PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

4o TOYO TIRES GTCC, Κυριακή 2 Νοεμβρίου2008
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2008, 15:17:52    Θέμα δημοσίευσης: 4o TOYO TIRES GTCC, Κυριακή 2 Νοεμβρίου2008 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την Κυριακή 2 Νοεμβρίου2008, στις 9:30 το πρωί, θα πραγματοποιηθεί τελικά ο 4ος Αγώνας του Toyo Tires GTCC για το 2008.
Μη έχοντας επιλογές ή εναλλακτικές σχετικά με τον χώρο τέλεσης του αγώνα, αφού η πίστα των Μεγάρων δεν είναι πλέον διαθέσιμη για αγώνα και κάποιες εναλλακτικές δεν πληρούν τις προδιαγραφές ασφαλείας, ο 4ος αγώνας θα πραγματοποιηθεί και αυτός στο Kartodromo.

Mετά από διάλειμμα λοιπόν τεσσάρων μηνών, αναμένονται πολλές συμμετοχές για τον τέταρτο και προτελευταίο αγώνα τις χρονιάς, ενώ αναμένεται ότι θα σημειωθούν και εξαιρετικές μάχες αφού το πρωτάθλημα πλησιάζει στο τέλος του και κάθε βαθμός είναι πολύτιμος.

Μικρές αλλαγές υπάρχουν και πάλι στον κανονισμό με πιο σημαντικό, ότι δεν επιτρέπεται να συμμετέχει ένα αυτοκίνητο στην ίδια κατηγορία πάνω από δύο (2) φορές, λόγω του προβλήματος που δημιουργείται στην ροή του αγώνα.

Από αυτό τον αγώνα, οι πυροσβεστήρες πρέπει υποχρεωτικά να είναι σωστά τοποθετημένοι και δεμένοι στο εσωτερικό του αυτοκινήτου και δίπλα από την θέση του οδηγού με προβλεπόμενους τρόπους στερέωσης όπως έχουν αναλυθεί στους τελευταίους αγώνες αλλά και απεικονίζονται πλέον στην τελευταία σελίδα της αίτησης συμμετοχής.

Οι Αιτήσεις Συμμετοχής ξεκινάνε από την Πέμπτη 16 Οκτωβρίου 2008 και λήγουν την Τετάρτη 29 Οκτωβρίου 2008.

Μπορείτε να κατεβάσετε πατώντας εδώ την Αίτηση Συμμετοχής (αρχείο Αcrobat Reader)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
Οι διαγωνιζόμενοι θα πρέπει να βρίσκονται στον χώρο της εκδήλωσης από τις 8:30 π.μ. όπου και θα γίνει ο Τεχνικός έλεγχος και κατόπιν ο Ελεγχος εξακρίβωσης. Το GTCC θα ξεκινήσει στις 9:30 το πρωί με την Κατηγορία Η.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ: (Κατά σειρά εκκίνησης)
Η. Εως 1.150cc
Ζ. Από 1.151cc έως 1.400cc / έως 1.150cc με Τurbo
Ε. Από 1.401cc έως 1.600cc / έως 1.400cc με Τurbo
Δ. Από 1.601cc έως 1.800cc / έως 1.600cc με Τurbo
Γ. Από 1.801cc έως 2.000cc / έως 1.800cc με Τurbo
Β. Από 2.000cc έως 3.000cc / έως 2.000cc με Τurbo
Α. Πάνω από 3.000 cc / πάνω από 2.001cc με Τurbo
S. (Special) Aγωνιστικά και οχήματα που δεν ανήκουν στις υπόλοιπες κατηγορίες

Μπορείτε να κατεβάσετε πατώντας εδώ τον Ειδικό Κανονισμό του GTCC (αρχείο Αcrobat Reader)


.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 11:12:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμμετοχές θα εχουμε αργότερα σήμερα.

Εγω αυτό που θέλω να ρωτήσω ειναι αν θέλει κανένα παιδάκι να ερθει στα χρονόμετρα να δει τι παίζει και πως γινεται για να μπορεί να βοηθήσει στο μέλλον (ή και σε αυτόν τον αγώνα) Wink

Επίσης κάτι πηρε το αυτί μου χθες οτι θα χρειαστεί βοήθεια η Γραμματεία το πρωί για την παραδοση των αριθμών κλπ κλπ, οπότε οποιος εχει όρεξη να βοηθήσει ας το πει επίσης (ας συνενοηθεί με τον Τάσο).

αντε καλό μας αγώνα Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 11:41:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατι μπορώ να κάνω αν και θα ξέρω αύριο αν θα έρθω!!!Το στάνταρ είναι και το λέω ενημερωτικά πως δεν παω πύλη μιας και την τελευταία φορά γίναμε κολλητοί Crying or Very sad (με την πύλη) και δεν πρόλαβα να δώ τιποτα στην πίστα εκτός απο το ατύχημα...και δεν νομίζω να είμαι λάθος...


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 12:21:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aπό αυτό τον αγώνα δεν θα υπάρχει η θέση της πύλης.
Από το Club μας χρειαζόμαστε:

1 άτομο Γραμματεία
3 άτομα Χρονόμετρα
1 Νίκο Ιντζόγλου για βοηθό αλυτάρχη
1 άτομο για την Ροή (γάτα)
και 1 Τάσο για πασπαρτού... Laughing

Ο Μάνθος ανέλαβε υπεύθυνος χρονομέτρων και θα φιάξει ΤimingTeam
Αρα θέλω συμμετοχές για 1 Ροή και 1 Γραμματεία (Ο Μάνος θα λείπει).



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 12:41:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ είμαι με τον μανθουμέλ στο timing team να κάνουμε αγκαλίτσες στο λυόμενο Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 13:35:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Aπό αυτό τον αγώνα δεν θα υπάρχει η θέση της πύλης.
Από το Club μας χρειαζόμαστε:

1 άτομο Γραμματεία
3 άτομα Χρονόμετρα
1 Νίκο Ιντζόγλου για βοηθό αλυτάρχη
1 άτομο για την Ροή (γάτα)
και 1 Τάσο για πασπαρτού... Laughing

Ο Μάνθος ανέλαβε υπεύθυνος χρονομέτρων και θα φιάξει ΤimingTeam
Αρα θέλω συμμετοχές για 1 Ροή και 1 Γραμματεία (Ο Μάνος θα λείπει).


Εγώ μαζί με το eee μου και 2 καρέκλες (μια για μένα και μια για το πόδι) σε τι μπορώ να φανώ χρήσιμος??? Laughing



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 13:40:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για γραμματεία σε κόβω Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 14:00:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Εγώ είμαι με τον μανθουμέλ στο timing team να κάνουμε αγκαλίτσες στο λυόμενο Razz


αχ αγαπη μου...
ζηλέψε τωρα βασιλη που θες να κάνεις αλλο πράγμα την Κυριακή...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 14:03:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Για γραμματεία σε κόβω Razz


Εγώ με κόβω για live κάλυψη του event μέσω live video στο ιντερνετ.



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 14:10:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παροτι πνιγομαι στη δουλεια θα ερθω και'γω να βοηθησω....! Wink
Αν υπαρχει κανενας αξιος για ροη (Ροτζερ δατ!!) εφυγα φουνταριστος, αλλιως βολευομαι και στα χρονομετρα.... Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 17:23:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
Εγώ είμαι με τον μανθουμέλ στο timing team να κάνουμε αγκαλίτσες στο λυόμενο Razz


αχ αγαπη μου...
ζηλέψε τωρα βασιλη που θες να κάνεις αλλο πράγμα την Κυριακή...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Το ονειρο μου ειναι ενα "παρτυ" .......αχ καλε 3ο.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2008, 17:23:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πατήστε εδώ για να δείτε τις Συμμετοχές!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Νοέ 2008, 21:25:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φανταστικός αγωνας σημερα
με σωστη ροή
χωρις πολλά πιασιματα και επαναληψεις προσπαθειων (εκτός από μια που οφειλόταν σε εμένα και ενα μικρό λάθος στα χρονόμετρα, που δεν πειραζει, για καλό ηταν για τα αρχεια χρονομέτρησης)

στα δικά μας... ατυχος ο τάσος, next time...
εγω "πετυχα" τον στόχο που ηταν να πέσω κάτω από 59... και καταφερα μια 5η θέση
(αν και το 206 δεν μου εκανε το χατηρι οπως ηθελα κι ειχε πολλά μουτρα.... ναι ξέρω θέλω πιο σκληρα ελατηρια και επισκευη στην ανάρτηση... εν καιρώ)
πολυ καλές και οι εμφανίσεις των υπολοίπων...
και γενικώς πολυ καλές μάχες σε ολες τις κατυγορίες
περισσότερα αλλη στιγμη, οταν θα χουμε διαθεσιμα και τα συνολικά αποτελέσματα

υ.γ. τελεια η συνεργασια στο Timing Team... με Ζηση, Σταυρο και Βασίλη στα χρονόμετρα, 0 λάθη και σωστη παρακολουθηση του αγώνα..

ΑΡΙΣΤΑ γενικώς... πάντα τετοια


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Νοέ 2008, 21:43:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περασαμε απιστευτα και το γουσταρα πολυ.
Συγχαρητηρια στον Τασο και τον Μανθο που ετρεξαν οποια θεση και αν πηραν....next time,παντωs εμειs τουs απολαυσαμε και θα τουs στηριζουμε!!!
Εχω ενα παραπονο ομωs παλι
....για να μην παρεξηγηθω εγω εγραψα τιs 2-3 τελευταιεs κατηγοριεs (δεν σκοτωθηκα στη δουλεια) ολα τα αλλα ο Σταυροs.

Ηταν ατομα απο εμαs που ειχαν πει να βοηθησουν και το μονο που εκαναν ηταν να ειναι συνεχεια εξω και να παρακολουθουντον αγωνα και να ρωτανε μονο για τα αποτελεσματα.....και στο τελοs μειναμε οι γνωστοι (Τάσος, Μανθος,Σταυρος,Αλεκος κι εγω) να μαζεψουμε πραγματα.

Εγω οπωs εχω πει δεν τρελενομαι για το gtcc αλλα γουσταρω την παρεα και για αυτο ερχομαι,και οτι και να κανει ο συλλογοs στο μελλον εγω θα μαι μεσα!!!Αυτα!!!!!!

YΓ 1.Sorry για το μεγαλο ποστ
YΓ 2.ρε Steve μαs εχειs ζαλισει τα @@@@


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Νοέ 2008, 22:51:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε μήπως στο warm up ή στον πρώτο γύρο είπε τίποτα ο Μάνθος;;;;;; Laughing Laughing Laughing Laughing

Εντάξει, αυτά γίνονται (για όσους δεν ήταν εκεί, στην στροφή πρίν την ευθεία, ο προηγούμενος από εμένα έσπρωξε κατα λάθος τα λάστιχα πάνω στην αγωνιστική γραμμή. Εγώ δεν τα είδα έγκαιρα, με αποτέλεσμα να είμαι οριακός και μετά από διόρθωση να βγώ λίγο έξω από το κερμπ (ισα-ίσα). Από τα νεύρα μου γιατί έχασα αρκετό χρόνο, και ενώ προσπαθούσα να ειδοποιήσω τα παιδιά από τα χρονόμετρα βάρεσα με φόρα το επόμενο κερμπ και το αμάξι έσβησε από τον διακόπτη παροχής καυσίμου (την ασφάλεια για τα ατυχήματα).

Βασικά σαχλαμάρα μου γιατί ήξερα ότι κάποια στιγμή πρέπει να το βγάλω, αλλά μέχρι τώρα ΠΟΤΕ δεν είχε κλείσει. Επρεπε να γίνει τώρα που δεν έγραφα και άσχημους χρόνους...

Ετσι ξαναμπήκα με ποινή 10" (σύμφωνα με τον κανονισμό) και έκανα και λίγο χειρότερους χρόνους επειδή είχαν ζεσταθεί τα λάστιχα. Ούτως ή άλλως φέτος για την εξέλιξη τρέχω, πιστεύω ότι μέχρι την νέα χρονιά θα είμαι έτοιμος... (φτου φτου).



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Νοέ 2008, 23:14:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπραβο σε ολα τα παιδια απο εδω και αλλου που βοηθανε οργανωση και που κρατανε την ιδεα του gtcc ψηλα

ποτε θα μπορεσουμε να εχουμε μια παρουσιαση του legend και εδω? Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Νοέ 2008, 23:16:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και για να μην ξεχνιώμαστε, συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που τρέξανε από εμάς (ήταν αρκετά αυτή την φορά,
ο Τσιρώνης με το 106 -πρώτη φορά δεν πήγε και άσχημα-
ο Δημούλης - Σταφυλοπάτης αρχίζει και κατεβάζει, αν και θα ήθελα να δω τους χρόνους που κάνει στις δοκιμές και σε αγώνα,
ο Αριστείδης που ξεπερνάει τον ψιλοφόβο που απόκτησε (προσωπική άποψη πάντα),
Ο Κροντηράς που το τελειώνει το -μοναδικό- δίλιτρο ραλλύ.
Κωνσταντή, τα συγχαρητήριά μου και από εδώ και για την ωραία οδήγηση, αλλά και για την βοήθεια στην οργάνωση! Καλός πολίτης!!!!!
Συγχαρητήρια και στον Καμπέρη (ξέρω ότι διαβάζεις Wink ) για τον εκπληκτικό χρόνο (τί χρόνο, ΧΡΟΝΑΡΑ) που γυρίζει το μικρό!

Ο κόσμος έκατσε όλος στο τέλος και περίμενε να δει τί θα κάνει το Legend. Πρώτη φορά που έκατσαν όλοι μέχρι το τέλος!
Συγχαρητήρια και τον Σαλματάνη με το Caterham!

Κρίμα που δεν ήρθε ο Ρένος (γιατί άραγε;) θα μάθω αύριο...

Επίσης: Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα του GTCC κάθε φορά γίνεται και καλύτερη. Ιδιαίτερα στα παιδιά στα χρονόμετρα που δεν άφησαν να περάσει ούτε μύγα χωρίς χρόνο!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
206 CC RG (kostadis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 CC Army Edition

Ένταξη: 11 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 91
Τόπος: N.Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Νοέ 2008, 23:52:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχήν τα συγχαρητήριά μου σε όλους, αγωνιζόμενους και ¨αγωνιζόμενους¨(...pits)!!

Για μένα ήταν από τους πιο ωραίους αγώνες που έχω τρέξει. Το κατα-ευχαριστήθηκα και αν είχε επιτευχθεί και ο στόχος μου(59.999 Mr. Green ) θα ήμουν 11/10 ικανοποιημένος.

Αυτό που μου κάνει ιδιαίτερα ευχάριστη εντύπωση είναι το επίπεδο όλων των παιδιών, οι χρόνοι δείχνουν σε όλες τις κατηγορίες να έχουν πάρει την κατηφόρα και να μην έχουν σταματημό! Thumbs Up

(Τάσε μου σε ευχαριστώ για όλα! Wink )


TrackDay Dreams...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Νοέ 2008, 09:28:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά, συγγνώμη που δεν έκατσα στο μάζεμα στο τέλος, αλλά ήμουν με 2-3 ώρες ύπνο και απλά ανυπομονούσα να βρεθώ στο κρεβάτι. Επίσης, δεν ξέρω γιατί αλλά είχα μια επιθυμία να οδηγήσω Ζ3 hardtop μετά τον αγώνα Razz Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Νοέ 2008, 10:15:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα αποτελέσματα:
http://www.gtcc.gr/gtcc/gtcc_results.php?race_id=12

Cool Cool Razz Razz


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1703s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on