PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Μπλοκε διαφορικο σασμαν.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2009, 19:46:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδιά που θα βρω και τις σχέσεις της quaife και αν ξέρουμε τιμή ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2009, 22:34:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορουμε να τις φερουμε μαζί με το επόμενο (προς καλοκαιρι μερια) γκρουπ μπαι μπλοκε διαφορικων

δεν ειναι εδω ομως το καταλληλο τοπικ

τιμη ειχαμε μαθει παλαιότερα για αλλο μελος του ειχε ζητησει αλλά δεν την θυμαμαι, θα το κοιταξω


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάρ 2009, 21:41:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάνθο ok θα στο θυμίσω ξανά γιατί με εδιαφέρει κάτι τέτοιο

κάτι άλλο ρε παιδιά μιας και είναι το ερωτηματολόγιο μου για το σασμάν μου χάχα


όλα καλά με το σασμάν εκτος από ένα σφύριγμα με το που κουμπώνω 4 θα είναι ok μέχρι την άλλη βδομάδα κάτι άλλο

τι μπορώ να κάνω όταν βάζο ταχύτητα να το νιώθω σαν καινούργιο και ίσος πιο καλή διαδρομή μια βοήθεια παιδιά!!! gt κάτι είναι χαλασμένο εκεί στα "μοχλικα" και είναι άγαρμπες λίγο τι μπορώ να κάνω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Απρ 2009, 09:43:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

soler έγραψε:
Θέλεις πιο κοντό κορωνοπήνιο εάν έχεις ακόμα το μαμά π.χ. 14/60 και αφού σκέφτεσαι για μπλοκέ καλύτερα να γίνει μαζί η αλλαγή.

δλδ εγω που θελω να κρατησω αυτες τις σχεσεις- τελικες του αυτοκινητου μου δεν συνιστατε να βαλω μπλοκε? δεν θελω κατι ακραιο προσωπικα. πιστα δεν παω. στο δρομο το στριβω και κανω ταξιδια. οποτε δεν θελω στην ευθεια να πεσω σε κανενα χασιμο και να μου κανει κανενα ψαρεμα το τιμονι...(40% μου ειπε ο μαστορας και πανω-ισχυει?)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Απρ 2009, 09:55:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να βάλεις...

τι αμαξι εχεις?

τι "40%" σου ειπε Shocked Confused


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Απρ 2009, 10:00:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
να βάλεις...

τι αμαξι εχεις?

τι "40%" σου ειπε Shocked Confused

106 16v σφυριλατο με catcams , σασμαν μαμα , 3φτερο δισκο (που μου σπαει καθε μερα τα νευρα το ρουλεμαν-η απαντηση για το ρουλεμαν που κανει θορυβο μετα απο 1000χιλιομετρα ειναι οτι ειναι 3φτερος ο δισκος γι'αυτο κανει ετσι-ασχετο αλλα ελεγα μηπως εχετε απαντηση)
40% μου ειπε να ρυθμισουμε τα γραναζια . 40% και πανω μου ειπε για την ακριβεια να ειναι μπλοκε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Απρ 2009, 10:03:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα σου αρεσε πολυ το αμάξι σου με ενα κ/π 16/65...
αλλα και με το μαμα κ/π να μεινεις μπλοκε αξιζει να βάλεις

σχετικα με το "40%"... αρα αναφερόταν σε δισκάτο μπλοκε οπου ρυθμιζεται εκ των προτέρων το ποσοστο κλιεδώματος
καλό θα ηταν ΠΡΙΝ καταλήξεις στο πιο μπλοκε να βάλεις να οδηγήσεις 1-2 αμάξια με μπλοκε

ριξε κι ενα βλέφαρο στο τοπικ για το quaife


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Απρ 2009, 10:10:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το 16/65 θα με κουρασει στο θεμα ταξιδιου? κοντενει πολυ το αμαξι?
θα κοιταξω στο quaife αλλα περιμενω και απο τον προεδρο να μας πει για το bacci που εχω ακουσει απο αλλους πολυ καλα λογια.
http://www.106sportclub.gr/main/htlm_pages/articles/technical_articles/koronopinia.htm <---- ωραιο αρθρο για κορωνοπηνια. το 16/65 ειναι απο 1600 8v λογικα. δεν ξεφευγουμε και πολυ δλδ απο του 16v . πανω κατω ιδια ειναι νομιζω. οπως ειπες mem πρεπει να δοκιμασω 2-3 κάρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Απρ 2009, 20:07:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σωστά και εγώ αυτό θα σου πρότεινα αν ήσουν ρόδο θα σου δεινά το δικό μου

το θέμα είναι τι χρήση θες

εγώ είμαι μια χαρά με το δικό μου

είναι σαν να μην υπάρχει

ζωντανεύει μονο όταν χώνεσαι στη στροφή με γκάζι είναι ότι καλύτερο για "βολτισιο" αμάξι

τα παιδιά με βοηθήσανε και εμενα και κατέληξα και εγώ στο quaife όπως και αυτό θα σου πρότεινα να κανεις και εσύ

αν είσαι για άγονες και πιστες πάρε "δισκατο" αν είσαι "βολτισιος" απλά quaife και ξέρω ψωμί
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Απρ 2009, 08:40:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

yokagyla έγραψε:
το 16/65 θα με κουρασει στο θεμα ταξιδιου? κοντενει πολυ το αμαξι?
θα κοιταξω στο quaife αλλα περιμενω και απο τον προεδρο να μας πει για το bacci που εχω ακουσει απο αλλους πολυ καλα λογια.
http://www.106sportclub.gr/main/htlm_pages/articles/technical_articles/koronopinia.htm <---- ωραιο αρθρο για κορωνοπηνια. το 16/65 ειναι απο 1600 8v λογικα. δεν ξεφευγουμε και πολυ δλδ απο του 16v . πανω κατω ιδια ειναι νομιζω. οπως ειπες mem πρεπει να δοκιμασω 2-3 κάρα.


Aν είσαι 16V με μαμά σασμάν, τότε φοράς Κ/Π 16/63. Οι επιλογές που έχεις για να κοντύνεις είναι να πας σε 16/65 (από 1.6 8v) όπου κονταίνεις ελάχιστα χωρίς να έχεις πρόβλημα με ταξίδια κ τελικές, μετά σε 14/60 όπου κονταίνεις αρκετά καθώς και σε 13/59 όπου κονταίνεις πολύ.

Το 40% που ανέφερε ο μάστοράς σου προφανώς αντιστοιχεί στο ποσοστό εμπλοκής ΔΙΣΚΑΤΟΥ μπλοκέ. Δισκάτα μπλοκέ υπάρχουν 3 για το συγκεκριμένο σασμάν: Το GRT, το Bacci (υπάρχουν 2 εκδόσεις) και το PS. Το 1ο πιστεύω πως έχει το καλύτερο value for money. Το 2ο... περίμενε από πρόεδρο ενώ το PS είναι πανάκριβο. Το ποσοστό εμπλοκής πάνω από 40% παρόλαυτά θεωρώ πως είναι υπερβολικό για χρήση δρόμου. Συνήθως για δρόμο τα ποσοστά παίζουν μεταξύ 25-40% max.
Για quaife δε μπορούμε να συζητήσουμε για ποσοστό εμπλοκής μιάς και δεν είναι κάτι σταθερό (μεταβάλλεται από 0-100%./..).


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Απρ 2009, 09:13:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σοβαρά μην το βάλεις στο 40% για πρώτη φορά που θα οδηγήσεις δισκάτο μπλοκέ. εκτός και αν πας σε δεξιοτεχνίες.

στο λέω εγώ που έχω για... καθημερινό το αγωνιστικό μου με GRT δισκάτο και bacci δισκάτο παλαιότερα. 25 με 30 βάλτο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Απρ 2009, 11:53:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σας ευχαριστω πολυ παιδια ολους για την αμεση ενημερωση...
τελικα κατεληξα στο quaife Very happy Very happy και θα περιμενω με αγωνια το επομενο group buy(ελπιζω να μην αργησει πολυ-αυγουστο μπαινω φανταρος και θελω να εχ τελειωσει και με αυτο ).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Απρ 2009, 13:41:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:

ενώ το PS είναι πανάκριβο. Το ποσοστό εμπλοκής πάνω από 40% παρόλαυτά θεωρώ πως είναι υπερβολικό για χρήση δρόμου


Υπάρχει και αντιγραφή του πς μπλοκέ (με 8 δισκάκια ΖΦ δηλ) που κατασκευάζεται στη θεσνικη (δοκιμασμένο σε πολλά αγωνιστικα,ελάχιστα βολταδικα ομως) σε πολύ δελαστική τιμή.

Αλλά οπως ειπε και ο φιλτατος,το δισκατο ειναι "πολυ αντρικο" για καθε μέρα.Ειδικά σε ψηλά ποσοστα εμπλοκής.

Και γω παντως με τη σειρα μου,κατεληξα στο κουειφ,που ειναι καλό για "1ο σταδιο" στριψιματος,αν θα μπορουσα να το πω ετσι.

Μενει να οδηγησω του τσοσμι καποια στιγμη να δω πως συμπεριφερεται.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Απρ 2009, 14:29:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
RoadRunner122 έγραψε:

ενώ το PS είναι πανάκριβο. Το ποσοστό εμπλοκής πάνω από 40% παρόλαυτά θεωρώ πως είναι υπερβολικό για χρήση δρόμου


Υπάρχει και αντιγραφή του πς μπλοκέ (με 8 δισκάκια ΖΦ δηλ) που κατασκευάζεται στη θεσνικη (δοκιμασμένο σε πολλά αγωνιστικα,ελάχιστα βολταδικα ομως) σε πολύ δελαστική τιμή.


Ρε Σταύρε, πρώτο πρώτο το ανέφερα:

RoadRunner122 έγραψε:

...υπάρχουν 3 για το συγκεκριμένο σασμάν: Το GRT, το Bacci (υπάρχουν 2 εκδόσεις) και το PS.



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Απρ 2009, 15:54:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

yokagyla έγραψε:
σας ευχαριστω πολυ παιδια ολους για την αμεση ενημερωση...
τελικα κατεληξα στο quaife Very happy Very happy και θα περιμενω με αγωνια το επομενο group buy(ελπιζω να μην αργησει πολυ-αυγουστο μπαινω φανταρος και θελω να εχ τελειωσει και με αυτο ).



μηλησα και με τον σηνονοματο και σε 2-3 μηνες θα γινει μια κινισει για μπολικα κοματια(θα παρουμε και απο το saxosportclub και απο το greekcitroen club)επομενος ας κανουμε λιγο υπομονη να μαζεψουμε και κανενα φραγκο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Απρ 2009, 19:58:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
kane έγραψε:
RoadRunner122 έγραψε:

ενώ το PS είναι πανάκριβο. Το ποσοστό εμπλοκής πάνω από 40% παρόλαυτά θεωρώ πως είναι υπερβολικό για χρήση δρόμου


Υπάρχει και αντιγραφή του πς μπλοκέ (με 8 δισκάκια ΖΦ δηλ) που κατασκευάζεται στη θεσνικη (δοκιμασμένο σε πολλά αγωνιστικα,ελάχιστα βολταδικα ομως) σε πολύ δελαστική τιμή.


Ρε Σταύρε, πρώτο πρώτο το ανέφερα:

RoadRunner122 έγραψε:

...υπάρχουν 3 για το συγκεκριμένο σασμάν: Το GRT, το Bacci (υπάρχουν 2 εκδόσεις) και το PS.


Οχι δν κατάλαβες...αλλο το GRT και αλλο αυτό που λέω.Το GRT δν εχει δισκάκια ΖΦ,εχει δικής του παραγωγής.
Αυτά που λεω τα κατασκευάζει ο τάνιος (κυριως αγωνιστικες εφαρμογές) και οχι ο γκουλέτσος (grt).

venzinas έγραψε:
μηλησα και με τον σηνονοματο και σε 2-3 μηνες θα γινει μια κινισει για μπολικα κοματια(θα παρουμε και απο το saxosportclub και απο το greekcitroen club)επομενος ας κανουμε λιγο υπομονη να μαζεψουμε και κανενα φραγκο


καλή φάση,αν και ελπιζω να μην εχει η λίρα τοτε 1.5ε... Laughing


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Απρ 2009, 20:04:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:


καλή φάση,αν και ελπιζω να μην εχει η λίρα τοτε 1.5ε... Laughing


ουστ ρε γρουσουζη


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Απρ 2009, 20:05:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε ναι!!
ασε να κάνουμε ενα ηρεμο ρημαδοΠάσχα
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Απρ 2009, 20:13:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

venzinas έγραψε:
kane έγραψε:


καλή φάση,αν και ελπιζω να μην εχει η λίρα τοτε 1.5ε... Laughing


ουστ ρε γρουσουζη


γρουσουζης εγω? που να λεγα να σπασει το μοτερ σου Laughing Laughing Laughing

Αφου ξερεις ποσο σε αγαπαω,και ας μη μαγαπάς εσυ Cool Cool Cool

Εξαλλου ο γρουσουζης δν εχασα την ευκαιρια,εγραψε απο πανω κατευθειαν Shocked


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Απρ 2009, 20:41:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φτου φτου φτου πασχαλιατικα......χτυπα κανα ξυλο ρε


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 4 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1638s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on