PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Group buy εξατμισεων Supersprint
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2009, 13:32:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από εσένα περιμένω να μου πεις.
Το να περιμένω δεν έχω θέμα. Δεν είναι κάτι που επείγει. Αν το πάρουμε το πήραμε.

Αυτό που περιμένω όμως να μου πεις για να τελειώσει το θέμα, είναι τα επιπλέον μεταφορικά που θα πρέπει να πληρώσω.

Από εκεί θα καθοριστεί αν θα συνεχίσει η ιστορία ή όχι.
(Είναι θέμα καθαρά συνόλου τιμής. Αν δηλαδή έρθει μία ή άλλη με την εγχώρια αγορά, προτιμώ να ενισχύσω τον εδώ έμπορο παρά κάποιον έξω).



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2009, 13:49:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ του είπα το χταπόδι σου και τον σωλήνα μου, να τους βγάλει εκτός παραγγελίας από την τρέχουσα παραγγελία, να στείλει όσα έχουν έρθει και όταν με το καλό έρθουν και τα δύο που "μας χρωστάει" (μέσα Μαρτίου) κάνουμε άλλο ένα Group Buy στο οποίο μπορεί να θέλουν κι άλλοι πράγματα και να μην έχουμε έξτρα χρέωση στα μεταφορικά, από τα λεφτά που έχουμε ήδη δώσει.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Steve στις Παρ 30 Ιαν 2009, 13:53:15, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2009, 13:53:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια,Δευτερα φευγει η παραγγελια ως εχει και ρωταω κοστολογιο για την ξεχωριστη αποστολη του σωληνα και του χταποδιου.
Οποτε Δευτερα σας επιβεβαιωνω ποσα θελει επιπλεον και μου λετε,παντως λογικα δεν πιστευω να βγει πανω απο 50-60Ε επιπλεον και για τα δυο μαζι.

Εννοειται οτι αν μαζευτουνε και αλλα μεχρι τοτε που θελουν κομματια,μπορω να ζητησω να τα βαλει μαζι και αυτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2009, 14:05:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

άντε ρε στέλιο να προχωράμε...από αρχές δεκέμβρη συνεργείο είναι το μικρόοοοο!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2009, 16:13:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ποια φαση βρισκομεθα τελικα? Rolling eyes


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2009, 12:12:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες, έχετε κάνει την παραγγελία? Ενδιαφέρομαι κι εγώ για κάτι, αν και μου ρθε λίγο αργά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2009, 12:48:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν βιάζεσαι, θα γίνει τον Μάρτιο πάλι κίνηση προς Supersprint Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2009, 13:11:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Αν δεν βιάζεσαι, θα γίνει τον Μάρτιο πάλι κίνηση προς Supersprint Smile


A, ακόμα καλύτερα (να χουμε μαζέψει και κανα λεφτό παραπάνω ως τότε) Thumb Left
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2009, 14:06:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την 10 εβδομαδα θα μας στειλουν το καζανι του Σταυρου.
Αν καποιος αλλος θελει να βαλει κατι αλλο μεσα στην παραγγελια,πρεπει οριακα μεχρι τις 15 Φεβρουαριου να ειμαι ενημερος για το τι ακριβως θελει και αμα ειναι παραγγελια,να προπληρωθει για να το παραγγειλουν απο την Ιταλια.
Εναλλακτικα ξεχαστε το... Confused

Οσο αφορα την υπολοιπη παραγγελια,λογικα θα εφευγε μεσα στην εβδομαδα απο οτι μου ειπε οποτε θα μιλησω Δευτερα για να μαθουμε σιγουρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2009, 14:51:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεκίνα άλλο topic Στέλιε για να ξέρουμε αν αυτά που θα θελήσουν οι υπόλοιποι είναι σε stock Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Φεβ 2009, 22:15:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Την 10 εβδομαδα θα μας στειλουν το καζανι του Σταυρου.
Οσο αφορα την υπολοιπη παραγγελια,λογικα θα εφευγε μεσα στην εβδομαδα απο οτι μου ειπε οποτε θα μιλησω Δευτερα για να μαθουμε σιγουρα.


Eγώ πού βρίσκουμαι; Rolling eyes



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Φεβ 2009, 22:17:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aποτι καταλαβα προεδρε οταν μιλουσα με στελιο,εσυ εισαι με "μας"...[/img]


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2009, 20:29:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και το εμαθα το μεσημερι,μαλλον δεν θα υπαρξει "εμας"... Confused
Ο καραγκιοζης ο γερμανος μας δουλευει ψιλο γαζι καθως σε σημερινη επικοινωνια,δεν υπαρχει σχεδον τιποτα ετοιμοπαραδοτο και η παραγγελια που θεωρητικα θα εφευγε την προηγουμενη εβδομαδα δεν υπαρχει καν. Evil
Οποτε σε πρωτη φαση θελω να επικοινωνησω με τον υπευθυνο/ιδιοκτητη της εταιριας γιατι εχει ξεφυγει το πραγμα και σε δευτερο σταδιο,αν η παραγγελια δεν ξεκινησει εντος της εβδομαδας,θα ζητησω τα χρηματα μας πισω.

Απο εκει και περα,αν καποιος εχει την διαθεση,πολυ ευχαριστως να ξαναπροσπαθησω και απο αλλον προμηθευτη,απλα πρεπει να ξεκαθαρισω το τοπιο με τον τωρινο μλκα που μπλεξαμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2009, 21:45:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κράξε τους λίγο και δες τί παίζει τελικά... Evil


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2009, 22:54:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απείλησε τους ότι θα μου δώσεις το email τους και τα τηλέφωνα τους για να συνεννοηθώ εγώ... Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2009, 23:12:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα δν ειναι μονο οι ελληναραδες εμποροι ερασιτεχνες...αλλα και μεγαλες εταιριες του εξωτερικου...

Ρε τα λαμογια. Evil


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2009, 10:21:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περι κραξιματος,εχει πεσει ηδη αρκετο.
Για να φανταστειτε για τι μλκες μιλαμε,αλλα λεει ο ενας και αλλα ο αλλος σχετικα με την διαθεσιμοτητα και ειναι τοσο καραγκιοζηδες που δεν μπορει να καλυψει ο ενας τις μπουρδες του αλλου. Evil

Ξενερωσα παντως ασχημα καθως ειχαμε ξαναπαρει και αλλες φορες απο τον ιδιο αλλα ποτε δεν φανηκε τοσο αναξιοπιστος. Confused

Νεωτερα μολις ξαναμιλησω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2009, 11:56:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει καμία περίπτωση να βρούμε τύπου group Ν για 106 16V?

Aν δεν υπάρχει καμία, τότε μάλλον για το Magnum με βλέπω. Από τη μία καλύτερα για λιγότερη βαβούρα μιάς και το χρησιμοποιώ καθημερινά από την άλλη... αυτή την τεράστια μπουράκλα δε μπορώ να τη χωνέψω...

Γενικά τα supersprint (καζανάκια και σωλήνες) είναι inox? Ρωτάω επειδή τα βλέπω βαμένα μαύρα και με βάζει σε υποψίες Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2009, 12:04:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι,δεν ειναι inox,alouminised steel ειναι.
Βεβαια αντεχουν μια χαρα δεδομενου οτι ειναι απλη λαμαρινα. Wink
Για τελικο Ν παντως,πολυ χλωμο εως απιθανο... Confused
Ενα που ειχα βρει,το εδωσα προ καιρου και δυσκολα πιστευω οτι θα ξαναβρω.
Magnum βρισκεις ευκολα και παρα την μπουκα που οντως δεν λεει,ειναι πολυ ησυχο και μαλιστα ειναι και ελαχιστα πιο εξελιγμενο απο το Ν(εσωτερικα).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2009, 12:04:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν μιλάς για groupN supersprind συνεχίστε το.
αν μιλάς γενικά για grouN συνεχίστε το σε σχετικό τεχνικό τόπικ


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 8 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,163s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on