PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Φιμέ πινακίδες κυκλοφορίας
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 18:43:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα ρε παιδια ειναι νομιμο το τζαμακι στις πινακιδες?Εγω θα ηθελα παντως να βαλω ενα διαφανες μπλε!Δεν πιστευω να ειναι τοσο παρανομο,ε?

Και επειδη σε αυτο το FOROUM λενε ολοι οτι να ναι( Laughing Laughing Laughing )!Ρε παιδια τα φιμε τζαμια ειναι παρανομα?Εχω δει φιμε που δεν ειναι και τοσο σκουρο και σκεφτομαι να το χτυπησω ενα φιμε?Μηπως ομως αυτο που εχω δει δεν ειναι αυτοκολλητο και ειναι καινουργειο σκουρο τζαμι(δηλαδη πανακριβω Embarassed )?Ξερει κανεις μηπως?Εχει βαλει κανεις απο το club?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 19:14:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το τζαμακι στις πινακιδες ειναι παρανομο
Οι μεμβρανες στα τζαμια ειναι παρανομες οταν δεν διακρινεται ο οδηγος του οχηματος.Γιαυτο πολλοι βαζουν μεμβρανη σε ολα τα τζαμια εκτος απο το παρμπριζ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 19:27:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alexandros έγραψε:
Το τζαμακι στις πινακιδες ειναι παρανομο
Οι μεμβρανες στα τζαμια ειναι παρανομες οταν δεν διακρινεται ο οδηγος του οχηματος.Γιαυτο πολλοι βαζουν μεμβρανη σε ολα τα τζαμια εκτος απο το παρμπριζ


Δηλαδη και πισα-κατραμη να ειναι ολο το γυρω-γυρο του αμαξιου εκτως του παμπριζ δεν θα πειραζει?
Εχω ακουσει πως οταν βαζεις φιμε το βραδυ δεν μπορεις να βλεπεις εξω καλα!Υπαρχουν,λοιπον,λογιων-λογιων φιμε?Ξερει κανεις?Και αν ναι,ποσο κοστιζουν?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 22:22:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Τελικα ρε παιδια ειναι νομιμο το τζαμακι στις πινακιδες?Εγω θα ηθελα παντως να βαλω ενα διαφανες μπλε!Δεν πιστευω να ειναι τοσο παρανομο,ε?

Και επειδη σε αυτο το FOROUM λενε ολοι οτι να ναι( Laughing Laughing Laughing )!Ρε παιδια τα φιμε τζαμια ειναι παρανομα?Εχω δει φιμε που δεν ειναι και τοσο σκουρο και σκεφτομαι να το χτυπησω ενα φιμε?Μηπως ομως αυτο που εχω δει δεν ειναι αυτοκολλητο και ειναι καινουργειο σκουρο τζαμι(δηλαδη πανακριβω Embarassed )?Ξερει κανεις μηπως?Εχει βαλει κανεις απο το club?


καταρχην εδω μεσα δεν λεμε ολοι ο,τι να ναι !!!
Και για να σου απαντησω , οπως και ο Αλεξανδρος, δεν υπαρχει πολυ και λιγο παρανομο.
Μπορει να μην συμφωνουμε με τη λογικη για το χαρακτηρισμο ως παρανομου καποιου αξεσουαρ που μας αρεσει αλλα δεν παυει να ειναι.
Τα φιμε τζαμια θεωρουνται και ειναι ΠΑΡΑΝΟΜΑ.
Οσο ποιο κατραμι το κανεις τοσο πιο πολυ προκαλεις την τυχη σου να σε σταματησουν.
Αν σε σταματησουν και εχεις και το μπροστα τζαμι μαυρο, την τσιμπησες την κληση.
Αν παλι δεν το εχεις μαυρο και εισαι διαβασμενος περι του νομου και το οργανο ειναι συζητησημο μπορεις να τη γλυτωσεις αφου θα ισχυριστεις το γραμμα του νομου δηλ. πως φαινεσαι απο μπροστα αρα ....μπορει να τη γλυτωσεις.
Το καλυτερο ειναι να μην το κανεις κατραμι , να το σκουρηνεις διακριτικα και να ευχεσαι να μη σε σταματησουν.

Το ιδιο ισχυει για τα τζαμακια στις πινακιδες. Ειναι Παρανομα κιας μην μας αρεσει αυτο!
Οσο πιο σκουρο η χτυπητο χρωμα βαλεις τοσο περισσοτερο προκαλεις την τυχη σου να σε σταματησουν αφου θα κανεις μπαμ !
Τωρα αν τοποθετησεις κατι πιο διακριτικο μπορει και να περνας απαρατηρητος.
Παντως ετσι και σε σταματησουν γιαυτο την τσιμπησες την κληση - δεν εχει φαινεται η δεν φαινεται.!

Ελπιζω να σε κατατοπισα, απο κει και επειτα ειναι δικιη σου επιλογη.

Κι εγω εχω σκουρες μεμβρανες και ειμαι προετοιμασμενος αν και οποτε με σταματησουν να πληρωσω γιαυτες- ειναι επιλογη μου.!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 00:54:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="DimiP"]
Skull έγραψε:
καταρχην εδω μεσα δεν λεμε ολοι ο,τι να ναι !!!


Δεν το ειπα εγω πρωτος!Οπως βλεπεις:

DimiP έγραψε:
παιδες μην ξεχνιωμαστε !
το θεμα του topic ειναι "φιμε τζαμακι πινακιδων" και οχι "ποσα πληρωσες προστιμο γιατι ετρεχες μεγαλε;


Αλλος ειναι ο΄"οτι να'ναι"!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 09:05:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Alexandros έγραψε:
Το τζαμακι στις πινακιδες ειναι παρανομο
Οι μεμβρανες στα τζαμια ειναι παρανομες οταν δεν διακρινεται ο οδηγος του οχηματος.Γιαυτο πολλοι βαζουν μεμβρανη σε ολα τα τζαμια εκτος απο το παρμπριζ


Δηλαδη και πισα-κατραμη να ειναι ολο το γυρω-γυρο του αμαξιου εκτως του παμπριζ δεν θα πειραζει?
Εχω ακουσει πως οταν βαζεις φιμε το βραδυ δεν μπορεις να βλεπεις εξω καλα!Υπαρχουν,λοιπον,λογιων-λογιων φιμε?Ξερει κανεις?Και αν ναι,ποσο κοστιζουν?

Silly Γεια σου φιλε skull οι φιμε μεμβρανες εχουν γυρο στα 173 (χωρις εμπρος μπαμπριζ) εδω (αθηνα) τωρα πανω δεν ξερω :roll:αλλα υπαρχει στο forum συγκεκριμενο θεμα να ενημερωθεις καλητερα Scatter
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 10:21:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="Skull"]
DimiP έγραψε:
Skull έγραψε:
καταρχην εδω μεσα δεν λεμε ολοι ο,τι να ναι !!!


Δεν το ειπα εγω πρωτος!Οπως βλεπεις:

DimiP έγραψε:
παιδες μην ξεχνιωμαστε !
το θεμα του topic ειναι "φιμε τζαμακι πινακιδων" και οχι "ποσα πληρωσες προστιμο γιατι ετρεχες μεγαλε;


Αλλος ειναι ο΄"οτι να'ναι"!


Οταν λες "ο καθε ενας εδω μεσα λεει οτι ναναι" ο καθενας καταλαβαινει το αυτονοητο, δηλ. οτι ολοι γραφουν οτι τους καπνισει. τουλαχ. εγω αυτο καταλαβα.
Πιθανων εννοουσες πως ο καθε ενας δεν προσεχει που γραφει τι και αναφερεται σε λαθος posts.
Εγω δεν εκανα τιποαλλο παρα να θυμησω το αρχικο θεμα του topic , λιγο πιο πριν - δεν ειπα οτι λετε οτι να ναι με την εννοια που το αντιληφθηκες.
Παντως δεν ειναι θεμα αξιο λογου αυτο ηταν αλλη μια λεκτικη η μαλλον παρεξηγηση διατυπωσης.
οσον αφορα τα παρανομα και νομιμα σε καλυψα ;;; Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Φεβ 2003, 23:16:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Οταν λες "ο καθε ενας εδω μεσα λεει οτι ναναι" ο καθενας καταλαβαινει το αυτονοητο, δηλ. οτι ολοι γραφουν οτι τους καπνισει. τουλαχ. εγω αυτο καταλαβα.
Πιθανων εννοουσες πως ο καθε ενας δεν προσεχει που γραφει τι και αναφερεται σε λαθος posts.
Εγω δεν εκανα τιποαλλο παρα να θυμησω το αρχικο θεμα του topic , λιγο πιο πριν - δεν ειπα οτι λετε οτι να ναι με την εννοια που το αντιληφθηκες.
Παντως δεν ειναι θεμα αξιο λογου αυτο ηταν αλλη μια λεκτικη η μαλλον παρεξηγηση διατυπωσης.
οσον αφορα τα παρανομα και νομιμα σε καλυψα ;;; Question


Sory εγω δεν ηθελα να θυξω κανεναν απο το club!Με καληψες!
Οσο για φημε βρικα κατι παραξενα καλης ποιοτητας που θα τα χαρακτηριζα "λιγο" παρανομα! Laughing Laughing
Ειναι πολυ περιεργα και την ημερα μαυτιζουν ελαχιστα και το βραδυ καθρεφτιζουν καπως!Νομιζω κανουν την δουλεια τους γιατι ο οδειγος μπορει να φανει απο την επυτρεπομενη αποσταση!Με την τοποθετηση 150ευρω!Τωρα δεν θυμαμαι την ονομασια τους αλλα οποιος θελει ας μου το πει για να παω να ρωτησω!Εγω παντως θα τα βα λω την ανοιξη ομως γιατι η κολα απο τα φιμε το χειμωνα δεν στεγνωνει!Αυτα προς το παρων θα σας πω αποτελεσματα την ανοιξη και ευχομαι ναμην πεσω σε κανα στραβο στρουμφακι για να με γραψει! Laughing Laughing
Οσο για την μεμβρανη στην πινακιδα(για να μην ξεχνιομαστε) μια ανοιχτοχρωμη μπλε μεμβρανη ειναι καλη νομιζω και δεν κινει αιτιες για να σε σταματησουν!Ετσι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Φεβ 2003, 23:57:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
DimiP έγραψε:
Οταν λες "ο καθε ενας εδω μεσα λεει οτι ναναι" ο καθενας καταλαβαινει το αυτονοητο, δηλ. οτι ολοι γραφουν οτι τους καπνισει. τουλαχ. εγω αυτο καταλαβα.
Πιθανων εννοουσες πως ο καθε ενας δεν προσεχει που γραφει τι και αναφερεται σε λαθος posts.
Εγω δεν εκανα τιποαλλο παρα να θυμησω το αρχικο θεμα του topic , λιγο πιο πριν - δεν ειπα οτι λετε οτι να ναι με την εννοια που το αντιληφθηκες.
Παντως δεν ειναι θεμα αξιο λογου αυτο ηταν αλλη μια λεκτικη η μαλλον παρεξηγηση διατυπωσης.
οσον αφορα τα παρανομα και νομιμα σε καλυψα ;;; Question


Sory εγω δεν ηθελα να θυξω κανεναν απο το club!Με καληψες!
Οσο για φημε βρικα κατι παραξενα καλης ποιοτητας που θα τα χαρακτηριζα "λιγο" παρανομα! Laughing Laughing
Ειναι πολυ περιεργα και την ημερα μαυτιζουν ελαχιστα και το βραδυ καθρεφτιζουν καπως!Νομιζω κανουν την δουλεια τους γιατι ο οδειγος μπορει να φανει απο την επυτρεπομενη αποσταση!Με την τοποθετηση 150ευρω!Τωρα δεν θυμαμαι την ονομασια τους αλλα οποιος θελει ας μου το πει για να παω να ρωτησω!Εγω παντως θα τα βα λω την ανοιξη ομως γιατι η κολα απο τα φιμε το χειμωνα δεν στεγνωνει!Αυτα προς το παρων θα σας πω αποτελεσματα την ανοιξη και ευχομαι ναμην πεσω σε κανα στραβο στρουμφακι για να με γραψει! Laughing Laughing
Οσο για την μεμβρανη στην πινακιδα(για να μην ξεχνιομαστε) μια ανοιχτοχρωμη μπλε μεμβρανη ειναι καλη νομιζω και δεν κινει αιτιες για να σε σταματησουν!Ετσι?


φανταζομαι μιλας για τα τζαμια και οχι για τζαμακια πινακιδων κυκλοφοριας (μια και αυτο ειναι το θεμα του topic αλλα ξεφυγε παλι)!
ειναι μεμβρανες αυτα που βρηκες;;;
αν ειναι ολο το σετ μαζι με εργασια 150Ε και σου δινουν και εγγυηση ειναι καλη τιμη.
Να κοιταξεις να παρεις γραπτη εγγυηση οσο περισσοτερα χρονια γινεται και μαλιστα στο χερι!
Αν δεν σου δινουν εγγυηση φυγε!
φανταζεσαι να τα βαλεις και μετα 6 μηνες να χαλασουν ;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 02:28:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για το μπροστά τζάμι τι σου είπαν ,skull??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 19:37:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomcat έγραψε:
Για το μπροστά τζάμι τι σου είπαν ,skull??


Ενοειτε πως χωρις το μπροστα τζαμι! Laughing Laughing Laughing
Αυτο ειναι φιμε που λεω δηλαδη αυτοκολητο!Οι μεμβρανες που ελεγα ηταν για τις πινακιδες Laughing !
Οσο για εγγυηση δεν μου ειπαν ττιποτα!Αλλα δεν πιστευω να ειναι μουφα γιατι ειναι φιλος μου και γειτονας μου,δεν πιστευω να λεει ψεματα!Τα εχω δει κι ολας πανω στο δικο του 206 και τα εχει περιπου χρονο(μπορει και πιο πολυ) και ειναι ΟΚ!Οποιος θελει να μαθει περετερο να πει! Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 01:17:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην τις βάλεις αν δεν σου δώσει εγγύηση.Αυτό πιστεύω ο φίλος είναι φίλος και ο επαγγελματίας , επαγγελματίας!
Είναι δουλειά που θέλει προσοχή και εμπειρία για να γίνει σωστά.
Σκέψου πως θα αισθάνεσαι αν μετά από λίγο καιρό παρατηρήσεις φουσκάλες στα τζάμια!Και τότε δεν θα μπορείς να κάνεις τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 10:41:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Οσο για φημε βρικα κατι παραξενα καλης ποιοτητας που θα τα χαρακτηριζα "λιγο" παρανομα! Laughing Laughing
Ειναι πολυ περιεργα και την ημερα μαυτιζουν ελαχιστα και το βραδυ καθρεφτιζουν καπως!Νομιζω κανουν την δουλεια τους γιατι ο οδειγος μπορει να φανει απο την επυτρεπομενη αποσταση!Με την τοποθετηση 150ευρω!Τωρα δεν θυμαμαι την ονομασια τους αλλα οποιος θελει ας μου το πει για να παω να ρωτησω!Εγω παντως θα τα βα λω την ανοιξη ομως γιατι η κολα απο τα φιμε το χειμωνα δεν στεγνωνει!Αυτα προς το παρων θα σας πω αποτελεσματα την ανοιξη και ευχομαι ναμην πεσω σε κανα στραβο στρουμφακι για να με γραψει! Laughing Laughing


Η τιμή είναι καλή.Εγώ που ρώτησα,μου είπαν για 30Ε το μέτρο.Το 206 θέλει περίπου 7 μέτρα... Προσοχή χρειάζεται στην τοποθέτηση ώστε να μην δημιουργηθούν φουσκαλίτσες.


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 19:36:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΚ!Θα το ρωτησω παντως αυτο το φιμε που λεω εγω ειναι το ακριβο!Γιαυτο και δεν ειναι και πολυ παρανομο!Δηλαδη νομιζω πως αξιζει!
Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Φεβ 2003, 00:10:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alexandros έγραψε:
Το τζαμακι στις πινακιδες ειναι παρανομο
Οι μεμβρανες στα τζαμια ειναι παρανομες οταν δεν διακρινεται ο οδηγος του οχηματος.Γιαυτο πολλοι βαζουν μεμβρανη σε ολα τα τζαμια εκτος απο το παρμπριζ


Στα αγωνιστηκα παντως βαζουν μεμβρανες στα πλαινα και το πισω ΜΟΝΟ, λογο του οτι αυτα τα τζαμια αν χτυπησει το αυτοκινητο γινοντε ρυζι και μπορει να τραυματησει το πληρωμα.Στο μπροστα δεν βαζουν οπως λεει ο κανονισμος γιατι το συγκεκριμενο ειναι τριπλεχ. Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
nasoss 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) GTI

Ένταξη: 26 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2003, 17:54:52    Θέμα δημοσίευσης: stroumf Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kalitera horis fime ........ta stroumf paramonevoun..............amartia gia tin tsepi
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάϊ 2003, 10:12:26    Θέμα δημοσίευσης: Re: stroumf Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nasoss έγραψε:
kalitera horis fime ........ta stroumf paramonevoun..............amartia gia tin tsepi


Από την άλλη-και με κάθε επιφύλαξη-υπάρχει περίπτωση να σε γράψουν μόνο για την πινακίδα και να γλιτώσεις ένα χοντρό πρόστιμο για υπερβολική ταχύτητα... Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάϊ 2003, 17:45:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ίσως όμως να σε κοπανήσουν και περισσότερα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάϊ 2003, 20:37:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Τελικα ρε παιδια ειναι νομιμο το τζαμακι στις πινακιδες?Εγω θα ηθελα παντως να βαλω ενα διαφανες μπλε!Δεν πιστευω να ειναι τοσο παρανομο,ε?

Και επειδη σε αυτο το FOROUM λενε ολοι οτι να ναι( Laughing Laughing Laughing )!Ρε παιδια τα φιμε τζαμια ειναι παρανομα?Εχω δει φιμε που δεν ειναι και τοσο σκουρο και σκεφτομαι να το χτυπησω ενα φιμε?Μηπως ομως αυτο που εχω δει δεν ειναι αυτοκολλητο και ειναι καινουργειο σκουρο τζαμι(δηλαδη πανακριβω Embarassed )?Ξερει κανεις μηπως?Εχει βαλει κανεις απο το club?
Και διαφανες και μπλε? Smile Οι τροχονομοι ,τουλαχιστον εδω στην επαρχια οταν σε σταματανε συνηθως ριχνουν μια ματια στο εμπρος μερος του αυτοκινητου μονο! Τα ρανταρ τωρα οταν μας βγαζουν φωτο μας βγαζουν απο πισω....Εαν βαζαμε μονο στο πισω ενα τζαμακι για να μην μπορει το ρανταρ να βγαλει τη φωτογραφια ευδιακριτη? Και αυτο να το προσαρμοζουμε σε περιπτωσεις ταξιδιου! Πχ Λαρισα-Θεσσαλονικη!?

Υ.Γ.....τις ντοματες με το μετρο παρακαλω! Shocked Very happy




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάϊ 2003, 21:00:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βγάζεις την πινακίδα την πίσω ή συμμορφώνεσαι με τα όρια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2903s (PHP: 55% - SQL: 45%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on