PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot Sport Club και αγώνες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2008, 12:32:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα αυτό που με ενοχλεί εδώ και αρκετό καιρό είναι ότι έχουμε έλλειψη ενημέρωσης τον όσων λέγονται στην λέσχη και μόνο.

Φυσικά ΔΕΝ φτάνει ένα κείμενο να περιγράψει μια συζήτηση 2 ωρών, απλά θα μπορούσε να υπάρχει κάπου ένα topic στο οποίο επιγραμματικά να λέτε τί συζητήθηκε, τί αποφασίστηκε κλπ. έτσι ώστε και τα μέλη που για τον Χ ή Ψ λόγο ΔΕΝ ήρθαν στην λέσχη (βλ. Αθηναίους που δεν μπορούσαν, ή άτομα σε άλλη πόλη) να έχουν και μια στοιχειώδη ενημέρωση του "τί παίζει".

Και στο εν λόγω topic θα μπορεί ο κάθε ένας να υποβάλλει την ερώτηση του προς τροφήν συζήτησης για τις Πέμπτες και να βγαίνουν και κάποια συμπεράσματα.



Η έλλειψη επικοινωνίας είναι που δημιουργεί τα όλα θέματα διχασμού/φασαρίας/ανακατωσούρας, και είναι κοινό φαινόμενο σε όλους τους τομείς, όχι μόνο στο PSclub.gr .



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2008, 12:51:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ουτε υπηρχε ουτε μπορει να υπαρξει καποια αλλαγη στη σταση του συλλογου απεναντι στα παιδια που τρεχουν για προφανεις λογους
που τους ξερουμε ολοι.


Παντως (προσωπικα και παλι)
Οποτε ζητησα την τεντα για να βαλω το ρημαδι απο κατω, ποτε δεν ακουσα αρνηση.
Οποτε εγραψα κειμενο για αγωνα που θα εκανα μπηκε κατευθειαν στο πορταλ, πολλες φορες εγραψαν απο μονα τους τα παιδια κειμενο και το καταχωρισαν.
Η ΑΜΕΣΗ συμμετοχη του συλλογου ειναι τα μελη του δλδ εσεις που ακολουθειτε στους αγωνες και λεω αμεση γιατι γνωριστικαμε απο εδω, δεν γνωριζομασταν απο πριν, γιναμε παρεα απο εδω.
μην τρωγεστε παλι, την πεμπτη θα προσπαθησω να κατεβω κ εγω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2008, 13:54:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
...Η ΑΜΕΣΗ συμμετοχη του συλλογου ειναι τα μελη του δλδ εσεις που ακολουθειτε στους αγωνες και λεω αμεση γιατι γνωριστικαμε απο εδω, δεν γνωριζομασταν απο πριν, γιναμε παρεα απο εδω...


... ΤΟ ΑΥΤΟ... Wink Wink

by the way...
εγω σε αυτήν την φώτο:

και σε αυτήν:

βλέπω το ιδιο/παραπλήσιο κόσμο ο οποιος μια χαρα συνηπάρχει...
...μηπως ολα τα υπόλοιπα περιττευτουν ?..., μήπως καλήτερα αντί να "μουρμουραμε" να κάνουμε καθένας ότι μπορεί στον τομεα του και τα αντί για ~25 αμάξια η κάθε παραπάνω φωτο να αποκτήσει αλλα τόσα???

(εκτός και αν μοτοσπορτ ειναι μονο οι αναβάσεις και τα ραλλυ...
και μη μοτοσπορτ ειναι μονο οι εκδρομές...
και δεν το εχω καταλάβει, οπότε δεν εχω κάτι αλλο να πω)



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Νοέ 2008, 01:03:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδή απότι φαίνεται το σχόλιο μου "κίνησε" κάπως μία συζήτηση, θέλω να επισημάνω τα εξής:

1) το σχόλιο μου ήταν απλά σχόλιο και διαπίστωση στο ότι ΔΕΝ ήξερα ότι μπορούμε να δηλωθούμε ως PSClub ειδικά λόγω της "αλλάγής" πλεύσης (την οποία σε καμμία περίπτωση δεν κατακρίνω!!)
2) είναι προφανές ότι δεν μπορώ/ούμε να ζητήσουμε στήριξη, τουλάχιστον εμείς οι Β.Ελλαδος γιατί είμαστε απλά μακρυά! πόσο μάλλον να ζητήσουμε από ανθρώπους που δεν γνωρίζουμε να είναι φίλοι μας. Γιατί όπως λέει και ο λέφος αυτό κερδίζουμε και έτσι υπάρχει και η ανάλογη στήριξη.
και βέβαια η "στήριξη" σε έναν αγώνα τουλάχιστον για εμένα δεν είναι το service (άλλωστε έχουμε παντου και πάντα άνθρωπο μαζί μας) είναι το ψυχολογικό κομμάτι. και σε αυτό συμφωνώ με τον λέφο!

εκεί που δεν συμφωνώ όμως είναι ότι πουθενά δεν είπα ούτε υπονόησα ότι η προβολή του club θα με βοηθούσε να βρω χορηγό ή αν γράφει το όνομα μου στο portal (και αν αυτό πήγαινε για μένα,i'm hurt now). Ο ιντζόγλου ξέρει details.

Αντιστρέφοντας όμως τα πράγματα, αυτή η κατάσταση θα μπορούσε να "βοηθήσει" το club. και μιλάω για το ότι ένα μέλος του PSClub διεκδικεί Κύπελλο Ασφάλτου αυτό το Σάββατο...να μην μιλήσω για το 1-2 στο Β.Ελλάδος για την ισοβαθμία στο Μακεδονικό.
Και αυτό το λέω γιατι...όταν είχα πρωτοξεκινήσει στο club ήταν το όνομα του Γκάλφα που με τράβηξε!και ήταν και το χέρι που με τράβηξε στους αγώνες! Μέσω του PSClub! Η γνωριμία με Βραχάτη και Γαβριλάκη!Μέσω του PSClub! Βρήκα το καλύτερο άτομο για πλήρωμα που μπορούσα να βρω, τον νίκο!Μέσω του PSClub! Να μην μιλήσω για τις φιλίες που ανεπτύχθησαν...Σκεφτείτε το! Αυτο είναι promotion material.

φιλικά
μιτς


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Νοέ 2008, 01:12:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

την πέμπτη θα φτάσω 11+ το βράδυ, πραγμα που σημαίνει ότι μάλλον δεν θα σας προλάβω εκτός και αν το αργήσετε.
πάντως θα ήθελα να πιούμε τις μπυρίτσες μας και να τα πούμε. θα είναι και ο Σάκης μαζί οπότε θα έχουμε καλή κουβεντούλα.

μια και ξαναπόσταρα..
κανένας δεν μας χρωστάει προβολή ούτε χάρη κάνουμε σε κανεναν που τρέχουμε, το κάνουμε για εμάς και μόνο και αυτό πιστεύω οι περισσότεροι το αντιλαμβάνονται. Η όποια απογοήτευση είναι γιατί είχα δει ένα psclub racing team απότι θυμάμαι να κινείται και μετά ξαφνικά όλα κόπηκαν!

αυτά...καληνυχτα αύριο ξυπναμε στις 6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Νοέ 2008, 01:46:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:

εκεί που δεν συμφωνώ όμως είναι ότι πουθενά δεν είπα ούτε υπονόησα ότι η προβολή του club θα με βοηθούσε να βρω χορηγό ή αν γράφει το όνομα μου στο portal (και αν αυτό πήγαινε για μένα,i'm hurt now).

Bρε Μητσουμπα (ωχ νεο παρατσουκλι! Shocked ) διαβασε προσεκτικα τι γραφω.
Παντου γραφω τη λεξη ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!
Δεν εννοω και δεν συμπεριλαμβανω κανεναν αλλον σε οτι γραφω, ολα ειναι γραμμενα για εμενα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Νοέ 2008, 05:11:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
volvos έγραψε:
ουτε υπηρχε ουτε μπορει να υπαρξει καποια αλλαγη στη σταση του συλλογου απεναντι στα παιδια που τρεχουν για προφανεις λογους
που τους ξερουμε ολοι.


Παντως (προσωπικα και παλι)
Οποτε ζητησα την τεντα για να βαλω το ρημαδι απο κατω, ποτε δεν ακουσα αρνηση.
Οποτε εγραψα κειμενο για αγωνα που θα εκανα μπηκε κατευθειαν στο πορταλ, πολλες φορες εγραψαν απο μονα τους τα παιδια κειμενο και το καταχωρισαν.
Η ΑΜΕΣΗ συμμετοχη του συλλογου ειναι τα μελη του δλδ εσεις που ακολουθειτε στους αγωνες και λεω αμεση γιατι γνωριστικαμε απο εδω, δεν γνωριζομασταν απο πριν, γιναμε παρεα απο εδω.
μην τρωγεστε παλι, την πεμπτη θα προσπαθησω να κατεβω κ εγω.


+1


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Νοέ 2008, 08:18:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
tsosmoulis έγραψε:

εκεί που δεν συμφωνώ όμως είναι ότι πουθενά δεν είπα ούτε υπονόησα ότι η προβολή του club θα με βοηθούσε να βρω χορηγό ή αν γράφει το όνομα μου στο portal (και αν αυτό πήγαινε για μένα,i'm hurt now).

Bρε Μητσουμπα (ωχ νεο παρατσουκλι! Shocked ) διαβασε προσεκτικα τι γραφω.
Παντου γραφω τη λεξη ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!
Δεν εννοω και δεν συμπεριλαμβανω κανεναν αλλον σε οτι γραφω, ολα ειναι γραμμενα για εμενα!


σταμάτα ρε βλάχο.μεταξύ μας? απλά διαβάζοντας μου ήρθαν κάποια πράγματα στο μυαλό και τα έγραψα. Πέμπτη έρχομαι, κανόνισε Cool Cool


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Νοέ 2008, 11:08:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μίιιιτσου, την Πέμπτη στις 11... Θα φέρω τα πλωμάρια Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Νοέ 2008, 11:17:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ λέω να πάμε στην στρούγκα μας χρωστάνε κάτι χρήματα αυτοι Razz


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2009, 14:10:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν όλα πάνε καλά, σε μερικούς μήνες ετοιμάστε τεράστιο αυτοκόλλητο του κλαμπ για πίσω τζάμι αγωνιστικού με 230 αλογατα.... Aναμένουμε... Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2009, 14:16:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θελει η πουτανα να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2009, 14:30:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα, αν ολα πανε καλα οπως γραφω απο πανω, να δεις σε τι αμαξι θα με δεις συνοδηγο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Απρ 2014, 19:43:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου καλό τερματισμό στα δύο εξέχουσα μέλη που την κυριακή θα κάνουν τον πρώτο τους αγώνα. Καλό τερματισμό να έχετε. Άντε και στα δικά μας οι λεύτερες.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Απρ 2014, 20:30:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Να ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου καλό τερματισμό στα δύο εξέχουσα μέλη που την κυριακή θα κάνουν τον πρώτο τους αγώνα. Καλό τερματισμό να έχετε. Άντε και στα δικά μας οι λεύτερες.



Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Απρ 2014, 21:06:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλο αγωνα στο ορθιο χιλιομετρο και στον backlima
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Απρ 2014, 21:17:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Fimes lene oti exei eidiki trypa ourano synodigou....
kalo agona reeeeee
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάϊ 2014, 19:52:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστούμε ρε παιδιά!!!


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάϊ 2014, 22:27:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλο, απολαυστικο, ασφαλη και χωρις απροοπτα αγωνα ευχομαι παιδες!


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάϊ 2014, 22:29:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shoot Shoot Shoot

Να είναι καλά ο μέγας χορηγός, τουλάχιστον θα πάμε χορτάτοι Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 2 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0919s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on