PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Σωληνάκια υψηλής πίεσης για 1.6THP
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Αύγ 2008, 18:53:53    Θέμα δημοσίευσης: 207 - Σωληνάκια υψηλής πίεσης για 1.6THP Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανένας, σωληνάκια αεροπορικού τύπου έχουν βγει για τα 207 μας? Γιατί πριν τα γαργαλήματα και τις βελτιώσεις πρέπει να φρενάρουμε κιόλας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Αύγ 2008, 22:53:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν λες αεροπορικου τυπου τι εννοεις??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Αύγ 2008, 22:56:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα πολύ λεπτά που είναι ενισχυμένα και δεν φουσκώνουν στο πάτημα του φρένου !

Δεν ξέρω αν θα δεις διαφορά με αυτό !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2008, 00:51:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε όλα τα αυτοκίνητα που τα έχω χρησιμοποιήσει μέχρι τώρα υπήρχε διαφορά, όχι η μέρα με τη νύχτα , αλλά διαφορά.Προς Θεού δεν υπάρχει πρόβλημα με τα μαμά σωληνάκια απλά ρωτώ να μάθω αν έχει κυκλοφορήσει κάτι για τα 207.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2008, 01:43:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos68 έγραψε:
Σε όλα τα αυτοκίνητα που τα έχω χρησιμοποιήσει μέχρι τώρα υπήρχε διαφορά, όχι η μέρα με τη νύχτα , αλλά διαφορά.Προς Θεού δεν υπάρχει πρόβλημα με τα μαμά σωληνάκια απλά ρωτώ να μάθω αν έχει κυκλοφορήσει κάτι για τα 207.


αφου ρε παλικαρε ειχες σε ολα γτ δεν εμαθες οτι τα σωληνακια τα φτιαχνεις εσυ κ δεν πας να παρεις ετοιμο κιτ απο τον χ-ψ κ να το πληρωσεις χρυσο?
ειναι απλο πας στο μηχανικο λυνεις ενα σωληνακι απο μπρωστα κ ενα απο πισω πας σπυρου πατση αν εισαι αθηνα κ τα φτιαχνει επιτοπου το πολυ σε μια ωρα....
αλλα αν εσυ τωρα θες να χεις σε καινουριο αμαξι τα σωληνακια φρενων με ηλεκτρολογικα δεματικα κ να βγαλεις αχρηστες τις βασεις που χε ο κατασκευαστεις τι να πω...διαφορα παντως δεν εχει σε φαση δρομου...αυτα ειναι για κατι αγωνηστικο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2008, 01:50:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Android αν κοιτουσες θα εβλεπες οτι στον τοπο λεει Ρεθυμνο!

Silly Whistling


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2008, 15:34:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ath7 έγραψε:
Android αν κοιτουσες θα εβλεπες οτι στον τοπο λεει Ρεθυμνο!

Silly Whistling


παντου φτιαχνουν μαρκουτσια υψηλης πιεσεως...γεωργικα μηχανιματα νταλικες σκαπτικα κτλ...υδραυλικα μηχανιματα...απλα εγω ξερω που φτιαχνουν εδω κεντρο αθηνας...αν ψαξει σιγουρα θα βρει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Αύγ 2008, 19:27:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τη λύση των φτιαχτών την ήξερα κι εγώ.Το θέμα είναι να μη μπλέξεις εκεί.Στη Σπύρου Πάτση ακόμα κι αυτοκίνητο μπορούν να σου φτιάξουν από την αρχή.Τέλος πάντων αν υπάρχει κάτι σε κιτ και έχετε υπόψη αναφέρετέ το.Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Αύγ 2008, 21:39:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
nikos68 έγραψε:
Σε όλα τα αυτοκίνητα που τα έχω χρησιμοποιήσει μέχρι τώρα υπήρχε διαφορά, όχι η μέρα με τη νύχτα , αλλά διαφορά.Προς Θεού δεν υπάρχει πρόβλημα με τα μαμά σωληνάκια απλά ρωτώ να μάθω αν έχει κυκλοφορήσει κάτι για τα 207.


αφου ρε παλικαρε ειχες σε ολα γτ δεν εμαθες οτι τα σωληνακια τα φτιαχνεις εσυ κ δεν πας να παρεις ετοιμο κιτ απο τον χ-ψ κ να το πληρωσεις χρυσο?
ειναι απλο πας στο μηχανικο λυνεις ενα σωληνακι απο μπρωστα κ ενα απο πισω πας σπυρου πατση αν εισαι αθηνα κ τα φτιαχνει επιτοπου το πολυ σε μια ωρα....
αλλα αν εσυ τωρα θες να χεις σε καινουριο αμαξι τα σωληνακια φρενων με ηλεκτρολογικα δεματικα κ να βγαλεις αχρηστες τις βασεις που χε ο κατασκευαστεις τι να πω...διαφορα παντως δεν εχει σε φαση δρομου...αυτα ειναι για κατι αγωνηστικο



Εγώ παιδιά λέω να κανονίσουμε να έρθει ο Νίκος Αθήνα να του ρίξουμε από ένα χέρι ξύλο… που ρώτησε , και δεν το ήξερε.

Χαλαρώστε λίγο ρεεε



Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Αύγ 2008, 12:20:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik_marin έγραψε:
android έγραψε:
nikos68 έγραψε:
Σε όλα τα αυτοκίνητα που τα έχω χρησιμοποιήσει μέχρι τώρα υπήρχε διαφορά, όχι η μέρα με τη νύχτα , αλλά διαφορά.Προς Θεού δεν υπάρχει πρόβλημα με τα μαμά σωληνάκια απλά ρωτώ να μάθω αν έχει κυκλοφορήσει κάτι για τα 207.


αφου ρε παλικαρε ειχες σε ολα γτ δεν εμαθες οτι τα σωληνακια τα φτιαχνεις εσυ κ δεν πας να παρεις ετοιμο κιτ απο τον χ-ψ κ να το πληρωσεις χρυσο?
ειναι απλο πας στο μηχανικο λυνεις ενα σωληνακι απο μπρωστα κ ενα απο πισω πας σπυρου πατση αν εισαι αθηνα κ τα φτιαχνει επιτοπου το πολυ σε μια ωρα....
αλλα αν εσυ τωρα θες να χεις σε καινουριο αμαξι τα σωληνακια φρενων με ηλεκτρολογικα δεματικα κ να βγαλεις αχρηστες τις βασεις που χε ο κατασκευαστεις τι να πω...διαφορα παντως δεν εχει σε φαση δρομου...αυτα ειναι για κατι αγωνηστικο



Εγώ παιδιά λέω να κανονίσουμε να έρθει ο Νίκος Αθήνα να του ρίξουμε από ένα χέρι ξύλο… που ρώτησε , και δεν το ήξερε.

Χαλαρώστε λίγο ρεεε


χαλαρος ηταν ο τροπος που το γραψα...απλα δεν βρισκω λογο να παρει ετοιμα κ καλα ενα καρο λεφτα σε σχεση με το να τα φτιαξει ακριβως
δλδ ο αλλος που τα βαζει σε ενα σακουλακι τι παραπανω νομιζει οτι εχει κανει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Αύγ 2008, 16:56:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλώ θα είναι να μην κατακρίνουμε το προσωπικό γούστο του καθενός !
Έκανε μία ερώτηση, είπες την γνώμη σου, κουμάντο στην τσέπη του δεν θα κάνουμε !
Και εγώ είμαι υπέρ του έτυμου, στο 206 που είχα βάλει δεν το μετάνιωσα καθόλου και αν δεν είναι αλμπάνης ο εγκαταστάτης ούτε δερματικά θα σου βάλει .-
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάϊ 2009, 18:27:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιλώντας για σωληνάκια υψηλής πίεσης για 106, σκέφτομαι για έτοιμα και όχι φτιαχτά. Ίσως είναι ψυχολογική η διαφορά του πακεταρισμένου μάρκας απ'το φτιαχτό και όχι ποιοτική.

Σε έτοιμα λοιπόν, υπάρχουν τα Goodridge και τα Sparco (δεν έχω δει άλλα, αν υπάρχουν πείτε).

Ποιά απ'τα 2 προτείνετε και γιατί?

Τα Sparco μπορώ να τα βρω στον Άτλαντα.
Τα Goodridge θυμάμαι τα έφερνε ο Σίρος αλλά μου πέφτει κομάτι μακρυά. Ξέρουμε ποιός άλλος τα προμηθεύεται?


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vasilis106 (vasilis106)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάϊ 2009, 18:49:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Μιλώντας για σωληνάκια υψηλής πίεσης για 106, σκέφτομαι για έτοιμα και όχι φτιαχτά. Ίσως είναι ψυχολογική η διαφορά του πακεταρισμένου μάρκας απ'το φτιαχτό και όχι ποιοτική.

Σε έτοιμα λοιπόν, υπάρχουν τα Goodridge και τα Sparco (δεν έχω δει άλλα, αν υπάρχουν πείτε).

Ποιά απ'τα 2 προτείνετε και γιατί?

Τα Sparco μπορώ να τα βρω στον Άτλαντα.
Τα Goodridge θυμάμαι τα έφερνε ο Σίρος αλλά μου πέφτει κομάτι μακρυά. Ξέρουμε ποιός άλλος τα προμηθεύεται?


εδω στην πατρα μου ζηταγαν 20ε για το καθε ενα σωληνακι για να τα φτιαξω κ τα πηρα απο φιλο με μαγαζι αξεσουαρ 50ε sparco ολοκαινουργια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 13:40:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερώτηση: βρήκα από DemonTweeks σωληνάκια της Goodridge τα οποία όμως βγαίνουν με 2 τύπους ανταπτοράκια (fittings):

- Stainless Fittings
- Plated Fittings

Να προτιμήσω τα μεν ή τα δε και γιατί? Η τιμή είναι παραπλήσια


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
anestis_106 (ANESTIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 106 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 28 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 26
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 20:12:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Ερώτηση: βρήκα από DemonTweeks σωληνάκια της Goodridge τα οποία όμως βγαίνουν με 2 τύπους ανταπτοράκια (fittings):

- Stainless Fittings
- Plated Fittings

Να προτιμήσω τα μεν ή τα δε και γιατί? Η τιμή είναι παραπλήσια

Τα πρώτα είναι ανοξείδωτα και τα δεύτερα νομίζω ανοδιομένα. Θεωρητικά τα πρώτα έχουν μεγαλύτερη αντοχή στη διαβρωση και ίσως και μεγαλύτερη μηχανική αντοχή. Εγώ κλείνω σχεδόν οχτώ χρόνια με τα δεύτερα και δεν έχω κανένα πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dope207 (Κυριάκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 08 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 175
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούν 2009, 12:25:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ από τότε που έβαλα σωληνάκια αεροπορικού τύπου, το πεταλ και το φρενάρισμα έγιναν πολύ καλύτερα, αλλά αυτό το ABS...έλεος!!!! μπαίνει με το παραμικρό άμα το πιέσεις λίγο παραπάνω.

ένας φίλος μου, μου είπε να πειράξω τον κατανεμητή πέδησης, αλλά αν τα κάνεις ********* χάνεις όλο το αμάξι.


Η μάνα μου, μια ζωή με κράζει....
Παιδί μου, πιάνεις το τιμόνι και οδηγείς λες και πας στον πόλεμο… Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούν 2009, 16:52:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δώσε αν έχεις την καλοσύνη στοιχεία για το που προμηθεύτηκες τα σωληνάκια για το 207 γιατί από τότε που άνοιξα το θέμα απάντηση δεν έχω λάβει
Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dope207 (Κυριάκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 08 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 175
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Ιούν 2009, 13:16:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos68 έγραψε:
Δώσε αν έχεις την καλοσύνη στοιχεία για το που προμηθεύτηκες τα σωληνάκια για το 207 γιατί από τότε που άνοιξα το θέμα απάντηση δεν έχω λάβει
Ευχαριστώ!
τα σωληνάκια δεν υπάρχουν έτοιμα στο εμπόριο! αυτό που έκανε ο μηχανικός μου, έβγαλε τα εργοστασιακά και στο μήκος το δικό τους, έφτιαξαν τα καινούρια. τιμή με εργασία μου ήρθε 140€...


Η μάνα μου, μια ζωή με κράζει....
Παιδί μου, πιάνεις το τιμόνι και οδηγείς λες και πας στον πόλεμο… Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2009, 01:01:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ Κυριάκο αλλά εδώ που είμαι δε γίνεται κάτι τέτοιο.Αν ήμουν Αθήνα τότε εντάξει.Θα περιμένω μπας και κυκλοφορήσει κάτι τις έτοιμο.Ευχαριστώ και πάλι Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dope207 (Κυριάκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 08 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 175
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2009, 06:50:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos68 έγραψε:
Ευχαριστώ Κυριάκο αλλά εδώ που είμαι δε γίνεται κάτι τέτοιο.Αν ήμουν Αθήνα τότε εντάξει.Θα περιμένω μπας και κυκλοφορήσει κάτι τις έτοιμο.Ευχαριστώ και πάλι Smile
Any time Very happy


Η μάνα μου, μια ζωή με κράζει....
Παιδί μου, πιάνεις το τιμόνι και οδηγείς λες και πας στον πόλεμο… Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1477s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on