PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - rallye 1.6 και κατάλληλο ελαστικό
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2011, 15:06:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
14" ή 15" ?


195/50-15 82V
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2011, 15:10:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κιουτ Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2011, 18:16:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα yoko εχουν ψηλοξεφυγει σε τιμες (ειδικα σε 15αρες) , οποτε η ανερχομενη "μεγαλη" δυναμη θα ελεγα πως ειναι τα hankook Cool
(φτηνα κ καλα , γιατι μονο φτηνα υπαρχουν απειρα...)

Επισης , αν δεν εισαι υπερκαγκουρας σαν τον Σιναναη , που παιρνει μονο 4αδες... Laughing , τσιμπας 2 ακριβες βεντουζες μπροστα κ πισω βαζεις κατι 1)φτηνο , 2)ωραιο κ 3)μαλακο (αν θες κρατημα) ή 1) , 2) κ 4)φαλακρο (αν δεν θες Rolling eyes ) κ εισαι JET Very happy

Συνεχιστε να αγοραζετε ωραιες κ ακριβες 4αδες... , να πηγαινουν χαμενες στους π@π@ροδρομους μας... , λες κ υπαρχει ποτέ περιπτωση να τα αξιοποιησετε (ειδικα τα πισω , που ουτε βαρος εχετε , ουτε την απαραιτητη τριβη για να τα φερετε σε θερμοκρασια λειτουργιας... Rolling eyes )

(Αν μιλουσαμε για πισωκουνες , εννοειται πως τα πραγματα θα ηταν καπως... διαφορετικα Cool )


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2011, 18:21:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το "μπρος-πίσω" σου λέει τίποτα αυστριακό καγκουρό;


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2011, 18:25:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Το "μπρος-πίσω" σου λέει τίποτα αυστριακό καγκουρό;

Μεχρι να φας εσυ τα μπροστα σου , τα πισω εχουν ξεραθει 2 φορες... Laughing
Επισης , μεχρι τοτε , εχουν ηδη στραβοφαγωθει , οποτε... τι να τα κανεις?!? Rolling eyes
Απο αλλο μαγαζι ψωνιζουμε για μπροστα Razz , απο αλλο για πισω Laughing , δεν κανουμε αλλαξοκωλιες Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2011, 18:39:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπάνο ποια χαγκούκ συγκρινονται με με μπαραντα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2011, 19:23:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Μπάνο ποια χαγκούκ συγκρινονται με με μπαραντα?

Μαλλον κανενα Laughing και ακομα δεν τα εχω δοκιμασει σε ελληνικο εδαφος.
Τα S1 παντως μου εχουν αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις ως τωρα , εδω ομως... .
Και σε 15αρες ειναι κ 50% φτηνοτερα απο parada.


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Σεπ 2011, 09:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Z212, μόνο ότι υπάρχει σε στοκ.


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Σεπ 2011, 11:22:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BTS έγραψε:
Z212, μόνο ότι υπάρχει σε στοκ.

Μπραβο!!!
Αυτα τα ειχα ξεχασει!!
Δεν τα εχω δοκιμασει , αλλα εχω ακουσει πολυ θετικα σχολια κ παιζει να ειναι καλυτερα κ απο parada.


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Σεπ 2011, 12:44:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα έχω δοκιμάσει Μέγαρα.

Πολύ ευχαριστημένος και στην καθημερινή χρήση.

Καλύτερα από πολιτικό και λίγο κάτω από σέμι.

Λογικά καλύτερα από Παράντα.

Αλλά έχει σταματήσει η παραγωγή τους... Sad


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Σεπ 2011, 04:11:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδες η καταληξη ειναι η εξης: επειδη εφαγα τον αξονα πισω λογο του οτι στριβειν παντα θα κανω το εξης.βρηκα τα τογιο τα cf1 με 210 ευρω 4αδα 14αρια....
μολις ξεκινησω δουλεια τα πρωτα μεροκαματα πανε για αξονα(250 ευρω με δισκοφρενα κομπλε απο 16ν και κατανεμητη συν σωλινακια υψηλης απο φιλο με 60.000,χρησιμοποιουταν για ντρακ χρηση οποτε δεν εχει φαει στροφιλικι τι λετε?)

μετα για λαστιχα και μετα τπτ αλλο.οπως ειναι τα πραγματα δεν αξιζει...
στο 106 κλαμπ το αγγλικο λεγαν οτι εχουν μαλακο πλαινο αλλα ειναι σχετικα καλο στην βροχη...να πεσουν οι ζεστες τελη οκτωβρη αρχες νοεμβρη και μολις τα βαλω θα σας πω εντυπωσεις Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Σεπ 2011, 15:02:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodwrhs έγραψε:
παιδες η καταληξη ειναι η εξης: επειδη εφαγα τον αξονα πισω λογο του οτι στριβειν παντα θα κανω το εξης.βρηκα τα τογιο τα cf1 με 210 ευρω 4αδα 14αρια....
μολις ξεκινησω δουλεια τα πρωτα μεροκαματα πανε για αξονα(250 ευρω με δισκοφρενα κομπλε απο 16ν και κατανεμητη συν σωλινακια υψηλης απο φιλο με 60.000,χρησιμοποιουταν για ντρακ χρηση οποτε δεν εχει φαει στροφιλικι τι λετε?)

μετα για λαστιχα και μετα τπτ αλλο.οπως ειναι τα πραγματα δεν αξιζει...
στο 106 κλαμπ το αγγλικο λεγαν οτι εχουν μαλακο πλαινο αλλα ειναι σχετικα καλο στην βροχη...να πεσουν οι ζεστες τελη οκτωβρη αρχες νοεμβρη και μολις τα βαλω θα σας πω εντυπωσεις Smile

Καλα ρε τρελε,πως εφαγες τον αξονα; Εγω εδω και 30000χλμ το στριβω συνεχεια,εχει μπει πιστα,εχει κανει καμποσα περασματα στην τοπικη αναβαση (σαμος) και ακομη δεν εχει κανει κιχ! Συνολο εχω 105000χλμ... τεσπα,στο θεμα μας για τα cf1 δεν εχω ακουσει κατι,εγω θα σου ελεγα να κοιταξεις και σε γιοκοχαμα π.χ c.drive που ειναι της ιδιας κατηγοριας,βεβαια σε διαστασεις δε ξερω τι παιζει,επισης κατα καιρους βγαζουν προσφορα καμποσα κομματια s.drive,το οποιο συστηνω ανεπιφυλακτα για το 106! Μακρια απο continental premium contact Confused
Διαλεγεις και παιρνεις...s.drive Laughing


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Σεπ 2011, 16:05:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Re μαζεφτείτε 2-3-4 και κάντε παραγγελία από demonsTweeks ή Camskill. Τσαμπα θα σας έρθουν. Μετά έναν φθηνό λαστιχά για τοποθέτηση/ζυγοστάθμιση και σου ρχεται ένα 50ρικο κάτω μίνιμουμ. Ήδη έχω 1 άτομο που ψάχνει "συνέταιρους" για παραγγελία απ'έξω αλλά είναι Αθήνα.

Όσο για τον άξονα που έφαγες, μιά μικρή διόρθωση: δεν τον έφαγες εσύ! Τα ξεραμένα σου ρουλεμάν τον έφαγαν! Τα οποία βάζω στοίχημα ότι επίτηδες τα άφησες να ξεροκαούν για να βρεις αφορμή να βάλεις το δισκοφρενάτο Laughing
τον οποίο μόλις τον πάρεις κ πριν τον βάλεις πάνω, εννοείται ότι θα δώσεις άλλο ένα 50ρι να του περάσεις φρέσκα ρουλεμάν (3πλα ακόμα καλύτερα!).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TOMMI (Γιαννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.6 (16V) RALLYE ('00 1φ)

Ένταξη: 25 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 79

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Σεπ 2011, 23:17:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια διαβασα ολο το ποστ και ακρη δεν εβγαλα για 195/45/15 τι προτινεται
yokohama s-drive
toyo t1r
dunlop sp9000
στο στεγνο βρεγμενο και σε δειαρκια ζωης
ειμαι σε νιση
ps θα βγαλει η brigeston σε αυτη την διασταση ?


http://www.insomnia.gr/classifieds/traders/241984-tommi106/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Σεπ 2011, 23:56:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ανάμεσα στα 3: S-Drive, δαγκωτό!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TOMMI (Γιαννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.6 (16V) RALLYE ('00 1φ)

Ένταξη: 25 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 79

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Σεπ 2011, 00:25:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω


http://www.insomnia.gr/classifieds/traders/241984-tommi106/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TOMMI (Γιαννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.6 (16V) RALLYE ('00 1φ)

Ένταξη: 25 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 79

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Σεπ 2011, 00:54:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατι ακομα αργουν να ζεσταθουν γιατι ειναι w τα p7 που ειναι v αργουν πολλη


http://www.insomnia.gr/classifieds/traders/241984-tommi106/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Σεπ 2011, 01:43:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέτρια γόμα προς το σκληρό, αργούν να ζεσταθούν αλλά το πλεονέκτημά τους είναι το σκληρό πλαινό. Σε αντίθεση με τα υπόλοιπα που ανέφερες που το προφίλ τους είναι βούτυρο (ειδικά του t1r).
Kaκα τα ψέματα, σ'αυτή τη διάσταση δεν έχουμε κ πολλές επιλογές Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Σεπ 2011, 02:56:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TOMMI έγραψε:
κατι ακομα αργουν να ζεσταθουν γιατι ειναι w τα p7 που ειναι v αργουν πολλη

Ο δεικτης ταχυτητας,δε νομιζω πως παιζει καποιο ρολο στο ποσο γρηγορα ζεσταινεται το ελαστικο Confused Πληροφοριακα,τα δικα μου s.drive εχουν δεικτη V...τον πρωτο καιρο ζεσταινονται σχετικα γρηγορα,με την παροδο του χρονου αργουν πιο πολυ αλλα μολις ζεσταθουν αποκτουν (σχεδον) την ιδια αποτελεσματικοτητα με πρωτα Wink προσωπικα,αν δε βγει κατι καλυτερο αυτα θα ξαναβαλω χωρις δευτερη σκεψη!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sNicaKoS (Σοφοκλής)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 106 1.6 (8v) rallye 1998

Ένταξη: 05 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Καβάλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2011, 12:35:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:
Τα yoko εχουν ψηλοξεφυγει σε τιμες (ειδικα σε 15αρες) , οποτε η ανερχομενη "μεγαλη" δυναμη θα ελεγα πως ειναι τα hankook Cool
(φτηνα κ καλα , γιατι μονο φτηνα υπαρχουν απειρα...)

Επισης , αν δεν εισαι υπερκαγκουρας σαν τον Σιναναη , που παιρνει μονο 4αδες... Laughing , τσιμπας 2 ακριβες βεντουζες μπροστα κ πισω βαζεις κατι 1)φτηνο , 2)ωραιο κ 3)μαλακο (αν θες κρατημα) ή 1) , 2) κ 4)φαλακρο (αν δεν θες Rolling eyes ) κ εισαι JET Very happy

Συνεχιστε να αγοραζετε ωραιες κ ακριβες 4αδες... , να πηγαινουν χαμενες στους π@π@ροδρομους μας... , λες κ υπαρχει ποτέ περιπτωση να τα αξιοποιησετε (ειδικα τα πισω , που ουτε βαρος εχετε , ουτε την απαραιτητη τριβη για να τα φερετε σε θερμοκρασια λειτουργιας... Rolling eyes )

(Αν μιλουσαμε για πισωκουνες , εννοειται πως τα πραγματα θα ηταν καπως... διαφορετικα Cool )


δηλαδή φίλε τι θα πρότεινες για 14 ζάντες σε σ2 ραλλάκι?
Ίσως μπροστά s drive κ πίσω profiler2??


106
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενη
Σελίδα 17 από 20

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2246s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on