PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το μέλλον των Μεγάρων???
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Νοέ 2008, 15:55:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Σοβαρευτειτε.....

Ναι

Μιας που βρισκόμαστε σε σοβαρό θέμα...

Eva Serres Mendes... Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kitsos83 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Suzuki Swift Gti

Ένταξη: 09 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 15

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Σεπ 2009, 17:05:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ερωτηση.......ισχυουν τα τηλ επικοινωνιας για τη πιστα-22960 25099 ?
ευχαριστω!ποτε να αναμενουμε κανα καινουριο track day??????? Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Σεπ 2009, 11:43:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://i35.tinypic.com/m3crq.jpg

πλέον στα μέγαρα έχει και άγρια φύση Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Σεπ 2009, 14:37:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
http://i35.tinypic.com/m3crq.jpg

πλέον στα μέγαρα έχει και άγρια φύση Razz


φυση η χασισι 0χ0χ0αχ0α


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Σεπ 2009, 15:21:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τρελη καναπιτσα......δεν το κανουν ζωολογικο κηπο...????


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιαν 2010, 13:15:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote author=M987-TTP link=topic=215.msg30811#msg30811 date=1263368948]
Οπτέριε για να ανοίξει η πίστα για οpen trackdays χρειάζεται η ενοικίασή της σε κάποια εταιρία τύπου 4Τ γιατί ο ίδιος ο Αναστασιάδης δεν ενδιαφέρεται να την νοικιάζει έτσι.
Ωστόσο για να ενοικιαζόταν η πίστα σε κάποια εταιρία χρειαζόταν να έχει επιλυθεί το ιδιοκτησιακό της καθεστώς. Πλέον τώρα λύθηκε, αναμένεται η υλοποίησή του, και βέβαια ψάχνεται μνηστήρας για να αναλάβει την διαχείριση της πίστας...



[/quote]

ara πλεον ψαχνουμε νεο διαχειριστη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιαν 2010, 14:02:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τάκη πήγαινε εσύ... μόνο έτσι θα δεις το 11άρι... Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2010, 23:55:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

yiannis2002 έγραψε:

Η πίστα δεν έχει ιδιοκτησιακά ή νομικά θέματα.
Δεν θα ανοίξει για open days όπως παλιά, ούτε νοικιάζεται.
Η πίστα θα διοργανώσει δικά της οργανωμένα trackdays σύντομα, στα οποία θα μπορεί να συμμετάσχει όποιος θέλει.
Προφανώς πάνω σε αυτό έγινε κάποια παρανόηση, από την οποία προέρχονται όσα διαβάζουμε παραπάνω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Ιαν 2010, 00:06:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

what? Evil Evil Evil


Ενημερωση που θα εχουμε;



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
rallye1294 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.3 (8v) Rallye '94

Ένταξη: 28 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 83
Τόπος: Γερακας (Αθηνα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Ιαν 2010, 01:21:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
yiannis2002 έγραψε:

Η πίστα δεν έχει ιδιοκτησιακά ή νομικά θέματα.
Δεν θα ανοίξει για open days όπως παλιά, ούτε νοικιάζεται.
Η πίστα θα διοργανώσει δικά της οργανωμένα trackdays σύντομα, στα οποία θα μπορεί να συμμετάσχει όποιος θέλει.
Προφανώς πάνω σε αυτό έγινε κάποια παρανόηση, από την οποία προέρχονται όσα διαβάζουμε παραπάνω.


Ναι, τα ειδαμε τα οργανωμενα trackdays που διοργανωνει και τωρα η πιστα με την "και καλα" νεα διαχειριση....ενα/εξαμηνο..... Evil

Εφοσον η πιστα εδω και καιρο δεν εχει νομικα ή ιδιοκτησιακα θεματα δεν πιστευω οτι προκειται να αλλαξει τπτ τωρα...η νεα διαχειριση κοντευει να κλεισει χρονο και τα ιδια παντελακη μου, τα ιδια παντελη μου... Mad

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν συμφερει τον ιδιοκτητη της πιστας να εχει open days.......εστω και 1 αυτοκινητο την ημερα να επισκεπτεται την πιστα αμεσως βγαζει τουλαχιστον το μεροκαματο του υπευθυνου της πιστας.

Και μην πει κανενας οτι σε open day θα ερθει μονο ενα αυτοκινητο ή οτι καθε μερα η πιστα ειναι κλεισμενη λογω εκδηλωσεων ή οτι η φθορα του ταπητα ειναι πολυ μεγαλη κλπ κλπ...

Περναω πολυ συχνα λογω Αθηνας-Πατρας και τις περισσοτερες μερες δεν υπαρχει ψυχη...Wink

Ειλικρινα μακαρι να διαψευτω αλλα δεν πιστευω οτι θα αλλαξει τπτ...


Be quick or be dead...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Ιαν 2010, 14:21:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

an δεν εχεις ξεκαθαρο νομικο καθεστως οπως λενε οι κασανδρες και γινει ενα ατυχημα ποιος φταιει? μια καταγγελια ποιο κυνηγανε?

ενω οταν σου νοικιαζει πιστα εισαι εσυ υπευθυνος για το τι γινεται εκει μεσα.

βεβαια λενε οτι δεν υπαρχει θεμα ιδιοκτησιακο-νομικο οι υπευθυνοι οποτε μπορουμε να μιλαμε απλα για θεωριες...

το μελλον θα δειξει. παντως πιστα ανοιχτη καθε μερα οποιος θελει περνα και μπαινει δε νομιζω οτι θα ξαναδειτε ποτε ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pan306 (πανος)
Μέλος
Μέλος


306 2000cc 16v

Ένταξη: 27 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Ιαν 2010, 14:50:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
an δεν εχεις ξεκαθαρο νομικο καθεστως οπως λενε οι κασανδρες και γινει ενα ατυχημα ποιος φταιει? μια καταγγελια ποιο κυνηγανε?

ενω οταν σου νοικιαζει πιστα εισαι εσυ υπευθυνος για το τι γινεται εκει μεσα.

βεβαια λενε οτι δεν υπαρχει θεμα ιδιοκτησιακο-νομικο οι υπευθυνοι οποτε μπορουμε να μιλαμε απλα για θεωριες...

το μελλον θα δειξει. παντως πιστα ανοιχτη καθε μερα οποιος θελει περνα και μπαινει δε νομιζω οτι θα ξαναδειτε ποτε ...


Ναι αλλα το θεμα ειναι η τιμη της ενοικιασης να ειναι αναλογη των παροχων ωστε οι τιμες να ειναι λογικες για να μαζευτουν τα ατομα! Και το θεμα ειναι κατα τη γνωμη ακριβη η τιμη των 1500 για τις καθημερινες ετσι οπως ειναι το θεμα


306 2000cc 16v 6speed gearbox coming soon............. to elpizo.............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιαν 2010, 15:47:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.athenscircuit.gr/index.php?option=com_eventlist&view=details&id=64:open-trackday-for-cars&Itemid=16
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιαν 2010, 15:57:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://freemeteo.com/default.asp?pid=21&la=2&gid=257365&nDate=5

Ψιλοπαλευεται τελικα.

γα**το και θα ειμαι Αθηνα. Evil Evil



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιαν 2010, 15:58:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
http://www.athenscircuit.gr/index.php?option=com_eventlist&view=details&id=64:open-trackday-for-cars&Itemid=16


3.600 euro έσοδα κ παροχές μηδέν... καλά ξεκινήσαμε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιαν 2010, 22:54:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ασχετο...
αλλα το site που τους εχει φτιάξει ο Τάσος γαμαει... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2010, 19:06:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κόψανε τα χόρτα ή βάλανε χλοοτάπητα photoshop? Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2010, 19:42:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing
συνήθως μετα απο καθε χειμώνα ετσι ειναι...

ενω προς τελος ανοιξης... οπως θυμασαι...
Laughing Laughing

εκτός και αν φετος αλλάξει κάτι... μακαρι βασικα Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2010, 19:57:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μην μπερδευεστε, η φωτο ειναι απο την καρτοπιστα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2010, 22:07:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα πω τη γνώμη μου και οι όποιες ντομάτες δεκτές.
Η τιμή ενοικίασης είναι αρκετά υψηλή.
Θα μπορούσε να είναι πιο προσιτή, έτσι ώστε 20 αυτοκίνητα με 20-30€ να μπορούσαν να μετέχουν. Δεν είναι απαραίτητο να ενοικιαστεί για μια ολόκληρη ημέρα, αλλά για 4 ώρες περίπου. Νομίζω πως έστω και με 5 αυτοκίνητα μέσα, η μια ώρα (στο σύνολο) είναι αρκετή για το μέσο επισκέπτη.
Ή έστω να ενοικιάζεται τα ΣΚ (όπου και η ζήτηση θα είναι πιο αυξημένη) και τις καθημερινές να ήταν όπως παλιά.

Στην κόσμο της θεωρίας πάντα, θα έχουμε 20αμάξια Χ 30ε=600ε/4ωρες ενώ τώρα είναι 3000ε(τόσο δεν είναι?)/24ώρες => 500ε/4ωρες. Βέβαια συμπεριλαμβάνουμε και τις ώρες που είναι βράδυ έτσι, αλλά δε νομίζω η πίστα να είναι νοικιασμένη κάθε μέρα, γιατί αν είναι έτσι, τότε ποιος ο λόγος του να αλλάξει κάτι??? Και ποιο το νόημα του τόπικ??? Τι ψάχνουμε να βρούμε, ποιο είναι το μέλλον?? Χρειάζεται να το ψάξουμε? Δεν έχει μέλλον...θα παραμείνει όπως είναι από τη στιγμή που αποφέρει τα ίδια (ή και παραπάνω) κέρδη.

Και αν το πρόβλημα είναι το αν γίνει ατύχημα ποιος έχει την ευθύνη, πιστεύω πως υπάρχουν λύσεις.
Ας υπογράφουν μια δήλωση όσοι μπαίνουν (που θα έχει συντάξει δικηγόρος), ότι οι υπεύθυνοι της πίστας φέρουν ευθύνη μόνο για ό,τι συμβεί και αφορά κακοτεχνία ή "έλλειψη μέτρων ασφαλείας", ενώ για τις υπόλοιπες περιπτώσεις ας τοποθετήσουν κάμερες που θα καταγράφουν τα εντός πίστας και αν σημειωθεί κάποιο ατύχημα να υπάρχουν στοιχεία για το ποιος και τι (κάποιος κάφρος έκανε καφριλίκια και έκανε την πίστα επικίνδυνη ή όντως ήταν επικίνδυνη για τον α ή β λόγο).
Το να συμβεί κάτι σε ένα TrackDay είναι το ίδιο πιθανό με το να συμβεί κάτι σε καθημερινή βάση αν δε συμπεριλάβουμε στις πιθανότητες αυτές τα όποια καφριλίκια.


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,232s (PHP: 91% - SQL: 9%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on