PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2o Sprint Δράμας 12/10/2008
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Οκτ 2008, 21:10:04    Θέμα δημοσίευσης: 2o Sprint Δράμας 12/10/2008 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Ο Όμιλος Φίλων Αυτοκίνησης Δράμας διοργανώνει το 2ο Rally Sprint Δράμας (ασφάλτινο) στις 12 Οκτωβρίου 2008. Ο αγώνας θα διεξαχθεί επάνω σε ασφάλτινη διαδρομή μήκους 14.200 χ.λ.μ από την έξοδο (τέλος) του χωριού Καλίφυτος έως πριν από την είσοδο του χωριού Πολύκαρπος. Το 2ο Rally Sprint Δράμας προσμετρά στο Κύπελλο Ράλλυ Βορείου Ελλάδος 2008 και είναι εντεταγμένο στο Μακεδονικό Κύπελλο του Σ.Ο.Α.Α.Β.Ε. Ο αγώνας είναι εγκεκριμένος από την Εθνική Επιτροπή Αγώνων (Ε.Θ.Ε.Α) και το Υπουργείο Εσωτερικών (Δημόσιας Τάξης).

Ο Τεχνικός έλεγχος θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 11 Οκτωβρίου 2008 στο παρκινγκ της Νομαρχίας Δράμας από τις 14:00μ.μ - 18:30μ.μ.
Η Πανηγυρική εκκίνηση θα δοθεί στον ίδιο χώρο το Σάββατο 11 Οκτωβρίου 2008 στις 19:30μ.μ και θα ακολουθήσει δείπνο (γεύμα) προσφορά από τον Δήμο Δράμας. Κατα την διάρκεια του δείπνου θα γίνει ταυτόχρονα η ενημέρωση (briefing) των αγωνιζομένων.

Η εκκίνηση του αγώνα θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 12 Οκτωβρίου 2008 στην έξοδο (τέλος) του χωριού Καλίφυτος. Το πρώτο αυτοκίνητο θα βρεθεί στην Αφετηρίας της Ειδικής Διαδρομής στις 11:00π.μ.
Η Απονομή των επάθλων (κυπέλλων) θα πραγματοποιηθεί στον χώρο τη Αφετηρίας.

Οι Παροχές που έχει εξασφαλίσει ο Ο.Φ.Α.Δράμας προς τους Αγωνιζόμενους πού θα συμμετέχουν είναι:
1) Το παράβολο συμμετοχής που είναι από 180 euro θα είναι 130 euro.
2) Δείπνο μετά την πανηγυρική εκκίνηση του Σαββάτου.

Όποιος θέλει να λάβει μέρος στον αγώνα θα πρέπει να συμπληρώσει ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ και να την υποβάλει μαζί με το ΕΝΤΥΠΟ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ στον Λογαριασμό 0026-0250-07-010 1465420 της EUROBANK στο όνομα: ΓΙΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Βασιλική - ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟ Ιωάννη μέχρι την Παρασκευή 3 Οκτωβρίου 2008 έως στις 20:00μμ στο fax:25210-68380.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στα κινητά τηλέφωνα:
6977177925 ΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ Ιωάννη
6947904367 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟ Ιωάννη"


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Οκτ 2008, 21:23:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμμετοχές μητσάκε?


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Οκτ 2008, 21:23:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλη επιτυχια μητσακο και νικο!!!! Wink


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Οκτ 2008, 21:48:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστουμε φιλαρακι!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 07:44:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Συμμετοχές μητσάκε?


νοτ γιετ, αλλά απότι φαίνεται στα 1400 θα γίνει χαμός! γύρω στα 12 αυτοκίνητα ακούγεται και η ειδική είναι φαρμάκι... Cool Laughing


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 08:50:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σιγα το φαρμακι ρε,θα ψοφησουν ολα τα Α5 και Ν2 μεχρι να βγαλουν την ανηφορα. Laughing Laughing Laughing
Ωραιος αγωνας παντως,απλα να εχει καλο καιρο γιατι θα τον εδαγκωσουμε τον φαλλο μας πανω στα κατσαβραχα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 09:29:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μ' αρεσει που εισαι και gentleman και το λες διακριτικα
xaxaxaxaxaxaxaxaxa
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 11:30:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν βρέξει πάντως θα γλυστράει..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 11:50:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχθές που ήμουν στην ειδική και έβρεχε ειδικά στα πατημένα δεν μπορούσαμε να φρενάρουμε με τίποτα. ειδικά στην παλιά άσφαλτο.
και ο θεός μαζί μας!

υγ ποια Α/5 θα κολώσουν ωρε...έχεις ακούσει yaris Αλφατο να φορτώνει στην ανηφόρα? Rolling eyes Rolling eyes
πάντως η ειδική χρειάζεται παντού σασμάν και σε αρκετά σημεία και μοτερ. πιστεύω τα yaris θα κυριαρχήσουν, μετά ακολουθούμε και εμείς οι "πεζοί" τα scoda κτλ Laughing Cool

ΚΑΛΟ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 13:08:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
...υγ ποια Α/5 θα κολώσουν ωρε...έχεις ακούσει yaris Αλφατο να φορτώνει στην ανηφόρα? Rolling eyes Rolling eyes
πάντως η ειδική χρειάζεται παντού σασμάν και σε αρκετά σημεία και μοτερ. πιστεύω τα yaris θα κυριαρχήσουν, μετά ακολουθούμε και εμείς οι "πεζοί" τα scoda κτλ Laughing Cool ...

Οχι,εσενα περιμενα να μου πεις μωρη βλαχαρα... Laughing
Ακομα και του Παζη,στις ανηφοριες αρχιζε να σκουζει.
Θες να σου δωσω και παραδειγμα απο 106 Α; Question
Μπροζος,περιπου 120+ αλογα καπου στις 8000+ με 14/60 & σχεσατο και παλι ζορικα...
Για αυτο λεω οτι θα "σφιξουν" τα πραγματα.
Δεν ειναι σαν το Λιβαδι αλλα δεν ειναι και χαλαρα τα πραγματα. Confused
Τι να σε κανω ομως που εισαι νεουδι και αβγαλτο και δεν προλαβες τα 13αρια οταν ηταν ακομα στις καλες τους! Laughing Laughing Laughing

Οσο για τις γλιστρες,υπομονη,συνεση και καλη καρδια πανω απο ολα.
Δεν πατε να σκοτωθειτε,να περαστε καλα πατε. Wink


Υ.Γ. Εντος των ημερων θα παω την κοκκινη σαβουρα μου στο δυναμομετρο.Κανονισε να παμε μαζι παλιοκεφτε(με το αγωνιστικο) για να εχουμε μετρο συγκρισης καθως θελω να δω τι θα κερδισουμε οταν με το καλο τελειωσω το αλλο μοτερ που εχω. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 13:10:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

A kala...βρήκες ανθρωπο...ο μλκς ο μητσακος δεν πηρε 13ρι,οπελ μάντα πήρε...ειδικα οταν βρεχει,αλλος ανθρωπος λες και γινεται.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 13:16:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με την διαφορα οτι βαρεθηκα να λεω οτι το 13αρι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 16V! Exclamation
Αν(και οταν) οδηγηθει σωστα,οι χρονοι που κανει ειναι εξωπραγματικοι αν υπολογισουμε το "μικρο" μοτερ του.
Δεν θα πω πολλα,φιλος αγωνιζομενος με 13αρι σε κατηφορικη διαδρομη του Κενταυρου,ξυρισε πολλα Ν2 παρα το τοτε Ν1(και με μαμα εκκεντροφορο παρακαλω). Cool
Μεχρι και ο τοπικος ηρωας με Swift GTi ειχε χασει την μπαλα με τον χρονο που εκαναν. Rolling eyes

Οποτε Μητσο ψαξου πολυ και σταματα να οδηγας λες και πηγες σε drift show! Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
VOULA7 (Βούλα)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 306 1.4 (8v)

Ένταξη: 10 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 59
Τόπος: Πετρούπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 15:47:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με λίγη προσοχή, όλα καλά θα πάνε Μητσάκο.....
Καλό αγώνα να έχετε....

Κ αν μας προκύψει πάλι τσιγκάκι, δεν λέμε όχι... :p


Τα καλά κορίτσια πάνε στον Παράδεισο...

ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΟΥ !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 15:52:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαιρετίσματα Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 15:54:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Χαιρετίσματα Very happy


σοβαρεψου,εγω εχω σειρά... Laughing


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 16:15:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Steve έγραψε:
Χαιρετίσματα Very happy

σοβαρεψου,εγω εχω σειρά... Laughing

Ήδη έρχεσαι δεύτερος Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 16:52:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο θεμα γνωριμιας ναι... Wink ...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 16:59:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
στο θεμα γνωριμιας ναι... Wink ...

Σε πολλά Silent



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Οκτ 2008, 12:51:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε μλκες,βρηκε κανενας πουθενα συμμετοχες;
Ο κωλο ΟΦΑ Δραμας ουτε καν site δεν εχει... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Οκτ 2008, 12:54:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπητε Στελιο
θα σε παρακαλουσα να μην αναφερεσαι με τετοιους χαρακτηρισμους μεσα στο φορουμ μην φας κανενα μπαν
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αντε γιατι παιρνει αερα ο στιβ Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1408s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on