PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

9ο Touring-Camping: Λευκάδα 8-10 Ιουλίου 2005
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 15:06:26    Θέμα δημοσίευσης: 9ο Touring-Camping: Λευκάδα 8-10 Ιουλίου 2005 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PS Club Hellas Summer Touring-Camping 2005 - Λευκάδα

Το PS Club - Hellas έχει την τιμή να σας προσκαλέσει στο 9ο Touring που θα γίνει στo "Camping Poros Beach" που βρίσκεται στον Πόρο της όμορφης Λευκάδας, την Παρασκευή 8, Σάββατο 9 και Κυριακή 10 Ιουλίου 2005.

Λίγα λόγια για το μέρος:
Σε ένα πανέμορφο κόλπο 25 Km νοτιοδυτικά από την πόλη της Λευκάδας το ταίριασμα του βουνού και της θάλασσας, του πράσινου και του γαλάζιου δημιουργεί ιδανικό χώρο για Camping.

Ακριβώς δίπλα στην βραβευμένη με χρυσό αστέρι παραλία του πόρου και μόλις 12 Km από το Νυδρί ένα σύγχρονο camping και 40 ανεξάρτητα studios σας περιμένουν.

Περισσότερες πληροφορίες στο www.porosbeach.com.gr


Τιμές ανά ημέρα:
1. Διανυκτέρευση ενηλίκου : 6,50 ευρώ
2. Αυτοκίνητο : 3,50 ευρώ
3. Σκηνή Μικρή : 4,50 ευρώ
4. Σκηνή Μεγάλη : 5,50 ευρώ
5. Studio - Bungalow : το δικλινο 50,00 ευρώ, το τετρακλινο 60,00 ευρώ
6. Ενοικίαση σκηνής : δεν διατίθεται
7. Ηλεκτρικό ρεύμα : 2,00 ευρώ
8. Πρωινό : 4,00 ευρώ
9. Προνομιακές τιμές/εκπτώσεις στην παραδοσιακή ταβέρνα του camping, στο pool bar και σε ενοικίαση βαρκών και μηχανών.


Αναχώρηση:
Η αναχώρηση από όλα τα μέρη της Ελλάδας είναι ελεύθερη.

Για τους συμμετέχοντες/ουσες από την Αθήνα θα γίνει μία ομαδική αναχώρηση την Παρασκευή 8/7.

Πληροφορίες:
Για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία ή διευκρίνηση μπορείτε να επικοινωνείτε με τους υπευθύνους της διοργάνωσης της εκδρομής Crusader (Σπύρος) στο τηλ. 6975-757079 και p206mike (Μιχάλης) στο τηλ. 6975-757086
Τα μέλη της βορείου Ελλάδος μπορούν να επικοινωνούν με τον υπεύθυνο Β.Ελλάδος backclima (Γιώργος) στο τηλ. 6938-821722

Δηλώσεις Συμμετοχής:
Για να δηλώσετε συμμετοχή στην εκδρομή συμπληρώστε τα στοιχεία σας εδώ.


Σημείωση: ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ BUNGALOWS ΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΕΙ Η ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΗ.



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 15:25:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να βλέπω συμμετοχές!!!


Εγώ εννοείται ότι θα απλώσω την Απολλώνια κορμάρα μου στην παραλία του Πόρου! Laughing Laughing Cool


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 16:08:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και φανατικός και πρωταγωνιστής στα δρώμενα όλων των Touring (σε όσα πρόλαβα τουλάχιστον μετά την εγγραφή μου και την απόκτηση του 206 μου), δυστυχώς θα δηλώσω απουσία στο συγκεκριμένο, λόγω του ότι σταματάω τις 2 δουλειές που κάνω στις 15 Ιουλίου για να ξεκουραστώ ένα μήνα και 2 Αυγούστου να παρουσιαστώ φαντάρος στην Τρίπολη Sad

Ίσα ίσα... 15 μέρες και λίγη καβάτζα σε λεφτά γιατί θα μου χρειαστούνε Salute Armed

Ελπίζω να έχω την κατανόηση όλων βέβαια... το σώμα θα είναι αλλού, η σκέψη όμως μαζί σας. Wink

(Ζήση... φέρε πάλι την famestoryτισσα ξαδέρφη Razz )


Υ.Γ: Άψογη η επιλογή του μέρους, άψογες και οι τιμές! Clapping Thumb Left



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 16:19:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμμμ και αναρωτιόμουν Rolling eyes Question Rolling eyes που να πάω "μήνα του μέλιτος"..... Cool Cool Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 19:50:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ ενδιαφερουσα προταση.Πολυ πιθανο να ειμαι Αθηνα εκεινες τις μερες και να μπορεσω να ερθω, αλλα θα ηθελα μερικες ακομα πληροφοριες για το προγραμμα.Πως θα παμε εκει, τι εξοδα θελουμε για το δρομο και τι θα κανουμε για 3 μερες?Δεν ξερω αν θα μπορεσω να φερω παρεα και θελω να ξερω τι παιζει.


Υ.Γ. Για να ερθει καποιος, πρεπει να ειναι εγγεγραμμενο μελος του CLUB??


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 20:18:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπα τι βλέπω???

Tease

και στο λευκότερο λευκό νησί


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 22:16:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RASTAVIPER έγραψε:
Πολυ ενδιαφερουσα προταση.Πολυ πιθανο να ειμαι Αθηνα εκεινες τις μερες και να μπορεσω να ερθω, αλλα θα ηθελα μερικες ακομα πληροφοριες για το προγραμμα.Πως θα παμε εκει, τι εξοδα θελουμε για το δρομο και τι θα κανουμε για 3 μερες?Δεν ξερω αν θα μπορεσω να φερω παρεα και θελω να ξερω τι παιζει.


Υ.Γ. Για να ερθει καποιος, πρεπει να ειναι εγγεγραμμενο μελος του CLUB??


Θα πάτε καραβάνι με τα αυτοκίνητα σας με ομαδική αποχώρηση από Αθήνα όπως λέει το πρόγραμμα. Συνήθως γίνεται Παρασκευή βράδυ ή Σάββατο πρωί!

Κόστος? 200-300 ευρώ περίπου θα σου φύγουνε εσύ που έχεις και αμάξι και για τις 3 μέρες!

Τί θα κάνετε για 3 μέρες?... Το αφήνω στην φαντασία σου! Very happy Φαντάσου το σαν την 5ήμερη στο σχολείο! Wink Τζερτζελέ και χαβαλέ και όλα τα εις -λε (εξαιρείται το ψη-λέ Twisted evil )



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 23:52:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ κ η καταπληκτική σκηνή μου είμαστε μέσα! Για την ξαδέρφη δεν ξέρω ακόμα για σίγουρα.. Θα την ενημερώσω!

Να έρθω με μηχανή ή να φέρω τον πέζουλα; Δεν κολλάει ο hondaς ε;

Ποιος θα φέρει μπύρες;

Bongs θα έχει;

Κ η τελευταία κλασική ερώτηση... Κανα στροφιλίκι θα έχει στην διαδρομή; (από Aμφιλοχία κ μετά..)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Ιούν 2005, 02:03:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το πρόγραμμα ειναι ελευθερο αλλά σίγουρα θα περιλαμβάνει, κιθάρες στην θάλασσα, αλκοολ (χωρις να εχει οδηγηση μετά), γαλατικα τσιμπουσια, παραλίες και μπανακια, χαβαλε και χαβαλέ και στριφτερές διαδρομές... κάτι ακούγεται και για χωμάτινες διαδρομές στην περιοχή... Wink το κόστος διαμονής με πρωινό για 2 άτομα με ενα αυτοκίνητο και ηλεκτρικό ρεύμα υπολογίζεται στα 53 ευρώ για το τριήμερο. Προσθέστε σε αυτά περί τα 150 ευρώ για φαγητό και μικροέξοδα + τις βενζίνες/διόδια, κανά 150αρι ακομα (πηγαινε-ελα+εκδρομες κατα την διαρκεια της διαμονής μας εκει+καμμια μινι ανάβαση). Άρα για ένα ζευγάρι που θα πάει παρασκευή και θα φυγει κυριακή, με ένα αυτόκινητο, μικρή σκηνή, πρωινό και ηλεκτρικο ρευμα το κόστος θα ειναι περί τα 360 ευρω, άρα 180 ευρω/ατομο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Ιούν 2005, 08:50:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ μέσα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Ιούν 2005, 17:11:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καθησα και το σκεφτηκα λιγο ορθολογικα το θεμα.
Γουσταρω τρελα αλλα περιμενα μηπως παιξει κανενα πλοιο η κατι τετοιο.Να παμε οδικως τοσα χλμ για 3 μερες ειστε σιγουροι οτι αξιζει την ταλαιπωρια?Μιλαμε για πολλες ωρες ταξιδι.Και εφοσον ψηνεστε για καμπινγκ γιατι δεν κανονιζεται κατι σε καμια Αγ.αννα αντε και μεχρι κανενα γυθειο που ειναι 3 ωρες δρομο και εχει και γα** τα στροφιλικια??Θα περιοριστουν αρκετα και τα εξοδα.Καλυτερα να τα φαμε σε ποτα και φαγητο παρα σε βενζινες...


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Ιούν 2005, 17:16:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RASTAVIPER έγραψε:
Καθησα και το σκεφτηκα λιγο ορθολογικα το θεμα.
Γουσταρω τρελα αλλα περιμενα μηπως παιξει κανενα πλοιο η κατι τετοιο.Να παμε οδικως τοσα χλμ για 3 μερες ειστε σιγουροι οτι αξιζει την ταλαιπωρια?Μιλαμε για πολλες ωρες ταξιδι.Και εφοσον ψηνεστε για καμπινγκ γιατι δεν κανονιζεται κατι σε καμια Αγ.αννα αντε και μεχρι κανενα γυθειο που ειναι 3 ωρες δρομο και εχει και γα** τα στροφιλικια??Θα περιοριστουν αρκετα και τα εξοδα.Καλυτερα να τα φαμε σε ποτα και φαγητο παρα σε βενζινες...


Αποφασίστηκε να πάμε βόρεια ώστε να έρθουν και μέλη από την Β.Έλλαδα των οποίων η υποστήριξη και η ενσωμάτωση είναι πολύ σημαντική. Άλλωστε Αγ.Άννα και Ροβιές πηγαμε τις 2 προηγούμενες χρονιές, καιρός ήταν να πάμε και κάπου πιο μακριά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιούν 2005, 11:45:41    Θέμα δημοσίευσης: Re: 9ο Touring-Camping: Λευκάδα 8-10 Ιουλίου 2005 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
...........
Δηλώσεις Συμμετοχής:
Για να δηλώσετε συμμετοχή στην εκδρομή συμπληρώστε τα στοιχεία σας εδώ.
...............


To "εδω" στο παραπανω link δεν δουλευει, με το που παει να ανοιξει η σελιδα κλεινει αμεσως. Μονο σ'εμενα το κανει?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιούν 2005, 11:52:32    Θέμα δημοσίευσης: Re: 9ο Touring-Camping: Λευκάδα 8-10 Ιουλίου 2005 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
p206Mike έγραψε:
...........
Δηλώσεις Συμμετοχής:
Για να δηλώσετε συμμετοχή στην εκδρομή συμπληρώστε τα στοιχεία σας εδώ.
...............


To "εδω" στο παραπανω link δεν δουλευει, με το που παει να ανοιξει η σελιδα κλεινει αμεσως. Μονο σ'εμενα το κανει?


Πρέπει να έχεις επιτρέψει τα popups Wink


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
307 ARMY! (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


307xsi (16V) 1600cc (Mάιος 2002)

Ένταξη: 26 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 236
Τόπος: ΣΚΥΔΡΑ- Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 15:32:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπητοί μου φίλοι, καλώς ήρθατε στα πάτρια εδάφη!!! Ενδεικτικά αναφέρω ότι θα περάσουμε γ...τα και δεν το λέω για να πενέψω το σπίτι μου, αλλά γιατί η τοποθεσία είναι φανταστική. Τα έξοδα του ταξιδιού πήγαινε -έλα (βεζίνη,διόδια,γεφυρα Ρίο-Αντίρριο) είναι 100Ε ανά όχημα με μικρές αποκλείσεις λόγω της τιμής της βενζίνης. Η διαδρομή είναι γύρω στις 4,5 ώρες, και αυτό γιατί υπάρχουν πολλά δύσκολα περάσματα στη διαδρομή, στα οποία αν πέσεις σε κίνηση πας καροτσάκι.Επίσης έχει πολλά μπλόκα και φωτοραντάρ, ειδικά μέσα στις κατοικημένες περιοχές. Κατά τα άλλα προμηνίεται να καεί το πελεκούδι!
Υ.Γ. Παράκληση προς υπευθύνους να παζαρέψετε τις τιμές, διότι ανάλογα με τα άτομα και λίγη πιεση καταιβάζουν πολύ τις τιμές τους (μιλάω εκ πείρας). Επίσης καλό θα ήταν όσοι αναχωρήσουμε την Παρασκευή να το κάνουμε όσο γίνεται νωρίτερα, για να γλυτώσουμε κίνηση και να απολαύσουμε περισσότερη ξεκούραση! ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΣΑΝ ΟΙΚΟΔΕΣΠΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ! Παρακαλώ για δίκλινο Studio, δύο βραδιές!


KING LION(Armed)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 15:38:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω γραφω μαθημα παρασκευη και τελειωνω 13.00 η ώρα. Τότε θα ξεκινήσω ώστε να είμαι κατά τις 5 εκει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 15:48:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάλι πήρα άδεια για την Πέμπτη και την Παρασκευή οπότε....
είμαι μέσα με το πρωινό καραβάνι!!!!!!! Very happy Very happy


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 16:06:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο το πιο πιθανό είναι η μαζική αναχώρηση να γίνει μετά τις 7, καθώς οι περισσότεροι από εμάς δουλεύουμε μέχρι το απόγευμα.

Όσοι όμως έχουν τη δυνατότητα να φύγουν νωρίτερα, δεν έχουν παρά να συννενοηθούν μεταξύ τους και να ξεκινήσουν φυσικά!



Να υπενθυμίσω επίσης ότι καλό είναι να έχετε κάνει όλοι οι ενδιαφερόμενοι τις δηλώσεις συμμετοχής σας μέχρι την 1η Ιουλίου και όχι την τελευταία εβδομάδα, για να ενημερώσουμε τους υπεύθυνους του camping για τον ακριβή αριθμό ατόμων/σκηνών και να κανονίσουν εκείνοι με τη σειρά τους τον χώρο που θα μας διαθέσουνε, ώστε να είμαστε όλοι μαζί.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 17:23:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
.... ώστε να είμαστε όλοι μαζί.


Όταν λες όλοι μαζί πως το εννοάεις? Scratch

Γιατί εγώ θέλω η σκηνή μου από του Πολίτη και του Πανοδούκα να είναι στην άλλη μεριά του camping... στην άλλη πλαγιά του βουνού ίσως... ή μήπως καλύτερα στην Πρέβεζα για να είμαι σίγουρος? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
eve (eva)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.4 (8v) XT (2003)

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 247
Τόπος: Ηγουμενίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 17:30:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307 ARMY! έγραψε:
Επίσης έχει πολλά μπλόκα και φωτοραντάρ, ειδικά μέσα στις κατοικημένες περιοχές.


Eιδικά Αγρίνιο,Αμφιλοχία σε 'ανύποπτα' σημεία Smile


206 rulez:)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 1 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2287s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on