PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 -''Γρατζουνισμα'' στην αλλαγη 1ης -> 2α σε 207 Rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Οκτ 2011, 14:02:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κ το δικο μ τα ιδια γρατζουναει απο 1η σε 2α οταν εχει φουσκοσει για τα καλα η 1η (μαμα ειναι) ενα απογευμα που παταγα με ενα cupra dsg μαμηθηκε ο διας οσπου το εκανε κ σε απλα γρηγορη αλλαγη..
σημερα το παω αντιπ/πια κ στο δρομο που εκανα κατι καγκουρικες αλλαγες δεν εκανε κιχ..
μονο 1η σε 2α απο εκει κ μετα αλλαζει σαν dsg που λεει ο λογος..
τα μαστορια μου ειπαν χωρις δευτερη κουβεντα για επισκευη σασμαν τι να κανω ρε παιδια να το αφησω ετσι? η να του κανω επισκευη? στις 11/11 τελος η ςγγυηση οτι κανω τωρα.. α.. βαλβοληνες εχω αλλαξει στα 30.000 κ τωρα εχω 33.000..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Οκτ 2011, 16:52:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν παιζει να επισκευαστει δωρεαν ή εστω με λιγοτερο κοστος οσο εισαι στην εγγυηση το κανεις τωρα...
και μαζι (ακριβως μετα την επισκευη/ληξη εγγυησης) δρομολογηγεις το σενιαρισμα των βασεων του μοτερ σου...
θα δεις αρκετη διαφορα... (βλ σχετικο τοπικ περι βασεων)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
grpts (Γιωργος)
Μέλος
Μέλος


207gt '08

Ένταξη: 05 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2011, 15:22:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

N207r έγραψε:
κ το δικο μ τα ιδια γρατζουναει απο 1η σε 2α οταν εχει φουσκοσει για τα καλα η 1η (μαμα ειναι) ενα απογευμα που παταγα με ενα cupra dsg μαμηθηκε ο διας οσπου το εκανε κ σε απλα γρηγορη αλλαγη..
σημερα το παω αντιπ/πια κ στο δρομο που εκανα κατι καγκουρικες αλλαγες δεν εκανε κιχ..
μονο 1η σε 2α απο εκει κ μετα αλλαζει σαν dsg που λεει ο λογος..
τα μαστορια μου ειπαν χωρις δευτερη κουβεντα για επισκευη σασμαν τι να κανω ρε παιδια να το αφησω ετσι? η να του κανω επισκευη? στις 11/11 τελος η ςγγυηση οτι κανω τωρα.. α.. βαλβοληνες εχω αλλαξει στα 30.000 κ τωρα εχω 33.000..



Φιλε μου πηγαινε στην αντιπροσωπεια που το αγορασες να σου αλλαξουν συγχρονιζε 1ης - 2ης το καλυπτει η εγγυηση , και μη σου πουνε μαλ...ιες , ειναι κατασκευαστικο προβλημα και το ξερουν καλα πλεον και παρε και βαλε βαλβολινες ELF NFP , πηγαινε οσο εχεις την εγγυηση ακομα γιατι αλλιως δεν προκειται να στρωσει ..!


puGTurismo ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2011, 12:11:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω βαλει τις nfp παρολα αυτα τπτ..
το καλο ειναι οτι δεν μου εφεραν αντιρηση στο να μου αλλαξουν σηχρονηζε κ κομπλερ 2αρας χωρις λευτα ελπιζω να στροσει μετα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2011, 12:22:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα έπρεπε και αυτό να το περνάνε στην εγγύηση και ας έχει λήξει αν είναι κατασκευαστικό πρόβλημα. Όπως συμβαίνει με το esp.

Και εγώ είχα θέμα αλλά τώρα σαν να έχει ψιλοστρώσει μόνο του. Θέλω να δώ τώρα με τα κρύα αν θα ξανακάνει τα ίδια, γιατί με το που καλοκαίριασε και ανέβηκε η θερμοκρασία έφτιαξε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Νοέ 2011, 15:28:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σημερα πηρα το ραλλακι μ με αλλαγμενο το συχρονιζε 2ας στα πλαισια της εγγυησης..
δε δοκιμασα αν την τριζει το αφηνω να στρωσει πρωτα..
επι την ευκαιρια αλλαξα κ γραναζι 5ης με το 44ρι χωρις να πληρωσω εργασια..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Νοέ 2011, 17:21:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

N207r έγραψε:
σημερα πηρα το ραλλακι μ με αλλαγμενο το συχρονιζε 2ας στα πλαισια της εγγυησης..
δε δοκιμασα αν την τριζει το αφηνω να στρωσει πρωτα..
επι την ευκαιρια αλλαξα κ γραναζι 5ης με το 44ρι χωρις να πληρωσω εργασια..


Ποιά αντιπροσωπεία είναι αυτή να την έχουμε στα υπόψιν μας γιατί δέν κάνουν και πολλές τέτοιες "χάρες"! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Νοέ 2011, 21:49:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι επαρχία κκορινθο κυρκας λέγετε κ μού λέει δέν του έχει ξανατυχει κάτι παρόμοιο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Νοέ 2011, 09:01:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απ την στιγμη που σου ανοιξαν το κιβωτιο "εντος εγγυησης" το να σου βαλουν το Χ η το Ψ γραναζι 5ης δεν εχει διαφορα στο κοστος συναρμολογησης.
αντι να βαλουν στην θεση του το Χ εβαλαν το Ψ. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Σελίδα 8 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1148s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on