PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub.gr - Παραρτημα Κρήτης
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Ιούν 2009, 12:53:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια χαρα σε ολους σας..λοιπον εδω ειμαστε και παλι!!!λοιπον φιλοι μου πεζακηδες παρακατω ακολουθουν ορισμενες fwtos απο την ωραια βολτα που ειχαμε την κυριακη,,,αν και περιμεναμε περισσοτερους(ηρθαν περισσοτεροι απο την προηγουμενη) αλλα λογω υπνου και λογω καλοκαιριου και τ.λ.π ειχαμε καποιες απουσιες σημαντικες!!!ολα ειναι κατανοητα!!!!η διαδρομη σε γενικες γραμμες ητανε καλη,αλλα οχι οπως το ρεθυμνο(προς τον αγιο βλεπετε εχει πολλες ευθειες)
λοιπον παιδια ξεκιναμε την παρουσιαση εδω με το φιλο μου το βασιλη και λεμε
εδω ειναι μια πρωτη σταση για ανασυνταξη
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310821.jpg
εδω ειναι τα 106 μας ( ακολουθησανε πολυ εντυπωσιακα)
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310833.jpg
εδω ειναι τα 207 μας (που καταφεραν να παρευρεθουν)
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310841.jpg
εδω ειναι ολα μαζι με θεα προς τον αγιο νικολαο
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310858.jpg
εδω ειναι ολοι οι πεζακηδες-το τρελοπαρεο επανω στα οχηματα τους
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310862.jpg
εδω ο φιλος μου ο βασιλης εχει μια μεγαλη απορια-οπως ολοι βεβαια(που το βρηκα αυτο?)
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310849.jpg
εδω ειναι μια καλη fwto για τον φιλο μας τον ΜΑΝΘΟ που του αρεσει η ζαντα
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310832.jpg
και τελος μια καλη αναμνηστικη ολων οσων καταφεραν να παρευρεθουν στην ωραια καλοκαιρινη βολτιτσα μας ((fwto πριν ξεκινησει ο τρελος γυρισμος Very happy ))
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310867.jpg


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Ιούν 2009, 12:59:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολύ ωραίες φωτό! ωραίο το παρεάκι σας!
αχ! πότε θα κατέβω και γω κάτω!!!


φιλική συμβουλή Arrow καλό θα ήταν στις φωτό να κάνετε καμιά φωτοσοπιά και να σβήσετε πινακίδες



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Ιούν 2009, 13:40:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:
πολύ ωραίες φωτό! ωραίο το παρεάκι σας!
αχ! πότε θα κατέβω και γω κάτω!!!


φιλική συμβουλή Arrow καλό θα ήταν στις φωτό να κάνετε καμιά φωτοσοπιά και να σβήσετε πινακίδες


Αντε αντε σε περιμένουμε στο επόμενο βολταράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν ένα έχω να πώ
Σιγά σιγά αρχίζουμε να γινόμαστε περισσότεροι..Και το σημαντικό είναι οτι περνάμε πολυ καλά σαν παρέα όλοι μαζί!!!!!!!!!
Τέλειες οι φοτο φίλε μου Χριστόφορε!!!!!!!!! Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Ιούν 2009, 13:46:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΟΥΠΕΡ!!
Ευγε!

Καλη συνέχεια!!!


και...


ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ ΡΕ ΜΕ ΤΙΣ ΖΑΝΤΕΣ!!!!
ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΞΟΔΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΤΕ!!!!

ΟΥΣΤ!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Ιούν 2009, 14:21:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Ιούν 2009, 17:00:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο παιδες!!! Α ρε γμτ τι μλκια εκανα που δεν ηρθα και αυτη τη φορα ηταν και ο καιρος φοβερος οχι σαν το μουχλοκαιρο που ειχε οταν ειμασταν στο Ρεθυμνο Evil Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Παντως χαιρομαι που παρευρεθησαν ακομη περισσοτεροι μπραβο και παλι μπραβο...Δηλαδη οι χοντακηδες τι ειναι καλυτεροι Question

Υ.Γ Χριστοφορεεεεε! Θελω κι εγω μπλουζακιιιιιιι!!!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
France_8v (Άγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 1.6 (16v)

Ένταξη: 13 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 167
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιούν 2009, 07:12:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειά σας κ από 'μένα παιδιά...
Χριστόφορε αυτό που λέει η Χρύσα είναι πολύ σωστό (να θολώνουμε τις πινακίδες μας) για ευνόητους λόγους. Laughing. Αν δεν προλαβαίνεις μου στέλνεις κ τις διορθώνω εγώ Wink
Κ σχετικά με το θέμα του fb που αναφέρατε πιο πάνω παραθέτω κ εγώ τη γνώμη μου.Τη συζήτηση αυτή (παρόλο που έχω παρευρεθεί κ στις δύο βόλτες μας) την είδα σήμερα πρώτη φορά Rolling eyes. Κ επειδή είναι κάπως δύσκολο να βρεθούμε όλοι οι πεζάκηδες μέσω αυτής της σελίδας του forum, πιστεύω ότι αυτό που έκαναν τα παιδιά (οι δημιουργοί του group) είναι η καλύτερη λύση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιούν 2009, 11:48:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστόςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιούν 2009, 13:04:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να καταλαβω κι εγω δηλαδη,αν δεν υπηρχε το φεϊσμπουκ δε θα βρισκομασταν σαν παρεα;Μαλλον δε χρειαζεται να απαντησετε αφου η απαντηση ειναι ναι.Γιατι ομως τοσα ατομα με κοινο ενδιαφερον να μην κανουν εγγραφη στο σαϊτ του πς κλαμπ να τα λεμε και εδω μεσα και δε καταλαβαινω επισης γιατι ειναι δυσκολο να βρεθουμε μεσω του πς κλαμπ,δηλαδη το φεϊσμπουκ τι παραπανω εχει;!

Υ.Γ Συμπαθατε με αν το υφος μου φαινεται καπως τσαντισμενο(δεν ειναι) απλα το φεϊσμπουκ δε το παω "μια" σε φαση που και να εκλεινε μια για παντα το γεγονος ουτε που θα με αγγιζε!

Υ.Γ2Δε ξερω ποια παιδια απο το παρεακι ειναι εγγεγραμενα στο πς κλαμπ και ουτε με απασχολει,θελω να πω οτι πιο πανω δεν ηθελα να φανει πως προσπαθω να παρακινησω καποιον να γραφτει απλα μου φαινεται περιεργο που το φεϊσμπουκ εχει τοση επιρροη και τοσο μεγαλο κοινο!

Υ.Γ3Προς αποφυγη οποιασδηποτε παρεξηγησης,θελω να πω ενα μπραβο στα παιδια που δημιουργησαν αυτο το γκρουπ και μπορουμε και βρισκομαστε τοσα ατομα και κανουμε τοσο καλη παρεα!!!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιούν 2009, 16:14:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

France_8v έγραψε:
Γειά σας κ από 'μένα παιδιά...
Χριστόφορε αυτό που λέει η Χρύσα είναι πολύ σωστό (να θολώνουμε τις πινακίδες μας) για ευνόητους λόγους. Laughing. Αν δεν προλαβαίνεις μου στέλνεις κ τις διορθώνω εγώ Wink
Κ σχετικά με το θέμα του fb που αναφέρατε πιο πάνω παραθέτω κ εγώ τη γνώμη μου.Τη συζήτηση αυτή (παρόλο που έχω παρευρεθεί κ στις δύο βόλτες μας) την είδα σήμερα πρώτη φορά Rolling eyes. Κ επειδή είναι κάπως δύσκολο να βρεθούμε όλοι οι πεζάκηδες μέσω αυτής της σελίδας του forum, πιστεύω ότι αυτό που έκαναν τα παιδιά (οι δημιουργοί του group) είναι η καλύτερη λύση.

κοιταξτε να δειτε παιδια,,,πως το βλεπω εγω??εδω μεσα ειναι παραπολυ οργανωμενα ολα τα πραγματα και ολα τα θεματα(psclub)!!!ωραια?παρα πολυ σεβαστη η γνωμη σας,δηλαδη οτι δεν πρεπει να δημοσιευω εγω τις πινακιδες των αλλων χωρις ουτε καν να τους ρωταω πρωτα!!εχετε δικιο σε οτι λετε και πολυ σεβαστη η γνωμη της χρυσας!!!αλλαααααααααααααααα
παιδια νομιζω οτι εαν ειχα κανει κατι παραλογο και παρεξηγησιμο οσον αφορα τους κανονες και τους κανονισμους του site ναμιζω οτι θα μου το ειχανε πει οι αρμοδιοι!!!οποτε ολα καλα και ολα ωραια παιδια!!!
και τελος για να κλεισω παρτε το χαμπαρι ολοι σας αλλο ειναι το facebook και αλλο το psclub τα εχουμε ξαναπει δεν υπαρχει μετρο συγκρισης ρεεεεε!!!!!
ps και παλι ps!!!!!!!!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
France_8v (Άγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 1.6 (16v)

Ένταξη: 13 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 167
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιούν 2009, 21:31:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα για να μην παρεξηγηθώ!Δεν αναλύω ούτε συγκρίνω ανόμοια πράγματα (facebook k psclub).Απλά αναφέρω εγώ προσωπικά τον τρόπο που γνώρισα το γκρουπάκι κ γενικά όλα τα παιδιά.Κ αν δεν έλεγε ο Χριστόφορος ότι υπάρχει σχετική συζήτηση εδώ, δεν θα ήξερα ακόμα τίποτα.Στο fb απλά τα παιδιά στην κυριολεξία "μας το έφεραν στο πιάτο".Δηλαδή πού να ξέρω εγώ τώρα ότι στο psclub κ στην κατηγορία "Κοινωνικές Εκδηλώσεις" θα υπάρχουν παιδιά τα οποία ενδιαφέρονται να γνωρίσουν παιδιά κοινού ενδιαφέροντος κ με λίγα λόγια να ενωθούμε, ώστε να γίνουμε μια καλή παρέα που μοιραζόμαστε το ίδιο πάθος (όπως πολύ σωστά λέει κ το psclub). Cool
Αυτά από 'μένα...


Μπαίνω με τις πόρτες κ βγαίνω με το τιμόνι στο χέρι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιούν 2009, 16:16:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

France_8v έγραψε:
Να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα για να μην παρεξηγηθώ!Δεν αναλύω ούτε συγκρίνω ανόμοια πράγματα (facebook k psclub).Απλά αναφέρω εγώ προσωπικά τον τρόπο που γνώρισα το γκρουπάκι κ γενικά όλα τα παιδιά.Κ αν δεν έλεγε ο Χριστόφορος ότι υπάρχει σχετική συζήτηση εδώ, δεν θα ήξερα ακόμα τίποτα.Στο fb απλά τα παιδιά στην κυριολεξία "μας το έφεραν στο πιάτο".Δηλαδή πού να ξέρω εγώ τώρα ότι στο psclub κ στην κατηγορία "Κοινωνικές Εκδηλώσεις" θα υπάρχουν παιδιά τα οποία ενδιαφέρονται να γνωρίσουν παιδιά κοινού ενδιαφέροντος κ με λίγα λόγια να ενωθούμε, ώστε να γίνουμε μια καλή παρέα που μοιραζόμαστε το ίδιο πάθος (όπως πολύ σωστά λέει κ το psclub). Cool
Αυτά από 'μένα...

ωραια φιλε αγγελε!!πολυ ωραια...να αρχισουμε σιγα σιγα και να λεμε στους γνωστους μας μονο φιλους (( κατοχους peugeot κρητης που απο 400 μελη αντε οι 100 να εχουνε peugeot και το ξερεις ετσι?)) οτι ειμαστε εδω μεσα και πουθενα αλλου..εδω μεσα εννοω το "κοινωνικες εκδηλωσεις" και στην ενοτητα "παραρτημα-κρητης".......συμφωνειτε βασιλη και αγγελε?γιατι να μην συζηταμε-οργανωνομαστε ολοι μαζι απο εδω.. που εδω μονο αποκλειστικα πεζακηδες ειμαστε!!!ολοι για το ιδιο παθος!!!!!
Υ.Γ. (((((((βασιλη τι θα γινει θα ερθεις καμια μερα να ανοιξουμε η φοβασαι Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy )))))))))))


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GIORGHS-4- (GIORGOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 207 RALLYE

Ένταξη: 21 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 7
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιούν 2009, 16:23:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Χριστόφορε γα**τες οι φωτο..!! Thumbs Up
επίσης θέλω μπλουζάκι!! δυστυχώς την έχασα την εκδρομή (ξέρεις γιατί) αλλα την απόμενη δεν την χάνω! Shoot


2 0 7 R A L L Y E

Η Ρ Α Κ Λ Ε Ι Ο Κ Ρ Η Τ Η Σ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιούν 2009, 16:50:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Υ.Γ. (((((((βασιλη τι θα γινει θα ερθεις καμια μερα να ανοιξουμε η φοβασαι Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy )))))))))))



Wink θα σε "τακτοποιήσω" άμμεσα Χριστόφορε..!!!!Αυτή τη βδομάδα... Wink
χαχαχα!!!!

Όσον αφορά όλα τα παραπάνω συμφωνώ απόλυτα!!!!!PsClub και πάλι PsClub!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούν 2009, 11:06:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σας παιδια..μηπως θα μπορουσαν οι αρμοδιοι εδω μεσα να μας ενημερωσουν ολους με το εαν παιζει κατι με θεμα μπλουζακια απο εσας?"στα κεντρικα ας πουμε?"...εγω ειχα παρει το μπλουζακι πολυ παλια σετ με κοκκινο καπελο....πολυ παλια!!!τωρα το 2009 καλοκαιρι τι γινετε?μπορειτε να μας απαντησετε γιατι εδω πολλοι κρητικοι ζητανε?
Very happy πιο πολυ απο αυτοκολλητα ε βασιλη Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy

που θα μου πας δεν θα σε πετυχω Crying or Very sad σεεεεεεε στροφικο δρομο? Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούν 2009, 12:33:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτη την στιγμη δεν εχουμε βγάλει μπλουζάκια
υπάρχιε όμως σχετικο ενδεχόμενο... οποτε οταν εχουμε θα ενημερωθεί ολο το club σχετικώς...

από τα παλια θα δω στην Λέσχη την Πέμπτη τι (και αν) εχει μείνει και θα ενημερώσω Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούν 2009, 22:39:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραιές οι φωτογραφίες παιδιά, και χαίρομαι γιατί δείχνετε να το διασκεδάζετε...

Ευχαριστώ και τον 207 GT HRAKLEIO για την πρόσκληση μέσω πμ , αλλά διάφορες υποχρεώσεις προς το παρόν δε με αφήνουν να συμμετέχω.

Πάντως σε περιπτωση που βολτάρετε προς τα Χανιά θα ειναι χαρά μου να μεριμνήσω για να περάσετε καλύτερα Wink

Αν το προγραμμα σας κάποια στιγμή περιλάβει και πίστα, επικοινωνήστε μαζί μου ώστε να εξασφαλίσουμε χαμηλότερες τιμές.

Καλή συνέχεια στην παρέα σας..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
France_8v (Άγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 1.6 (16v)

Ένταξη: 13 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 167
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Ιούν 2009, 13:27:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πίστα???Άντε να χαρώ τις 8 βαλβίδες μου καθώς κάτι 207 ή 16v θα περιμένουν τη ροπή... Twisted evil Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Ιούν 2009, 13:36:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:
Ωραιές οι φωτογραφίες παιδιά, και χαίρομαι γιατί δείχνετε να το διασκεδάζετε...

Ευχαριστώ και τον 207 GT HRAKLEIO για την πρόσκληση μέσω πμ , αλλά διάφορες υποχρεώσεις προς το παρόν δε με αφήνουν να συμμετέχω.

Πάντως σε περιπτωση που βολτάρετε προς τα Χανιά θα ειναι χαρά μου να μεριμνήσω για να περάσετε καλύτερα Wink

Αν το προγραμμα σας κάποια στιγμή περιλάβει και πίστα, επικοινωνήστε μαζί μου ώστε να εξασφαλίσουμε χαμηλότερες τιμές.

Καλή συνέχεια στην παρέα σας..










Να σαι καλά Γιώργη!!!!!!!!!!!!
Θα σε ενημερώσουμε..πολύ ενδιαφέρον το θέμα με την πίστα!!!!
Ευχαριστούμε πολύ φίλε!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Ιούν 2009, 13:39:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

France_8v έγραψε:
Πίστα???Άντε να χαρώ τις 8 βαλβίδες μου καθώς κάτι 207 ή 16v θα περιμένουν τη ροπή... Twisted evil Laughing


Laughing Wink Αλάνι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 3 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3517s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on