PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

SOS XRWMA ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
peristeriotis (giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 206 cc 1.6 16v (2002)

Ένταξη: 28 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Σεπ 2008, 12:46:18    Θέμα δημοσίευσης: SOS XRWMA ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
ΕΙΧΑ ΧΤΕΣ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΕΒΑΦΕ ΕΝΑΣ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Μ ΚΑΙ Μ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΧΑΛΙΑ.ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕΤΑ.
ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΠΙΣΟ .ΕΧΩ ΕΝΑ 206CC.
TH KANOYME SE ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?
THANKS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Σεπ 2008, 16:04:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γραφουμε με μικρους και Ελληνικους χαρακτηρες στο forum

Και μετα κανουμε μυνηση σε περιπτωση που δεν θελει να πληρωσει την βαφη!


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Σεπ 2008, 16:18:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε καμια περιπρωση ΜΗΝ δοκιμασεις νεφτι ή διαλυτικο.

Μπορεις να δοκιμασεις να το καθαρισεις με βενζινη. Βρεχεις ενα πανακι και ξεκινας το τριψημο... Βγαζει σχεδον τα παντα χωρις να καταστρεφει το χρωμα.

Αν δεν γινετε τιποτα βρες τον υπευθηνο...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Σεπ 2008, 17:46:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλοιφή κ αλοιφαδόρο !βρες ένα μαγαζί που να κάνει καλή δουλειά κ πήγαινε το για γυάλισμα,το τι αλοιφή(χοντρή,ψιλή,μεσαία) θα μπει επάνω θα το αποφασίσει αυτός που έχει το πλυντήριο αφού δει σε τι κατάσταση βρίσκεται το χρώμα του αμαξιού σου αν η μπογιά είναι αχνάδες κ πολύ ψιλές πιτσιλιές θα βάλει μόνο ψιλή αλοιφή αν είναι πιο ζόρικη η κατάσταση θα βάλει πρώτα μεσαία μετά ψιλή κ στο τέλος θα γίνει το κέρωμα!
μην φοβάσαι το χρώμα έκατσε επιφανειακά επάνω στο βερνίκι κ με αλοιφαδόρο θα βγει επίσης θα εξαφανιστούν κ οι πολύ μικρές γρατζουνιές(αν έχεις)!
το θέμα είναι ότι μια τέτοια δουλειά θέλει κάπου στα 100-150 ευρώ κ το πιο βασικό αυτός που θα χειρίζεται τον αλοιφαδόρο θα πρέπει να το κατέχει το άθλημα!


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Σεπ 2008, 19:51:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giannis27 έγραψε:
αλοιφή κ αλοιφαδόρο !βρες ένα μαγαζί που να κάνει καλή δουλειά κ πήγαινε το για γυάλισμα,το τι αλοιφή(χοντρή,ψιλή,μεσαία) θα μπει επάνω θα το αποφασίσει αυτός που έχει το πλυντήριο αφού δει σε τι κατάσταση βρίσκεται το χρώμα του αμαξιού σου αν η μπογιά είναι αχνάδες κ πολύ ψιλές πιτσιλιές θα βάλει μόνο ψιλή αλοιφή αν είναι πιο ζόρικη η κατάσταση θα βάλει πρώτα μεσαία μετά ψιλή κ στο τέλος θα γίνει το κέρωμα!
μην φοβάσαι το χρώμα έκατσε επιφανειακά επάνω στο βερνίκι κ με αλοιφαδόρο θα βγει επίσης θα εξαφανιστούν κ οι πολύ μικρές γρατζουνιές(αν έχεις)!
το θέμα είναι ότι μια τέτοια δουλειά θέλει κάπου στα 100-150 ευρώ κ το πιο βασικό αυτός που θα χειρίζεται τον αλοιφαδόρο θα πρέπει να το κατέχει το άθλημα!



Γιαυτο πας σε φανοποιο η σε μαγαζι που να κανει συγκεκριμενα πραγματα...
(Meguiars,Κλπ)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
peristeriotis (giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 206 cc 1.6 16v (2002)

Ένταξη: 28 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Σεπ 2008, 21:10:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ.
ΘΑ ΤΟ ΠΑΩ ΝΑ Μ ΤΟ ΓΥΑΛΙΣΟΥΝΕ.
ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ?
ΤΗΑΝΚS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Σεπ 2008, 23:38:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
giannis27 έγραψε:
αλοιφή κ αλοιφαδόρο !βρες ένα μαγαζί που να κάνει καλή δουλειά κ πήγαινε το για γυάλισμα,το τι αλοιφή(χοντρή,ψιλή,μεσαία) θα μπει επάνω θα το αποφασίσει αυτός που έχει το πλυντήριο αφού δει σε τι κατάσταση βρίσκεται το χρώμα του αμαξιού σου αν η μπογιά είναι αχνάδες κ πολύ ψιλές πιτσιλιές θα βάλει μόνο ψιλή αλοιφή αν είναι πιο ζόρικη η κατάσταση θα βάλει πρώτα μεσαία μετά ψιλή κ στο τέλος θα γίνει το κέρωμα!
μην φοβάσαι το χρώμα έκατσε επιφανειακά επάνω στο βερνίκι κ με αλοιφαδόρο θα βγει επίσης θα εξαφανιστούν κ οι πολύ μικρές γρατζουνιές(αν έχεις)!
το θέμα είναι ότι μια τέτοια δουλειά θέλει κάπου στα 100-150 ευρώ κ το πιο βασικό αυτός που θα χειρίζεται τον αλοιφαδόρο θα πρέπει να το κατέχει το άθλημα!



Γιαυτο πας σε φανοποιο η σε μαγαζι που να κανει συγκεκριμενα πραγματα...
(Meguiars,Κλπ)


+1 σωστός ο γιάννης!
την προηγούμενη βδομάδα πήγα σε ένα πλυντήριο που μου το σύστησαν για καλό κ ρώτησα τον μαγαζάτορα όταν είναι να περάσει με κερί ένα αμάξι αν το χαρτόνι πρώτα.απάντηση όχι μωρέ δεν χρειάζεται Shocked Confused Shocked Confused


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2008, 01:01:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα αμα δεις επαγγελματικο γυαλισμα θα δεις οτι το πρωτο χερι γινετε με ενα πααααρα πολυ λεπτο υλικο τριβης (σαν γυαλοχαρτο) ωστε να αφαιρεθει ανα ελαχιστο βερνικα απο την κορυφη του βαψιματος και μετα με την αλοιφη και το κερι γινονται απλα θαυματα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sfikas205 (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 205 1,6 (16v)

Ένταξη: 05 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 75
Τόπος: ΧΙΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2008, 07:18:17    Θέμα δημοσίευσης: Re: SOS XRWMA ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

peristeriotis έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
ΕΙΧΑ ΧΤΕΣ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΕΒΑΦΕ ΕΝΑΣ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Μ ΚΑΙ Μ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΧΑΛΙΑ.ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕΤΑ.
ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΠΙΣΟ .ΕΧΩ ΕΝΑ 206CC.
TH KANOYME SE ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?
THANKS
Καλημερα.Να ξερεις οπου και αν το πας το αυτ/τοαυτες οι δουλειες κοστιζουν αρκετα ευρωπουλα...Βρες τον π@π@ρ@ που εβαφε να σου τα ακουμπησει...


FRENSH REVOLUTION-20516v 0-400 . . .
. . . κι ασε τους αλλους να σκανε 1000ευρα για αλογα ! ! !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sfikas205 (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 205 1,6 (16v)

Ένταξη: 05 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 75
Τόπος: ΧΙΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2008, 07:24:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Σε καμια περιπρωση ΜΗΝ δοκιμασεις νεφτι ή διαλυτικο.

Μπορεις να δοκιμασεις να το καθαρισεις με βενζινη. Βρεχεις ενα πανακι και ξεκινας το τριψημο... Βγαζει σχεδον τα παντα χωρις να καταστρεφει το χρωμα.

Αν δεν γινετε τιποτα βρες τον υπευθηνο...
Στελιο καλη η βενζινη αλλα θα το γεμισει ψηλες γραμες και αραχνες...καλυτερα αληφαδορο αλλα απο υπευθινω ανθροπο που ειναι γνωστης στο αντικιμενο!!!


FRENSH REVOLUTION-20516v 0-400 . . .
. . . κι ασε τους αλλους να σκανε 1000ευρα για αλογα ! ! !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
peristeriotis (giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 206 cc 1.6 16v (2002)

Ένταξη: 28 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Σεπ 2008, 16:59:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια επειδει δεν παιζουνε πολλα φραγκα τωρα .αμα το αφησω και το παω για γυαλισμα σε κανα μηνα και κατι υπαρχει προβλημα μηπωσ δεν βγαινουνε μετα?
εχετε να μου προτεινεται κανενα καλο μαγαζι?
και ποσο περιπου κοστιζει.
thanks
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1276s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on