PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Ρυθμιζόμενη ανάρτηση για 207 GT-RC
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάρ 2015, 22:17:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
akis1976 έγραψε:
Μου απάντησαν οτι πλέων είναι 22 μπρος πίσω,το άλλαξαν γιατί είχαν λάβει πολλά παράπονα οτι 44 είναι πάρα πολλές.και ήμουν έτοιμος να του πω, παράπονα οτι αυτό το πράμα πάει ευθεία αντί να στρίβει δεν σας έχουν κάνει Sad


Αφου ηταν μουφα 44,πραγματικα ειναι μονο για να γυρνας και να περναει η ωρα σου.Γιατι παει ευθια?

Τι να σου πω...έχω θέματα που προσπαθώ να λύσω,πάντως πολύ υποστροφή.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάρ 2015, 22:31:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
android έγραψε:
akis1976 έγραψε:
Μου απάντησαν οτι πλέων είναι 22 μπρος πίσω,το άλλαξαν γιατί είχαν λάβει πολλά παράπονα οτι 44 είναι πάρα πολλές.και ήμουν έτοιμος να του πω, παράπονα οτι αυτό το πράμα πάει ευθεία αντί να στρίβει δεν σας έχουν κάνει Sad


Αφου ηταν μουφα 44,πραγματικα ειναι μονο για να γυρνας και να περναει η ωρα σου.Γιατι παει ευθια?

Τι να σου πω...έχω θέματα που προσπαθώ να λύσω,πάντως πολύ υποστροφή.


με τι ελατηρια την πηρες?Και τι υψος εισαι εμπρος-πισω? μετρησες καθολου καλαμια διαδρομες πριν τα βαλεις?πολυ ισιο σε βλεπω στην φωτο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάρ 2015, 01:14:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μη σου πω οτι η μούρη φαίνεται ελαφρώς σούζα...


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάρ 2015, 03:24:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
android έγραψε:
akis1976 έγραψε:
Μου απάντησαν οτι πλέων είναι 22 μπρος πίσω,το άλλαξαν γιατί είχαν λάβει πολλά παράπονα οτι 44 είναι πάρα πολλές.και ήμουν έτοιμος να του πω, παράπονα οτι αυτό το πράμα πάει ευθεία αντί να στρίβει δεν σας έχουν κάνει Sad


Αφου ηταν μουφα 44,πραγματικα ειναι μονο για να γυρνας και να περναει η ωρα σου.Γιατι παει ευθια?

Τι να σου πω...έχω θέματα που προσπαθώ να λύσω,πάντως πολύ υποστροφή.


Εχω μια fk κουτα....εαν θες ανταλαγη με το gga pm.... Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
driver7 (thanassis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC f/l

Ένταξη: 12 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 262

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάρ 2015, 08:26:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οριζόντιο η σούζα ειναι απ'όσο φαίνεται στη φωτό τουλάχιστον...μέτρησε ύψη μπρος πίσω που σου λένε τα παιδιά γιατί μπορεί να έχεις χαμηλώσει πολύ πίσω ή λίγο μπροστά και να θελει διορθωση...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάρ 2015, 19:13:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
akis1976 έγραψε:
android έγραψε:
akis1976 έγραψε:
Μου απάντησαν οτι πλέων είναι 22 μπρος πίσω,το άλλαξαν γιατί είχαν λάβει πολλά παράπονα οτι 44 είναι πάρα πολλές.και ήμουν έτοιμος να του πω, παράπονα οτι αυτό το πράμα πάει ευθεία αντί να στρίβει δεν σας έχουν κάνει Sad


Αφου ηταν μουφα 44,πραγματικα ειναι μονο για να γυρνας και να περναει η ωρα σου.Γιατι παει ευθια?

Τι να σου πω...έχω θέματα που προσπαθώ να λύσω,πάντως πολύ υποστροφή.


με τι ελατηρια την πηρες?Και τι υψος εισαι εμπρος-πισω? μετρησες καθολου καλαμια διαδρομες πριν τα βαλεις?πολυ ισιο σε βλεπω στην φωτο

ελατηρια 400 μπροστα 250 πισω,διαδρομες

τώρα απο ύψη δεν ξέρω αν βγαίνει άκρη έτσι,λίγο μπακαλίστικη μέθοδος μιας και ο δρόμος δεν ειναι και ο πιο ισιος αλλα ειναι αρκετά ίσιος.Σίγουρα θέλω και άλλες ρυθμίσεις στην ανάρτηση,γιατι την προηγούμενη φορά που πηγα μέγαρα το είχα 13/13 κλικ μπρος πισω και τωρα τέρμα μπρος πισω 21/21 λογικά θα πρέπει μπροστά να βάλω πιο λιγο 16 μπροστά 20 πίσω.
Μπροστα πισω




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάρ 2015, 19:57:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν βγαινει ακρη μεσα στο μαρσπιε θελει εκει που ποιανει ο γρυλος εμπρος και πισω ,στο νευρο του μαρσπιε δλδ και φυσικα θελει αλφαδιασμενο εδαφος π.χ σε μια ευθιγραμμιση πανω.Απο την στιγμη που σου βγαζει μουτρα θα πρεπει να αυξησεις την διαφορα υψους εμπρος με πισω και προφανος για να καταλαβεις το μεγεθος της αλλαγης που χρειαζετε μιλαμε για χιλιοστα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάρ 2015, 23:00:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας ξεκινήσουμε απο τα πιο βασικα
σε πιο σημειο της στροφης σου βγαζει μουτρα.
Πριν το απεξ στο τερν ιν ή μετα το απεξ οταν πατας γκαζι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάρ 2015, 23:02:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Ας ξεκινήσουμε απο τα πιο βασικα
σε πιο σημειο της στροφης σου βγαζει μουτρα.
Πριν το απεξ στο τερν ιν ή μετα το απεξ οταν πατας γκαζι

μετα το απεξ οταν παταω γκαζι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάρ 2015, 23:21:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρα στα φρενα με στριμενο τιμονι σε γρηγορες κλπ κλπ εισαι οκ?
Δεμμας λες κ υπολοιπ σεταπ? Μοτερ λαστιχα κλπ
κυριακη εχει μεγαρα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάρ 2015, 23:28:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Αρα στα φρενα με στριμενο τιμονι σε γρηγορες κλπ κλπ εισαι οκ?
Δεμμας λες κ υπολοιπ σεταπ? Μοτερ λαστιχα κλπ
κυριακη εχει μεγαρα


Nοικιαζω 350αρια ελατηρια για πισω Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάρ 2015, 23:31:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κεντρο της ζαντας θελει με θολο για μετρημα...οτιδηποτε σημειο του αυτοκινητου με πατωμα,δε θα βγει σωστα....


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάρ 2015, 23:40:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagos έγραψε:
Κεντρο της ζαντας θελει με θολο για μετρημα...οτιδηποτε σημειο του αυτοκινητου με πατωμα,δε θα βγει σωστα....



Η peugeot sport εχει αλλη αποψη για το μετρημα

http://prntscr.com/6kxndq

και εφοσον θελεις να μετρησεις ζαντα με θολο μετρας απο το κατω μερος της ζαντας που ναι και πιο ευκολο και να μην εχεις παει σε μαστορα που σου σηκωνει το αμαξι απο τα φτερα για να το βαλει στο γρυλο αλλα και παλι για να βγει σωστο θελει να σαι σε αλφαδι οποιαδιποτε ανωμαλια θα την παρει η αναρτηση με αποτελεσμα να συμπιεστη η να ερθει σε εκταση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάρ 2015, 00:06:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
bagos έγραψε:
Κεντρο της ζαντας θελει με θολο για μετρημα...οτιδηποτε σημειο του αυτοκινητου με πατωμα,δε θα βγει σωστα....



Η peugeot sport εχει αλλη αποψη για το μετρημα

http://prntscr.com/6kxndq

και εφοσον θελεις να μετρησεις ζαντα με θολο μετρας απο το κατω μερος της ζαντας που ναι και πιο ευκολο και να μην εχεις παει σε μαστορα που σου σηκωνει το αμαξι απο τα φτερα για να το βαλει στο γρυλο αλλα και παλι για να βγει σωστο θελει να σαι σε αλφαδι οποιαδιποτε ανωμαλια θα την παρει η αναρτηση με αποτελεσμα να συμπιεστη η να ερθει σε εκταση

Οπότε παω πουπακι με αυτο ανά χείρας,και του λεω καντο ετσι η θα μου φέρει κανα γρύλο στο κεφάλι Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάρ 2015, 00:13:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ

Δεν γινετε να σεταρης μια αλλη αναρτηση στο υψος βασιζομενος σε αλλη
που χεις δει μονο σε φωτογραφιες,δεν ξερεις το μηκος της και την διαδρομη της
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάρ 2015, 00:15:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ

Δεν γινετε να σεταρης μια αλλη αναρτηση στο υψος βασιζομενος σε αλλη
που χεις δει μονο σε φωτογραφιες,δεν ξερεις το μηκος της και την διαδρομη της

οπότε πας στην τύχη?δοκιμάζοντας και βλέποντας.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάρ 2015, 01:06:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
android έγραψε:
ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ

Δεν γινετε να σεταρης μια αλλη αναρτηση στο υψος βασιζομενος σε αλλη
που χεις δει μονο σε φωτογραφιες,δεν ξερεις το μηκος της και την διαδρομη της

οπότε πας στην τύχη?δοκιμάζοντας και βλέποντας.


μην νομιζεις οτι η αναρτηση σου δουλευει παραπανω απο +/- 1,5-2cm παραπανω η παρακατω καπου θα αρχησει να κοπαναει η σε εξωγκοματα η σε λακουβες,εφοσον φτιαξεις αυτο το υψος,να περναει απο τετοια σημεια αποδεκτα ψαχνεις να δεις το εμπρος πισω σαν διαφορα που σε βολευει και να μην στα λεω γενικα τα νουμερα ειναι 1,5 με 1,8 ψηλοτερο το πισω μερος κοιταζεις που εισαι και κανεις αναλογα,αν ειναι 1,8 ηδη αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να σηκωσεις ολο το αμαξι πανω ετσι θα προφορτιση το πισω ελατηριο θελει δε θελει και θα σφυξει ο κωλος αρα θα χεις λιγοτερο βυθισμα πισω μερους στο πατα,αρα λιγοτερα μουτρα.Μπλοκε εχεις?προγραμμα εχεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάρ 2015, 01:12:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
akis1976 έγραψε:
android έγραψε:
ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ

Δεν γινετε να σεταρης μια αλλη αναρτηση στο υψος βασιζομενος σε αλλη
που χεις δει μονο σε φωτογραφιες,δεν ξερεις το μηκος της και την διαδρομη της

οπότε πας στην τύχη?δοκιμάζοντας και βλέποντας.


μην νομιζεις οτι η αναρτηση σου δουλευει παραπανω απο +/- 1,5-2cm παραπανω η παρακατω καπου θα αρχησει να κοπαναει η σε εξωγκοματα η σε λακουβες,εφοσον φτιαξεις αυτο το υψος,να περναει απο τετοια σημεια αποδεκτα ψαχνεις να δεις το εμπρος πισω σαν διαφορα που σε βολευει και να μην στα λεω γενικα τα νουμερα ειναι 1,5 με 1,8 ψηλοτερο το πισω μερος κοιταζεις που εισαι και κανεις αναλογα,αν ειναι 1,8 ηδη αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να σηκωσεις ολο το αμαξι πανω ετσι θα προφορτιση το πισω ελατηριο θελει δε θελει και θα σφυξει ο κωλος αρα θα χεις λιγοτερο βυθισμα πισω μερους στο πατα,αρα λιγοτερα μουτρα.Μπλοκε εχεις?προγραμμα εχεις?

φ.π.ε downpipe 100 καταλύτη i/c 1.4 over 1.0 κοφτη,λαστιχα r1r,μπλοκε οχι.οπότε το παω να το μετρήσουμε και βλέποντας και κάνοντας.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάρ 2015, 01:32:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
android έγραψε:
akis1976 έγραψε:
android έγραψε:
ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ

Δεν γινετε να σεταρης μια αλλη αναρτηση στο υψος βασιζομενος σε αλλη
που χεις δει μονο σε φωτογραφιες,δεν ξερεις το μηκος της και την διαδρομη της

οπότε πας στην τύχη?δοκιμάζοντας και βλέποντας.


μην νομιζεις οτι η αναρτηση σου δουλευει παραπανω απο +/- 1,5-2cm παραπανω η παρακατω καπου θα αρχησει να κοπαναει η σε εξωγκοματα η σε λακουβες,εφοσον φτιαξεις αυτο το υψος,να περναει απο τετοια σημεια αποδεκτα ψαχνεις να δεις το εμπρος πισω σαν διαφορα που σε βολευει και να μην στα λεω γενικα τα νουμερα ειναι 1,5 με 1,8 ψηλοτερο το πισω μερος κοιταζεις που εισαι και κανεις αναλογα,αν ειναι 1,8 ηδη αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να σηκωσεις ολο το αμαξι πανω ετσι θα προφορτιση το πισω ελατηριο θελει δε θελει και θα σφυξει ο κωλος αρα θα χεις λιγοτερο βυθισμα πισω μερους στο πατα,αρα λιγοτερα μουτρα.Μπλοκε εχεις?προγραμμα εχεις?

φ.π.ε downpipe 100 καταλύτη i/c 1.4 over 1.0 κοφτη,λαστιχα r1r,μπλοκε οχι.οπότε το παω να το μετρήσουμε και βλέποντας και κάνοντας.


Μπορει και να μην φταιει η αναρτηση αλλα το 1,4 οβερ με πολυ επιθετικο ανοιγμα της πεταλουδας, on /off πεταλουδα που σημαινει 40 κιλα ροπης με το χαιδεμα στις μεσαιες στροφες,το χεις δοκιμασει να εισαι με 5500+ κ να κανεις πατα εκει που σου βγαζει μουτρα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάρ 2015, 09:42:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρες 2 τογιο 888 να δοκιμασεις μπροστα περνα και με 3η για δοκιμη αυτες τις στροφες που λες και μετα πληρωσε για ρυθμισεις αναρτησης.

το αμαξι χωροπηδαει στην εξοδο πανω στο λαστιχο ή απλα γλυστραει σπινιαροντας?
αν ειναι το πρωτο τοτε φταει μπαμπ υψος διαδρομη κλπ κλπ
αν απλα χαζοσπινιαρει τοτε φοβαμαι οτι δεν ειναι η αναρτηση μαστορα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την volvos στις Τετ 25 Μάρ 2015, 09:57:45, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Επόμενη
Σελίδα 30 από 31

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2473s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on