PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub.gr - Παραρτημα Κρήτης
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Decho13 (Panos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.4??? (16v) XS????

Ένταξη: 09 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Αθήνα - Χανιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2008, 14:52:36    Θέμα δημοσίευσης: PSClub.gr - Παραρτημα Κρήτης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mias kai pira meta8esh gia krhth mipws 8eloun kai ta alla kpelia na bre8oume na ta poume apo konta!!! Xania kata protimish....

Sorry gia ta greeklish alla einai to asus tolaptop kai den brika akoma tous xarakthres...kai pali sorry


206: O Mπαμπάς Μου Θα Μου Πάρει Rallye!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Σεπ 2008, 14:53:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαλώς ηρθες, και καλή διαμονή στα Χανιά.

Θα το κανονίσοθμε, αν και ηματσε πολύ πιο λίγοι απ'οσο νομίζεις...

Πάντως σε ότι χρειαστείς εδώ ήμαστε Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Decho13 (Panos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.4??? (16v) XS????

Ένταξη: 09 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Αθήνα - Χανιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Σεπ 2008, 12:56:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλως σας βρηκα.... Cool
Ελπιζω να μην ειμαστε μονο οι 2 μας!!!!! Laughing Laughing Cool Να οργανοθουμε και εμεις γιατι να ειμαστε πισω???


206: O Mπαμπάς Μου Θα Μου Πάρει Rallye!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Decho13 (Panos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.4??? (16v) XS????

Ένταξη: 09 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Αθήνα - Χανιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Οκτ 2008, 18:33:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια ειδα μια αφίσα στο σπιτι που μενω κολλημένη για ενα tunning show στα χανιά... ειναι αληθεια????


206: O Mπαμπάς Μου Θα Μου Πάρει Rallye!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Μάρ 2009, 14:10:00    Θέμα δημοσίευσης: Οργάνωση-Συνάντηση για τα μέλη απο Κρήτη!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν παιδιά δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό τοπικ (και γι αυτο συγχωρέστε με αν κάνω βλακεία!!!), απλά επειδή στο Ηράκλειο Κρήτης δεν κάνουμε συναντήσεις τα μέλη που είμαστε απο δώ ( Κρήτη), σκέφτηκα να γράψω αυτο το μήνυμα με σκοπό να το δούν όλοι οι φίλοι μας που ανήκουν στο PSClub , απο Κρήτη , έτσι ωστε να οργανωθούμε, να γνωριστούμε και να κάνουμε και κανα βολταράκι όλοι μαζί με τα λιονταράκια μας , που και που!
Οποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου να δούμε τι θα κάνουμε!
Ευχαριστώ και συγνώμη αν έκανα λάθος και εγραψα εδω.. Embarassed
Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Μάρ 2009, 17:47:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

άντε να μαζευόμαστε σιγα σιγα παιδια!!!! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Απρ 2009, 23:04:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελεος,δυο-τρια ατομα ειμαστε απο Ηρακλειο Confused ; Αντε,τοσα γαλλακια κυκλοφορουν δε παιζει...θα'μαστε πιο πολλοι Very happy ελατε να μαζευομαστε Exclamation Exclamation Exclamation δεν εχει επικοινωνησει κανεις αλλος ηρακλειωτης μαζι σου 207 GT HRAKLEIO Question


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Απρ 2009, 23:46:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανεις ακόμα φιλαρακι μου!!!!!!!!!!!!!!!
Ασε τα νευρα μου!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Απρ 2009, 23:49:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

207 GT HRAKLEIO έγραψε:
κανεις ακόμα φιλαρακι μου!!!!!!!!!!!!!!!
Ασε τα νευρα μου!!!!!


Και να πω οτι στο Ηρακλειο δε κυκλοφορουν Peugeot... Confused


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Απρ 2009, 09:13:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμμ μηπως να σας στειλουμε μερικα φυλλάδια να μοιρασετε στα pug?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Απρ 2009, 14:54:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
χμμμ μηπως να σας στειλουμε μερικα φυλλάδια να μοιρασετε στα pug?


Πολυ καλη ιδεα! Πως θα γινει αυτο?


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Απρ 2009, 16:28:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
χμμμ μηπως να σας στειλουμε μερικα φυλλάδια να μοιρασετε στα pug?

δεν χρειαζετε πιστεψε με...ξερεις γιατι δεν μπορει να γινει αυτο εδω?γιατι ολοι ειναι ξενερωτοι!!δεν εχουν ιδεα απο ομαδικη παρεα και ομαδικη συναντηση...εδω κοιτανε πως να βγαλουνε τα ματια του αλλου!!!υπαρχουν και εξαιρεσεις οπως οι φιλοι και οι κολλητοι βεβαια...αλλλα τετοιες γνωριμιες εδω δυσκολα!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Απρ 2009, 16:32:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Confused Shocked


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Απρ 2009, 16:43:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xalkiadakhs 207gt έγραψε:
MEMsound έγραψε:
χμμμ μηπως να σας στειλουμε μερικα φυλλάδια να μοιρασετε στα pug?

δεν χρειαζετε πιστεψε με...ξερεις γιατι δεν μπορει να γινει αυτο εδω?γιατι ολοι ειναι ξενερωτοι!!δεν εχουν ιδεα απο ομαδικη παρεα και ομαδικη συναντηση...εδω κοιτανε πως να βγαλουνε τα ματια του αλλου!!!υπαρχουν και εξαιρεσεις οπως οι φιλοι και οι κολλητοι βεβαια...αλλλα τετοιες γνωριμιες εδω δυσκολα!!!!


Κοιταξε,δυο χρονια που ειμαι στο Ηρακλειο δεν εχω γνωρισει ανθρωπο να θελει να παει εκδρομη παραεξω π.χ Χανια,Ρεθυμνο και γενικα σε αλλες περιοχες της Κρητης με μεγαλη παρεα,δε καταλαβαινω το σκεπτικο τους...μονο κατι συμφοιτητες μου ψηνονται για κατι τετοια και δε νομιζω πως ειναι δικαιολογια η λεξη "βαριεμαι"...


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Απρ 2009, 17:59:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εν πάση περιπτώση
αυτα νομιζω δεν αφορουν το psclub Wink

θα κανονησω καποια στιγμη να σας στειλω καμποσα φυλλάδια και καρτουλες να χετε Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 12:40:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και δεν στελνετε ρε παιδιά!!!!!!!πάντως θα προσπαθήσουμε..
το Ηράκλειο είναι γεμάτο βελτιωμένα pug!!!!
τι στρατηγική προτείνετε????
εγώ πήρα τη πρωτοβουλία πάντως και έκανα ενα άτυπο groupaki στο facebook και μέσα σε 2-3 μέρες αριθμεί πάνω απο 100 μέλη..
Σκοπόσ μου να κάνουμε τισ πρώτες συναντήσεις και αν υπάρχει ανταπόκριση να φτιάξουμε το επίσημο Παράρτημα PSClub ΚΡΗΤΗΣ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 13:08:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σχετικα με το facebook εγω προσωπικα ειμαι "αντίθετος", μιας και θα προτιμουσα οτι αφορα και γραφεται από μέλη (επίσημα ή μη) του PSClub να γραφεται εδω στο forum μας και οχι κάπου αλλου και άλλος να το βλέπει και άλλος όχι (ίσως φταίει οτι εγω δεν εχω facebook και δεν μου αρέσει γενικως η ονλινε "φακελοποιηση")

τελος πάντων δεν ειναι εκει το θεμα και αυτο ειναι το λιγότερο


θα το κοιταξουμε το θεμα και με την πρωτη ευκαιρία θα σας εξοπλίσουμε Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 13:17:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι όσον αφορά το θέμα του facebook απλά επειδή απ ότι βλέπουμε ειναι ο μόνος τρόπος σε πρώτη φάση για να μαθευτεί στους περισσότερους pugάκηδες εδω στο Ηράκλειο, μόνο γι αυτο το λόγο δημιουργήθηκε..
Σε δεύτερη φάση σε συνενόηση με εσάς φίλε μου Μάνθο, και εφόσον δούμε οτι υπαρχει ανταπόκριση εδώ κάτω, τότε προχωράμε στην δημιουργία του επίσημου παραρτήματος εδώ στο Ηράκλειο.. Laughing Laughing
Πάντως ευχαριστούμε παρα πολύ για την κατανόηση και περιμένω/ουμε την υποστήριξή σας ,μήπως και τα καταφέρουμε..
Μανθο και πάλι ευχαριστώ φίλε μου!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 13:36:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χρωστάω και γω μια επίσκεψη στην Κρήτη..
το ψήνω για μετά το Πάσχα... ελπίζω όταν κατέβω να σας βρω οργανωμένους και έτοιμους για........ καφεδοβόλτα Laughing Laughing Laughing
τα λέμε όταν κατέβω Cool



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 18:00:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακαρι να εχουμε οργανωθει μεχρι τοτε Smile και να μην εχουμε οργανωθει παντως σε περιμενουμε εσενα οπως και τα υπολοιπα μελη του club να βρεθουμε και να τα πουμε απο κοντα!!!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 1 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3483s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on