PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΗΛΙΘΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PASALIMANI (Σπυρος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2002)

Ένταξη: 07 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Σεπ 2008, 16:17:32    Θέμα δημοσίευσης: ΗΛΙΘΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχθες καταφερα και εκανα 4χιλ. χωρις την ταπα λαδιου Rolling eyes .υπαρχει περιπτωση να περασει σκονη η κατι πιο μεγαλο μεσα στο μοτερ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Σεπ 2008, 16:21:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορει να μπηκε κανενας godjila. Περαν της πλακας, δεν ειναι και οτι καλυτερο. Ολο και κατι μπορει να εχει περασει, χωρις αυτο να ειναι απαραιτητο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Σεπ 2008, 17:39:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εξαρταται και απο ταχυτητα αν τα εκανες π.χ σε χωμα κοκ. Παντως σε πολη με νορμαλ οδηγηση 8α ειναι περιεργο να πηρε κατι χοντρο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Σεπ 2008, 18:02:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή έχει κατά αρκετό ποσοστό θετική πίεση από κει όταν δουλεύει το μοτέρ, δυσκολούτσικο να μπήκε κάτι χοντρό...


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PASALIMANI (Σπυρος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2002)

Ένταξη: 07 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Σεπ 2008, 18:37:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεκινησα απο νεο φαληρο και εκοβα βολτες μεσα στον πειραια με νορμαλ ταχυτητα.Θετικη πιεση σιγουρα υπαρχει μιας κ ειχε πεταξει 2-3 σταγανες λαδι γυρω γυρω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Σεπ 2008, 20:02:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ειναι ηλιθια η ερωτηση αλλα ο τιτλος!

Φτιαξτε το καποιος! Wink


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Σεπ 2008, 13:51:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Επειδή έχει κατά αρκετό ποσοστό θετική πίεση από κει όταν δουλεύει το μοτέρ, δυσκολούτσικο να μπήκε κάτι χοντρό...


αν βαλεις κ την φορα της που ναι τελειως προς τα πανω
κ δεν εχει φορα προς προφυλακτηρες κτλ...
εδω τον παπα βγαζεις κ δεν παθαινει τπτ που κ φορα εχει κ σαν ηλεκτρικη σκουπα δουλευει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Σεπ 2008, 22:04:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι εννοειτε "θετικη πιεση" ρε παιδια ? Οτι δηλαδη βγαινει αερας απο την οπη της ταπας λαδιου, οποτε δεν μπορει να ρουφιξει κατι μεσα ?

Γιατι αερας ΔΕΝ βγαινει απο εκει, αλλα ουτε και ρουφαει κιολας. Και η σταγονες λαδιου που εχουν βγει ειναι γιατι οταν δουλευει το μοτερ, η τρομπα λαδιου φερνει λαδι απο το καρτερ στη κεφαλη και καθως οι εκκεντροφοροι δουλευουν το πιτσιλανε.

Δεν χαλασε ο κοσμος να κανεις μερικες βολτες περα δωθε αλλα καλο ειναι να τη κλεισεις το συντομοτερο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PASALIMANI (Σπυρος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2002)

Ένταξη: 07 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Σεπ 2008, 22:59:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσθεσα λιγο λαδι και ξεχασα την ταπα επανω στο εσωτερικο του αεραγωγου ετσι κανοντας την βολτα μου ξαφνικα το θυμηθηκα.Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
IAKOVOS (iakovos)
Μέλος
Μέλος


307CC 1.6 16 V 2007

Ένταξη: 03 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Σεπ 2008, 10:37:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PASALIMANI έγραψε:
Προσθεσα λιγο λαδι και ξεχασα την ταπα επανω στο εσωτερικο του αεραγωγου ετσι κανοντας την βολτα μου ξαφνικα το θυμηθηκα.Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο.


Μπορει να συμβει στον καθενα .... Cool δεν ειναι τιποτα Beer


ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,097s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on