PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αποστατες & Μπουζονια/μπουλονια
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2009, 22:18:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SaloS έγραψε:
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας!!!

να σου πω την αληθεια MEMsound πηγενα ψιλοβολτα αν και με το ESP δεν μπορεις να καταλαβεις, σε κοβει με το παραμικρο.

τους αποστατες τους εχω περιπου 3 μηνες Steve, λες δηλαδη να τους βγαλω καλητερα? αμα ειναι να παθω καμια... Sad


απορια: τοσο που βγηκες εξω μηπως εχει περασει την ευθια απο το χειλακι του θολου το λαστιχο και με χαμηλωμα βρικσεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 02:37:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SaloS έγραψε:
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας!!!

να σου πω την αληθεια MEMsound πηγενα ψιλοβολτα αν και με το ESP δεν μπορεις να καταλαβεις, σε κοβει με το παραμικρο.

τους αποστατες τους εχω περιπου 3 μηνες Steve, λες δηλαδη να τους βγαλω καλητερα? αμα ειναι να παθω καμια... Sad


βγάζεις αποστάτες...
απενεργοποιείς εσπ (αν θες πληροφορίες για αυτό υπάρχουν)
πας και στριβεις...
βλέπεις πως συμπεριφέρεται...
επίσης καταλαβαίνεις πόσ α αλογα εχει επιτέλους το αμάξι σου και πόση ροπή... (και οχι τα αλογα και την ροπή που σου "αφηνει" διαθέσιμα το εσπ...)

ξαναβαζεις αποστατες
και ξαναπας και στριβεις...
τοτα θα δεις αν κανουν η οχι διαφορα (που θα δεις οτι θα κάνουν) Wink


σχετικά με την φθορα στα ρουλεμαν
θεωρω οτι με 2cm δεν εχει τραγικα αυξημένες φθορές (χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δεν καταπονουνται περισσότερο τα ρουλεμαν)
αλλα μάλλον μεχρι να χαλασουν τα ρουλεμαν θα χεις αλλαξει αμάξι...
ασε που το να χαλασουν τα ρουλεμαν ειναι μια ευκαιρία για αλλαγη ακρων με τα ντιστοιχα της ps ... (αλλουνου παπα΄ευαγγελιο αυτο...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SaloS (Φίλιππος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 Rallye (2008)

Ένταξη: 23 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: Ηρακλειο Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 11:19:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanks για τις πληροφοριες steve Smile

Memsound σωστα το λες αυτο θα κανω και βλεπουμε, Wink

Ανεβασα φωτο για αυτο που ρωτησες android, πισω ειναι οκ σιγουρα, μπροστα ειναι ψιλοοριακα αλλα δεν μου φαινεται οτι θα βρισκει.







Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 11:40:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...πάντως από εμφάνιση... ειναι σουπερ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 15:38:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πες μου οτι ρωταω μ@λ@κιες...με τοσο κενο που χει λαστιχο φτερο πως να το υπολογιζεις αν βρισκει...πρεπει να τραβας ζυγια Laughing
παντως περνει λιγο παραπανω καμπερ με το χαμηλωμα οποτε το πανω μερος θα μπει λιγο πιο μεσα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SaloS (Φίλιππος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 Rallye (2008)

Ένταξη: 23 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: Ηρακλειο Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2009, 11:05:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι φιλος ολα Οκ, και εγω αναρωτιομουνα αλλα εκει πονταρω και εγω με το χαμηλωμα να παει και λιγο πιο μεσα Wink . Αλλιως θα πρεπει να τους τορνηρω τουλαχιστον μισο ποντο. Τωρα ειναι περιπου στην ιδια ευθεια λαστιχο - φτερο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thanos75x (Thanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 RC

Ένταξη: 30 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 48
Τόπος: Βόλος - Μαγνησία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2009, 12:14:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαμηλωσε το κιολας και εισαι αρχηγος δεν μπορω να το βλεπω ετσι σαν αγριοκατσικο... Laughing
Το δικο μου δεν το εβγαζα απο αντιπροσωπεια τους ειπα αν δεν μου το χαμηλωσουν Laughing
Το σκεφτομαι κι εγω να βαλω αποστατες να ερθει πιο εξω η ροδα γιατι ειναι σαν κολοβο... Laughing
Καλοταξιδο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2009, 17:15:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SaloS έγραψε:
Οχι φιλος ολα Οκ, και εγω αναρωτιομουνα αλλα εκει πονταρω και εγω με το χαμηλωμα να παει και λιγο πιο μεσα Wink . Αλλιως θα πρεπει να τους τορνηρω τουλαχιστον μισο ποντο. Τωρα ειναι περιπου στην ιδια ευθεια λαστιχο - φτερο.


αν δεν βρισκει στο χαμηλωμα παντως αυτο σημαινει οτι περνει κ 8αρα ζαντα σε φαρδος Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2009, 18:22:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το χαμηλωμα με συνεση....οχι 5,6,7...17 ποντους κτλ....Αν και λογο ημικαμτου πισω αξωνα μεχρι και σκαρτα 5cm δουλευει το συνολο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
thanos75x (Thanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 RC

Ένταξη: 30 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 48
Τόπος: Βόλος - Μαγνησία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2009, 14:42:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

3 ποντοι ειναι υπεραρκετοι και στο ματι αλλα και στο κρεβατι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2009, 12:44:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξερετε αν, σε 206, τα μπουλόνια από 16άρες ouragan θα ταιριάζουν σε 15άρες foudre (από gti)?


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2009, 13:16:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ταιριαζουν


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιαν 2010, 17:38:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενα θεματακι προς συζητηση και λυσιμο αποριων.
Ξαναλεμε λοιπον οτι αγορασμα 4 ζαντες chrono gt ΕΤ42 7αρες 15 ιντσων.
Μαζι πηρα και 2 σετ αποστατων.
Το πρωτο σετ αποτελειται απο 4 αποστατες 26mm και το δευτερο σετ αποτελειται απο 4 αποστατες 22mm.
Αρα μπορουμε να παιξουμε ειτε με16 οφσετ ειτε με 20.
Με το Παναγιωτη που μιλησαμε με παροτρυνε να βαλω τους 26 εμπρος και τους 22 πισω παντα για χρηση αποκλειστικα σε πιστα.
Αν πειραματιστω με το υπαρχων setup του αυτοκινητου μου,καταρχην με τους 26αρηδες και μπροστα και πισω τι συμπεριφορα θα εχω στη πιστα και τι πρεπει να προσεξω-αλλαξω σε σχεση με το προηγουμενο setup ζαντων 6 ιντσων και 28 περιπου offset.

Μετα αν επιλεξω το σευτερο συνδυασμο(αποστατες 22mm) θα ηθελα να γνωριζω επισης διαφορες καθως και αν επιλεξω 26 εμπρος 22 πισω.

Υπαρχει λογος να φτιαξω αποστατες 14-16mm φαιρνωντας το offset σε εργοστασιακα νουμερα;



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιαν 2010, 17:54:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οσο φαρδαίνεις τοσο περισσότερο μπορείς να αξιοποιήσεις τα ελαστικά σου και να εχεις περισότερη πρόσφυση

με ετ 20 μπρος πισω και χρησιμοποιώντας τα ιδια λάστιχα με πριν (ωστε να εχει νονημα η συγκριση) θα δεις αυξημένη ικανοτητα στιριψιματος πριν αρχισει να γλυστράει ειτε η μουρη είτε ο κώλος (αναλογα πως συμπεριφερεσαι στο γκάζι)

με ετ 16 μπρος-πίσω αυτό γινεται ακομα πιο αισθητο και αν εχεις "ντουβαρι" αναρτηση πίσω (βλ 22αρες PS + αντιστοιχο redound) γινεται λιγο "σπαστικό" αν θες το πίσω μέρος να συμετεχει περισσότερο (αυτο εντός πίστας το θεωρω λάθος μιας και στην πίστα (για χρόνο) θες καθαρες γραμμες - ΕΚΤΟΣ και αν η εμπρός αναρτηση "δεν" επαρκεί και σου βγάζει μουτρα οπότε:

πας σε λιγο πιο φαρδυ εμπρός ή αντιστροφα λιγο πιο στενό πίσω ωστε να ισορροπήσεις το μπρος-πίσω μέρους (σε αισθηση και αποτελεσματικότητα)

επειδη ΔΕΝ οδηγουμε ολοι με τον ιδιο τρόπο και επειδη καλώς ή κακώς η ρυθμιση του υψους πίσω ειναι λιγο "διαδικασια"... καλο ειναι να κάνεις κάμποσες δοκιμές να δεις πως θα σε βολεψει με την υπαρχουσα ρυθμιση της αναρτησης.

Δες τι θα σου αρεσει και τι θα σε ενοχλει και τότε βλέπεις (και συζηταμε) τι αλλαγες μπορεις να κανεις. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιαν 2010, 18:02:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η πιεση των ελαστικων αλλαζει με την αλλαγη του οφσετ;

Πριν τα 4 σεμι επαιζαν σε πιεσεις χαμηλες της ταξεως του 30 εμπρος 27-28 πισω.

Χρειαζεται να αλλαξει κατι σε αυτο μετα την τοποθετηση αποστατων για να εχω αντστοιχα καλη συμπεριφορα και αποδοση στα ελαστικα;



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιαν 2010, 18:12:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο που αλλάζει ειναι το πως παταει(φορτιζεται) το ελαστικό

για να βρεις ποια ειναι η σωστη πιεση στα ελαστικα σου θες
συγκεκριμένη διαδικασια και συγκεκριμένα οργανα:
μανομετρο ακριβείας
και
θερμόμερο ελαστικών*

κάπου εχει γραψει ο Παναγιώτης την διαδικασια επακριβως

το θεμα ειναι παίζοντας με την πιεση των αλαστικών να πετυχεις ομοιομορφη θερμοκρασία σε όλο (=εξω-κεντρο-εσω μερος) το πέλμα του ελαστικου.

τοτε αξιοποιείς ολο το πλάτος του πέλματος του ελαστικου. Wink


*κι ενα μιλησουμε για δημοσιο δρόμο και οχι δεξιοστροφη πιστα τοτε βαζεις δεξια-αριστερα τον ιδιο μεσο ορο



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιαν 2010, 13:08:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αποστάτες ΜΟΜΟ 16mm:

http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/texnika/apostates%20troxwn/momo/momoapostates1.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/texnika/apostates%20troxwn/momo/momoapostates3.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/texnika/apostates%20troxwn/momo/momoapostates4.jpg

Παναλαφροι και πολυ ομορφη κατασκευή.
Ο mikerrgp μου ειπε βεβαια οτι με τον καιρό την ακουνε λιγο στον αφαλο που δεν ειναι πολυ χοντρός
θα δείξει
προς το παρόν δείχνουν να δουλευουν μια χαρα


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
207gtmx 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 RALLYE

Ένταξη: 09 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 92

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Μάρ 2010, 00:24:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1.Μπορείτε να ανεβάσετε φωτογραφίες από 207 με αποστάτες 15-16 ή 20mm?

Ξέρω έχουν ανέβει φωτογραφίες, αλλά ενδιαφέρομαι για φωτογραφίες του πίσω μέρους του αυτοκινήτου κυρίως ή και του μπροστά.

2.Γράψτε και εντυπώσεις αφού έχει περάσει κάποιο χρονικό διάστημα από τα προηγούμενα μηνύματα. Τί μάρκα χρησιμοποιείτε, επίσης 'έχετε παρατηρήσει κάποιο τρέμουλο σε υψηλές ταχύτητες μέχρι στιγμής?

3. Γράψτε αν θέλετε εντυπώσεις από τη χρήση τους. Έχετε δει διαφορές με τους αποστάτες σε δρόμους με στροφές σε γρήγορους ρυθμούς?


Ευχαριστώ πολύ (ελπίζω να απαντηθεί το μήνυμά μου και να ανέβουν φωτογραφίες - θα ανεβάσω κάποιες και εγώ όταν βάλω).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
B.M-SPORT (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Citroen Xsara 1.4 (8v) coupe 1999

Ένταξη: 11 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: Πειραιας-Κερατσινι-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Σεπ 2010, 00:01:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια ερωτηση οταν λεμε οτι εχουμε καρε 4Χ108 και θελουμε να χρησιμοποιησουμε αποστατες η διαμετρος του αποστατη θα πρεπει να ειναι 10,8cm;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Σεπ 2010, 12:10:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

10.8 ειναι η αποσταση μεταξυ των τρυπων για τα μπουλανια/μπουζονια.
η λογικη λεει οτι θα πρεπει ο αποστατης να ειναι ισομηκης με την πλημνη στο σημειο που τα 2 τους εφαπτονται αρα και αρκετα μεγαλυτερος απο τα 108 χιλιοστα.


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 2 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1435s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on