PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Μπάρα Θόλων / Ψαλιδιών
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2011, 20:47:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
οσες μπάρες εχουν περασει απ τα χερια μου (και ματια μου ) βιδωνουν στις βιδες που εργοστασικα εχει το αμαξι στους θολους και που ειναι η βιδες των topmount

τι μπαρα εχει πάρει?
απο πού?
μηπως δεν ειναι για 207?? Confused Confused Confused


Εχω την αισθηση οτι οντως θελει τρυπες!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2011, 21:40:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο 207 μονο μια βιδα εχει,την κεντρικη του αμορτισερ στο θολο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ypovoleas (manos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 207 GT

Ένταξη: 26 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: thesaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2011, 21:45:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ξερω αν μπορω να βοηθησω αλλα στο starletaki που ειχα βαλει ηταν πολυ απλο.δεν νομιζω να θελει τρυπες στο 207.η λογικη αυτο λεει......μηπως απλα βαριουντε να ασχοληθουν και σου λενε δικαιολογιες?δεν ξερω,η αυτο,η δεν ειναι για το 207 αυτη που αγορασες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GGiannis (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 110

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Οκτ 2011, 19:33:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ αν εισαι ψειρας και καταλαβεις διαφορα στο στριψιμο με την μπαρα θολων στο 207(μαμα) , παραδεχομαι.Την ΜΠΑΡΑ ΨΑΛΙΔΙΩΝ τι την θελετε? Φοβαστε μην ανοιξει η γεφυρα απο κατω και θελετε στηριγμα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Οκτ 2011, 20:00:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GGiannis έγραψε:
Την ΜΠΑΡΑ ΨΑΛΙΔΙΩΝ τι την θελετε? Φοβαστε μην ανοιξει η γεφυρα απο κατω και θελετε στηριγμα?

Δεν ειναι ακριβως ετσι...οσο λιγοτερους τζογους περνει ολο το συστημα τοσο καλυτερη αισθηση...τωρα ποσο θα ναι αυτη κ ποιος θα μπορει να την καταλαβει...ειναι αλλο θεμα...χαμηλωμα παντως και τετοια μπαρα δε θα βαζα ποτε εκει κατω γιατι ανετα μπορω καπου να βρω κ να μεινουν ολα εκει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GGiannis (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 110

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Οκτ 2011, 21:58:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
GGiannis έγραψε:
Την ΜΠΑΡΑ ΨΑΛΙΔΙΩΝ τι την θελετε? Φοβαστε μην ανοιξει η γεφυρα απο κατω και θελετε στηριγμα?

Δεν ειναι ακριβως ετσι...οσο λιγοτερους τζογους περνει ολο το συστημα τοσο καλυτερη αισθηση...τωρα ποσο θα ναι αυτη κ ποιος θα μπορει να την καταλαβει...ειναι αλλο θεμα...χαμηλωμα παντως και τετοια μπαρα δε θα βαζα ποτε εκει κατω γιατι ανετα μπορω καπου να βρω κ να μεινουν ολα εκει


Περα απο το αν βρεις, που σε χαμηλωμενο θα κανεις τραμπαλα στα σαμαρακια, 2ον η μπαρα ψαλιδιων πιστευω οτι δεν προσφερει απολυτως τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2011, 18:58:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παρτε και ενα δωρακι κατα τυχη...συνεμπλοκ ψαλιδιων

http://www.polybush.co.uk/shop/view/525_207/649_39H_Front_Wishbone_Inner_Bushes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Οκτ 2011, 13:16:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο με την μπαρα ψαλιδιων.. τα 207 εχουν μπαρα απο μονα τους στα ψαλιδια τι παραπανω να κανεις?? γιαυτο εχουν τετοια ακριβια στο τιμονι σε σχεση με αλα αμαξια..
τωρα για τα σινεμπλοκ καλη σκεψη αλα ισως να εχουμε πολλουσς κραδασμους..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Οκτ 2011, 16:58:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GGiannis έγραψε:
android έγραψε:
GGiannis έγραψε:
Την ΜΠΑΡΑ ΨΑΛΙΔΙΩΝ τι την θελετε? Φοβαστε μην ανοιξει η γεφυρα απο κατω και θελετε στηριγμα?

Δεν ειναι ακριβως ετσι...οσο λιγοτερους τζογους περνει ολο το συστημα τοσο καλυτερη αισθηση...τωρα ποσο θα ναι αυτη κ ποιος θα μπορει να την καταλαβει...ειναι αλλο θεμα...χαμηλωμα παντως και τετοια μπαρα δε θα βαζα ποτε εκει κατω γιατι ανετα μπορω καπου να βρω κ να μεινουν ολα εκει


Περα απο το αν βρεις, που σε χαμηλωμενο θα κανεις τραμπαλα στα σαμαρακια, 2ον η μπαρα ψαλιδιων πιστευω οτι δεν προσφερει απολυτως τιποτα.

Τότε αυτοί που την βγάζουνε για τα 207 δεν ξέρουνε τίποτα
και ξέρουμε εμείς...για κάποιο λόγο έχει σχεδιαστεί....



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GGiannis (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 110

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Οκτ 2011, 16:56:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
GGiannis έγραψε:
android έγραψε:
GGiannis έγραψε:
Την ΜΠΑΡΑ ΨΑΛΙΔΙΩΝ τι την θελετε? Φοβαστε μην ανοιξει η γεφυρα απο κατω και θελετε στηριγμα?

Δεν ειναι ακριβως ετσι...οσο λιγοτερους τζογους περνει ολο το συστημα τοσο καλυτερη αισθηση...τωρα ποσο θα ναι αυτη κ ποιος θα μπορει να την καταλαβει...ειναι αλλο θεμα...χαμηλωμα παντως και τετοια μπαρα δε θα βαζα ποτε εκει κατω γιατι ανετα μπορω καπου να βρω κ να μεινουν ολα εκει


Περα απο το αν βρεις, που σε χαμηλωμενο θα κανεις τραμπαλα στα σαμαρακια, 2ον η μπαρα ψαλιδιων πιστευω οτι δεν προσφερει απολυτως τιποτα.

Τότε αυτοί που την βγάζουνε για τα 207 δεν ξέρουνε τίποτα
και ξέρουμε εμείς...για κάποιο λόγο έχει σχεδιαστεί....


Ναι προφανως για καποιο λογο εχει σχεδιαστει ,εχει σχεδιαστει για να κραταει στην σωστη αποσταση τους θολους να μην πλησιαζουν και να τονωνει την ακαμψια , και οπως ειπα ναι σε hardcore καταστασεις στην πιστα θα δει καποιος διαφορα, στον δρομο ομως πολυ δυσκολα . Και απο την αλλη ο καθενας πουλαει οτι θελει , αυτο δεν σημαινει οτι αξιζει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2013, 18:47:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί κάποιος ο οποίος έχει βάλει την μπάρα θόλων της omp να μου πει αν τρύπησε topmount;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1294s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on