PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Θόρυβος από κατω

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Makos.87 (Γεράσιμος Μιαρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 20 Απρ 2018
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Απρ 2018, 16:48:27    Θέμα δημοσίευσης: Θόρυβος από κατω Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα, συγγνώμη που μπαίνω σφήνα στην συζήτηση απλά έχω ένα θέμα με ένα Peugeot 2008 2 χρονων ακριβώς και λίγες μέρες τώρα μου έχει παρουσιάσει ένα περίεργο θόρυβο από κάτω. Το κάνει συνήθως σε ανώμαλο οδόστρωμα και όταν έχεις μεγάλη σχέση (ταυτητα) και λίγα χιλιόμετρα, όταν έχει κραδασμούς το αμάξωμα με λίγα λόγια!
Το πήρα σε ένα φίλο μου μάστορα και το σηκώσαμε, δεν βρήκε τπτ. Εμφανές από κάτω σε πόδια, ψαλίδια ακρομπρα κλπ. Μου είπε Μπορεί να είναι η βάση του αμορτισέρ top mount αλλά επειδή έχει εγγύηση έκλεισα στην Peugeot ραντεβού .
Καμία ιδέα,καινούργιο αμάξι είναι,το προσέχω γενικά και ούτε σε χωματόδρομους πηγαίνω,ο θόρυβος είναι περίεργος, δεν τον λες μεταλλικό αλλά ούτε και κάτι πλαστικό.
Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση
lem-x24 (Θανάσης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (16 V)

Ένταξη: 02 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2018, 22:36:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χιλια δυο μπορει να ειναι.
Ασ το δουνε στην πεζω


όλα τα καινούρια αμάξια είναι ψεύτικα !.!.!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0828s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on