PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το μέλλον των Μεγάρων???
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 18:41:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην εκπομπή auto sprint ο Κώστας Πατσουρέας το σκάσε πάλι....
είπε οτι έχει αναλάβει τα ηνία της πίστας των Μεγάρων η οποία μάλιστα ονομάζεται "athens circuit" και θα διοργανώνει καθε τεταρτη ιβέντς...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 18:42:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντε να δουμε...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 19:14:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@@
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 19:14:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@@
Οχι για σενα...
Για τον πατσουρεα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 19:58:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα εε πως το λετε αυτο στο msn
3 λολ και ομιτζι????

προτεινω να μαζεψουμε οτι εχει ακουστει και να παμε μια τατιανα

εχουμε
παρκινγκ φορτηγων
εγκαταλειψη τελειως
αναβθμιση απο εκλεστοουν σε φ1
αναβαθμιση απο αναστασιαδη
οφ σορ εταιρειες
εκκλησια οτι της ανηκει το οικοπεδο
υδροβιοτοπος (παντα παιζει αυτο με οικολογους -ειναι παντου-)


χ α ο ς
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 20:09:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν είχε κάνει μια δήλωση ο Αναστασιάδης δεν θα βρισκομασταν σε τέτοιο αλαλούμ....

Για την ώρα... εγκλωβισμένοι στο ζόφος Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
orestis (orestis)
Μέλος
Μέλος


106 rallye , saxo GROUP A

Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 137
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 20:24:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

την εχει παρει η μονη Βατοπεδιου


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 20:25:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

eurobank................. Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 20:58:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ομπαμα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 21:09:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα έχω πάρει εγώ αλλά το κρατάω μυστικό Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 22:46:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατι σαν το σλογκαν τον αναβασεων

το αλλο με τον πατσουρεα το ξερεται Rolling eyes Rolling eyes


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 23:39:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως το άκουσα και γω που το λεγε ο Πατσουρέας στην εκπομπή του Φωτεινέλη, είπε μάλιστα ότι θα κάνει και παιδική χαρά για τα παιδιά και κάτι για καινούρια άσφαλτο...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 23:55:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Πάντως το άκουσα και γω που το λεγε ο Πατσουρέας στην εκπομπή του Φωτεινέλη, είπε μάλιστα ότι θα κάνει και παιδική χαρά για τα παιδιά και κάτι για καινούρια άσφαλτο...


Wink

Ο "ανώριμος" λέει πολλά κατα καιρούς αλλά δεν το θεωρώ απίθανο να κάνει κάτι τετοιο, τα μαρούλι κι αν δεν το χει ... το βρίσκει.

Τρεμετε όμως οι των χρονομέτρων δεν βλεπω να μπαίνουν, Πατσουρέας είναι αυτός.... doriftoooo Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
orestis (orestis)
Μέλος
Μέλος


106 rallye , saxo GROUP A

Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 137
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Νοέ 2008, 20:27:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Πάντως το άκουσα και γω που το λεγε ο Πατσουρέας στην εκπομπή του Φωτεινέλη, είπε μάλιστα ότι θα κάνει και παιδική χαρά για τα παιδιά και κάτι για καινούρια άσφαλτο...

μηπως ειπε οτι θα κανει την πιστα παιδικη χαρα με καινουρια ασφαλτο? Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Νοέ 2008, 20:33:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σύμφωνα με τον Λιακόπουλο γίνονται μυστικά πειράματα... Laughing


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Νοέ 2008, 16:34:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikos_bugs έγραψε:
H τελευταία ενημέρωση που έχουμε εδώ και 10 μέρες είναι ότι η πίστα θα ανοίξει σε περίπου 20 ημέρες. Open days δεν θα υπάρχουν, αλλά θα είναι διαθέσιμη μόνο για ενοικιάσεις από συλλόγους, εταιρίες, και άλλες ομάδες ανθρώπων.

Θα δημιουργηθεί μία στροφή η οποία θα ξεκινάει πριν την Κ1 και θα καταλήγει μετά την Κ7 και η οποία θα χρησιμοποιείται για drift.
Στόχος είναι να δημιουργηθεί ένα κομμάτι που θα περιλαμβάνει την Κ8, Κ9 και την νέα στροφή ώστε να φιλοξενούνται διοργανώσεις drift. Λέγεται μάλιστα ότι το κομμάτι αυτό κάποια στιγμή θα φωτιστεί (δεν ξέρω με βέβαια αν έχουν προσπεράσει το πρόβλημα με το αεροδρόμιο).
Επίσης θα κοπούν και τα χόρτα.

Θα μιλήσω με τον άνθρωπο που λέγεται ότι ανέλαβε την διαχείριση/διοίκηση της πίστας και αν υπάρξει επαλήθευση ή κάτι νεότερο θα ενημερώσω.


τσεντελμεν σταρτ γιορ εντζινς....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Νοέ 2008, 16:39:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα τη νοικιαζει ο Πατσουρεας με τη μερα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Νοέ 2008, 16:42:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο φοβαμαι Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Νοέ 2008, 16:52:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
αυτο φοβαμαι Crying or Very sad

ετσι θα γινει, η πιστα δεν θα ειναι ανοιχτη προς το κοινο αλλα μονο με ενοικιαση με τη "μερα".
Παντως η υπαρξη πιστας τελικα ειναι αναγκαια ακομη κ σε εμας που κανουμε βουνα.
Τωρα που καναμε καποια πραγματα στο αυτοκινητο (κιβωτιο αναρτησεις ευθυγραμμιση κλπ) δεν υπαρχει πιστα ωστε να δοκιμασεις τις αλλαγες.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Νοέ 2008, 16:56:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντε τωρα να βρω το κινητο της κολλητης της ξαδερφης του πατσουρεα....άν και τωρα που το σκεφτομαι δε ξερω αν θελει να μου μιλησει..........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3031s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on