PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - rallye 1.6 και κατάλληλο ελαστικό
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
papadoc (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 2002 ,308 2020 Diesel

Ένταξη: 08 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 160
Τόπος: Χολομωντας λεμε!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Νοέ 2008, 18:31:03    Θέμα δημοσίευσης: 106 - rallye 1.6 και κατάλληλο ελαστικό Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα.Θα ρωτήσω το χιλιοειπωμένο:Στο ραλλάκι μου (1.6 16V του 03) τι λάστιχο να βάλω,τώρα που πλησιάζει ο χειμώνας? Έχω τις 14άρες ζάντες και κινούμαι στη Βόρεια Χαλκιδική(Χολωμώντας) όπου οι στροφές βασιλεύουν. Σας ακούω με προσοχή!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Νοέ 2008, 18:56:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω θα προτεινα p nero zero.δε θελουν κ πολυ ζεσταμα οποτε ειναι οτι πρεπει για 106.τα μπροστα μπορει να ζεστενονται ευκολα λογω σπινιαρισματος αλλα τα πισω?



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
denlafkas (dionisis)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

207rally2008

Ένταξη: 25 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 170
Τόπος: lefkada

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Νοέ 2008, 09:44:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
εγω θα προτεινα p nero zero.δε θελουν κ πολυ ζεσταμα οποτε ειναι οτι πρεπει για 106.τα μπροστα μπορει να ζεστενονται ευκολα λογω σπινιαρισματος αλλα τα πισω?
+1000


ola ok
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Νοέ 2008, 09:56:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια ημαρτον ο ανθρωπος εχει 14αρες που τα λετε τα p zero nero
φιλε μου λιγες επιλογες εχεις
kleber πολυ καλο στην βροχη αλλα στον πολεμο εχει γρηγορη υπερθερμανση
toyo sf1 λιγο καλυτερο στον πολεμο αλλα υποδιεστερο στην βροχη κ
bfgoodrich οτι κ προηγουμενα
το μονο λιγο πολεμικο ειναι το s drive αλλα απο σκελετο μεγαλη φολα δεν θα βρεις ποτε την ζυγοσταθμιση τους


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Νοέ 2008, 11:26:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: 106 rallye+κατάλληλο ελαστικό. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

papadoc έγραψε:
Καλησπέρα.Θα ρωτήσω το χιλιοειπωμένο:Στο ραλλάκι μου (1.6 16V του 03) τι λάστιχο να βάλω,τώρα που πλησιάζει ο χειμώνας? Έχω τις 14άρες ζάντες και κινούμαι στη Βόρεια Χαλκιδική(Χολωμώντας) όπου οι στροφές βασιλεύουν. Σας ακούω με προσοχή!

Οσοι απο εμας με τα 106 δοκιμασαν Potenza RE720 με δεικτη Η,δεν τα αλλαζουν με τιποτα.
Στο βρεγμενο ειναι αλλου και στο στεγνο(οταν ζεσταθουν) ειναι παρα πολυ καλα και μαλλον εχουν και το καλυτερο πλαινο ολων των εποχων που περασε απο τα street 185/55/14.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Νοέ 2008, 11:32:20    Θέμα δημοσίευσης: Re: 106 rallye+κατάλληλο ελαστικό. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
papadoc έγραψε:
Καλησπέρα.Θα ρωτήσω το χιλιοειπωμένο:Στο ραλλάκι μου (1.6 16V του 03) τι λάστιχο να βάλω,τώρα που πλησιάζει ο χειμώνας? Έχω τις 14άρες ζάντες και κινούμαι στη Βόρεια Χαλκιδική(Χολωμώντας) όπου οι στροφές βασιλεύουν. Σας ακούω με προσοχή!

Οσοι απο εμας με τα 106 δοκιμασαν Potenza RE720 με δεικτη Η,δεν τα αλλαζουν με τιποτα.
Στο βρεγμενο ειναι αλλου και στο στεγνο(οταν ζεσταθουν) ειναι παρα πολυ καλα και μαλλον εχουν και το καλυτερο πλαινο ολων των εποχων που περασε απο τα street 185/55/14.


+1.000.000.000.000.000.000.000,00 Razz

Το πιο τρομερό ελαστικό που οδηγησα ποτε.Οντως τρομερο σαν βροχολάστιχο στη βροχή,πλαινό λες και ηταν σεμι.Και πολυ καλό στο στεγνο ΟΤΑΝ ζεσταινοταν.
Απλα σε πολη δε ζεσταινοταν ποτε,στο βουνό ομως εσπερνε.

Υ.Γ. ρε στελιο,εσυ μου ειπες οτι παραγονται ακομη? γιατι ειχα την εντυπωση οτι σταματησαν.Αμα εινα να ξαναβαλω 14ρες.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Νοέ 2008, 12:08:51    Θέμα δημοσίευσης: Re: 106 rallye+κατάλληλο ελαστικό. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Υ.Γ. ρε στελιο,εσυ μου ειπες οτι παραγονται ακομη? γιατι ειχα την εντυπωση οτι σταματησαν.Αμα εινα να ξαναβαλω 14ρες.


που πότε πως γιατι επειδή κλπ κλπ

θελω λεπτομέρειες!!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Νοέ 2008, 17:06:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι επαθες εσυ? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Νοέ 2008, 18:51:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξέρεις εχουμε κι εμείς εμπειρία από τα 720...
μονο για 14" εχετε ακουσει???????


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Νοέ 2008, 18:58:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ξέρεις εχουμε κι εμείς εμπειρία από τα 720...
μονο για 14" εχετε ακουσει???????


θα ρωτησει αυριο ενας φιλος και βλεπουμε.

Ειχατε και σεις εκει στην αθηνα 720? Very happy Very happy Very happy

Υ.Γ. ρε συ μανθο,σε 15ρες ηταν πολυ χειροτερα αποτι στις 14ρες...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Νοέ 2008, 19:13:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε 15αρες με δεικτη Η(σε 195/50) ηταν τοσο τελειο οσο και με 14αρες με δεικτη Η. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Νοέ 2008, 19:33:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω στο δικο μου ραλλακυ ειχα τα goodyear eagle F1 και ηταν super!!!!!ειχα μεινει πολυ ικανοποιημενος με το μονο ελατωμα η μαλακη γωμα που ειχε σαν αποτελεσμα την ποιο γρηγορη φθορα ειδικα εαν το παρα εκανες στο φρεναρισμα οπως εγω Rolling eyes αλλα το κρατημα και σε στεγνο και σε βρεγμενο ηταν οτι καλυτερο ειχα συναντηση Exclamation τα συνηστω ανεπιφυλακτα δεν ξερω ομως εαν βγαινει ακομα σε 14αρα οπως παλιοτερα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Νοέ 2008, 20:13:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παλι απο τα F1 εχω τις χειροτερες εντυπωσεις... Sad
Υποθετω βεβαια οτι μιλαμε για τα GS D2 και οχι για τα D3 που εβγαιναν μονο σε 15αρα.

Αργουσαν παρα πολυ να ζεσταθουν,ειχαν απαραδεκτο προφιλ και στο βρεγμενο ηταν πολυ μετρια.
Βεβαια τα συγκρινω με τα Michelin Pilot SX GT,με δεικτη Η,που ειχα νωριτερα. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Νοέ 2008, 20:31:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια οταν ξεκινησα να δουλευω στα λαστιχα 1994 τα 185 55 14 ηταν η διασταση του μελοντος οπως ειναι εδω κ δυο χρονια τα 195 45 16 πχ

τοτε λοιπον ολες η εταιριες εφτιαξαν απο ενα τελειο λαστιχο στην συγκεκριμενη διασταση re 720 οπως ειπατε ποιο πανω pilot sx (θεικο) k το a 539 αυτα παλια ομως
σημερα η συγκεκριμενη διασταση εφοσον δεν εχει αγοραστικο ενδιαφερον η εταιριες δεν κινιγανε να διαφιμιστουν μεσο αυτης κ ετσι εχει περασει σε δευτερη μοιρα

οσο για το ρε 720 πλεον εδω κ 6 μηνες σταματισε κ επισημα η παραγωγη αν κ στην ελλαδα εχει σταματισει να ερχεται 3 χρονια αν θυμαμαι καλα
οπου αντικατασταθηκε με το er300 κατι που ο κοσμος της γρηγορης οδηγισης συχενεται αλλα ο υπολοιπος κοσμος ξαφνικα αγαπησε την bridgestone

επεισης οσοι εχετε ακομα 14 ρειξτε μια ματια για το firestone sz 80 αν κ δεν το εχω δουλεψει πολυ καλα λογια εχω ακουσει απο τους λιγους που το εχω βαλει


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Νοέ 2008, 01:11:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα συμφωνησω και εγω με τα 720, ακομα και ξερα κραταγανε πολυ καλα.

Αλλα με τα BF Goodrich profiler2 ειχα παρα πολυ καλες εντυπωσεις, ειδικα σε βρεμενο.
Τα ελιωνα καθημερηνα σε στροφες και ποτε δεν παραπονεθηκαν (ουτε και εγω).

Βεβαια ειχα παραμετρους:
1 τα δουλευα σε S1 ελαφρομενο (αρκετη διαφορα βαρους με S2)
2 τα δουλεψα ολες τις αλλες εποχες εκτος καλοκαιριου (ξεν ξερω για υπερθεμανση)
3 τα δουλευα με 33-34 πιεση ( οχι οτι ειχαν προβλημα, απλα μου αρεσε καλυτερα η αισθηση που μου περναγε και ζεστενοντουσαν πιο γρηγορα) και
4 τα ειχα σε 14x5,5 ζαντα (XSi) .


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
papadoc (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 2002 ,308 2020 Diesel

Ένταξη: 08 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 160
Τόπος: Χολομωντας λεμε!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Νοέ 2008, 02:04:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέχρι τώρα είχα τα AVON ZV3.Καμιά γνώμη γι'αυτά?

Έχει επεξεργασθεί από τον/την papadoc στις Τετ 26 Ιαν 2022, 23:57:05, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Νοέ 2008, 09:12:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
εγω θα προτεινα p nero zero.δε θελουν κ πολυ ζεσταμα οποτε ειναι οτι πρεπει για 106.τα μπροστα μπορει να ζεστενονται ευκολα λογω σπινιαρισματος αλλα τα πισω?


o.t., αλλά με το σπινάρισμα δεν ζεσταίνεις τα λάστιχα... Razz


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Νοέ 2008, 12:51:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο το Avon τι εντυπωσεις εχεις ?
Τα εχω στο Aveo της μανας μου και εχω πολυ καλες εντυπωσεις, και σε βρεμενο και σε στεγνο και σε χιονι. Βεβαια το καλοκαιρι παραζεσταινεται σε σκισιμο και το πλαινο του ειναι λιγο αδυναμο αλλα σε διασταση 185-60-14 τα 200 ευρω που τα αγορασα ειναι πολυ καλα πιστευω.....

Ειναι ενα βημα κατω απο τα πιο πολλα απο αυτα που συζηταμε


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Νοέ 2008, 15:40:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

papadoc έγραψε:
Βρε αδέρφια δε ζήτησα ακαδημα'ι'κή ανάλυση για ελαστικά.Ζήτησα ένα λάστιχο για το στροφιλίκι της Χαλκιδικής που να με πάει και στα κανονικά μου ταξίδια! Μέχρι τώρα είχα τα AVON ZV3.Καμιά γνώμη γι'αυτά? Κι εδώ είμαστε για να βοηθάμε ο ένας τον άλλο.Όχι να βγάζουμε τα μάτια του άλλου.Αυτά αφήστε τα για άλλα fora!


Ακουσε μερικα πραγματάκια...

1) η αναλυση αποψεων ειναι επακολουθο της συζητησης που ξεκινησες.Δηλ τι ηθελες να ποσταρουμε? "βαλε φιλε ταδε,γα***" ο αλλςο "οχι φιλε βαλε ταδεταδε γαμει" κτλ κτλ κτλ?
2) δεν βγαζει κανεις τα ματια κανενός...εχουμε πολλα τοπικ γιαυτό και αυτο δεν ειναι εαν απο αυτα
3)μακρια απτα αβον λεμεεεεεεεεεεεεε!!! αθλιότατο ελαστικο.Τα πρωτα 5000χλμ που τα ειχα ειχαν απιστευτη προσφυση,απο κει και μετα,αντιο ζωη.
Και αθλια στο βρεγμενο επισης.Μιλω για 195/45/15.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
papadoc (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 2002 ,308 2020 Diesel

Ένταξη: 08 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 160
Τόπος: Χολομωντας λεμε!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Νοέ 2008, 19:13:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
papadoc έγραψε:
Βρε αδέρφια δε ζήτησα ακαδημα'ι'κή ανάλυση για ελαστικά.Ζήτησα ένα λάστιχο για το στροφιλίκι της Χαλκιδικής που να με πάει και στα κανονικά μου ταξίδια! Μέχρι τώρα είχα τα AVON ZV3.Καμιά γνώμη γι'αυτά? Κι εδώ είμαστε για να βοηθάμε ο ένας τον άλλο.Όχι να βγάζουμε τα μάτια του άλλου.Αυτά αφήστε τα για άλλα fora!


Ακουσε μερικα πραγματάκια...

1) η αναλυση αποψεων ειναι επακολουθο της συζητησης που ξεκινησες.Δηλ τι ηθελες να ποσταρουμε? "βαλε φιλε ταδε,γα***" ο αλλςο "οχι φιλε βαλε ταδεταδε γαμει" κτλ κτλ κτλ?
2) δεν βγαζει κανεις τα ματια κανενός...εχουμε πολλα τοπικ γιαυτό και αυτο δεν ειναι εαν απο αυτα
3)μακρια απτα αβον λεμεεεεεεεεεεεεε!!! αθλιότατο ελαστικο.Τα πρωτα 5000χλμ που τα ειχα ειχαν απιστευτη προσφυση,απο κει και μετα,αντιο ζωη.
Και αθλια στο βρεγμενο επισης.Μιλω για 195/45/15.


Εντάξει φίλε μου,σ'ευχαριστώ και συγνώμη αν παρεξήγησα.Είμαι ανοιχτός σε κάθε επιπλέον άποψη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Επόμενη
Σελίδα 1 από 20

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2377s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on