PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot Sport Club και αγώνες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάϊ 2014, 09:39:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάϊ 2014, 10:11:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω πως θα χρειαστεί μια μοντίφα και αυτό:lol:




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάϊ 2014, 22:19:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Shoot Shoot Shoot

Να είναι καλά ο μέγας χορηγός, τουλάχιστον θα πάμε χορτάτοι Laughing


Κύριοι καλό τερματισμό....!! Steve τα έλαβες....? στείλε καμοια φωτογραφία...!!


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάϊ 2014, 23:27:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
Κύριοι καλό τερματισμό....!! Steve τα έλαβες....? στείλε καμοια φωτογραφία...!!
Ναι κούκλα μου, τα έλαβα, ευχαριστώ για το τρέξιμο! Very happy

Φωτό αύριο ή... από βδομάδα Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάϊ 2014, 00:41:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ok μωρό....!! Μην το σκέφτεσαι...!! Wink


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2014, 20:53:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ζυγιστήκαμε 1065 kg με φουλ τεπόζιτο

http://www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=144172&

Στηθήκαμε

http://www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=144165&

http://www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=143977&

Και ξεκίνησε η περιπέτεια μας με "προίκα" 1 γρύλλο, 4 βρόχινα, 4 κανονικά λάστιχα και μπουζόκλειδο... (και κάτι σαντουϊτσάκια με γαλοπούλα και κασέρι αλλά δε πιάνονται για "προίκα")

Ανάμεικτα συναισθήματα σε όλο τον αγώνα, από τα χειρότερα προς τα καλύτερα ευτυχώς. Στο 1ο πέρασμα με βροχή (αφού ξενερώσαμε που έπρεπε μέσα σε λιγότερο από 10 λεπτά να αλλάξουμε 4 λάστιχα) προτιμήσαμε να κάνουμε τις "κότες" για να έχουμε αμάξι και για μετά, στο 2ο πέρασμα με νωπό οδόστρωμα πήγαμε καλά, στο 3ο πήγαμε καλύτερα.

http://www.omae-epa-live.gr/RALLY2/FOC/index.html

Και βγήκαμε 4οι στην Α/7 (16οι γενικής) σαν πρώτη μας εμφάνιση με νέο αμάξι, αφού οι λοιποί παγκόσμιοι και χειρουργοί είχαν τα πρωτεία και δε μας αφήσαν περιθώρια με τις υπερπαραγωγές τους Laughing

http://youtu.be/AjpAhtW-0_k?t=4m35s

Το συμπέρασμα του αγώνα σαν πρώτη επαφή με το άθλημα είναι πρώτα απ' όλα να έχεις αμάξι που τερματίζει, και δεύτερον την σύνεση να μην το πάρεις εγωϊστικά και να κηνυγάς φαντάσματα ή άπιαστα όνειρα.

Πολύ σημαντικό το ότι δεν είχαμε τραυματισμούς και "τσαλακώματα", ήταν ίσως από τους λίγους αγώνες που όλα κύλισαν χωρίς καμία καθυστέρηση Smile

Να συγχαρώ για το αθλητικό πνεύμα και το "ευ αγωνίζεσθαι" τους υπόλοιπους "συναθλητές" που δεν μπόρεσαν να δανείσουν στο 306 που ήταν μπροστά μας μια τρόμπα να φουσκώσει το πίσω δεξιά λάστιχο, τη στιγμή που πέρασε το ΣΕΧ του regrouping in (άρα και δε μπορούσε να επιστρέψει). Ωραίοι "συναθλητές", ο θάνατος σου η ζωή μου Rolling eyes Ευτυχώς το είδαμε και το βοηθήσαμε το παιδί αλλά εγκατέλειψε από μηχανική βλάβη.

Να ευχαριστήσω τους φίλους Γιάννη και Θανάση που ήρθαν μαζί μας και κάθησαν ως το τέλος και τα παιδιά το γούσταραν αυτό που έκαναν, καθώς και την πολύτιμη βοήθεια τους στο service park στην αλλαγή ελαστικών.

Να ευχαριστήσω όλους εσάς για τις ευχές σας και την στήριξη σας (ο καθένας στο κομάτι του).

Να ευχαριστήσω τον (____Ο____) που ήταν τα "μάτια" μας επάνω στην πίστα και μας "έσωσε" στις ζωντανές ενημερώσεις και στο μετεωρολογικό εντός πίστας Very happy

Και τέλος να ευχαριστήσω την οδηγάρα μου που εκτός του ότι χάρη σε αυτόν ένα παιδικό απωθημένο έγινε πραγματικότητα, με πήγε στον αγώνα, περάσαμε όμορφα και με έφερε σώο σπίτι και μπορώ αύριο να επιστρέψω στην δουλειά μου Laughing

Ραντεβού στο Ράλλου Θερμαϊκού στις 15 Ιουνίου Very happy

(να ευχαριστήσω και εμένα που σαν συνοδηγός ήμουν γαμάτος, άψογος και τέλειος, και σε πρώτη επαφή με το καρνέ δεν φάγαμε πουθενά καπέλο Silly Joker )



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2014, 21:50:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εις ανωτερα ρε μαγκες.
Σημασια εχει οτι το διασκεδασατε και οπως ειπες, καταφερατε να το γυρισετε πιθσω οδικως και αυριο να πατε στην δουλεια σας Laughing

Τα καλυτερα ειναι μπροστα σας.

Υ.Γ. Το πληρωμα που ειπες οτι το βοηθησατε, ειναι αυτοματως εκτος αγωνα Razz

Διαβασε κανενα κανονισμο Μπσιλε Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2014, 21:57:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Υ.Γ. Το πληρωμα που ειπες οτι το βοηθησατε, ειναι αυτοματως εκτος αγωνα Razz

Διαβασε κανενα κανονισμο Μπσιλε Laughing Laughing
Το βοηθήσαμε δια τηλεφώνου, οπότε είμαστε εντός κανονισμού Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2014, 22:21:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητηρια για τον πρωτο σας τερματισμο, Σταυρο αν θελετε ανοιξτε ενα ξεχωριστο τοπικ να εχουμε ολο το "υλικο" του πρωτου σας αγωνα μαζεμενο εκει.
Απο οσα διαβασα παραπανω καταλαβατε με την πρωτη τι συμβαινει στους Ελληνικους αγωνες Confused
Ευχομαι σε καθε αγωνα να τερματιζετε "γεματοι" και αλωβητοι .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 07:46:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολλα πολλα μπραβο και στους 2 για την πρωτη επαφη σας με τους αγωνες...

Καλη συνεχεια!!! Cool Cool Razz Razz


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 08:00:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητηρια παιδια!
Εις ανωτερα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 08:16:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο ρε παίδες!!! Καλή συνέχεια.

Σταθερά βήματα θέλει η εμπλοκή και σταδιακά, θα έρχονται όλο και καλύτερες επιδόσεις!


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 11:37:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απειρα μπραβο!!! Thumbs Up
Clapping Clapping Clapping


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 13:28:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο ρε ψηλέ! Καλή συνέχεια!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 13:58:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο στα παιδιά, που τέτοιες εποχές κάνουν τη κ**λα τους πραγματικότητα.
Με το καλό η συνέχεια, και εύχομαι να έχουν τα μυαλά στο κεφάλι τους και να μη καταντήσουν σα κάτι τιτανοτεράστιους μαλ**ες του χώρου.

Πάντα τερματισμοί και οι χρόνοι θα έρθουν, όλα με υπομονή!

Δυστυχώς δεν τους απολαύσαμε απο κοντά, αλλά ελπίζω στο Θερμαϊκού να είμαστε εκεί.

Και πάλι συγχαρητήρια για τη προσπάθεια!

Και ας μην ξεχνάμε (αφήστε τον απόλυτο χρόνο κατα μέρος) πως στο 2ο σκέλος κατέβασαν 20" και στο τρίτο άλλα 10" πάνω κάτω, δε θυμάμαι ακριβώς...Το οποίο σημαίνει πως πέρασμα με πέρασμα, βελτίωναν.

Την επόμενη φορά απο κοντα΄!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 14:19:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kane εσύ μας απολαυσες το προηγούμενο βράδυ Wink
Σας ευχαριστούμε όλους για τα καλα σας λογια


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 18:42:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπράβο ρε παιδιά...καλώς ήρθατε στην χαρά του μότορσπορτ που ελπίζω να την απολαμβάνετε για πάρα πολλά χρόνια...

αντε και εις ανώτερα....


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 19:39:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και ειμαι υπερ της νοοτροπιας οτι σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να καβαλας το καλαμι και να κυνηγας χρονους και κυπελλα,στην προκειμενη περιπτωση και με τις συνθηκες τις οποιες εξελιχθηκε ο αγωνας και το αποτελεσμα,μπορω να πω με μεγαλη σιγουρια οτι το αποτελεσμα θα ηταν αρκετα καλυτερο αν η προετοιμασια ηταν πιο σωστη.
ΟΚ βεβαια,πρωτη φορα, οπότε συγχωρουνται σχεδον τα παντα απλά φανηκε ξεκαθαρα οτι οι σωστες επιλογες σε παρελκομενα φερνουν και αναλογο αποτελεσμα,οπως επισης και θυμαμαι τα λογια γνωστου αγωνιζομενου που επεμενε οτι αγωνιστικο χωρις λαστιχα της προκοπης,απλά δεν ειναι αγωνιστικο...

Ελπιζω οτι στο Θερμαικου τα πραγματα θα ειναι μακραν καλυτερα με καλυτερη ψυχολογια και προετοιμασια και φυσικα χωρις το αγχος της πρωτης φορας. Nod



Υ.Γ. Δεν ξερω ποιο να πρωτοκραξω βεβαια οταν την Κυριακη στις 8 επρεπε να ειναι ηδη στο βουνο ενω μεχρι τις 2 επιναν τσιπουρα και μπυρες...Ας οψεται ο "κρεμασμενος",γερό να ειναι το παιδι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 20:50:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια ρε Μάγκες!!! Το πατε, το κάνατε και με το παραπάνω! Εύγε!

Χαλλλαρά ρε Στελάρα! 1ος αγώνας ήταν, απ'το να είναι στην τσίτα και να τους φάει το άγχος (το οποίο προκαλεί απρόβλεπτες αντιδράσεις κλπ), 1000 φορές να είναι χύμα και άνετοι (δεν ξέρω αν όντως ήταν, γενικά μιλάω), να το απολαύσουν κι ας μην "ανέβουν podium". Αυτό που έχει ουσία είναι να το θυμούνται αύριο μεθαύριο, όχι να προσπαθούν να το ξεχάσουν. Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 21:14:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από άγχος άλλο τίποτα, (τουλάχιστον εγώ) φορούσα κράνος γάντια και δενομουνα 20 λεπτα πριν


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1499s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on