PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Nέο Ford Fiesta! (2008)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Οκτ 2008, 12:21:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
to baros toy to eide kaneis? Shocked


Δέν νομίζω ότι είναι σωστό.....



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Οκτ 2008, 14:23:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
to baros toy to eide kaneis? Shocked

Διάβασα ότι είναι 40κιλά ελαφρύτερο από το παλιό ενώ ταυτόχρονα έχει μεγαλύτερη στρεπτική ακαμψία και προσφέρει μεγαλύτερη παθητική ασφάλεια από το παλιό.
(Το ίδιο έγινε και με το νέο Mazda2 (που είναι στην ουσία το ίδιο αυτοκίνητο με το Fiesta) όπου ελάφρυνε σε σχέση με το παλιό μοντέλο).

Όσο για τις θήκες που λέτε ότι το 206 έχει περισσότερες, τι να τις κάνω τις ποτηροθήκες που έχει μέσα στο ντουλαπάκι που είναι για τον π**#$# και είναι πρακτικά άχρηστες! Evil

Δεν ξέρω για το νέο Φιέστα, αλλά αυτό που βγάζω το καπέλο στα περισσότερα Γερμανικά, είναι ότι έχουν φοβερές ποτηροθήκες που βγαίνουν μέσα από το ταμπλό!


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Athens (Αθηνά)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206cc 1.6

Ένταξη: 11 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 570
Τόπος: Αιγάλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Οκτ 2008, 14:41:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
volvos έγραψε:
to baros toy to eide kaneis? Shocked

Διάβασα ότι είναι 40κιλά ελαφρύτερο από το παλιό ενώ ταυτόχρονα έχει μεγαλύτερη στρεπτική ακαμψία και προσφέρει μεγαλύτερη παθητική ασφάλεια από το παλιό.
(Το ίδιο έγινε και με το νέο Mazda2 (που είναι στην ουσία το ίδιο αυτοκίνητο με το Fiesta) όπου ελάφρυνε σε σχέση με το παλιό μοντέλο).

Όσο για τις θήκες που λέτε ότι το 206 έχει περισσότερες, τι να τις κάνω τις ποτηροθήκες που έχει μέσα στο ντουλαπάκι που είναι για τον π**#$# και είναι πρακτικά άχρηστες! Evil

Δεν ξέρω για το νέο Φιέστα, αλλά αυτό που βγάζω το καπέλο στα περισσότερα Γερμανικά, είναι ότι έχουν φοβερές ποτηροθήκες που βγαίνουν μέσα από το ταμπλό!



A NA ΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ! Πανάχρηστες μέσα στο ντουλαπάκι!Κοίταξε ούτε το προηγούμενο fiesta είχε τις ποτηροθήκες να βγαίνουν απο το ταμπλώ. Ξέρω σίγουρα ότι το ford modeo το έχει αυτό. Αλλά και πάλι, τις έχει και αυτό το fiesta σε πάρα πολύ καλό σημείο Cool Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2008, 14:03:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=10856
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

θεός!!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2008, 14:22:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bάρος ξεβάρος, οι επιδόσεις του δεν λένε και πολλά...

Πήγα και το είδα προχτές από κοντά, είχα στατικό test drive για καμιά ώρα. Laughing Σε γενικές γραμμές, ειδικά σε σχέση με το προηγούμενο, είναι πολύ καλή υλοποίηση. Έχει κάποια χτυπητά κουλά όμως. Rolling eyes


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2008, 15:23:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=10856
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

θεός!!!

Απο τα καλυτερα......ακομα γελαω....! Laughing Laughing Laughing Very happy Cool

drdino έγραψε:
.................................
.............................
Έχει κάποια χτυπητά κουλά όμως. Rolling eyes

Χμμμμ,τι εχει ωρε γιατρε?? Shocked Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2008, 15:33:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eίδες τις χύμα τσιμούχες στις πόρτες, στο ύψος της κλειδαριάς; Και στα 3 εκθεσειακά έτσι ήταν. Rolling eyes Έλλειψη χειρολαβών οροφής για τους πίσω επιβάτες, εντελώς άβολη η μανιβέλα για τα πίσω παράθυρα όταν τα έχεις κλειστά. Επίσης, με ενόχλησε η κεντρική κονσόλα στα πόδια του συνοδηγού, εξέχει αρκετά. Πίσω η ορατότητα είναι χάλι μάυρο, οπωσδήποτε αισθητήρες.

Αλλά, είχε ένα 3θυρο με carbon οροφη, carbon καθρέπτες, ανθρακί ζάντες, λευκό, όπου εκεί μούσκεψα το μποξεράκι μου λίγο... Laughing Περιμένω τηλέφωνο για να πάω να το οδηγήσω κιόλας...


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2008, 15:44:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εεε ψαρωσα λιγο... Shocked Shocked Shocked


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2008, 16:36:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
εεε ψαρωσα λιγο... Shocked Shocked Shocked
Μποξεράκι Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Δεκ 2008, 20:16:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=10856
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

θεός!!!

+1000000

Απίστευτος αυτός ο άνθρωπος!

(Και κουκλάρα το Fiesta)


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 13:04:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολυ ωραιο το fiesta
αλλα 120 hp για 0-100 10 δευ +++ ??
πολλα δεν ειναι ?????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 13:14:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε οκ το φιεστα ειναι χαλαρα το πιο ομορφο μικρο αυτη τη στιγμη....
χαλαρα ομως.....
αλλα οποιος παριε την απλη απλη εκδοση πρεπει να υποστει τις συνεπειες....
ειναι ενα αυτοκινιτο το οποιο ΔΕΝ τρεχει μεσα ΔΕΝ ειναι εργονομικο εχει 15000 ηλεκτρονικες μ@λ@κιουλες...
κοινως ειναι ενα αυτοκινιτο για γυναικες ( ακομα το περιμενει η πρωην μου Laughing Laughing ) οι οποιες με την οδηγηση εχουν ενα θεματακι....




Έχει επεξεργασθεί από τον/την 206kwn στις Παρ 13 Φεβ 2009, 14:06:54, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 14:44:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ξέρω σε ποια εκδοση αναφέρεσαι αλλά φιλος αρκετα καβλόγκαζος...
που πήρε το 120άρι για τεστ ντραιβ τηρουμένων των αναλογιών μια χαρα το βρήκε...
και πολυ καλό στο στρίψιμο και με ικανοποιητικό σε γκάζι για μια σβέλτη* βόλτα.


*οκ το "σβελτη" ειναι τελείως υποκειμενικό πως το εννοεί ο καθένας.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 14:56:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
δεν ξέρω σε ποια εκδοση αναφέρεσαι αλλά φιλος αρκετα καβλόγκαζος...
που πήρε το 120άρι για τεστ ντραιβ τηρουμένων των αναλογιών μια χαρα το βρήκε...
και πολυ καλό στο στρίψιμο και με ικανοποιητικό σε γκάζι για μια σβέλτη* βόλτα.


*οκ το "σβελτη" ειναι τελείως υποκειμενικό πως το εννοεί ο καθένας.


εχμμμ οκ ναι ειπα οτι αυτη τη στιγμη απο μικρα ειναι η καλυτερη επιλογη αλλα δεδομενου το βαρος του (που ειναι πολυ) και την αργοστροφια των μικρων+μερικων μεγαλων μοντελων της φορντ πιστευω οτι θα βασανιζεται ρε συ το αυτοκινιτο.......
α!!! εσυ ειπες οτι ο φιλος σου πηρε το 120ρι για τεστ ντραιβ δηλαδη το 1600ρι το φιεστα.... εγω ειπα για την απλη απλη εκδοση (νομιζω 95 αλογα??) το 1400..... το εχω οδηγησει σε τεστ ντραιβ και θα ελεγα οτι δεν με καλυψε....

ναι οτι στριβει καλα -----> οπως τα περισσοτερα μοντελα της φορντ
ναι ποιοτητα κατασκευης -----> αλλη μια απο το απο πανω Wink

αλλα αυτη η αργοστροφια ξανατονιζω στο 14ρι που οδηγησα δεν παλευεται ρε συ... για το 16ρι δεν ξερω αλλα πιστευω οτι θα ειναι πολυ πιο ακριβο σε σημειο που οριακα να αγγιζει την τιμη του πιο απλου 207 rallye η να εχουν κανα χιλιαρικο διαφορα πανω κατω... τι συμφερει???
Rolling eyes Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 15:05:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

207 Rallye + 900€ για το quaife και τα μυαλά στα κάγκελα!!!

Ο ξεκάρφοτος Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 15:08:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το "τι συμφέρει" ειναι σχετικό και επηρεάζεται και από το "τι αρέσει"... ή τι μας ενδιαφέρει από ενα αμάξι και σε καθέναν αρέσουν διαφορετικά πράγματα.

σιγουρα δεν "συμφέρει" κάποιον που θέλει "γκάζι"...

ενδεικτικά πάντως το 3πορτο 1600 με 17άρες μεταλλικο χρώμα, εσπ κλπ κλπ (δεν θυμαμαι τι αλλα ηλεκτρονικα τσουμπλέκια εχει) εχει κάπου 17000


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 15:10:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
207 Rallye + 900€ για το quaife και τα μυαλά στα κάγκελα!!!

Ο ξεκάρφοτος Razz Razz Razz


μεταξυ μας κι εγω αυτό θα εκανα...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αλλα δεν ειναι αυτό το θέμα μας...
αλλά το φιεστα σαν αμάξι... Wink
ή αν θες σε συγκριση με το ατμοσφαιρικο 1600αρι 207 και οτι το 1,6Τ...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2009, 08:32:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nέο Ford Fiesta 1,6 Sport
Even younger...

Aνετες, σβέλτες και ασφαλείς μετακινήσεις για Fiesta 1,6 Sport

Με άκρως ελκυστική εμφάνιση και διακριτικά σπορτίφ ύφος, το αποκλειστικά 3θυρο Fiesta 1,6 Sport των 120 ίππων απευθύνεται σε όσους αναζητούν απλά το κάτι παραπάνω από ένα μικρό αυτοκίνητο.


Σε τι διαφέρει από τις άλλες εκδόσεις;
Βασισμένη στο πρωτότυπο Verve αλλά και στη σχεδιαστική φιλοσοφία Kinetic Design, που καθιέρωσε το Mondeo, η νέα γενιά του Fiesta έχει σαφές πιο νεανικό αλλά και δυναμικό προφίλ από το μοντέλο που αντικατέστησε. Η έκδοση 1,6 Sport είναι -σε σχέση με τις εκδόσεις κυβισμού 1,25 λτ. και 1,4 λτ.- εμπλουτισμένη με μια σειρά από επιπλέον στοιχεία, τόσο στον αισθητικό όσο και στον τεχνολογικό τομέα. Πιο συγκεκριμένα, διαθέτει στάνταρ νέας σχεδίασης ζάντες αλουμινίου 16 ιντσών, προβολείς ομίχλης, σπορ εξωτερικό κιτ (ποδιά εμπρός-πίσω-πλάι, μεγάλη σπορ αεροτομή, όλα στο χρώμα του αμαξώματος), σπορ λεβιέ ταχυτήτων, σπορ καθίσματα, σπορ ανάρτηση και μικρό πίσω διαχύτη αέρα. Προαιρετικά και με επιπλέον κόστος 600 ευρώ μπορεί να αποκτηθεί το "πακέτο", που περιλαμβάνει ESP & ΕΒΑ, φιμέ πίσω τζάμια και 5άκτινες ζάντες αλουμινίου 17 ιντσών.
Ακόμη πιο ελκυστικό
Τα επιπλέον αισθητικά αλλά και αεροδυναμικά βοηθήματα της εν λόγω έκδοσης συνιστούν ένα άκρως ελκυστικό σύνολο, που συνδυάζει αρμονικά το νεανικό και φρέσκο ύφος των απλών εκδόσεων με το διακριτικά σπορτίφ στιλ, που η Ford επιθυμεί να δώσει στο Fiesta 1,6 Sport. To σίγουρο είναι ότι οι σχεδιαστές της Ford επένδυσαν αρκετά στο 3θυρο αμάξωμα του νέου Fiesta, δημιουργώντας ένα σχεδόν σφηνοειδές αμάξωμα, που με κάθε βεβαιότητα τραβά αμέσως όλα τα βλέμματα στο δρόμο. Σε κάθε περίπτωση, αυτό που δεν πρέπει να ξεχνάμε είναι ότι πρόκειται για μία αρκούντως δυναμική έκδοση, που στόχο έχει να κεντρίσει το ενδιαφέρον όσων αναζητούν απλά το κάτι παραπάνω σε αίσθηση και εμφάνιση από ένα μικρό αυτοκίνητο. Δεν πρόκειται, δηλαδή, για ένα καθαρόαιμο σπορ Fiesta, καθώς αφήνει αυτό το ρόλο σε μία μελλοντική έκδοση ST (πιθανόν το 2010).


http://www.autotriti.gr/Autotriti/_magazine/viewthema_autotriti.asp?id_thema=37083
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2009, 11:23:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο ότι είδα σε χθεσινή διαφίμηση στην ΤV -1000€ κάτω και επιτόκιο 1,95% για το Rallye, απλά Super. Δεν νομίζω να παίζει αντίπαλος τώρα αφου έπαισε στα 16.000€ Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kammenos (panagiotis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT 2

Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 447
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2009, 14:34:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
Απο ότι είδα σε χθεσινή διαφίμηση στην ΤV -1000€ κάτω και επιτόκιο 1,95% για το Rallye, απλά Super. Δεν νομίζω να παίζει αντίπαλος τώρα αφου έπαισε στα 16.000€ Wink


Ισχύει και για το rc το -1000? Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,165s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on