεπεις τιμες απο οσο τσεκαρα
το θεμα ειναι οτι ειναι πληρες και βρισκεις αμεσως οτι θες σε αντιθεση με αλλα σαιτ που σου σπανε τα νευρα με τους ιντερακτιβ καταλογους και παπαρια μεντολα

http://www.jjcraceandrally.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2011, 05:12:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν καποιος ενδιαφερεται για αγωνιστικη φορμα,εσωρουχα ή παπουτσια(ολα της OMP),ας με ενημερωσει αμεσα.
Βρηκα τις παρακατω φορμες σε ιδιαιτερα χαμηλες τιμες...
Ολα ειναι συμφωνα με προδιαγραφες FIA 8856-2000.

Οι τιμες ειναι οι εξης:
-Tecnica Supeleggera 500E(κοκκινη-μαυρη-μπλε-ασημι)
-Tecnica Plus 400E(κοκκινη-μαυρη-μπλε-ασημι)
-Elite 2 300E(κοκκινη-μαυρη)
-Trend 2 250E(κοκκινη-μαυρη-μπλε-ασημι)
-Pilota Plus 230E(κοκκινη-μαυρη-μπλε)

Υπαρχουν ομολογκε παπουτσια απο 80Ε περιπου,οπως και κομπλε σετ εσωρουχων(μπαλακλαβα-μπλουζα-παντελονι-καλτσες) απο 140Ε.

Φωτο απο καθε στολη με ονομασια απο κατω στην παρακατω φωτο

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2011, 08:51:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλ πρεπει να μας ξετινάξεις το προυπολογισμο καλοκαιριάτικα;

Υ.Γ. ποιά έχει ο κωστάκης;


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2011, 09:07:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω οτι δεν την εχει την δικη του μιας και ηταν παραγγελια... Confused
Την First 2 ειχε παρει αν θυμαμαι καλα. Scratch
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2011, 09:33:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε στέλιο τι πίνεις 5 η ώρα το πρωϊ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2011, 09:45:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

6 ηταν,το forum παει μια ωρα πισω... Laughing
Απλα ετυχε και δεν κοιμηθηκα καθολου και ειπα να κανω κατι χρησιμο παρα την "περιεργη" ωρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Οκτ 2013, 18:17:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρακαλούνται θερμά οι αγωνιζόμενοι το φόρουμ να παραθέσουν εταιρίες και μοντέλα του προσωπικού τους εξοπλισμού και να γράψουν τα + και τα - των επιλογών που έχουν κάνει.
Ποιος φέρνει Alpinestar στην μπανανία?


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Οκτ 2013, 18:41:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάρτε μόνο κράνη και ενδοσυνεννόηση. Τουλάχιστον θα σας χρησιμεύσουν και για track day.

Άντε και εσώρουχα και παπούτσια, που είναι πιο ..προσωπικά αντικείμενα.

Κατά τα άλλα, για 1-2 αγώνες τον χρόνο, δανείζεστε φόρμα και νοικιάζετε χανς με 50Ε.

Αυτό λέει ο reality factor.... Wink

Τώρα από κράνη, προσωπικά επέλεξα αυτό

http://www.ompracing.it/detail.html?productcode=SC776

γιατί είναι καλή ποιότητα και έχει μεγάλο σκιάδιο, ότι πρέπει για αγώνες με πολύ ήλιο (σαν τους ελληνικούς δηλαδή).


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Οκτ 2013, 18:56:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Ποιος φέρνει Alpinestar στην μπανανία?
Ο demon-tweeks και έχει και καλές εκπτώσεις αυτή τη περίοδο Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Οκτ 2013, 19:16:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο σου είπα... θα φέρω μεγάλο πράμα! Φτιάχτε τη λίστα και προωθήστε μου!


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Οκτ 2013, 19:18:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Γιώργο σου είπα... θα φέρω μεγάλο πράμα! Φτιάχτε τη λίστα και προωθήστε μου!
Επειδή και εμείς θα "ψωνίσουμε" αν θέλεις, στείλε μου ένα μήνυμα ή πάρε με ένα τηλ πριν φέρεις το μεγάλο πράμα, να συνεννοηθούμε Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1249s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on