PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Μπλοκε διαφορικο σασμαν.
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Νοέ 2008, 21:48:36    Θέμα δημοσίευσης: 106 - Μπλοκε διαφορικο σασμαν. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια επειδη παω για 2 επιπεδο θα θελα πληροφοριες για το τι πρεπει να κανω στο σασμαν μου και τι μπλοκε να διαλεξω (δεν γνωριζω πολλα θα με βοηθουσατε πολυ!)

Έχει επεξεργασθεί από τον/την NemesisUltra στις Κυρ 25 Ιαν 2009, 19:01:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Νοέ 2008, 03:00:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θέλεις πιο κοντό κορωνοπήνιο εάν έχεις ακόμα το μαμά π.χ. 14/60 και αφού σκέφτεσαι για μπλοκέ καλύτερα να γίνει μαζί η αλλαγή.

Για μπλοκέ μπορείς να δεις στο παρακάτω θέμα:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4336&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Και by the way υπάρχει ένα μπλοκέ της quaife που μας έχει μείνει από το τελευταίο Group-buy φυσικά καινούριο στο κουτάκι του εάν σε ενδιαφέρει.



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Νοέ 2008, 08:12:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1) το 2ο επίπεδο που λες τι εννοείς (για να δουμε τι απαιτήσεις εχεις)?
2) ποια η χρηση του αυτοκινητου?
3) πόσα λεφτα εισαι διατεθιμένος να δώσεις για το "2ο επίπεδο" και πόσα για το κιβωτιο και πόσα για το μπλοκέ ή εστω πόσα λεφτα συνολικα)
4) για το μπλοκέ που ζητας στο τόπικ που σου εδειξε ο soler (απάντα στα 1,2,3 και βλέπουμε)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Νοέ 2008, 21:48:49    Θέμα δημοσίευσης: 106 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα βρηκα ευκαιρια να μπω ευχαρηστω για το εδιαφερων και την βοηθεια σας !

Πυστευω οτι με 2 επιπεδο στο 106 μου ειμαι ικανοποιημενος!! εχω φτιαξει καπακι, κεντροφορους, ροηκη, βαλβιδες, μπιστονια και ειμαι ετοιμος για τα περετερο!

Το ηχοσηστημα αξιας 4000 πηρε ποδι!! μαζι με τα 100 κιλα και πιο πανω που ζυγιζε!

θα δωσω οσα χρειαζετε ωστε να εχω καλα πραγματα!! (για γρηγορη οδιγηση)

τωρα για το σασμαν θα δωσω αν και δεν ξερω τιμες για κατι που θα κανει το Rallaki να ξεκιναει οπως θα ηθελα να πω 1000...

Τωρα για το μπλοκε μου ειπαν να παρω ενα 50/50 αλλα δεν γνωριζω πολλα! Θα θελα να το κανω να ξεκιναει καλα και δυνατα και απο τι μου ειπαν θα εχω καλυτερη ανταποκριση στις σχεσεις....

θα ειναι μαζι και και ο δισκος ?? αν το παρω


Αντιμετοπιζω προβλημα με το δισκο μου...νομιζω πως πεθαινει πια και λεω να βαλω κατι καλο η μετατροπη το διαλυσε το δισκο, το ειχα στο προγραμα εξαλου! Προσπαθω και τα βαζω σιγα σιγα ολλα!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την NemesisUltra στις Πεμ 25 Δεκ 2008, 11:58:12, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Νοέ 2008, 03:36:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι προφανώς ο δίσκος δε θα ειναι μαζί με το μπλοκέ...

Έκανες τον κόπο να διαβάσεις στα thread που σου δείξαμε?
Θα βρεις απαντήσεις για όσα ρωτάς...



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Νοέ 2008, 10:36:54    Θέμα δημοσίευσης: Re: 106 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NemesisUltra έγραψε:
Πυστευω οτι με 2 επιπεδο στο 106 μου ειμαι ικανοποιημενος!! εχω φτιαξει καπακι, κεντροφορους, ροηκη, βλαβιδες, μπιστονια και ειμαι ετοιμος για τα περετερο!!


ωραία ΠΡΙΝ κάνεις οτιδηποτε αλλο πας δυναμόμετρο μετρας και ποσταρεις διάγραμμα να δουμε οτι όλα δουλευουν σωστά καθώς και πως αποδίδει το μοτερ.


NemesisUltra έγραψε:
Το ηχοσηστημα αξιας 4000 πηρε ποδι!! μαζι με τα 100 κιλα και πιο πανω που ζυγιζε!

και καλά εκανες...

NemesisUltra έγραψε:
θα δωσω οσα χρειαζετε ωστε να εχω καλα πραγματα!! (για γρηγορη οδιγηση)!


ομορφα

NemesisUltra έγραψε:
τωρα για το σασμαν θα δωσω αν και δεν ξερω τιμες για κατι που θα κανει το Rallaki να ξεκιναει οπως θα ηθελα να πω 1000...


αν το κιβωτιό σου ειναι σε καλή κατάσταση δεν χρειάζεται αλλαγη.
μιας και θα το ανοίξεις... τσεκάρεις βεβαια και τα "εντοστια" μπας και κάτι θέλει αλλαγη εστω και προληπτικά
αλλάζεις μόνο το κορωνοπήνιο με ενα 14/60 ή 13/59 και αν σε ενδιαφέρουν και τα χαλαρα ταξιδακια πότε~πότε βαζεις ενα πιο μακρί γραναζι 5ης...

NemesisUltra έγραψε:
Τωρα για το μπλοκε μου ειπαν να παρω ενα 50/50 αλλα δεν γνωριζω πολλα! Θα θελα να το κανω να ξεκιναει καλα και δυνατα και απο τι μου ειπαν θα εχω καλυτερη ανταποκριση στις σχεσεις....


αυτό που σου είπαν για 50/50 αναφερεται σε δισκάτο μπλοκε
αυτό ειναι πιο δραστικό και αποτελεσματικό από ενα γραναζωτό αλλά εχει περισσότερες φθορές, ειναι λιγο πιο απότομο και κάνει και λίγο θορυβο
απ οτι καταλαβα δεν το πας για αγωνες το 106, αλλά
αν σε ενδιαφέρουν ερασιτενικοί αγώνες (σαν το gtcc πχ), συχνές πίστες (track days) κλπ κλπ και το 106 το χεις μονο γι αυτό και τα πολλά χιλιόμετρα μέσα στο χρόνο τα κάνεις με άλλο αμάξι, σου κάνει (το δισκατο)...
αν απλά θες στροφοδιαδρομές και απροβληματιστη λειτουργία για πολλά χιλιόμετρα, πιο "φιλική" και "ηπεια" συμπεριφορα και υσηχια, με ενα γραναζωτό quaife θα κάνεις μια χαρα την δουλεια σου.
ΔΙΑΒΑΣΕ το σχετικό τόπικ στην "μεταδοση"

NemesisUltra έγραψε:
θα ειναι μαζι και και ο δισκος ?? αν το παρω


Αντιμετοπιζω προβλημα με το δισκο μου...νομιζω πως πεθαινει πια και λεω να βαλω κατι καλο η μετατροπη το διαλυσε το δισκο, το ειχα στο προγραμα εξαλου! Προσπαθω και τα βαζω σιγα σιγα ολλα!


ο δισκος δεν ειναι μαζί αλλά μπαίνει κι αυτός εκεί
οπότε αυτά τα κάνεις όλα μαζί
για να μην πληρώνεις διπλά ανεβα-κατεβα σασμαν


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Δεκ 2008, 00:59:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ το λυσαμε το προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Δεκ 2008, 04:21:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...και με πολυ καλό τρόπο...
ευγε μεγειές!!!

σου προτίνω να ασχοληθείς λιγο περισσότερο με το psclub... θα μάθεις πολλά και θα γλιτώσεις "κακοτοπίες" των διαφορών "wanna be" βελτιώνων... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Δεκ 2008, 09:06:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θα γλυτώσεις όμως μια άδεια τσέπη... Laughing


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Δεκ 2008, 00:43:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Smile αυτο θελω...να μαθω και αγοραζω οτι πληρωνω !! ελπιζω να βρω και αλλα που θα χρειαστω για τα περετερο του 106


Smile Smile

Πειρα το τελευτεο μπλοκε (Quaife και 14/60 Κ/Π)

θα τα αγοραζω ολλα μονος πλεον!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Δεκ 2008, 22:06:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο σασμαν περα του μπλοκε και του πιο κοντου κ/π πρεπει να κανω κατι αλλο πχ πιο σκληρο δισκο? το αμαξι το παο 160 -170 αλογα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sakis206t (sakis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 206 xs 1.4 8v

Ένταξη: 09 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Δεκ 2008, 22:57:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενισχυμενο πλατω και δισκος (valeo και αλλους)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 18:16:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια τη βαλβολινη προτεινετε για το μπλοκε το ιδιο οπως και στο αλλο θεμα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 18:18:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλάζει κάτι Question


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 18:18:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελφ τρπ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 14:09:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NemesisUltra έγραψε:
παιδια τη βαλβολινη προτεινετε για το μπλοκε το ιδιο οπως και στο αλλο θεμα?


Υπάρχει ενότητα αφιερωμένη στο συγκεκριμένο θέμα. Συγκεκριμένα αυτή

Δε γίνεται να γράφονται τα ίδια πράγματα σε κάθε ενότητα που ανοίγει ο καθένας. Ας ψάξουμε και λίγο πριν ρωτήσουμε, δεν κάνει κόπο.

Φιλικά πάντα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 23:20:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 18:57:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια θελω να κανω το εξης ερωτημα....

ο μηχανικος για να μου βαλει το μπλοκε

και το κωρονπηνιο πανω στο μπλοκε μαζι με την δουλεια των τορνων

ποσα κανει ενα 4φτερος δισκος?

ποσα θα θελει για αυτα ολα

και αν γινεται μου πει καποιος ποσα κανει περιπου η δουλεια του τορνου για την κορονα στο μπλοκε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 19:10:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να σου περασει κορωνα στο μπλοκε και να το ραψει ειναι μαξιμουμ κοστος 100-150ευρω
πιθανοτατα να βρεις και λιγοτερο

τετραφτερο χοντρικα 350++

αρα μαζι με κατεβασμα σαζμαν εισαι καπου 700 ΜΑΞΙΜΟΥΜ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 19:31:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον παμε να δουμε μερικες φωτο που εβγαλα πιο πριν με το μηχανικο Το Quaife με την κορωνα και πως ειναι μεσα στο σασμαν, καντε κλικ να τις δειτε καλυτερα!!












και που να βλεπατε ποσο καθαρισμα επεσε πανω μετα και πριν(και αν μπορουσα θα το κανα λαμπικο και ισως να μου περνε και κανα δυο μερες να το κανω οπως θελω!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την NemesisUltra στις Κυρ 11 Ιαν 2009, 18:13:26, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 1 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1638s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on