PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub.gr - Παραρτημα Κρήτης
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Decho13 (Panos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.4??? (16v) XS????

Ένταξη: 09 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Αθήνα - Χανιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Απρ 2009, 09:20:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεσιε Μανθο οταν ανεβω θα περασω απο λεσχη να παρω φυλαδια ..Παιδια οσο για την συναντηση μεσα.. εγω ειμαι χανια οποτε ειναι λετε.. Smile


206: O Mπαμπάς Μου Θα Μου Πάρει Rallye!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 19:41:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
επίσης για το μέλλον
πριν καθε τετοιου ειδους συνάντηση / εκδήλωση κλπ θελω να φτιάχνετε ενα "ομορφο" κειμενάκι (χωρίς ορθογραφικά λάθη, με τόνους, με σωστη συνταξη κλπ κλπ) για να το ανεβάζουμε στο πορταλ μαζι με καμια φώτο...
Wink Idea


καλησπέρα σε όλους σας!!!μόλις πρίν απο λίγες μέρες είπαμε αυτά τα λίγα παιδιά που έχουμε μαζευτεί να κανονίσουμε την δέυτερη συνάντηση μας μήπως και καταφέρουμε κάτι επιτέλους!!!!31 μαιου λοιπόν στο παγκρήτιο στάδιο ημέρα κυριακή και ώρα 11 το πρωί παιδιά!!η διαδρομή χωρίς κάποια αλλαγή τελευταίας στιγμής θα είναι μέχρι τον άγιο νικόλαο!!περιμένουμε πιο πολλές συμμετοχές αυτή την φορά από όλη την κρήτη!!!

http://i734.photobucket.com/albums/ww342/xalkias13/xalkiiadakhs%201%20synanthsh/P5030834.jpg

μανθο μηπως θα μπορουσες να μας προμηθευσεις αυτα τα ωραια αυτοκολλητακια του psclub που βαζετε στα πίσω τζαμια (φιλιστρινια-οχι πορτα) των οχηματων..να τα δωσουμε στα παιδια στα ωραια τους οχηματα!!!δικα μας ολα τα εξοδα φτανει να τα εχουμε στην βολτα μας!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 20:50:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πες μου πόσα θες και θα σου τα στείλω αμέσως.

Για να είμαστε "δικαιοι" για όσους δεν είναι επίσημα μέλη τα αυτοκόλλητα κοστίζουν 6ε το πίσω και 2ε το κάθε πλαινό (συνολο 10 για όποιον θέλει ολο το σετ), και για να είμαστε ακόμα πιο δίκαιοι όποιοι πάρουν αυτοκόλλητο και γραφτουν εκ των υστέρων εντός ενός μήνα από την συνάντηση (όπου θα παραλάβουν το αυτοκόλλητο) η "συνδρομή" τους θα ειναι 30ε αντί για 40ε.
Τώρα αν αναλάβετε να τα πληρώστε κάποιοι από εσάς (σαν "πυρήνας" ας πουμε) και τα δώσετε δωρεάν σε όποιους θέλετε τότε για όποιον από αυτόυς γραφτεί επ. μέλος γραφτεί (εντός μήνα) θα κρατήσετε εσείς 10ε από την κάθε συνδρομή. Wink



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 22:05:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xalkiadakhs 207gt έγραψε:
MEMsound έγραψε:
επίσης για το μέλλον
πριν καθε τετοιου ειδους συνάντηση / εκδήλωση κλπ θελω να φτιάχνετε ενα "ομορφο" κειμενάκι (χωρίς ορθογραφικά λάθη, με τόνους, με σωστη συνταξη κλπ κλπ) για να το ανεβάζουμε στο πορταλ μαζι με καμια φώτο...
Wink Idea


καλησπέρα σε όλους σας!!!μόλις πρίν απο λίγες μέρες είπαμε αυτά τα λίγα παιδιά που έχουμε μαζευτεί να κανονίσουμε την δέυτερη συνάντηση μας μήπως και καταφέρουμε κάτι επιτέλους!!!!31 μαιου λοιπόν στο παγκρήτιο στάδιο ημέρα κυριακή και ώρα 11 το πρωί παιδιά!!η διαδρομή χωρίς κάποια αλλαγή τελευταίας στιγμής θα είναι μέχρι τον άγιο νικόλαο!!περιμένουμε πιο πολλές συμμετοχές αυτή την φορά από όλη την κρήτη!!!

http://i734.photobucket.com/albums/ww342/xalkias13/xalkiiadakhs%201%20synanthsh/P5030834.jpg

μανθο μηπως θα μπορουσες να μας προμηθευσεις αυτα τα ωραια αυτοκολλητακια του psclub που βαζετε στα πίσω τζαμια (φιλιστρινια-οχι πορτα) των οχηματων..να τα δωσουμε στα παιδια στα ωραια τους οχηματα!!!δικα μας ολα τα εξοδα φτανει να τα εχουμε στην βολτα μας!!!!!!


Mήπως να σας πρότεινα να συνδυάσετε τη βόλτα σας με τον 3 γυρο του κρητικού επάθλου αναβάσεων στην Μαλάξα Χανίων;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Μάϊ 2009, 02:48:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xalkiadakhs 207gt έγραψε:
MEMsound έγραψε:
επίσης για το μέλλον
πριν καθε τετοιου ειδους συνάντηση / εκδήλωση κλπ θελω να φτιάχνετε ενα "ομορφο" κειμενάκι (χωρίς ορθογραφικά λάθη, με τόνους, με σωστη συνταξη κλπ κλπ) για να το ανεβάζουμε στο πορταλ μαζι με καμια φώτο...
Wink Idea


καλησπέρα σε όλους σας!!!μόλις πρίν απο λίγες μέρες είπαμε αυτά τα λίγα παιδιά που έχουμε μαζευτεί να κανονίσουμε την δέυτερη συνάντηση μας μήπως και καταφέρουμε κάτι επιτέλους!!!!31 μαιου λοιπόν στο παγκρήτιο στάδιο ημέρα κυριακή και ώρα 11 το πρωί παιδιά!!η διαδρομή χωρίς κάποια αλλαγή τελευταίας στιγμής θα είναι μέχρι τον άγιο νικόλαο!!περιμένουμε πιο πολλές συμμετοχές αυτή την φορά από όλη την κρήτη!!!

http://i734.photobucket.com/albums/ww342/xalkias13/xalkiiadakhs%201%20synanthsh/P5030834.jpg

μανθο μηπως θα μπορουσες να μας προμηθευσεις αυτα τα ωραια αυτοκολλητακια του psclub που βαζετε στα πίσω τζαμια (φιλιστρινια-οχι πορτα) των οχηματων..να τα δωσουμε στα παιδια στα ωραια τους οχηματα!!!δικα μας ολα τα εξοδα φτανει να τα εχουμε στην βολτα μας!!!!!!


Θελω κι εγωωωωω αυτοκολληταααααα!!! Onfire Ha Ha


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Μάϊ 2009, 15:07:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα σε ολους σας!!!τι θεμα αυτοκολλητα εκλεισε με το φιλο μας τον memsound και αυριο θα βρισκονται στο δρομο για την κρητη και την κυριακη πιστευω επανω στα οχηματα μας!!!λοιπον αντε μαζευτειτε παλι (ακομη περισσοτεροι) για αλλη μια ωραια συναντηση!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Μάϊ 2009, 21:00:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε να δούμε...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Μάϊ 2009, 12:00:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"εχωσα"/εστειλα τον gr@lly στο ταχυδρομείο...
20πλαινά και 2πισω "δωρο για το καλο", σας ερχονται... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Μάϊ 2009, 12:35:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Yahoo! Thumbs Up Clapping


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Μάϊ 2009, 14:41:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστούμε Μάνθο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Μάϊ 2009, 16:05:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια ηρθανε τυα αυτοκολλητα σημερα!!!οσοι θελετε να τα παρετε πριν την κυριακη ενημερωστε και ξερετε που θα μας βρειτε!!!!(((((τα μικρα δεν ειναι αυτα που περιμεναμε αλλα δεν πειραζει!!!)))


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Μάϊ 2009, 16:22:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xalkiadakhs 207gt έγραψε:
παιδια ηρθανε τυα αυτοκολλητα σημερα!!!οσοι θελετε να τα παρετε πριν την κυριακη ενημερωστε και ξερετε που θα μας βρειτε!!!!(((((τα μικρα δεν ειναι αυτα που περιμεναμε αλλα δεν πειραζει!!!)))


Που θα σας βρουμε;;; Laughing


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Μάϊ 2009, 16:34:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xalkiadakhs 207gt έγραψε:
(((((τα μικρα δεν ειναι αυτα που περιμεναμε αλλα δεν πειραζει!!!)))

ε?
τι εννοείς? Shocked Confused


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Μάϊ 2009, 14:42:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
(((((τα μικρα δεν ειναι αυτα που περιμεναμε αλλα δεν πειραζει!!!)))

ε?
τι εννοείς? Shocked Confused

νομιζαμε οτι θα ητανε ακριβως οπως το μεγαλο αλλα σε πολυ μικροτερο!!!μικροτερο αλλα μαζι με το λιονταρακι...για να μπαινει στα πλαινα τζαμια!!! Sad Sad Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Μάϊ 2009, 15:04:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντα τα πλαινα αυτοκολλητακια ηταν μονο τα γραμματα
και τις 3 φορες που ειχαν φτιαχτει αυτοκολλητα λιονταρακι ειχαν μονο τα πισω Wink

περισσότερα επι αυτου ο κ.πρόεδρος που ειναι υπευθυνος για αυτα τα "εικαστικα" Razz


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούν 2009, 01:18:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Που ειναι οι φωτο απο την τελευταια συναντηση...οεο; Question Αντε και θελω να δω κι εγω!!!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούν 2009, 15:18:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Που ειναι οι φωτο απο την τελευταια συναντηση...οεο; Question Αντε και θελω να δω κι εγω!!!

εσυ που ησουν στην τελευταια συναντηση οεο?που ησουνα οεο?
επειδη ειναι καλοκαιρακι και τρεχουμε λιγακι...αναμενονται συντομα η φωτος οι οποιες ειναι "ξεφευγα" μαζι με αφιερωσεις παντα κατω απο καθε μια!!!
επειδη θελει δουλεια λιγη...λιγακι υπομονη!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούν 2009, 20:04:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
Που ειναι οι φωτο απο την τελευταια συναντηση...οεο; Question Αντε και θελω να δω κι εγω!!!

εσυ που ησουν στην τελευταια συναντηση οεο?που ησουνα οεο?
επειδη ειναι καλοκαιρακι και τρεχουμε λιγακι...αναμενονται συντομα η φωτος οι οποιες ειναι "ξεφευγα" μαζι με αφιερωσεις παντα κατω απο καθε μια!!!
επειδη θελει δουλεια λιγη...λιγακι υπομονη!!!!!


Αν ειναι οι φωτο να συνοδευονται απο αφιερωσεις και να ειναι και καλες αξιζει πιστευω η αναμονη... Very happy Anyway οι λογοι που δεν ηρθα ειναι πρωτον οτι το "λιονταρακι" ειναι ακομα στο νησι,και δευτερον ευθυνεται και ο παραγοντας υπνος...Το θεμα ειναι οτι το μετανιωσα που δεν ηρθα Sad


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούν 2009, 23:09:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχασες έχασες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούν 2009, 23:14:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

207 GT HRAKLEIO έγραψε:
έχασες έχασες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad


Αααα τετοια λεγε μου Twisted evil


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 2 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2123s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on