PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Ρυθμιζόμενη ανάρτηση για 207 GT-RC
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Οκτ 2014, 15:02:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tης πέρασα σήμερα στον Dr μου της ρύθμισε,ζύγισε κτλ,να ναι καλά ο άνθρωπος έδειξε ιδιαίτερη προσοχή.
Μια ερώτηση,μόλις έφτασα σπίτι και πήγα να παρκάρω το έστριψα ολο δεξιά μετά λιγο αριστερά και άκουσα ενα γκουπ,μετά ολο αριστερά και λιγο δεξιά πάλι το ίδιο,φυσιολογικό?η κάτι δεν έκατσε καλά?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Οκτ 2014, 21:27:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
Tης πέρασα σήμερα στον Dr μου της ρύθμισε,ζύγισε κτλ,να ναι καλά ο άνθρωπος έδειξε ιδιαίτερη προσοχή.
Μια ερώτηση,μόλις έφτασα σπίτι και πήγα να παρκάρω το έστριψα ολο δεξιά μετά λιγο αριστερά και άκουσα ενα γκουπ,μετά ολο αριστερά και λιγο δεξιά πάλι το ίδιο,φυσιολογικό?η κάτι δεν έκατσε καλά?


Μηπως τριζουν τα ελατηρια και δεν ειναι γκουπ?Τουμπαρες τοπ μουντ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Οκτ 2014, 22:11:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
akis1976 έγραψε:
Tης πέρασα σήμερα στον Dr μου της ρύθμισε,ζύγισε κτλ,να ναι καλά ο άνθρωπος έδειξε ιδιαίτερη προσοχή.
Μια ερώτηση,μόλις έφτασα σπίτι και πήγα να παρκάρω το έστριψα ολο δεξιά μετά λιγο αριστερά και άκουσα ενα γκουπ,μετά ολο αριστερά και λιγο δεξιά πάλι το ίδιο,φυσιολογικό?η κάτι δεν έκατσε καλά?


Μηπως τριζουν τα ελατηρια και δεν ειναι γκουπ?Τουμπαρες τοπ μουντ?

Οχι τα ελατήρια που τρίζουν το καταλαβαίνω,γκουπ ειναι και πολυ δυνατό που στην αρχή νόμιζα οτι κάπου χτύπησα....για τα τοπ μουντ δεν σε κατάλαβα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Οκτ 2014, 23:21:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
android έγραψε:
akis1976 έγραψε:
Tης πέρασα σήμερα στον Dr μου της ρύθμισε,ζύγισε κτλ,να ναι καλά ο άνθρωπος έδειξε ιδιαίτερη προσοχή.
Μια ερώτηση,μόλις έφτασα σπίτι και πήγα να παρκάρω το έστριψα ολο δεξιά μετά λιγο αριστερά και άκουσα ενα γκουπ,μετά ολο αριστερά και λιγο δεξιά πάλι το ίδιο,φυσιολογικό?η κάτι δεν έκατσε καλά?


Μηπως τριζουν τα ελατηρια και δεν ειναι γκουπ?Τουμπαρες τοπ μουντ?

Οχι τα ελατήρια που τρίζουν το καταλαβαίνω,γκουπ ειναι και πολυ δυνατό που στην αρχή νόμιζα οτι κάπου χτύπησα....για τα τοπ μουντ δεν σε κατάλαβα.


Ρωταει αν εβΛες τα τοπ μοαυντ αναποδα για να βγαλεις καμπερ που οταν το κανεις αυτο τριζει ολο το τιμονι.

Το γκουπ που ακους λογικα θα στο κανει μονο πρωινα η οταν το αμαξι εινΙ σταματημενο για πολυ ωρα. Το εκανε κ σε μενα παλια μετα σταματησε



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Οκτ 2014, 10:42:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Samer έγραψε:
akis1976 έγραψε:
android έγραψε:
akis1976 έγραψε:
Tης πέρασα σήμερα στον Dr μου της ρύθμισε,ζύγισε κτλ,να ναι καλά ο άνθρωπος έδειξε ιδιαίτερη προσοχή.
Μια ερώτηση,μόλις έφτασα σπίτι και πήγα να παρκάρω το έστριψα ολο δεξιά μετά λιγο αριστερά και άκουσα ενα γκουπ,μετά ολο αριστερά και λιγο δεξιά πάλι το ίδιο,φυσιολογικό?η κάτι δεν έκατσε καλά?


Μηπως τριζουν τα ελατηρια και δεν ειναι γκουπ?Τουμπαρες τοπ μουντ?

Οχι τα ελατήρια που τρίζουν το καταλαβαίνω,γκουπ ειναι και πολυ δυνατό που στην αρχή νόμιζα οτι κάπου χτύπησα....για τα τοπ μουντ δεν σε κατάλαβα.


Ρωταει αν εβΛες τα τοπ μοαυντ αναποδα για να βγαλεις καμπερ που οταν το κανεις αυτο τριζει ολο το τιμονι.

Το γκουπ που ακους λογικα θα στο κανει μονο πρωινα η οταν το αμαξι εινΙ σταματημενο για πολυ ωρα. Το εκανε κ σε μενα παλια μετα σταματησε

Α εντάξει το έπιασα,οχι δεν κάναμε κάτι τέτοιο.Αν συνεχίσει να το κάνει όλη αυτήν την εβδομάδα θα του το παω το Σάββατο να του ρίξει μια ματιά καλού κακού.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Οκτ 2014, 11:18:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαλλον αυτο που ακους ειναι το ελατηριο που στριβει πανω στο πιατελο μαλλον.
το ενα σταθερο το αλλο στριβει και ετσι κανει θορυβο σταματημενος κυριως και ξεπαρκαροντας.
δε λυνεται απλα σταματαει να ειναι πιο εντονο μολις πιασει βρωμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Οκτ 2014, 11:52:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μαλλον αυτο που ακους ειναι το ελατηριο που στριβει πανω στο πιατελο μαλλον.
το ενα σταθερο το αλλο στριβει και ετσι κανει θορυβο σταματημενος κυριως και ξεπαρκαροντας.
δε λυνεται απλα σταματαει να ειναι πιο εντονο μολις πιασει βρωμα.

Λογικό αυτό που λες φίλε παναγιωτη,και όντως στο δρόμο που το έκανα μια βόλτα σήμερα το πρωί ας πούμε οτι πήρα 30 στροφές να το έκανε σε 2 μόνο,όταν πάρκαρα και έκανα 2-3 μανούβρες τέρμα δεξιά τέρμα αριστερά το έκανε σε όλες.Δεν με ενδιαφέρει ο θόρυβος απλά ειχα μια ανησυχία μήπως δεν έκατσε κάτι καλά,συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Οκτ 2014, 20:47:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
volvos έγραψε:
μαλλον αυτο που ακους ειναι το ελατηριο που στριβει πανω στο πιατελο μαλλον.
το ενα σταθερο το αλλο στριβει και ετσι κανει θορυβο σταματημενος κυριως και ξεπαρκαροντας.
δε λυνεται απλα σταματαει να ειναι πιο εντονο μολις πιασει βρωμα.

Λογικό αυτό που λες φίλε παναγιωτη,και όντως στο δρόμο που το έκανα μια βόλτα σήμερα το πρωί ας πούμε οτι πήρα 30 στροφές να το έκανε σε 2 μόνο,όταν πάρκαρα και έκανα 2-3 μανούβρες τέρμα δεξιά τέρμα αριστερά το έκανε σε όλες.Δεν με ενδιαφέρει ο θόρυβος απλά ειχα μια ανησυχία μήπως δεν έκατσε κάτι καλά,συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες.


Το ελατηριο ετσι ακριβως οπως στα πε ειναι και μακα να πιασει αν το πλυνεις καλα με πιεστικο αρχιζει να κανει παλι.Δεν ειναι κακο να πας να δεις αν ειναι οκ οι βιδες απο ζαμφορακια τοπ μουντ ακρα κτλ. μην σε παρουμε κ στο λαιμο μας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Οκτ 2014, 20:56:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μου το κανε κ μενα αυτό που λέει ο Akis οταν τις πρωτοεβαλα. σταματημένος τερμα δεξια ή αριστερά έκανε ένα εντονο ξερό γκουπ, τώρα το κάνει σπάνια.


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Νοέ 2014, 19:40:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά είναι τα ζαμφορ που βρίσκουν στους θόλους....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Νοέ 2014, 02:19:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
Τελικά είναι τα ζαμφορ που βρίσκουν στους θόλους....



Και ηθελα να στο πω αλλα ξεχαστηκα και δεν μιλησαμε....
Κι εμενα οι θολοι τρυπιοι ειναι..... Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Νοέ 2014, 20:33:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
akis1976 έγραψε:
Τελικά είναι τα ζαμφορ που βρίσκουν στους θόλους....



Και ηθελα να στο πω αλλα ξεχαστηκα και δεν μιλησαμε....
Κι εμενα οι θολοι τρυπιοι ειναι..... Laughing

Laughing Καλά βέβαια εμενα δεν ειναι τοσο χαμηλό οσο το δικό σου,αλλά τώρα τι κάνουμε,θα το πάω το σαββατο στον dr μπας και έχει καμιά ιδέα,μιας και τώρα το κάνει πολύ λίγο αφού έχει φαγωθεί το σημείο που βρίσκει,αν χτυπήσουμε λιγο την περιοχή που βρίσκει η το φάμε λίγο με τροχό/σβουράκι δεν θα γίνει δουλειά?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Νοέ 2014, 22:20:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φατε το θολο λιγακι καλυτερα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Νοέ 2014, 10:10:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΑΑΑΑ, για αυτο εχω μια ολοστρογγυλη τρυπα στον εναν μου μπροστα θολο??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Μάρ 2015, 12:34:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όσοι έχετε την GAZ GGA είναι 42-way adjustable η λιγότερο?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Μάρ 2015, 13:29:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
Όσοι έχετε την GAZ GGA είναι 42-way adjustable η λιγότερο?
Αν θυμαμαι καλα τα πισω της gha ειναι ιδια με τα δικα και παιζουν στα 44 αν και +/- 2 κλικ τα χανεις για πλακα οπως ειναι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Μάρ 2015, 13:32:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
akis1976 έγραψε:
Όσοι έχετε την GAZ GGA είναι 42-way adjustable η λιγότερο?
Αν θυμαμαι καλα τα πισω της gha ειναι ιδια με τα δικα και παιζουν στα 44 αν και +/- 2 κλικ τα χανεις για πλακα οπως ειναι

Εμένα μπρος πίσω ειναι 22 και τους έστειλα mail να δω τι γίνεται.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Μάρ 2015, 13:58:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
android έγραψε:
akis1976 έγραψε:
Όσοι έχετε την GAZ GGA είναι 42-way adjustable η λιγότερο?
Αν θυμαμαι καλα τα πισω της gha ειναι ιδια με τα δικα και παιζουν στα 44 αν και +/- 2 κλικ τα χανεις για πλακα οπως ειναι

Εμένα μπρος πίσω ειναι 22 και τους έστειλα mail να δω τι γίνεται.


Μην σκας Η πρωτη gha ειχε 24 πισω και ηταν αισθητη η διαφορα στα κλικ ενω στην 44 θελεις 4-5 κλικ για να καταλαβεις διαφορα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάρ 2015, 19:02:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου απάντησαν οτι πλέων είναι 22 μπρος πίσω,το άλλαξαν γιατί είχαν λάβει πολλά παράπονα οτι 44 είναι πάρα πολλές.και ήμουν έτοιμος να του πω, παράπονα οτι αυτό το πράμα πάει ευθεία αντί να στρίβει δεν σας έχουν κάνει Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάρ 2015, 22:14:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
Μου απάντησαν οτι πλέων είναι 22 μπρος πίσω,το άλλαξαν γιατί είχαν λάβει πολλά παράπονα οτι 44 είναι πάρα πολλές.και ήμουν έτοιμος να του πω, παράπονα οτι αυτό το πράμα πάει ευθεία αντί να στρίβει δεν σας έχουν κάνει Sad


Αφου ηταν μουφα 44,πραγματικα ειναι μονο για να γυρνας και να περναει η ωρα σου.Γιατι παει ευθια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Επόμενη
Σελίδα 29 από 31

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,5305s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on