PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 -''Γρατζουνισμα'' στην αλλαγη 1ης -> 2α σε 207 Rallye
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
soulos6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 1.6T

Ένταξη: 03 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 75
Τόπος: GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 03:41:34    Θέμα δημοσίευσης: 207 -''Γρατζουνισμα'' στην αλλαγη 1ης -> 2α σε 207 Rallye Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη το αυτοκινιτακι μου το εχω μολις 25 μερες και του εχω 3500χλμ, και θα ηθελα να το χαρω για παααααρα πολλα θελω να ρωτησω:
Κατα την αλλαγη 1ης σε 2α -και μιλαμε για απαλη εως κοτισια αλλαγη- και αφου μπει η 2α και πατησω ελαφρια το γκαζι και τσουλισει το αυτοκινητο μερικα μετρα, ακουγεται ενας ελαφρυς ηχος σαν γδαρσιμο-γρατσουνισμα, σαν εκεινη τη στιγμη να κουμπωνει η ταχυτητα, αλλα χωρις να ειναι αισθητο κατι τετοιο.
Εχει συμβει και σε αλλους? Να το φοβαμαι? Ειναι για αντιπροσωπεια ή οχι ακομα?


Μην τρέχεις!!!!!Ζαλίζομαι!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 07:38:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βλέπω γνωρίστηκες με το καινούργιο σου σασμάν! Laughing
Μέχρι στιγμής, το μόνο που έχουμε αντιμετωπίσει, είναι γδάρσιμο σε γρήγορη αλλαγή 1ης-2ας. Επάνω στην αλλαγή όμως και όχι μετά την αλλαγή! Ίσως θα έπρεπε να πας απο Peugeot...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thesalos (Γιωργος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 207 rallye (2008)

Ένταξη: 11 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 326
Τόπος: ΛΑΡΙΣΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 08:09:30    Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΣΜΑ'' ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ 1ης σε 2α. 207 Rallye. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

soulos6 έγραψε:
Επειδη το αυτοκινιτακι μου το εχω μολις 25 μερες και του εχω 3500χλμ, και θα ηθελα να το χαρω για παααααρα πολλα θελω να ρωτησω:
Κατα την αλλαγη 1ης σε 2α -και μιλαμε για απαλη εως κοτισια αλλαγη- και αφου μπει η 2α και πατησω ελαφρια το γκαζι και τσουλισει το αυτοκινητο μερικα μετρα, ακουγεται ενας ελαφρυς ηχος σαν γδαρσιμο-γρατσουνισμα, σαν εκεινη τη στιγμη να κουμπωνει η ταχυτητα, αλλα χωρις να ειναι αισθητο κατι τετοιο.
Εχει συμβει και σε αλλους? Να το φοβαμαι? Ειναι για αντιπροσωπεια ή οχι ακομα?


Μηπως εννοεις το γρατσουνισμα που κανει στα εικοσι χιλιομετρα ? προσεξε το λιγο Wink Wink Wink




Έχει επεξεργασθεί από τον/την thesalos στις Παρ 05 Δεκ 2008, 00:17:40, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 16:43:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανει ενα τακ σαν κατι να κουμπωνει σαν κατι να οπλιζει σε τοσο κοτισια αλαγη ...αν ειναι σασμαν το κλασικο γκρανκ το κανει πριν μπει η ταχυτητα και η μπαινει η ταχυτητα η δεν μπαινει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 18:12:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα πρώτα 500km θα έπρεπε να είχες αλλάξει βαλβολίνες με TRP.
Τώρα όλα τα υπόλοιπα . . . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
thesalos (Γιωργος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 207 rallye (2008)

Ένταξη: 11 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 326
Τόπος: ΛΑΡΙΣΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 23:36:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια ο ανθρωπος μιλαει για κοτισια αλλαγη δηλαδη αλλαζει την πρωτη πριν φτασει καν ο δεικτης στα εικοσι χιλιομετρα και σας λεει οτι ακουγεται μετα την αλλαγη της ταχυτητας. Σιγουρα του το κανει οταν ο δεικτης δειχνει εικοσι τοτε που ενεργοποιηται ο βομβητης. Ολα τα 207 το κανουν αυτο το γρατσουνισμα τουλαχιστον και τα τεσσερα που οδηγησα εγω αλλο περισσοτερο αλλο λιγοτερο αλλα ολα το κανουν ειδικα οταν εχεις το χερι σου πανω στο λεβιε το... αισθανεσαι περισσοτερο Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 23:38:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σόρρυ για το οφφτόπικ, αλλά τι σχέση έχει ο βομβητής της ζώνης με οποιονδήποτε οπλισμό;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thesalos (Γιωργος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 207 rallye (2008)

Ένταξη: 11 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 326
Τόπος: ΛΑΡΙΣΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 23:55:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Σόρρυ για το οφφτόπικ, αλλά τι σχέση έχει ο βομβητής της ζώνης με οποιονδήποτε οπλισμό;


Μου εμεινε απο προηγουμενο τοπικ Laughing Laughing Laughing
Πλακα κανω. Λοιπον ακριβως στα εικοσι χιλιομετρα ενργοποιηται ο περιβοητος βομβητης εκεινη την ωρα νιωθεις κατι σαν γρατσουνισμα το οποιο προερχεται απο την εντολη που δινουν οι αισθητηρες και κουμπωνει κατι ισως καποιο ρελε δεν ξερω αλλα οσοι εχουν 207 και το εχουν παρατηρησει μπορουν να το επιβαιβεωσουν


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 23:59:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιθανότερο να ακούς το αυτόματο κλείδωμα ή τις ηλεκτροβάνες του ESP... Wink


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thesalos (Γιωργος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 207 rallye (2008)

Ένταξη: 11 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 326
Τόπος: ΛΑΡΙΣΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 00:05:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Πιθανότερο να ακούς το αυτόματο κλείδωμα ή τις ηλεκτροβάνες του ESP... Wink


Δεν διαφωνω γιατι δεν ξερω αλλα γινεται ακριβως στα εικοσι χιλιομετρα και πιστευω οτι αυτο εννοει μπορει να ειναι κατι απο αυτο που λες. πιστευω οτι ο Αργυρης μπορει να μας πει τι ακριβως ειναι αλλα οντως ειναι σαν γρατσουνισμα και σιγουρα δεν ειναι απο το σασμαν


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
power (Κώστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT

Ένταξη: 03 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 455
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 00:07:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ισχύει αυτό στα 20χιλ αλλά έχω την εντύπωση πως έχει να κάνει με το πεντάλ του φρένου.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
soulos6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 1.6T

Ένταξη: 03 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 75
Τόπος: GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 00:30:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω ολουσ σας για τις απαντησεις.
Δεν προκειται για τον ηχο που νομιζεις οτι αν κοιταξεις τον καθρεφτη θα δεις πισω σου τιποτα γραναζια ή δοντακια.
Ο ηχος οντως υπαρχει καπου στα 20-30 χλμ.
Μαλλον πρωι πρωι παω PEUGEOT για επιβεβαιωση.


Μην τρέχεις!!!!!Ζαλίζομαι!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 00:39:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχεις δοκιμασει να πας σιγα την 1η μεχρι 30-40 να δεις αν το κανει κ χωρις αλλαγη?η μηπως αφηνεις ψιλοαποτομα συμπλεκτη κ τρανταζεται ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 10:59:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: ''ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΣΜΑ'' ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ 1ης σε 2α. 207 Rallye. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

soulos6 έγραψε:
Επειδη το αυτοκινιτακι μου το εχω μολις 25 μερες και του εχω 3500χλμ, και θα ηθελα να το χαρω για παααααρα πολλα θελω να ρωτησω:
Κατα την αλλαγη 1ης σε 2α -και μιλαμε για απαλη εως κοτισια αλλαγη- και αφου μπει η 2α και πατησω ελαφρια το γκαζι και τσουλισει το αυτοκινητο μερικα μετρα, ακουγεται ενας ελαφρυς ηχος σαν γδαρσιμο-γρατσουνισμα, σαν εκεινη τη στιγμη να κουμπωνει η ταχυτητα, αλλα χωρις να ειναι αισθητο κατι τετοιο.
Εχει συμβει και σε αλλους? Να το φοβαμαι? Ειναι για αντιπροσωπεια ή οχι ακομα?


Αυτο το κανει σε καθε αλλαγη της 1ης σε 2α 'η μονο στην πρωτη πρωτη αλλαγη..?


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
chris_207 (Χρηστος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 14 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Δεκ 2008, 22:53:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορει να μου εξηγησει κανεις τη γινετε με το σασμαν εννοω για γρηγορει αλλαγει απο1 για 2 που γρατσουναει στην πεζω μου εχουν αλλαξει 2 φορες μεχρι τωρα συχρονιζε 1ης2ας και γραναζει 2ας και παλι εχει το ιδιο προβλημα και στην πεζω μου λενε κακη χρηση και δεν το καλειβη η εγκυησει και δεν μου το ξαναφτιαχνουν. εγω αγαναχτισει μου ερχετε να το πουλησω. εχει βρει κανενας καμια λυση τη φταιει. σε εναν μηχανικο που πηγα εξω, μου ειπε οτι μπορει να φταιει ο συμλεκτης.207 ralley εχω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Δεκ 2008, 23:22:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ετσι οπως ειναι μαμα απλα να την βαζεις πιο σιγουρα κ οχι σαν καφρος...ας χασεις κ 1 δεκατο δεν τρεχει τπτ....στην ουσια το ιδιο ειναι γτ και που γρατζουναει παλι το χανεις το δεκατο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Δεκ 2008, 23:47:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. Δοκίμασε βαλβολίνη Elf TRP (όπως όλοι εδώ μέσα)
2. Δρομολόγησε κάποια στιγμή ένα καλύτερο δίσκο/πλατώ

Κάνε αυτα και νομίζω ότι θα σταματήσει το ζήτημα.

Αργότερα, και όσο η εξέλιξη προχωράει, πιθανό να βρεθούν καλύτερες (ενισχυμένες) βάσεις κλπ κλπ.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sotos27 (sotiris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 (gt) 2007

Ένταξη: 08 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2009, 22:39:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια εχει ακουστει τιποτα γι quick shift για 207 rallye gt?
νομιζω οτι χρειαζεται ενα τετοιο.αν ναι εχει βρει κανενας ας γραψει και τιμουλα


kontrakias26
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gammabass (Chris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 13 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: Patras

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάρ 2009, 09:30:01    Θέμα δημοσίευσης: Γρατσουνισμα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια, το δικο μου 207 Rallye ηταν απο τα πρωτα 4 που μπηκαν στην Ελλαδα (i think) και στην πρωτη στιγμη που ειπα να το δοκιμασω στα γρηγορα του για ΓΡΗΓΟΡΗ αλλαγη απο 1η σε 2α διαπιστωσα αυτο το γρατσουνισμα και μια μικρη λαστιχενια αισθηση ως προς το κουμπωμα της 2ας.Μονο ομως σε γρηγορη αλλαγη.Οταν ομως οδηγεις σαν ανθρωπος και οχι σαν να μην υπαρχει αυριο τοτε δεν κανει τιποτα,συμπεριφερεται σαν ενα κανονικο κιβωτιο.Επειδη ακομα το κανει μετα απο 37000χλμ αλλοι (ειδικοι) μου εχουν πει οτι φταιει το συγχρονιζε και αλλοι να αλλαξω τις βαλβολινες.Οπως και να εχει δεν το πειραζω ακομα αφου συνεχιζει και δουλευει,θα περιμενω (ισως) μεχρι να τα παιξει τελειως ωστε να παω σε κανενα καλο κιβωτιο αργοτερα.


Run Fast,Groove Wild
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kabletzas (Αποστολος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 13 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2009, 20:51:33    Θέμα δημοσίευσης: Re: Γρατσουνισμα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gammabass έγραψε:
Παιδια, το δικο μου 207 Rallye ηταν απο τα πρωτα 4 που μπηκαν στην Ελλαδα (i think) και στην πρωτη στιγμη που ειπα να το δοκιμασω στα γρηγορα του για ΓΡΗΓΟΡΗ αλλαγη απο 1η σε 2α διαπιστωσα αυτο το γρατσουνισμα και μια μικρη λαστιχενια αισθηση ως προς το κουμπωμα της 2ας.Μονο ομως σε γρηγορη αλλαγη.Οταν ομως οδηγεις σαν ανθρωπος και οχι σαν να μην υπαρχει αυριο τοτε δεν κανει τιποτα,συμπεριφερεται σαν ενα κανονικο κιβωτιο.Επειδη ακομα το κανει μετα απο 37000χλμ αλλοι (ειδικοι) μου εχουν πει οτι φταιει το συγχρονιζε και αλλοι να αλλαξω τις βαλβολινες.Οπως και να εχει δεν το πειραζω ακομα αφου συνεχιζει και δουλευει,θα περιμενω (ισως) μεχρι να τα παιξει τελειως ωστε να παω σε κανενα καλο κιβωτιο αργοτερα.


Παιδια ειμαι καινουριος στο site και πραγματικα εχετε κανει φοβερη δουλεια. ειμαι κατοχος ενος 207 GTII μοντελο του 2008

Σχετικα με το θεμα εχω να πω τα εξης:

μου το παρουσιασε και μενα οταν το δοκιμασα για πρωτη φορα στα 2000 χιλιομετρα απο αλλαγη 1ης σε 2αρας πανω σε κοντρικο.κατευθειαν πηγα σε αντιπροσωπεια, τους εκανα παραπονα και μου αλλαξαν συχρονιζε, γραναζι και κομπλερ δευτερας. εκανα 1000 χιλιομετρα αλλα το ξαναεκανα μολις εκανα την αλλαγη. το ξαναπηγα και ξανααλλαξα τα ιδια πραγματα αλλα αυτη τη φορα και δισκο πλατο ροπυλεμαν (τα μαμισια). βελτιωθηκε αλλα αν δεν τη προσεξω το ξανακανει. το τελευταιο που εκανα ηταν να αλλαξω τις βαλβολινες με motul 75w80 και συμπληρωνοντας motor cote αντιτριβικο. το σασμαν εγινε πολυ πιο μαλακο σαν αισθηση και τις αλλαγες τωρα τις κανει κανονικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 1 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1455s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on