PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot Sport Club και αγώνες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2008, 13:43:32    Θέμα δημοσίευσης: Peugeot Sport Club και αγώνες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με αφορμη τo:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=283300#283300
και τo:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=14423
ανοίξαμε αυτό το τόπικ

Εκ της MOD Team


προσωπικά δεν ήξερα ότι μπορεί να δηλώσει κάποιος σαν PSClub,ειδικά μετά από κάποια πράγματα που ακούστηκαν,έστω το λίγο motorsport το οποίο εκφράζω (και βάζω σακη,μανώλη μαζί) δεν φαίνεται να χωράει στο new wave του PSClub.
καλό αγώνα να έχουμε και καλό τερματισμό πάνω απ'όλα Laughing


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2008, 14:59:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μητσο φυσικά και μπορουσατε χρόνια τώρα...
Δεν ξέρω βεβαια αν σας ειχε ενημερώσει ο Τάσος (αν δεν το ειχε φέρει από μόνη της η συζήτηση)
Ο Νίκος πάντως το ηξερε (αλλα υπήρχαν άλλοι λόγοι που δεν το ειχε κάνει μέχρι στιγμής)
Οπως και να 'χει τέτοιου ειδους "motosport χώρος" υπάρχει στο PSClub και πάντα θα υπάρχει... (αλλο πράγμα εννοούσε ο Τάσος)

Επίσης όπως και να χει καλή επιτύχια σε όλους στον αγώνα...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2008, 15:01:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Koφτε τις κακιες θα αρχισω να διαγραφω ποστς! Laughing
Καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια! Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2008, 16:20:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
προσωπικά δεν ήξερα ότι μπορεί να δηλώσει κάποιος σαν PSClub,ειδικά μετά από κάποια πράγματα που ακούστηκαν,έστω το λίγο motorsport το οποίο εκφράζω (και βάζω σακη,μανώλη μαζί) δεν φαίνεται να χωράει στο new wave του PSClub.
καλό αγώνα να έχουμε και καλό τερματισμό πάνω απ'όλα Laughing


Φυσικά και δεν κόβουμε το Motrsport!!!! Aν διαβάσεις λέω "ανεξαρτητοποιείται" και όχι σταματάει. Αντίθετα θελουμε όλοι να γίνει πιο σοβαρό Wink

Απλώς δεν θέλουν όλοι να ασχολούνται με το Motorsport. Αυτοί λοιπόν που θέλουν, θα είναι ειδική και special ομάδα

Wink Wink

Θα τα πουμε και στην συνέχεια...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2008, 20:10:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο ρε συ μητσάκο δεν το εχω "πιασει".Δηλ πρεπει το κλαμπ να εχει μια συγκριμμένη φιλοσοφία? μια στανταρ ρότα πλευσης?

Καποιοι χωράνει και άλλοι οχι?

Δεν νομιζω...Εκτος αμα θελετε να γινουμε σαν το 106κλαμπ,που δημιουργήθηκε ενα φορουμ για 5 ατομα (καλως η κακως) που περισσότερο φανηκε μια δικαιολογία ωστε να κλεισει το αρχικό φορουμ (παλι καλως ή κακως).

Εδω στεγαζονται,μοτορσπορτ τυποι,καγκουρες,κοντρακηδες,απλοι χρηστες του αυτ/του κτλ κτλ κτλ...
Το να κατηγοριοποιουμαστε και να βάζουμε ταμπελες ειναι jumba κόπος...

Προσωπικη μου αποψη φυσικα...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2008, 10:06:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

re παιδια 10-15 ετομα γραφετε καθε φορα στα τοπικ των ελληνικων αγωνων και κατα ενα μαγικο τροπο καθε φορα γινεται τροπετο η κατασταση...
δε μπορουμε να βρουμε μια φορμουλα ωστε και παρουσιαση των παιδιων που τρεχουν να γινει και τα σχολιακια μας να μπουρουμε να γραφουμε?

σκεφτειτε οτι πλεον απο εδω και περα αυτα τα ατομα θα αναλαβετε και ενεργα μεταξυ σας το βαρος των εξελιξεων αφου το κλαμπ γινεται τρεντι....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2008, 11:28:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
....κατα ενα μαγικο τροπο καθε φορα γινεται τροπετο η κατασταση...

... αφου το κλαμπ γινεται τρεντi....


και του όνομα αυτού volvos!
συνάδελφε καιρό είχα να σε παραδεχτώ σε ποστ. επιστρέψαμε στο ίδιο μήκος κύματος.
τα λέμε Πέμπτη!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2008, 13:43:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα ερθεις και λεσχη???
να στρωσω το κοκκινο χαλι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2008, 14:02:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πεμπτη στις 11 φτάνω Αθήνα Cool Cool Cool Cool


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2008, 16:37:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

e τοτε μηπως να μαζευτειτε ολοι οι αμεσα εμπλεκομενοι (προφανως λεφ θα μεινεις) να συζητησετε λιγο για αυτο το θεμα γιατι αν δεν ασχολειται κανενας και δεν ενδιαφερεται κανενας τοτε να το ληξουμε το θεμα μια και καλη οσον αφορα αγωνες αθλητικες δραστηριοτητες και λοιπες μοτοσποριστικες μαλ***ες...

ακομα μετα απο 5 χρονια εδω μεσα δεν εχω καταλαβει γιατι πρεπει να πηγαινουμε ολοι μαζι σα τα προβατα...
εγω δε ζητησα ποτε απο κανενα να ερθει μαζι μου σε αγωνα ή στα μεγαρα
και δε θυμαμαι κανενας να ασχοληθηκε ποτε επειδη π.χ δεν εχω παει ποτε σε αγωνα ποδοσφαιρου του κλαμπ.

απο που και ως που θα πρεπει να κοπει ακυρωθει ή οπως αλλιως θελετε πεστε το κατι απο τα δυο και απο που και ως που καποιοι βγαινουν και λενε οτι το βαρος του συλλογου ηταν σε μοτορσπορτ εκδηλωσεις.
γιατι περα απο το gtcc ποτε ΚΑΝΕΝΑΣ απο το συλλογο σα συλλογο δεν ειδα να ασχολειται επισημα ή ανεπισημα με το τι κανουν τα παιδια...

εκτος αν εμενα και αλλους 5-6 μαντραχαλους που τρεχουμε σα παρεα μαζι με το λεφο και το νικο σε καθε αγωνα τους μας εχετε βαφτισει Psclub και δε το ξεραμε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2008, 16:43:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Worthy Worthy Worthy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2008, 17:09:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
εκτος αν εμενα και αλλους 5-6 μαντραχαλους που τρεχουμε σα παρεα μαζι με το λεφο και το νικο σε καθε αγωνα τους μας εχετε βαφτισει Psclub και δε το ξεραμε

Αν δε το κατάλαβες, τα 5 χρόνια που είσαι εδώ μέσα, το psclub είμαστε εγώ, εσύ, οι 5-6 μαντράχαλοι που λες, και καμιά 30αριά ακόμα άτομα που γράφουμε ενεργά στο forum.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2008, 22:08:47    Θέμα δημοσίευσης: Psclub.....και αγωνες. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιδη τεθηκαν καποια θεματα οσο αφορα τον συλλογο και την συμμετοχη των μελλων του στους αγωνες αυτοκινητου, ανοιγω αυτο το τοπικ για να μεταφερθει εδω η κουβεντα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2008, 02:03:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
γιατι περα απο το gtcc ποτε ΚΑΝΕΝΑΣ απο το συλλογο σα συλλογο δεν ειδα να ασχολειται επισημα ή ανεπισημα με το τι κανουν τα παιδια...



Εχμ, ναι παρότι δεν διαφωνώ, δεν μπορώ να πω ότι συμφωνώ κι'όλας.

Προσπάθησα να γράψω κάτι αλλά δεν μου βγαίνει σωστά μέσω του φορουμ. Ισως έχουν παρεξηγηθεί κάποια πράγματα, και αυτή την στιγμή έχει συμβεί το εξής περίεργο: Ο σύλλογος νομίζει ότι τα παιδιά δεν ενδιαφέρονται και τα παιδιά ότι δεν ενδιαφέρεται ο σύλλογος (βαρύ ακούγεται αλλά δεν νομίζω ότι απέχει πολύ από την αλήθεια).

Προσωπικά τουλάχιστον έχω πει σε πολλά από τα παιδιά, ότι αμα θέλουν κάτι να το κάνουμε, τουλάχιστον ότι περνάει από τα χέρια μας. Αλλά τεσπα.

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

Και εφ'όσον θα έρθει και ο Μητσάκος, αν αντέχετε θα ήταν μια καλή ευκαιρία να πούμε 5 πράγματα από κοντά. Οχι αερολογίες και @@ριές. Ο καθένας με τις προτάσεις του.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2008, 03:00:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
volvos έγραψε:
γιατι περα απο το gtcc ποτε ΚΑΝΕΝΑΣ απο το συλλογο σα συλλογο δεν ειδα να ασχολειται επισημα ή ανεπισημα με το τι κανουν τα παιδια...



Εχμ, ναι παρότι δεν διαφωνώ, δεν μπορώ να πω ότι συμφωνώ κι'όλας.

Προσπάθησα να γράψω κάτι αλλά δεν μου βγαίνει σωστά μέσω του φορουμ. Ισως έχουν παρεξηγηθεί κάποια πράγματα, και αυτή την στιγμή έχει συμβεί το εξής περίεργο: Ο σύλλογος νομίζει ότι τα παιδιά δεν ενδιαφέρονται και τα παιδιά ότι δεν ενδιαφέρεται ο σύλλογος

Tασο επειδη ειπες "παιδιά" υποθετω οτι συμπεριλαμβανομαι και εγω μιας και δεν ανεφερες ονοματα.
Προσωπικα σαν Λευτερης δεν εχω καποιο παραπονο απο καπου.
Δεν απαιτω απο κανεναν κατι, ολα ειναι στα πλαισια του ελευθερου χρονου το καθενος και της καλης θελησης.
Απο εδω μεσα πηρα το πιο σημαντικο πραγμα που δεν μετριεται σε φραγκα χορηγιες κοννε κλπ και ειναι η ΦΙΛΙΑ που ηταν το πιο σημαντικο πραγμα που βοηθαει τις συμμετοχες μου στους αγωνες.
Τι να πρωτοθυμιθω δεν ξερω...
Απο την Ριτσωνα του ΄06 που ειχαμε φορτωσει και τη μηχανη του Μανθου για να βολταρουμε!
Απο την Αγια Αννα που ειχαν ανεβει τα παιδια Κυριακατικα να με στηριξουν.
Απο την Αιγειρα που ο Αρης ανοιξε το σπιτι του και με φιλοξενισε για να τρεξω, που οταν πηρα τον Μανθο το βραδυ μετα τα δοκιμαστικα σαν κλαμμενη γκομενιτσα που ειχα κανει εξοδο και το ιδιο βραδυ ηρθαν ξυλοκαστρο μαζι με παπι και σταυρο και μου εφεραν λαστιχα αλλα κυριως ΗΘΙΚΗ ΣΤΗΡΙΞΗ για να τρεξω την επομενη μερα και να φερω το αυτοκινητο 4ο.
Απο την Καλαματα που τα παιδια κατεβηκαν Σαββατο βραδυ για 24 ωρες ναμας δουν μονο.
Απο την Αμφικλεια την πρωτη λεω που ετρεξα διπλα στον Νικο και ηταν ολοι εκει Κυριακατικα.
Απο τη Δημητσανα που ο Τακης μας φιλοξενισε και την Κυριακη ετρεξα αυπνος αλλα τοσο χαρουμενος που ηταν το psclub ουσιαστικα εκει, γιατι τα παιδια απο εδω τα εχω γνωρισει.
Απο την Βυτινα που ο Τακης παλι μας φιλοξενισε και ηταν παλι η παρεα μαζι.
Απο την Κορινθο και την Τριπολη που ειχαμε τρεξει παλι μονοι μας δεν ειμασταν, παλι ο Αρης μας ειχε φιλοξενισει, θυμαμαι μεσα στην ειδικη την ωρα που εκανα αγωνα χαιρετισα τον Γιαννη, ξερετε ποσο με ανεβασε ψυχολογικα εκεινη την ωρα που ο Γιαννης χτυπιωτανε απο τη χαρα του την ωρα που περναγα?!
Απο την Ριτσωνα του ΄07 που στο σπιτι του αφεντικου του Μike ειχαμε σκασει απο τη μασα.
Στο Βολο που ηρθαν μεχρι εκει μεσα στη βροχη ο Χαρης ο Αλεκουκος και ο Zaf και ειχαν και πανω παρακαλω!
Να μην αναφερω τις ωρες που εχουμε φαει ειδικα πανω στο ασπρο με πολλους απο εδω για φτιαξιματα.
Μανθο θυμασαι το βραδυ που το ειχα παρει που βγαζαμε τα αυτοκολλητα στην πιλοτη μου με το πιστολακι μεσα στο ψωφοκρυο? Laughing
Πωπω οσο γραφω τοσο πιο πολυ θυμαμαι, και ολα αυτα δεν ειναι μια καυλα μηνων του στυλ "πηρε ενας φιλος αγωνιστικο παμε παρεα" ειναι καυλα 3ων ετων αυτη κοριτσια μου που υπαρχει εδω μεσα.
Αυτα που αναφερω δεν ειναι ουτε τα μισα, και ολοι ερχοντουσαν παντα με δικα τους εξοδα και εγω ουτε ενα φαγητο δεν τους ειχω κερασει ποτε ετσι για ευχαριστω.
Ακομη και στην κηδεια του Πατερα μου το καλοκαιρι ολοι ηταν εκει.

Μπορει με καποιους να εχουμε απομακρυνθει και να μην ερχονται πλεον αλλα σε αυτο ξερω οτι φταιω εγω γιατι εγω ο ιδιος εχω απομακρυνθει απο τη λεσχη μετα το καλοκαιρι.
Χεστηκα για προβολες χεστηκα για χορηγιες, μη σωσω και δω ποτε ξανα τη μαπα μου στην αρχικη σελιδα του φορουμ οταν τρεχω σε αγωνα, δεν με νοιαζει αυτο, με νοιαζει η φιλια η οποια υπαρχει με πολλους απο εδω μεσα και με στηριζουν.
αυτα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2008, 08:56:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αγ.κωνσταντινος... 1ο αγωνας "γενικως"... ινκαρ βιντεο στις δοκιμες ... κομμενος πύργος... πάνω κάτω την διαδρομη με τα ποδηλατα και επιτόπου αλλαγή...

υ.γ. ... από εμενα δεν χρειάζονται λόγια για τέτοια αυτονόητα πράγματα...
Rolling eyes Rolling eyes Cool Cool Razz Razz ...κάποιοι μπορει να το βλέπετε διαφορετικα αλλά για εμενα ειναι αυτή ειναι η παρεα φιλων μεσα (και πλέον και εξω) στο psclub...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2008, 09:24:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω ξαναρωταω

ΣΕ ΤΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΑΜΕΣΑ Ή ΕΜΜΕΣΑ ΤΟ PSCLUB ΤΑΣΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΤΟΡΣΠΟΡΤ ΤΜΗΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟΜΩΝΟΝΕΤΑΙ ΠΕΣ ΤΟ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ

ανεξαρτητο και αυτονομο ΠΑΝΤΟΤΕ ηταν απο μια παρεα που απλα δημιουργηθηκε και εδεσε απο εδω μεσα.

αρα τι θα αλλαξει στο μελλον?
δε θα υπαρχει πανο?δε θα υπαρχει τοπικ αγωνων?

καλο ειναι να πουμε 5 πραματα απο τωρα γιατι τη πεμπτη δε βλεπω να φτανει η μερα ουτε για τα μισα ενω διακρινω οτι η απογοητευση καποιων (π.χ. μητσος) ειναι τετοια που ισως δεν ερθουν καν τη πεμπτη αφου θα θεωρουν προδιαγεγραμενο το αποτελεσμα της συζητησης...........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2008, 10:22:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2

βασικά δεν κατάλαβα γιατί πρέπει οποιοσδηποτε να απογοητευτεί ? ? ?

εμένα αυτά που εγραψε ο Τάσος ειναι προς την απολύτως σωστή κατευθυνση προκειμένου να συνηπάρχουν και τα δυο πράγματα μέσα στο PS...

Ισα~ίσα εγω κατάλαβα από αυτά που εγραψε ότι π.χ. θα ηθελέ να υπάρχει "επι τουτου" πανό (αρκεί να το θέλουν οι συμμετέχοντες) και "επι τουτου" σοβαρότερη ενασχόληση με τα αθλητικά, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ από τα υπόλοιπα πραγματα που κάνει ο Συλλογος.

δηλαδή ακριβώς το αντίθετο από αυτά που λέτε...

και τέλος επίσης γιατί τα περιμένετε όλα απ΄τον Τάσο, τι άλλο να προλάβει κάνει πια κι αυτός?!?!?! Laughing Laughing Laughing


...Κάτσε Τάκη μου να γράψεις πχ απλά μια παρουσίαση των πληρωμάτων που θα τρέξουν στον Παλλάδιο να δεις πόσο χρόνο θέλει (για την συνταξη την ευρεση φωτογραφιώνκλπκλπ)... εδω ξέχασες οτι τρέχει ο αλεκουκος... και θα δεις γιατί κάποια πράγματα δεν εχουν γινει προλάβει να γίνουν



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2008, 10:38:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to ιδιο λεμε μανθο

ουτε υπηρχε ουτε μπορει να υπαρξει καποια αλλαγη στη σταση του συλλογου απεναντι στα παιδια που τρεχουν για προφανεις λογους
που τους ξερουμε ολοι.

αρα για αυτο αναρωτιεμαι τι αλλαζει?
και αν υπαρχει πλανο πρεπει να συζητηθει πρωτα με τους αμεσα εμπλεκομενους

απλα εμενα με πειραξε η προταση του τασου οτι αλλαζει προσανατολισμο ο συλλογος.
μα αφου δεν ειχε ποτε προφανη προσανατολισμο προς το μοτορσπορτ γιατι το θιγουμε αυτο το τομεα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2008, 11:01:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντε μπας και το γράψω ακόμα πιο αναλυτικά...

το "μηνυμα" του Τάσου ήταν περισσότερο επεξηγηματικό προκειμένου να "διορθωθεί" η εντύπωση που ειχε δημιουργηθεί οτι το PSClub "εχει προφανή προσανατολισμό μόνο τους αγωνες", ότι δηλαδή ασχολείται μόνο με αγώνες, και ότι ειναι μόνο μια παρέα που πάει (πχ εκδρομή) από δω και από κει μόνο όπου υπάρχει αγώνας...

οχι δεν ειναι "μονο" αυτό... ειναι και τόσα "άλλα", και καθένας ακολουθεί οποια από αυτά θέλει...

δεν εγραψε πουθενα "διακόπτεται", "ανεξαρτητοποιείται" εγραψε... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3229s (PHP: 92% - SQL: 8%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on