PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Μπάρα Θόλων / Ψαλιδιών
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2008, 07:49:36    Θέμα δημοσίευσης: Re: 206 - Μπάρα θόλων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

melanuras έγραψε:
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!! ΕΧΩ ΤΟ 207 GT ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΜΠΑΡΑ ΘΟΛΩΝ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!! ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΜΕΡΙΚΗ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ!!!! ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ?


http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=14244
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
melanuras (george)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6cc GT

Ένταξη: 20 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2008, 16:51:04    Θέμα δημοσίευσης: Re: 206 - Μπάρα θόλων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos τι να σου πω.... Εισαι και πολυ Φ Ι Ν Ο Σ!!!!!!!!!!!!!! αμα λαχει να πουμε..... ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Οι δημοσιευσεις μεταφερθηκαν στη σωστη ενοτητα....
Ghost Dog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 20:31:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι ναι τουτο το μπαρακι παλι?

http://www.kptuning.com/product_info.php?cPath=686_968&products_id=9290&osCsid=15418668b03619f0c15e4f591a84e9c8
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Arvas (Dimitris)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207RRRRRRRRRCccccc

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 320
Τόπος: Αθήνα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 22:09:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπως φαινεται ειναι ψαλιδομπαρα που πιανει στα μπροστινα σημεια του ψαλιδιου... δεν ξερω στα πεζο τι ακριβως παιζει αλλα ειναι η πιο συνηθησμενη στα περισσοτερα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 22:37:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
τι ναι τουτο το μπαρακι παλι?

http://www.kptuning.com/product_info.php?cPath=686_968&products_id=9290&osCsid=15418668b03619f0c15e4f591a84e9c8

Αυτή η μπάρα στην συγκεκριμένη φωτό είναι ψαλιδιών για 106.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 22:49:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
android έγραψε:
τι ναι τουτο το μπαρακι παλι?

http://www.kptuning.com/product_info.php?cPath=686_968&products_id=9290&osCsid=15418668b03619f0c15e4f591a84e9c8

Αυτή η μπάρα στην συγκεκριμένη φωτό είναι ψαλιδιών για 106.


οποτε θα λεει για την μπαρα του τοπικ απλα η φωτο ειναι ατυχης Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2009, 13:09:48    Θέμα δημοσίευσης: Re: 206 - Μπάρα θόλων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

melanuras έγραψε:
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!! ΕΧΩ ΤΟ 207 GT ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΜΠΑΡΑ ΘΟΛΩΝ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!! ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΜΕΡΙΚΗ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ!!!! ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ?

Δεν προκειται να καταλαβεις διαφορα. ειναι αχρειαστη στο αυτοκινητο σου εκτος και εαν ειναι το rc cup 2000 Laughing ασε που χτυπα ξυλο εαν συμβει κατι στη μια πλευρα παιρνει και η αλλη. Και για τα ψαλιδια με τους κολο δρομους που εχουμε ουτε που να το σκεφτεσαι Confused βεβαια δικια σου επιλογη ειναι και κανεις οτι θελεις Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dope207 (Κυριάκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 08 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 175
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 07:20:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα ήθελα να υποβάλω μια Ερώτηση.
Αυτές οι μπάρες που μπαίνουν στα 207CC, από κάτω ( 2 χιαστές ).
Υπάρχει δυνατότητα να μπουν στο δικό μου 207?!?!?
Και αν ναι, περίπου πόσα να υπολογίζω? Rolling eyes


Η μάνα μου, μια ζωή με κράζει....
Παιδί μου, πιάνεις το τιμόνι και οδηγείς λες και πας στον πόλεμο… Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pistolas (STATHIS)
Μέλος
Μέλος


207 Le man

Ένταξη: 09 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Σεπ 2009, 20:39:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά η μπάρα θόλων κάνει τρελή δουλειά κανει πολύ απόλυτο το μπροστινό μέρος του αυτοκινήτου!εκτος αν έχεις ρυθμιζόμενα TOP MUNDS!Ειδικά σε ενα αμάξι όπως το 207 που οι θόλοι του ειναι αρκετα ψηλά!έβαζες μπάρα σε σάξο και τα μούτρα βιδονόταν στο εσωτερικό της στροφής και το saxo-rallye ήταν ενα με το έδαφος!απλή φυσική νόμος της αδράνειας(Η ΤΑΣΗ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΩΝ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΕΚΟΝΑΤΙ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΤΗΣ ΚΙΝΗΤΙΚΗΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ)!σε λίγες μέρες θα βάλω και συστήνω ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουν!
-Οσο για ψαλιδιών θα έλεγα όχι γιατι η ελλάδα δεν ειναι χωρα για αυτοκίνητα με πολύ μεγάλη ακαμψία!!!διότι όλο το βάρος το παίρνουν μετα τα λαστιχα και κατα συνεπεια ο δρόμος τον οποιο δεν έχουμε!!!!Διοτι είναι ελάχιστες οι στροφεσ που δεν γλυστράνε!
Ακόμη η μπάρα θόλων βοηθάει σε απότομες αλλαγες κατευθηνσης...
Μειώνει την στρέβλοση του πλαισίου!
Αυτα!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 06:38:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

περιμενουμε νεα σου,κ αν τυχει να μας πας κ καμια βολτα να τη δουμε σε δραση,δε θα λεγαμε οχι... Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pistolas (STATHIS)
Μέλος
Μέλος


207 Le man

Ένταξη: 09 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 09:43:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδω που ειμαι λιγο δύσκολο διστυχως..... Crying or Very sad
Αλλα θα εχετε νεα συντομα πιστευω....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pistolas στις Κυρ 20 Σεπ 2009, 11:22:40, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 11:15:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aν μπορείς πές μας κάποια πράγματα όπως τιμή.
(μην ξεχνάς πως κανονίζουμε συνάντηση)



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pistolas (STATHIS)
Μέλος
Μέλος


207 Le man

Ένταξη: 09 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 11:22:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

της omp είναι και εχει περιπου 110-120Ευρω ....
ελπίζω να μπορώ να τα πούμε στη συνάντηση!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 14:25:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

se αμαξι με υποπλαισιο που θα πιασει η ψαλιδομπαρα και τι περιμενεις να κανει?

επισης το να συγκρινουμε τους θολους του 207 με του 106......ειναι λιγο καπως.

ακομα και στα 206 η θολομπαρα δεν εκανε καμια τρομερη δουλεια αφου ηταν αρκετα δεμενοι οι θολοι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pistolas (STATHIS)
Μέλος
Μέλος


207 Le man

Ένταξη: 09 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 15:06:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μιλάω για ψαλιδόμπαρα!!!!
Οσο για μπάρα θόλων η saxo ή 207 έχεις ο νομος της φυσικής είναι ο ίδιος!!!!!
Η φυγόκεντρος και η κεντρομόλος είναι αυτή που σε βάζει στη στροφή και η αδράνεια αυτή που σε βγάζει στα βράχια!!!!!!
Αυτη τη δύναμη μειώνει μια μπάρα θόλων διότι την μειράζει ομοιόμορφα στο πλαίσιο και όχι μονόπλευρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 15:22:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pistolas έγραψε:
Δεν μιλάω για ψαλιδόμπαρα!!!!
Οσο για μπάρα θόλων η saxo ή 207 έχεις ο νομος της φυσικής είναι ο ίδιος!!!!!
Η φυγόκεντρος και η κεντρομόλος είναι αυτή που σε βάζει στη στροφή και η αδράνεια αυτή που σε βγάζει στα βράχια!!!!!!
Αυτη τη δύναμη μειώνει μια μπάρα θόλων διότι την μειράζει ομοιόμορφα στο πλαίσιο και όχι μονόπλευρα!


H φυγοκεντρος σε βγαζει εξω γι αυτο απαιτειται απο τα λαστιχα - κλιση οδοστρωματος μια συνισταμενη δυναμη ιση μ αυτη και αντιθετη που ειναι η κεντρομολος. Οταν δε την εχεις τη κεντρομολο (γλυστρανε τα λαστιχα χανεται η τριβη) βγαινεις εξω και οσο μεγαλυτερη μαζα εχεις δλδ τοσο μεγαλυτερη αδρανεια και ορμη τοσο χειροτερα.... Η φυγοκεντρος ειναι η δυναμη λοιπον που υπαρχει ετσι και αλλιως λογω της αδρανειας και το αμαξι μαζι με το σωστο δρομο (συντελεστης τριβης - κλιση) πρεπει να την υπερνικησει ή τουλαχιστον εξισωσει με τη κεντρομολο ....

Οι μπαρες εχουν ως αρχη να μην αφηνουν το πλαισιο να στρεβλωνει οποτε και να λλαζουν οι γωνιες των τροχων που ετσι και αλλιως με τη μαμα αναρτηση και silentblock οχι απλα αλλαζουν αλλα πανε περιπατο...... Οποτε νοημ αεχει μονο σε πιστα και με κουτσουρο αναρτηση και μαλον για το πλαισιο του 207 οχι τοσο απαραιτητη οσο για το 106......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pistolas (STATHIS)
Μέλος
Μέλος


207 Le man

Ένταξη: 09 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 15:39:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φυγόκεντρο κεντρομόλο εννοω ζεύγος δυνάμεων.....
όσο καλό πλαίσιο να έχουμε σε μια καλή ασφαλτο σε γρήγορες αλλαγες κατεύθηνσης το πλαίσιο την ακούει....δηλδή σε ενα κλειστό κομμάτι καταφέρνεις να έχεις ένα πολύ καλο apex....κοντά στη κορυφή της στροφής πρίν αρχίσεις να γλυστρας....
Εγω σαν φυσικός ψυφίζω ΝΑΙ!!!!!!
+1 για τα συνεμπλοκ είναι κατι στα άμεσα σχεδια μου οταν θα είναι διαθέσιμα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Arvas (Dimitris)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207RRRRRRRRRCccccc

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 320
Τόπος: Αθήνα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 18:31:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον για να μην χαζεψουμε.. Η φυγοκεντρος ΔΕΝ ειναι δυναμη και ουσιαστικα ΔΕΝ υπαρχει ειναι η αδρανεια που προσπαθει να μας παει ευθεια και εμεις το αντιλαμβανομαστε σαν δυναμη. Η μονη δυναμη που υπαρχει ειναι η κεντρομολος που μας εξαναγκαζει να στριβουμε και ΔΕΝ εξισωνεται με καμια γιατι αν εξισωνοταν δεν θα στριβαμε θα πηγαιναμε ευθεια...


Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pistolas (STATHIS)
Μέλος
Μέλος


207 Le man

Ένταξη: 09 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 19:41:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1
F(k)=m*u^2/R(μεταφορική)
F(k)=m*ω^2*R(περιστροφική)
Αυτή είναι η δύναμη που μας στρίβει....
και η αδράνεια είναι η αντίδραση της
ξεφύγαμε.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
surgeon (surgeon)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 10 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: glyfada

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 20:36:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arvas έγραψε:
Λοιπον για να μην χαζεψουμε.. Η φυγοκεντρος ΔΕΝ ειναι δυναμη και ουσιαστικα ΔΕΝ υπαρχει ειναι η αδρανεια που προσπαθει να μας παει ευθεια και εμεις το αντιλαμβανομαστε σαν δυναμη. Η μονη δυναμη που υπαρχει ειναι η κεντρομολος που μας εξαναγκαζει να στριβουμε και ΔΕΝ εξισωνεται με καμια γιατι αν εξισωνοταν δεν θα στριβαμε θα πηγαιναμε ευθεια...

Μαγκες εχει δικιο ο ανθρωπος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αλλα ξεφευγουμε απο το θεμα. Εχει βαλει κανεις θολωμπαρα? ειδε διαφορα (εστω να υποκειμενικα) η απλα φιλοσοφουμε?


We cannot save them all.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1283s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on