PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

17η Ανάβαση Μοσχοκαρυάς (με συμμετοχή του PSClub)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2008, 14:15:51    Θέμα δημοσίευσης: 17η Ανάβαση Μοσχοκαρυάς (με συμμετοχή του PSClub) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΛΑΜΙΑΣ συνδιοργανώνει με τους Δήμους Υπάτης και Λιανοκλαδίου την 17η ΑΝΑΒΑΣΗ ΜΟΣΧΟΚΑΡΥΑΣ στις 11-12 Οκτωβρίου 2008.
Ο αγώνας, που είναι ο 7ος γύρος του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ, θα γίνει με την ευγενική υποστήριξη και συμπαράσταση τόσο του «ABIO MUSIC CAFÉ» στα Λουτρά Υπάτης, όσο και των «CATERING TIME OUT ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ» με χορηγούς επικοινωνίας το «STAR ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ» και το «RALLY.GR».
Τόσο η πασίγνωστη πλέον διαδρομή των 3 περίπου km, στο δρόμο Στυρφάκων – Μοσχοκαρυάς, όσο και η εμπειρία και το κέφι όλων των εμπλεκομένων στη διοργάνωση αυτή, υπόσχονται, ένα πλούσιο θέαμα για τους θεατές, αλλά και έναν πολύ όμορφο και οδηγικά απολαυστικό αγώνα για τους συμμετέχοντες αγωνιζόμενους, πάντα βέβαια με αρχικό γνώμονα την ασφάλεια όλων, παράγοντα στον οποίο η ΑΛΑΛ δίνει πρωταρχικής σημασίας βαρύτητα σε όλες της τις διοργανώσεις.
Σας περιμένουμε όλους λοιπόν, στην όμορφη περιοχή των Λουτρών Υπάτης, των Στυρφάκων και της Μοσχοκαρυάς για τον 7ο γύρο του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ.
Εκκίνηση αγώνα Κυριακή 12 Οκτωβρίου 2008, ώρα 10:00΄στον επαρχιακό δρόμο Στύρφακα- Μοσχοκαρυά
Ο ΔΡΟΜΟΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Κυριακή 12 Οκτωβρίου 2008, ώρα 08:30΄




Την Δευτερα το βραδυ τελευταια στιγμη πριν κλεισουν οι συμμετοχες για την αναβαση Μοσχοκαρυας αποφασισα να δηλωσω συμμετοχη.
Εχω να οδηγησω απο τον Μαιο και δεν θελω να παω "παγωμενος" στο Ραλλυ Αχαιος το επομενο σ/κ.
Ετσι αποφασισα να παω το Σαββατο νωρις το πρωι λιγο πριν τα χρονομετρημενα να ανεβω 2-3 φορες με το βολτισιο κ να κανω τον αγωνα απλα και μονο για να "ξαναβολευτω" το μπακετ μου.



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2008, 14:19:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ειναι κακή ιδέα... Wink

υ.γ. σηκωνε και κάνα τηλέφωνο που και που... ιδίως αν εχεις καμια μικρή ανάγκη για ικανοποιητικά φθηνα καινουργια ψαλίδια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2008, 22:06:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο Λευτεράκη , πολύ ευχάριστο νέο Wink

Καλη διασκέδαση...


*Σαν καλός μοντ που είσαι ομως.. γράψε και κατι για την ανάβαση στο πρώτο σου ποστ (Ημερομηνία, συμμετοχές κτλ..)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Οκτ 2008, 06:34:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραιος ο Θειος.... Wink
Καλο ξεμουδιασμα λοιπον!! Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Οκτ 2008, 14:42:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλη επιτυχια Λεφουκο...ηθελα πολυ να ερθω αλλα δυστυχως δινω μαθημα την κυριακη... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...κοιτα να το διασκεδασεις...


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Οκτ 2008, 15:54:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι συμμετοχές :
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=gr_anav-race-part&race_id=621


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Οκτ 2008, 19:34:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλή επιτυχία αδερφέ μου.
καλό τερματισμό!!!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
VOULA7 (Βούλα)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 306 1.4 (8v)

Ένταξη: 10 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 59
Τόπος: Πετρούπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Οκτ 2008, 21:58:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα είναι καλή προθέρμανση για το Αχαιός νομίζω.... !!!
Καλή επιτυχία κ καλό τερματισμό να έχεις.... Clapping


Τα καλά κορίτσια πάνε στον Παράδεισο...

ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΟΥ !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2008, 01:11:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλό τερματισμό παιδιά!



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2008, 01:17:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

soler έγραψε:
Καλό τερματισμό παιδιά!


Στις αναβάσεις δεν τρέχουν με συνοδηγό! Εκτός αν αναφέρεσαι και σε αλλες συμμετοχές!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2008, 01:52:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιωργο μου τις συμμετοχες πιστεψε με τις ειδα απο το λινκ σου, ουτε καν τις ειχα δει στο rally.gr !
Σας ευχαριστω πολυ γιατ τις ευχες σας!
Ανυπομονω να ξαναοδηγησω μετα απο το δυσκολο καλοκαιρι που ξερετε οτι ειχα, ουτε οι χρονοι με απασχολουν ουτε τιποτα, να οδηγησω θελω και να φυλαξω παραλληλα το αυτοκινητο για το Ραλλυ Αχαιος το επομενο σ/κ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2008, 07:39:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:

Στις αναβάσεις δεν τρέχουν με συνοδηγό! Εκτός αν αναφέρεσαι και σε αλλες συμμετοχές!


Μόνο ο Λευτέρης τρέχει απο εμάς?



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2008, 14:29:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

soler έγραψε:
plaketokofths έγραψε:

Στις αναβάσεις δεν τρέχουν με συνοδηγό! Εκτός αν αναφέρεσαι και σε αλλες συμμετοχές!


Μόνο ο Λευτέρης τρέχει απο εμάς?


Moυ έβαλες ιδέα τωρα Παναγιωτη...

http://www.photorallypress.gr/index.php?option=com_zoom&Itemid=41&page=view&catid=467&PageNo=1&key=2&hit=1

Πως θα ψήσουμε αυτο, να τρεξει με αυτοκόλλητο psclub; Multi color


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2008, 15:45:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα μαζεψουμε απο 500 ευρω ο καθενας και θα του τα δωσουμε για να βαλει το αυτοκολλητο... Razz Razz Razz ...περα απο την πλακα ειναι αψογη ιδεα....πρεπει με καποιον τροπο να τον προσεγγισουμε.... Wink


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2008, 15:47:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

poly aplo...

δωστε στο λεφο μερικα διαφημιστικα
και ενα σκατς 20ετιας να παει να τα πουνε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2008, 15:58:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Γιωργο μου τις συμμετοχες πιστεψε με τις ειδα απο το λινκ σου, ουτε καν τις ειχα δει στο rally.gr !
Σας ευχαριστω πολυ γιατ τις ευχες σας!
Ανυπομονω να ξαναοδηγησω μετα απο το δυσκολο καλοκαιρι που ξερετε οτι ειχα, ουτε οι χρονοι με απασχολουν ουτε τιποτα, να οδηγησω θελω και να φυλαξω παραλληλα το αυτοκινητο για το Ραλλυ Αχαιος το επομενο σ/κ.


Λέφο,καλό αγώνα και καλό τερματισμό φίλε!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2008, 18:52:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλο αγωνα Λεφ!
Cool Cool Cool Cool


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2008, 19:43:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλο αγωνα μωρη σαμπρελα! Very happy
Αντε και με κανενα κυπελλακι(οχι ΑΓΝΟ ομως Laughing )!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Οκτ 2008, 21:15:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To Σαββατο εσπασα για τεταρτη φορα σασμαν, ο χρονος του δευτερου σκελους δοκιμων ειναι με πατιναρισμενο δισκοπλατο απο τα μεσα της διαδρομης.
Βαλαμε ενα νορμαλ σασμαν με κοντυτερο κ/π και ανεβηκα την Κυριακη για το γα**το.
Η κατασταση με το σασμαν εχει γινει ανυποφορη, αυριο θα το ανοιξουμε και αν εχει γινει μεγαλη ζημια θα φτιαξω ΒΕ να τελειωνω.
Υπνο τωρα, περισσοτερα αυριο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Οκτ 2008, 21:36:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΥΓ
Γιωργο εξαιρετικος ο φιλος σου με το α/6 απο την Κρητη.
Πολυ καλο παιδι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,179s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on