PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
TONIS** (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206gti

Ένταξη: 24 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 43

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 09:47:53    Θέμα δημοσίευσης: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://i715.photobucket.com/albums/ww152/tonisreth/05092008142.jpg
http://i715.photobucket.com/albums/ww152/tonisreth/04092008141.jpg
http://i715.photobucket.com/albums/ww152/tonisreth/05092008143.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 10:16:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντώνη , καλημέρα.

Θες να μας δώσεις πιο πολλές λεπτομέρειες??

1)Είναι δίκο σου και θές να κάνεις παρουσίαση??
2)Γνωστού και θες να κάνεις παρουσίαση??
3)??



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TONIS** (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206gti

Ένταξη: 24 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 43

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 10:35:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι εμένα και του συνοδηγού μου το φτιάξαμε μόνοι μας απο το μηδέν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 10:41:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

...ετσι απλά
και καλούς αγώνες

και για ότι χρειαστείς που να μπορουμε να βοηθήσουμε εδώ ειμαστε Wink

1400 ή 1600 ?

πότε σκέφτεστε να τρέξετε?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
TONIS** (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206gti

Ένταξη: 24 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 43

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 11:43:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ φίλε μου.
Αργησαμε να ετοιμαστουμε γιατι αντιμετοπισαμε πολλα προβληματα μεχρι να στήσουμε λίγο το μοτέρ γιατι εδώ στη κρήτη και ειδικά στο ρέθυμνο δέν υπάρχει κανείς να φτιάχνει προγράματα με αποτέλεσμα να σπάσω μοτέρ ξανά απο την αρχή μετά μου αργήσανε κατι πράγματα απο τη peugeot sport στη γαλλία και καταφέραμε να τρέξουμε μόνο στην ανάβαση ομαλού οπου ήταν και η πρώτη επαφή με το peugaki και τώρα εχει στις 14 ενα sprint στο ρέθυμνο στο αρκαδι και μετά του χρόνου πάλι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 12:21:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ομορφα
οποτε εχεις αγώνα ειτε πριν, ειτε μετα ειτε και τα δυο να μας στελενεις ενα κειμενάκι σχετικό να το βάζουμε στο πορταλ
και σε εμας αρέσει να προβαλουμε τετοιες κινησεις
και για εσενα ειναι καλό για τους χορηγους σου Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 10:07:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ προσεγμένο και με προσωπικη εργασια το 206 του Αντώνη, το εχω δει απο κοντα, και χάρηκα που εν τέλει το ειδα και να τρέχει στον Ομαλο.

Καλους αγώνες κι απο μένα Wink

*Γράφε στο αντίστοιχο topic τα νέα σου απο τις εμφανισεις σου.
Στο '' psclub team crete''


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 11:08:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολύ όμορφο το αυτοκίνητό σου Αντώνη Cool
καλές επιτυχίες στους αγώνες


μια φορά πάντως πρέπει να κανονίσουμε και μια εκδρομή Κρήτη! να σας δούμε και να μας δείτε από κοντά Wink



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 11:09:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι αγκράφες στο καπώ είναι όμορφες Smile

Αντώνη, δεν μας απάντησες αν είναι 1400 ή 1600



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 13:24:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mπραβο παιδια, φαινεται πολυ ωραια δουλεια!
Καλως ηρθατε και καλους αγωνες!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TONIS** (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206gti

Ένταξη: 24 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 43

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 17:14:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="Steve"]Οι αγκράφες στο καπώ είναι όμορφες Smile

Αντώνη, δεν μας απάντησες αν είναι 1400 ή 1600[/quot

συγνώμη φιλε μου σε ξεχασα
1600 ειναι Α


Έχει επεξεργασθεί από τον/την TONIS** στις Παρ 05 Δεκ 2008, 17:17:47, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
TONIS** (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206gti

Ένταξη: 24 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 43

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 17:17:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:
Πολυ προσεγμένο και με προσωπικη εργασια το 206 του Αντώνη, το εχω δει απο κοντα, και χάρηκα που εν τέλει το ειδα και να τρέχει στον Ομαλο.

Καλους αγώνες κι απο μένα Wink

*Γράφε στο αντίστοιχο topic τα νέα σου απο τις εμφανισεις σου.
Στο '' psclub team crete''

ευχαριστώ gonakinen
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 17:23:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TONIS** έγραψε:
1600 ειναι Α


Χμμμ, μαμά εισαγωγή και πολλαπλή εξαγωγής ε; Και μετατροπή της πεταλούδας σε μηχνική...

Μάλλον θα σε έχω και εσένα υπ'όψη γι'αυτό που ψάχνω.... Laughing
(ρε μπας και βρέθηκαν ήδη τα αμάξια για την τροποποίηση... για να το κοιτάξω από Δευτέρα).



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TONIS** (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206gti

Ένταξη: 24 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 43

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 17:26:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δυστυχως ναι εκει χανει πολυυυ

τι ψαχνεις μηπως μπορώ να βοηθησω???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
TONIS** (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206gti

Ένταξη: 24 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 43

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 17:29:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:
πολύ όμορφο το αυτοκίνητό σου Αντώνη Cool
καλές επιτυχίες στους αγώνες


μια φορά πάντως πρέπει να κανονίσουμε και μια εκδρομή Κρήτη! να σας δούμε και να μας δείτε από κοντά Wink


σε ευχαριστώ πολύ χρύσα μου πολύ δουλεια ατελείωτο ξενύχτι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 19:59:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλους αγώνες να χεις φιλε! χαρά στο κουράγιο σου...

Θα παρακολουθουμε την πορεία σου μεσα απο εδω!

Υ.Γ. "κρητικο Α/το"??? Razz Razz Razz


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 20:32:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TONIS** έγραψε:
δυστυχως ναι εκει χανει πολυυυ

τι ψαχνεις μηπως μπορώ να βοηθησω???


κατι που θα σε βοηθησει πολυ με το αμαξι...\\τασο προχωρα το οσο ειναι ακομα καιρος

και ισως πρεπει να ανοιξεις και ενα τοπικ οπου θα πουν οι αμεσα εμπλεκομενοι τις αποψεις τους
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Δεκ 2008, 00:57:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bλέπω να την τρώμε την φόλα! Evil

Εχουν σταματήσει αυτού του είδους οι προσθήκες από το 2004. Μάλλον αργήσαμε 4 χρόνια... Crying or Very sad



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TONIS** (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206gti

Ένταξη: 24 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 43

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Δεκ 2008, 18:16:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να σου πω δεν περίμενα κατι θετικό προσεξε!!! κατι ομως στο 1,4 16v που εχει ελληνικη ΗΟΜΟ την εχει μεσα μονο που αυτη δεν έχει καμια σχεση απο εργοστασιακο εξαρτημα στο συγκεκριμενο μοτερ.
αρα?????? αλλοι κανουν κουμαντα για να πουλάνεεεεε

ασε αδερφι....κοιτα δεν ηξερα δε ρωταγα?εχω καταλάβει οτι ειναι κερδοσκοπική επιχειρηση εκει ολοι λαμογια εντελως λαμόγια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Δεκ 2008, 18:43:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντωνη αν θες πες μας σιγα σιγα τι εχεις φτιαξει απο κινητηρα, αναρτησεις μεταδοση κλπ...


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2072s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on