PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Φιλτροχοάνες by Salonica
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Δεκ 2003, 15:56:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Ετοιμαστείτε να μάθετε καινούριους μύθους. Προσεχώς, θα συγκριθεί φιλτροχοάνη Green με μαμόφιλτρο. Προβλέπω απογοήτευση...


Είμαστε όλο μάτια Shocked και αυτιά ...


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Δεκ 2003, 16:40:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελατός έγραψε:
Μουρντάρηδες!!!!

όλοι χοάνα θέλετε ε??

νομίζω ότι μείνανε 1 ή 2 μόνο αλλά φαντάζομαι ότι θα ξαναφέρει ο Ντίνος.

Βαγγέλη μου καλορίζικη, καλοφόρετη, μπολικοαλογόβγαλτη και μην ξεχνάς και εσύ και οι υπόλοιποι, να φέρετε αέρα από μπροστά(βλέπε κενό άνάμεσα στο ψυγείο και την κολώνα της μετώπης).

Για τους 1.4 και 1.6 η πατέντα του φραπεολέ είναι πολύ καλή και αναμείνατε για παραπέρα εξέληξη.


Αυτό για αστείο το λες Πάνο...... Laughing Laughing Laughing Laughing
Ναι στα 1400 θα μου δώσει ........2 ολόκληρα άλογα....
ΟΥΑΟΥ Shocked Shocked Shocked


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Δεκ 2003, 17:13:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΝΟΟΟ!!! Ένα απλό ελεύθερο φίλτρο θέλω υπάρχει; Απλώς να βγάλω το μαμά και να βάλω αυτό. Ούτε πατέντες ούτε τίποτα.




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Δεκ 2003, 13:44:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
ΠΑΝΟΟΟ!!! Ένα απλό ελεύθερο φίλτρο θέλω υπάρχει; Απλώς να βγάλω το μαμά και να βάλω αυτό. Ούτε πατέντες ούτε τίποτα.


Ναι ρε αγορίνα, τόγραψα, δεν τόγραψα?

50 ευρώα....

αλλά κάτσε να πάρω εγώ τον σωλήνα τον 120άρη και μετά θα δούμε αν η χοάνα πάει ακόμα καλύτερα


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Δεκ 2003, 14:30:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν το έγραψες πιο πάνω δεν το είδα sorry Embarassed

Θα σε πάρω τηλέφωνο να κανονίσουμε που και πότε.




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Δεκ 2003, 14:35:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η εγχείριση πέτυχε, ο ασθενής επιβίωσε.........

Το Σάββατο, λοιπόν, έγινε η τοποθέτηση, στο σημείο που βρισκόταν και η παλιά φιλτροχοάνη, πίσω δηλαδή από το ψυγείο και πίσω από το αριστερό (όπως βλέπει ο οδηγός) φανάρι....

Εντυπώσεις:
Είδα,
- Καλύτερο τράβηγμα από χαμηλά
- Αρκετή ροπή (!!!!!)
- Πλήρης εξαφάνιση μιας μικρής αρρυθμίας στο ρελαντί, που εμφανίζονταν κατα τη διάρκεια του φρεναρίσματος του αυτοκινήτου (απότομη πτώση στροφών)
- Καλύτερη απόκριση στο γκάζι (ο κινητήρας "ακούει" πλέον στις διαθέσεις του δεξιού ποδιού...)
- Νεύρο στην περιοχή 3000-4000 στροφές...

Δεν είδα,
- (ή καλύτερα, δεν άκουσα....) Βελτίωση ήχου, που ελπίζω να διορθωθει λίγο τις επόμενες ημέρες...
- Καλύτερη κατανάλωση

Βέβαια, τα θετικά οφείλονται κυρίως στην αλλαγή ενός "βουλωμένου" από τη βρωμιά φίλτρου, με ένα καινούργιο.......
Περιμένω περισσότερα, όταν ο εγκέφαλος "διαβάσει" τα νέα δεδομένα.....

-




Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vaggelis στις Δευ 08 Δεκ 2003, 14:41:29, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Δεκ 2003, 14:41:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Η εγχείριση πέτυχε, ο ασθενής επιβίωσε.........

Το Σάββατο, λοιπόν, έγινε η τοποθέτηση της σκούπας, στο σημείο που βρισκόταν και η παλιά φιλτροχοάνη, πίσω δηλαδή από το ψυγείο και πίσω από το αριστερό (όπως βλέπει ο οδηγός) φανάρι....

Εντυπώσεις:
Είδα,
- Καλύτερο τράβηγμα από χαμηλά
- Αρκετή ροπή (!!!!!)
- Πλήρης εξαφάνιση μιας μικρής αρρυθμίας στο ρελαντί, που εμφανίζονταν κατα τη διάρκεια του φρεναρίσματος του αυτοκινήτου (απότομη πτώση στροφών)
- Καλύτερη απόκριση στο γκάζι (ο κινητήρας "ακούει" πλέον στις διαθέσεις του δεξιού ποδιού...)
- Νεύρο στην περιοχή 3000-4000 στροφές...

Δεν είδα,
- (ή καλύτερα, δεν άκουσα....) Βελτίωση ήχου, που ελπίζω να διορθωθει λίγο τις επόμενες ημέρες...
- Καλύτερη κατανάλωση

Βέβαια, τα θετικά οφείλονται κυρίως στην αλλαγή ενός "βουλωμένου" από τη βρωμιά φίλτρου, με ένα καινούργιο.......
Περιμένω περισσότερα, όταν ο εγκέφαλος "διαβάσει" τα νέα δεδομένα.....

-

Nα υποθεσω οτι κρατησες την ιδια χοανη κ την καθαρησες κ την εβαλες μεσα στην σκουπα?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Δεκ 2003, 14:48:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:

Nα υποθεσω οτι κρατησες την ιδια χοανη κ την καθαρησες κ την εβαλες μεσα στην σκουπα?


Γράψε λάθος........
Βλέπεις, όταν θέλεις κάτι πολύ (σκούπα......), παρασύρεσαι και γράφεις οτι έβαλες σκούπα......... Shocked Shocked Shocked Shocked
Έβαλα την χοάνη GREEN, που μου έστειλε ο ΠανοΔούκας, μέσω του Μιχάλη-p206mike, στη θέση μιας παλιάς, "βουλωμένης" KINGDRAGON...
Διόρθωσα το λάθος....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Δεκ 2003, 18:35:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θέλω να πιστεύω ότι η kingdragon ήταν και μεγαλύτερη, έτσι δεν είναι?


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Δεκ 2003, 21:56:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελατός έγραψε:
θέλω να πιστεύω ότι η kingdragon ήταν και μεγαλύτερη, έτσι δεν είναι?


Ακριβώς Πάνο......
Ξέρεις, ψιλοαπογοητεύτηκα όταν είδα οτι ήταν μικρότερη, αλλά τελικά την κάνει τη δουλειά της....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Δεκ 2003, 23:53:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Ελατός έγραψε:
θέλω να πιστεύω ότι η kingdragon ήταν και μεγαλύτερη, έτσι δεν είναι?


Ακριβώς Πάνο......
Ξέρεις, ψιλοαπογοητεύτηκα όταν είδα οτι ήταν μικρότερη, αλλά τελικά την κάνει τη δουλειά της....


Χε χε, περίμενε γιατί αύριο βάζω εισαγωγή 40άρα.... πιπίνι κοινώς!!!
Τόση δα τρυπούλα!! αν δουλέψει καταρίπτονται οι μύθοι!!


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2003, 01:31:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελατός έγραψε:
Χε χε, περίμενε γιατί αύριο βάζω εισαγωγή 40άρα.... πιπίνι κοινώς!!!

Συγνώμη που παρεμβαίνω σαν κλ@νι@ στην οφέλιμη και χρήσιμη συζήτησή σας αλλά εγώ ξέρω οτι η λέξη "πιπίνι" για άλλα πράγματα προορίζεται... Rolling eyes Wink Twisted evil Laughing Laughing Laughing
Ευχαριστώ!
ένας ένας έτσι;; όχι όλοι μαζί τουρλουμπούκι!! Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2003, 23:33:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για έλα εδώ εσύ... Bluegrab

Splat άρπατην


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 00:21:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πανο εχεις βασιμες υποψιες οτι θελει λεπτη σωληνα?

Αληθεια τι ειδος σωληνα θα βαλεις?Λαστιχο...... Laughing Laughing

και πως θα το στηριξεις......

Συμφωνα με τον υπολογιστη του 206 η χοανη αυξησε την καταναλωση κατα 0,5 Ι/100χλμ...

Παρολα αυτα δε τη βγαζω με τιποτα-ο ηχος της ειναι μεγαλη καβλα-

Καλυψα και το φιλτροκουτι για να μην παιρνει ζεστο αερα απο το ψυγειο και τη μηχανη αλλα θα το δεις σε καμια συναντηση γιατι ειναι λιγο δυσκολο να στο εξηγησω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 14:41:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

FRAPEOLE έγραψε:
Πανο εχεις βασιμες υποψιες οτι θελει λεπτη σωληνα?

Αληθεια τι ειδος σωληνα θα βαλεις?Λαστιχο...... Laughing Laughing

και πως θα το στηριξεις.......


έβαλα το φιλτροκούτι με το ελευθέρας και στην 75άρα εισαγωγή έβαλα μια συστολή σε 50.
Περιμένω και τον εγκέγκέφαλο να προσαρμοστεί.Μέχρι τώρα είναι πεσμάνο χαμηλά αλλά πήρε ψηλά και μειώθηκε σοβαρότατα η κατανάλωση
είδομεν.

FRAPEOLE έγραψε:
Καλυψα και το φιλτροκουτι για να μην παιρνει ζεστο αερα απο το ψυγειο και τη μηχανη αλλα θα το δεις σε καμια συναντηση γιατι ειναι λιγο δυσκολο να στο εξηγησω...


είδες διαφορά??


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 14:59:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

FRAP k EL καντε ρε σεις μια μαγκια κ βγαλτε καμια φωτο !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 20:00:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πανο το φιλτροκουτι δεν το σφραγισα αεροστεγως απλα δεν παιρνει ζεστο αερα απο πανω-Η διαφορα πιστευω οτι εντοπιζεται στο οτι η φιλτροχοανη θα διατηρει την αποδοση της και δεν θα επιρεαζεται τοσο απο την αυξηση της θερμοκρασιας στο χωρο του κινητηρα...

Αν μπορεσω θελω να το ξανακανω μια δυναμομετρηση με χοανη και αλλη μια με φιλτρο ελευθερας-Αν φυσικα κανει και μια καλη προσφορα ο δυναμομετριτης-

Παντως η αυξηση της καταναλωσης πρεπει να ειναι ενδεικτικο, καλυτερης αποδοσης.......

Φιλλιπε αμα ηξερα να βαλω φοτογραφια θα το εκανα.............. Confused Laughing Laughing

Πριν κανα μηνα δεν ηξερα να αλλαζω ουτε σειρα Rolling eyes Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Σελίδα 11 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,209s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on